Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Výprachtice - Buková hora

7.9.1991, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Buková hora
  • datum konání: 7.9.1991
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Lyžařský oddíl TJ Sokol Výprachtice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
31.8.2019Výprachtice - Buková hora-
26.8.2018Výprachtice - Buková hora131
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Buková hora

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 1847

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5320
Sadílek Ota4619
Stránský Aleš6017
Bielčik Jindřich4015
Jirásková Eva6414
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan4914
Novotná Eva4813
Javůrek Jiří4813
Svatoš Otakar3413
Vacek Martin6913
Zdeněk Bílý5912
Pross David7512
Šimůnek Jan8212
Dostálek Petr6712
Merta Jaroslav3511
Keprtová Miloslava4811
Šalplachta Jindřich4711
Mannlová Jana8010
Dušková Lenka8010
Sadílek Václav5010
Žák Jiří7110
Tempír František4910
Fajfr František7210
Špacír Ladislav5510
Kalousek Jan4110
Kebrle Milan759
Vodička Jan459
Šrutek Stanislav589
Vítek Miroslav729
Ožana Václav649
Pechek František539
Krupička Robert788
Krňávek Vojtěch548
Marek Dalimil608
Šilar Tomáš638
Tučný Jan478
Kolínek František568
Šafář Jaroslav518
Stránská Adéla918
Mertová Michaela768
Jorová Ludmila628
Šmída Oldřich488
Ehrig Rudolf487
Šesták Karel717
Červ Miloslav507
Hofmanová Veronika787
Krejčí Stanislav637
Horáček Michal757
Hrdina Pavel887

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ848Derunov DanielSkuhrov nad Bělou4800:32:5324
2MJ1850Pross DavidSkuhrov nad Bělou7500:34:4618
3MJ2249Šabata MilanSkuhrov nad Bělou7500:35:1815
Muži A (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1149Stránský TomášAlbrechtice6500:29:4430
2MA22Novotný JiříÚpice5400:29:5129
3MA4132Čechal MilanČeská Třebová5900:30:5128
4MA5106Dostálek PetrLukavice6700:31:2927
5MA6130Mráček JanTrutnov6600:31:3926
6MA746Jirsa PavelŠpindlerův Mlýn6100:32:5125
7MA115Matějka MichalSport Mladkov7300:33:2323
8MA12104Balcar LubošPraha5800:33:2422
9MA159Zajíc JanChrudim5300:33:5721
10MA1630Zdeněk BílýPardubice5900:34:3020
11MA17150Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:34:3919
12MA18116Lorenc MartinSkuhrov nad Bělou 00:34:4618
13MA211Brunclík IvoŠpindlerův Mlýn5800:35:1116
14MA24102Wendlig MiroslavLuková5300:36:0314
15MA36103Beran BohuslavLuková6400:39:1513
Muži B (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3129Vojáček PavelTrutnov5100:29:5620
2MB9131Kavan IvanTrutnov5000:32:5419
3MB10117Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:33:0818
4MB13156Sadílek VáclavAlbrechtice5000:33:3017
5MB14113Pajkrt LadislavVelké Poříčí4800:33:4216
6MB2345Křenek MiroslavVýprachtice5000:35:2015
7MB2511Žouželka JaroslavZábřeh5000:36:1914
8MB26155Sadílek OtaAlbrechtice4600:36:2613
9MB284Křenek JosefVyprachtice4800:36:2812
10MB30105Šimůnek JanČeská Třebová4900:37:1811
11MB377Tučný JanPardubice4700:39:4510
12MB38148Tichý MiloslavAlbrechtice4900:40:099
13MB4240Smrčka RadomírBoletice nad Labem 00:45:188
Muži C (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC20114Marek FrantišekČervený Kostelec4100:34:5910
2MC32118Miles PetrHostinné3700:38:049
3MC3516Bielčik JindřichLichkov4000:38:288
4MC40160Pecháček VojtěchAlbrechtice3800:42:257
5MC41163Domanský IvoKladno3800:43:026
Ženy A (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA26128Vyhnalíková JanaPraha6600:36:2610
2ZA2941Vaníčková KvětaČeská Třebová6500:36:549
3ZA33115Dytrtová MarkétaSkuhrov7300:38:058
3ZA336Vaníčková MagdaČeská Třebová6500:38:058
Ženy B (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB31101Janečková ZdeňkaČeská Třebová5500:37:2610
2ZB393Novotná EvaČeská Třebová4800:40:489
Trať 7 km, 361 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1149Stránský TomášAlbrechtice6500:29:4430
2MA22Novotný JiříÚpice5400:29:5129
1MB3129Vojáček PavelTrutnov5100:29:5620
3MA4132Čechal MilanČeská Třebová5900:30:5128
4MA5106Dostálek PetrLukavice6700:31:2927
5MA6130Mráček JanTrutnov6600:31:3926
6MA746Jirsa PavelŠpindlerův Mlýn6100:32:5125
1MJ848Derunov DanielSkuhrov nad Bělou4800:32:5324
2MB9131Kavan IvanTrutnov5000:32:5419
3MB10117Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:33:0818
7MA115Matějka MichalSport Mladkov7300:33:2323
8MA12104Balcar LubošPraha5800:33:2422
4MB13156Sadílek VáclavAlbrechtice5000:33:3017
5MB14113Pajkrt LadislavVelké Poříčí4800:33:4216
9MA159Zajíc JanChrudim5300:33:5721
10MA1630Zdeněk BílýPardubice5900:34:3020
11MA17150Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:34:3919
2MJ1850Pross DavidSkuhrov nad Bělou7500:34:4618
12MA18116Lorenc MartinSkuhrov nad Bělou 00:34:4618
1MC20114Marek FrantišekČervený Kostelec4100:34:5910
13MA211Brunclík IvoŠpindlerův Mlýn5800:35:1116
3MJ2249Šabata MilanSkuhrov nad Bělou7500:35:1815
6MB2345Křenek MiroslavVýprachtice5000:35:2015
14MA24102Wendlig MiroslavLuková5300:36:0314
7MB2511Žouželka JaroslavZábřeh5000:36:1914
8MB26155Sadílek OtaAlbrechtice4600:36:2613
1ZA26128Vyhnalíková JanaPraha6600:36:2610
9MB284Křenek JosefVyprachtice4800:36:2812
2ZA2941Vaníčková KvětaČeská Třebová6500:36:549
10MB30105Šimůnek JanČeská Třebová4900:37:1811
1ZB31101Janečková ZdeňkaČeská Třebová5500:37:2610
2MC32118Miles PetrHostinné3700:38:049
3ZA33115Dytrtová MarkétaSkuhrov7300:38:058
3ZA336Vaníčková MagdaČeská Třebová6500:38:058
3MC3516Bielčik JindřichLichkov4000:38:288
15MA36103Beran BohuslavLuková6400:39:1513
11MB377Tučný JanPardubice4700:39:4510
12MB38148Tichý MiloslavAlbrechtice4900:40:099
2ZB393Novotná EvaČeská Třebová4800:40:489
4MC40160Pecháček VojtěchAlbrechtice3800:42:257
5MC41163Domanský IvoKladno3800:43:026
13MB4240Smrčka RadomírBoletice nad Labem 00:45:188

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód