Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Výprachtice - Buková hora

26.8.2023, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Buková hora
  • datum konání: 26.8.2023
  • zobrazeno již 837x
  • místo konání: Výprachtice
  • GPS: 49.9872794N, 16.6632167E

Sociální sítě

Místo konání

Výprachtice, školní hřiště
hlavní závod - 11:00 hodin
děti a mládež - od 9:30 hodin

Přihlášky

do 10:45 v budově ZŠ Výprachtice (děti do 9:15)

Startovné

100 Kč dospělí, 50 Kč děti a mládež (občerstvení v ceně zajištěno)

Popis tratě

7,0 km, převýšení 373 m, lesní a horské cesty (děti a mládež různé trasy dle věku)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Tomáš Daněk, Ph.D.
+420 774 114 421

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

https://beh-na-bukovou-horu.webnode.cz

E-mailová adresa

danek.tomas@post.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
31.8.2024Výprachtice - Buková hora-
27.8.2022Výprachtice - Buková hora190
28.8.2021Výprachtice - Buková hora182
29.8.2020Výprachtice - Buková hora143
31.8.2019Výprachtice - Buková hora192
26.8.2018Výprachtice - Buková hora131
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Buková hora

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2596

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5324
Sadílek Ota4622
Stránský Aleš6019
Jirásková Eva6418
Vacek Martin6917
Bielčik Jindřich4015
Javůrek Jiří4815
Šimůnek Jan4914
Křenek Miroslav5014
Mannlová Jana8013
Šmída Oldřich4813
Novotná Eva4813
Svatoš Otakar3413
Šrůtek Stanislav5813
Šimůnek Jan8213
Dostálek Petr6712
Pross David7512
Žák Jiří7112
Zdeněk Bílý5912
Keprtová Miloslava4811
Šalplachta Jindřich4711
Pechek František5311
Fajfr František7211
Merta Jaroslav3511
Vodička Jan4511
Dušková Lenka8010
Sadílek Václav5010
Špacír Ladislav5510
Ožana Václav6410
Tempír František4910
Kalousek Jan4110
Tučný Jan479
Matyášová Jana659
Vítek Miroslav729
Kebrle Milan759
Krupička Robert789
Šilar Tomáš639
Sejkorová Lenka639
Vacarda Vladimír599
Jorová Ludmila628
Marek Dalimil608
Kostřicová Blanka618
Kolínek František568
Hejl Radek728
Hofmanová Veronika788
Křenek Tomáš808
Šafář Jaroslav518
Stránská Adéla918
Mertová Michaela768
Hanuš Petr648

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 3 roky a mladší (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C02065Janisch FilipLanškroun2000:00:40-
2C023119Roháček Kryštof3D Fitnes race team2000:00:41-
3C02558Švejtka MaximHorní Třešňovec2000:00:42-
4C02671Klein DavidSK Štíty2000:00:43-
5C033111Krejčí MaxPísečná2000:00:57-
6C03457Zámečník KryštofZámoš2100:00:59-
7C03595Stehlík MatoušŽichlínek2100:01:04-
8C03896Zeman Lukᚎichlínek2100:01:18-
9C03980Maťátko JonathanRunsport.cz2100:01:22-
10C04054Havel MatyášSK Výprachtice2300:01:27-
Děvčata 3 roky a mladší (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D01843Matyášová Vendula-2000:00:39-
2D02083Moravcová EliškaLetohrad2000:00:40-
3D023109Quake Bella-2000:00:41-
4D02782Marková KarolínaLanškroun2000:00:45-
5D0284Daňková SilvieVýprachtice2000:00:46-
6D02944Přibylová SofieHroši-Liberec2000:00:48-
7D030112Krejčí MariePísečná2000:00:49-
8D0316Smetanová EsterHorní Malá Úpa2000:00:50-
9D03273Dymáková NelaTJ Žichlínek2000:00:51-
10D036117Havlová TimeaVýprachtice1482000:01:10-
11D04179Dvořáčková EmaRun Sport Team2100:01:33-
12D042115Malátková BarboraDlouhoňovice2100:01:41-
13D04337Čejková ViktorieViktorkamps.cz2000:01:50-
Chlapci 4-5 let (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1138Čejka Štěpánviktorkamps.cz1800:00:20-
2C1433Mareš AntonínKoburk1900:00:24-
3C1567Skalický AdamVýprachtice1800:00:25-
4C1769Vyhnálek ŠimonDolní Dobrouč1800:00:26-
5C1987Šafář MateoÚstí nad Orlicí1800:00:27-
6C11097Zeman Tadeáš-1800:00:28-
7C111102Vaníček JosefBystřec1900:00:29-
8C1133Kroulík MatyášOrlické Podhůří - Říčky1900:00:31-
9C1169Matucha JanVýprachtice1900:00:34-
10C118113Krejčí JanPísečná1900:00:39-
Děvčata 4-5 let (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1276Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:22-
2D13101Benešová RozálieLanšperk1800:00:23-
3D1566Janischová TerezieLanškroun1800:00:25-
4D1750Matyášová Veronika-1800:00:26-
5D11185Langrová EmaLubník1900:00:29-
6D113115Havlová MarianaVýprachtice1481800:00:31-
7D11589Matyášová JuliePražanda1900:00:32-
8D11681Marková AdélaLanškroun1900:00:34-
9D12084Hüblová DorotkaVencl tým Ústí n. O.1900:00:40-
10D136110Krupičková ElenRunsport Team1900:01:10-
Chlapci 6-7 let (trať 0,22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C212Kroulík FilipOrlické Podhůří - Říčky1600:00:55-
2C2240Navrátil AdamAtletika Žamberk1600:00:56-
3C24117Malátek VítekAtletika Žamberk1600:00:59-
4C281Daněk JáchymVýprachtice1600:01:02-
5C29100Beneš FilipSDH Lanšperk Dolní Dobrouč1700:01:05-
6C21131Mareš VojtěchKoburk1600:01:06-
7C21259Švejtka MatyášHorní Třešňovec1600:01:07-
8C214114Krejčí TobiášPisarzowice1600:01:08-
9C215120Cajzl VojtěchEdova Chata1700:01:09-
10C21662Petr AntonínVýprachtice1700:01:12-
11C219119Fišer DavidTvoje máma1700:01:14-
-C2-93Vaníček VáclavBystřec16DNF-
Děvčata 6-7 let (trať 0,22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2342Bothe MiriamAtletika Žamberk1600:00:58-
2D2425Hartmanová EliškaDolní Dobrouč1700:00:59-
3D2686Langrová JolanaLubník1600:01:00-
4D2777Suldovská BarboraTJ Atletika Lanškroun1600:01:01-
5D2964Dreslerová AmálieVýprachtice1600:01:05-
6D21248Havlová ElianaVýprachtice1600:01:07-
7D21694Vaníčková KristýnaBystřec1600:01:12-
8D218107Ščuldová VIktorieVýprachtice1600:01:13-
Nejmladší žáci I (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M13116Malátek MatějAtletika Žamberk1400:01:40104,00
2M1410Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:41101,00
3M1526Hartman TomášKB Letohrad1400:01:4398,00
4M16106Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:4496,00
5M1716Friml AdamTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:4595,00
6M1853Křenek TomášTJ Spartak Letohrad1500:01:4892,00
7M11027Skalický DanielVýprachtice1400:01:5090,00
8M11417Bříza David DejvTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1500:01:5585,00
9M11568Skalický JakubVýprachtice1500:01:5684,00
10M11855Havel SamuelVýprachtice1500:02:0674,00
11M12070Kaplánek DominikSeš-lost LA1500:02:1070,00
12M12132Mareš JanKoburk1500:02:1268,00
-M1-103Hanyš ProkopPraha-Modřany14DNF-
Nejmladší žákyně I (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1198Švestková JohankaAK Račí údolí1400:01:38104,00
2Z1230Boháčová NelaAtletika Polička1400:01:39100,98
3Z1839Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:4890,80
4Z11145Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:01:5186,73
5Z112105Quake Ellannie-1400:01:5285,71
6Z11319Krejsová BarboraSokol Klášterec nad Orlicí1500:01:5384,69
7Z11618Kristejnnová ŠarlotaSokol Klášterec nad Orlicí1500:01:5879,59
8Z11792Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:02:0176,53
9Z11936Lešikarová Eliška-1500:02:0869,39
Nejmladší žáci II (trať 0,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2390Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:03:17104,00
2M2474Klein RadimTJ Spartak Letohrad1300:03:18101,49
3M2513Langhammer OndřejŠtíty1200:03:1999,98
4M2699Beneš JakubLanšperk1300:03:2197,97
5M21711Faltus FrantišekTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:03:4784,77
Nejmladší žákyně II (trať 0,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2229Boháčová AdélaAtletika Polička1200:03:13104,00
2Z2746Blechová NelaTJ Spartak Letohrad1200:03:2794,75
3Z21191Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:03:3092,19
4Z2158Matuchová TerezieBrno1200:03:3986,53
5Z21614Diblíková LilianaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:03:4682,90
6Z21828Skalická LucieVýprachtice1200:03:4881,87
7Z222108Motlová MiaVýprachtice1300:04:0473,58
8Z22375Bašková SáraActivity Lanškroun1300:04:0970,98
9Z22420Frimlová NikolTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:04:1468,39
10Z22541Přibylová LucieHroši-Liberec1300:04:4253,89
Mladší žáci (trať 0,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3151Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:09104,00
2M3749Machač LukášAtletika Valašské Meziříčí1100:03:2792,48
3M31263Dresler LukášVýprachtice1100:03:3487,77
4M32056Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:03:5575,66
Mladší žákyně (trať 0,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3961Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:03:28104,00
1Z3972Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová 1100:03:28102,00
3Z31322Faltusová ŠtěpánkaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1000:03:3597,63
4Z31460Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:03:3795,67
5Z31952Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:03:5288,46
6Z32121Blechová NikolTJ Spartak Letohrad1000:03:5985,10
Starší žáci (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4178Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:05:46104,00
2M4288Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:06:1493,91
3M45118Vlašic JakubDlouhoňovice0900:08:0859,96
-M4-2Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun08DNF-
Starší žákyně (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4324Zezulková SimonaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí0800:06:31104,00
2Z4423Kvačková ViktorieTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí0800:07:1590,75
3Z46104Zhykves Ivanka-0900:10:3039,87
Junioři 16-19 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1465Knápek ŠimonBiatlon Letohrad0700:36:16104,00
2MJ175Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:37:1499,33
3MJ2877Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:40:00104,00
4MJ3747Machač PatrikSKM Valašské Meziříčí0700:42:5282,80
5MJ392Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:43:0981,02
6MJ6191Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:52:1371,46
Juniorky 16-19 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5646Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:48:18104,00
2ZJ7080Nechvílová ElaHeřmanův Městec1001:01:05104,00
-ZJ-118Švestková JohankaAK Račí Údolí14DNF-
Muži A 20-39 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Vebr Patrikrunczech racing team9800:28:48104,00
2MA225Volák OndřejSalomon0000:30:4095,52
3MA367Kubišta MichalLetohrad9000:32:3487,92
4MA774Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:33:5182,47
5MA1094Moravec MartinVencl Team Ústí nad Orlicí8400:34:2680,44
6MA1613Marek OndřejLanškroun9300:37:1070,95
7MA2118Krejčí MichalPísečná8500:38:5065,16
8MA2260Švec MartinVK Choceň8700:38:5964,64
Muži B 40-49 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB428Herda JanSKP Nymburk8300:32:51104,00
2MB664Malátek AntonínPardubice7700:33:4299,41
3MB932Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:34:2296,38
4MB1142Langhammer VáclavŠtíty7800:34:4794,11
5MB1384Petr JiříLezník8000:35:1892,54
6MB1910Maťátko JanRunsport.cz7800:37:5684,53
7MB2068Bureš MartinAK ISCAREX Česká Třebová7400:38:0983,87
8MB2312Šafář MichalJiskra Ústí nad Orlicí7900:39:1280,67
9MB241Prošek LukášBrno7400:39:2080,26
10MB2552Malý TomášKNP Zábřeh7400:39:2779,91
11MB2657Dusil MartinVamberk7400:39:4179,20
12MB2730Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:39:4279,15
13MB3021Dvořáček JanTrailrun.cz7900:40:0478,03
14MB3482Morávek DavidSkuhrov nad Bělou8100:41:1974,23
15MB3853Vebr MichalČeská Třebová7800:42:5569,36
16MB417Suldovský PavelHC Athletics7700:43:4366,92
17MB4415Švestka DavidAK Račí údolí8300:44:5563,27
18MB4924Fišer DavidTvoje Máma8000:46:2658,65
19MB5014Beneš MichalRUNSPORT8300:46:3258,35
20MB5388Kubeš DavidVýprachtice7500:47:1356,27
Muži C 50-59 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC859Hejl RadekLetohrad7200:34:01104,00
2MC1227Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:35:0099,11
3MC3641Simon PetrPolička 7200:42:1376,89
4MC4366Kalousek JanMalšovice7100:44:1769,82
5MC5286Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:46:4762,47
6MC5548Dvořák PavelDobroběh Vysoké Mýto7000:48:0358,75
7MC6490Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:55:0837,92
Muži D 60-69 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1558Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:36:42104,00
2MD3239Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:40:4690,92
3MD4050Bláha MilanAF Křovice5700:43:3182,43
4MD4622Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:45:1476,75
5MD4826Šolc VítězslavBKL Machov5700:46:1873,84
6MD6019Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:52:0857,95
7MD6261Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:53:2354,54
8MD6920Sedlák JiříPřelouč5801:00:2035,60
9MD7195Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:01:4731,65
Muži E 70 let a starší (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4273Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:43:56104,00
2ME5823Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:50:0687,96
3ME6796Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:59:0866,40
4ME6883Boušek PetrLedská4500:59:0965,36
5ME7492Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:10:2139,87
Ženy A 20-34 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1849Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:37:31104,00
2ZA6669Chládková KamilaVýprachtice9500:57:2948,78
Ženy B 35-44 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB517Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:33:24104,00
2ZB2962Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:40:0182,19
3ZB3189Zemanová Mirka-8300:40:3879,34
4ZB473Paďourová RenataRun Sport Team8700:45:4563,02
5ZB6578Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:56:5629,54
Ženy C 45-54 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3329Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:41:03104,00
2ZC4540Dvořáková AdélaBystré7600:44:5892,46
3ZC5137Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:46:4587,11
4ZC5435Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:47:4983,52
5ZC5987Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:50:5476,00
Ženy D 55 let a starší (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3516Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:41:42104,00
2ZD5743Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:49:2583,49
3ZD6351Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:54:4869,59
4ZD7297Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:09:3533,13
5ZD7379Nechvílová MiroslavaChoceň6001:10:1731,45
Trať 0,09 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1138Čejka Štěpánviktorkamps.cz1800:00:20-
1D1276Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:22-
2D13101Benešová RozálieLanšperk1800:00:23-
2C1433Mareš AntonínKoburk1900:00:24-
3C1567Skalický AdamVýprachtice1800:00:25-
3D1566Janischová TerezieLanškroun1800:00:25-
4C1769Vyhnálek ŠimonDolní Dobrouč1800:00:26-
4D1750Matyášová Veronika-1800:00:26-
5C1987Šafář MateoÚstí nad Orlicí1800:00:27-
6C11097Zeman Tadeáš-1800:00:28-
5D11185Langrová EmaLubník1900:00:29-
7C111102Vaníček JosefBystřec1900:00:29-
8C1133Kroulík MatyášOrlické Podhůří - Říčky1900:00:31-
6D113115Havlová MarianaVýprachtice1481800:00:31-
7D11589Matyášová JuliePražanda1900:00:32-
9C1169Matucha JanVýprachtice1900:00:34-
8D11681Marková AdélaLanškroun1900:00:34-
1D01843Matyášová Vendula-2000:00:39-
10C118113Krejčí JanPísečná1900:00:39-
9D12084Hüblová DorotkaVencl tým Ústí n. O.1900:00:40-
1C02065Janisch FilipLanškroun2000:00:40-
2D02083Moravcová EliškaLetohrad2000:00:40-
2C023119Roháček Kryštof3D Fitnes race team2000:00:41-
3D023109Quake Bella-2000:00:41-
3C02558Švejtka MaximHorní Třešňovec2000:00:42-
4C02671Klein DavidSK Štíty2000:00:43-
4D02782Marková KarolínaLanškroun2000:00:45-
5D0284Daňková SilvieVýprachtice2000:00:46-
6D02944Přibylová SofieHroši-Liberec2000:00:48-
7D030112Krejčí MariePísečná2000:00:49-
8D0316Smetanová EsterHorní Malá Úpa2000:00:50-
9D03273Dymáková NelaTJ Žichlínek2000:00:51-
5C033111Krejčí MaxPísečná2000:00:57-
6C03457Zámečník KryštofZámoš2100:00:59-
7C03595Stehlík MatoušŽichlínek2100:01:04-
10D036117Havlová TimeaVýprachtice1482000:01:10-
10D136110Krupičková ElenRunsport Team1900:01:10-
8C03896Zeman Lukᚎichlínek2100:01:18-
9C03980Maťátko JonathanRunsport.cz2100:01:22-
10C04054Havel MatyášSK Výprachtice2300:01:27-
11D04179Dvořáčková EmaRun Sport Team2100:01:33-
12D042115Malátková BarboraDlouhoňovice2100:01:41-
13D04337Čejková ViktorieViktorkamps.cz2000:01:50-
Trať 0,22 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C212Kroulík FilipOrlické Podhůří - Říčky1600:00:55-
2C2240Navrátil AdamAtletika Žamberk1600:00:56-
1D2342Bothe MiriamAtletika Žamberk1600:00:58-
3C24117Malátek VítekAtletika Žamberk1600:00:59-
2D2425Hartmanová EliškaDolní Dobrouč1700:00:59-
3D2686Langrová JolanaLubník1600:01:00-
4D2777Suldovská BarboraTJ Atletika Lanškroun1600:01:01-
4C281Daněk JáchymVýprachtice1600:01:02-
5D2964Dreslerová AmálieVýprachtice1600:01:05-
5C29100Beneš FilipSDH Lanšperk Dolní Dobrouč1700:01:05-
6C21131Mareš VojtěchKoburk1600:01:06-
7C21259Švejtka MatyášHorní Třešňovec1600:01:07-
6D21248Havlová ElianaVýprachtice1600:01:07-
8C214114Krejčí TobiášPisarzowice1600:01:08-
9C215120Cajzl VojtěchEdova Chata1700:01:09-
10C21662Petr AntonínVýprachtice1700:01:12-
7D21694Vaníčková KristýnaBystřec1600:01:12-
8D218107Ščuldová VIktorieVýprachtice1600:01:13-
11C219119Fišer DavidTvoje máma1700:01:14-
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1198Švestková JohankaAK Račí údolí1400:01:38104,00
2Z1230Boháčová NelaAtletika Polička1400:01:39100,98
1M13116Malátek MatějAtletika Žamberk1400:01:40104,00
2M1410Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:41101,00
3M1526Hartman TomášKB Letohrad1400:01:4398,00
4M16106Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:4496,00
5M1716Friml AdamTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:4595,00
6M1853Křenek TomášTJ Spartak Letohrad1500:01:4892,00
3Z1839Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:4890,80
7M11027Skalický DanielVýprachtice1400:01:5090,00
4Z11145Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:01:5186,73
5Z112105Quake Ellannie-1400:01:5285,71
6Z11319Krejsová BarboraSokol Klášterec nad Orlicí1500:01:5384,69
8M11417Bříza David DejvTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1500:01:5585,00
9M11568Skalický JakubVýprachtice1500:01:5684,00
7Z11618Kristejnnová ŠarlotaSokol Klášterec nad Orlicí1500:01:5879,59
8Z11792Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:02:0176,53
10M11855Havel SamuelVýprachtice1500:02:0674,00
9Z11936Lešikarová Eliška-1500:02:0869,39
11M12070Kaplánek DominikSeš-lost LA1500:02:1070,00
12M12132Mareš JanKoburk1500:02:1268,00
Trať 0,85 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3151Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:09104,00
1Z2229Boháčová AdélaAtletika Polička1200:03:13104,00
1M2390Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:03:17104,00
2M2474Klein RadimTJ Spartak Letohrad1300:03:18101,49
3M2513Langhammer OndřejŠtíty1200:03:1999,98
4M2699Beneš JakubLanšperk1300:03:2197,97
2M3749Machač LukášAtletika Valašské Meziříčí1100:03:2792,48
2Z2746Blechová NelaTJ Spartak Letohrad1200:03:2794,75
1Z3961Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:03:28104,00
1Z3972Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová 1100:03:28102,00
3Z21191Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:03:3092,19
3M31263Dresler LukášVýprachtice1100:03:3487,77
3Z31322Faltusová ŠtěpánkaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1000:03:3597,63
4Z31460Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:03:3795,67
4Z2158Matuchová TerezieBrno1200:03:3986,53
5Z21614Diblíková LilianaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:03:4682,90
5M21711Faltus FrantišekTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:03:4784,77
6Z21828Skalická LucieVýprachtice1200:03:4881,87
5Z31952Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:03:5288,46
4M32056Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:03:5575,66
6Z32121Blechová NikolTJ Spartak Letohrad1000:03:5985,10
7Z222108Motlová MiaVýprachtice1300:04:0473,58
8Z22375Bašková SáraActivity Lanškroun1300:04:0970,98
9Z22420Frimlová NikolTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:04:1468,39
10Z22541Přibylová LucieHroši-Liberec1300:04:4253,89
Trať 1,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4178Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:05:46104,00
2M4288Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:06:1493,91
1Z4324Zezulková SimonaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí0800:06:31104,00
2Z4423Kvačková ViktorieTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí0800:07:1590,75
3M45118Vlašic JakubDlouhoňovice0900:08:0859,96
3Z46104Zhykves Ivanka-0900:10:3039,87
Trať 7 km, 373 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Vebr Patrikrunczech racing team9800:28:48104,00
2MA225Volák OndřejSalomon0000:30:4095,52
3MA367Kubišta MichalLetohrad9000:32:3487,92
1MB428Herda JanSKP Nymburk8300:32:51104,00
1ZB517Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:33:24104,00
2MB664Malátek AntonínPardubice7700:33:4299,41
4MA774Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:33:5182,47
1MC859Hejl RadekLetohrad7200:34:01104,00
3MB932Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:34:2296,38
5MA1094Moravec MartinVencl Team Ústí nad Orlicí8400:34:2680,44
4MB1142Langhammer VáclavŠtíty7800:34:4794,11
2MC1227Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:35:0099,11
5MB1384Petr JiříLezník8000:35:1892,54
1MJ1465Knápek ŠimonBiatlon Letohrad0700:36:16104,00
1MD1558Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:36:42104,00
6MA1613Marek OndřejLanškroun9300:37:1070,95
2MJ175Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:37:1499,33
1ZA1849Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:37:31104,00
6MB1910Maťátko JanRunsport.cz7800:37:5684,53
7MB2068Bureš MartinAK ISCAREX Česká Třebová7400:38:0983,87
7MA2118Krejčí MichalPísečná8500:38:5065,16
8MA2260Švec MartinVK Choceň8700:38:5964,64
8MB2312Šafář MichalJiskra Ústí nad Orlicí7900:39:1280,67
9MB241Prošek LukášBrno7400:39:2080,26
10MB2552Malý TomášKNP Zábřeh7400:39:2779,91
11MB2657Dusil MartinVamberk7400:39:4179,20
12MB2730Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:39:4279,15
3MJ2877Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:40:00104,00
2ZB2962Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:40:0182,19
13MB3021Dvořáček JanTrailrun.cz7900:40:0478,03
3ZB3189Zemanová Mirka-8300:40:3879,34
2MD3239Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:40:4690,92
1ZC3329Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:41:03104,00
14MB3482Morávek DavidSkuhrov nad Bělou8100:41:1974,23
1ZD3516Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:41:42104,00
3MC3641Simon PetrPolička 7200:42:1376,89
4MJ3747Machač PatrikSKM Valašské Meziříčí0700:42:5282,80
15MB3853Vebr MichalČeská Třebová7800:42:5569,36
5MJ392Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:43:0981,02
3MD4050Bláha MilanAF Křovice5700:43:3182,43
16MB417Suldovský PavelHC Athletics7700:43:4366,92
1ME4273Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:43:56104,00
4MC4366Kalousek JanMalšovice7100:44:1769,82
17MB4415Švestka DavidAK Račí údolí8300:44:5563,27
2ZC4540Dvořáková AdélaBystré7600:44:5892,46
4MD4622Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:45:1476,75
4ZB473Paďourová RenataRun Sport Team8700:45:4563,02
5MD4826Šolc VítězslavBKL Machov5700:46:1873,84
18MB4924Fišer DavidTvoje Máma8000:46:2658,65
19MB5014Beneš MichalRUNSPORT8300:46:3258,35
3ZC5137Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:46:4587,11
5MC5286Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:46:4762,47
20MB5388Kubeš DavidVýprachtice7500:47:1356,27
4ZC5435Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:47:4983,52
6MC5548Dvořák PavelDobroběh Vysoké Mýto7000:48:0358,75
1ZJ5646Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:48:18104,00
2ZD5743Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:49:2583,49
2ME5823Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:50:0687,96
5ZC5987Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:50:5476,00
6MD6019Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:52:0857,95
6MJ6191Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:52:1371,46
7MD6261Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:53:2354,54
3ZD6351Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:54:4869,59
7MC6490Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:55:0837,92
5ZB6578Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:56:5629,54
2ZA6669Chládková KamilaVýprachtice9500:57:2948,78
3ME6796Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:59:0866,40
4ME6883Boušek PetrLedská4500:59:0965,36
8MD6920Sedlák JiříPřelouč5801:00:2035,60
2ZJ7080Nechvílová ElaHeřmanův Městec1001:01:05104,00
9MD7195Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:01:4731,65
4ZD7297Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:09:3533,13
5ZD7379Nechvílová MiroslavaChoceň6001:10:1731,45
5ME7492Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:10:2139,87
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Vebr Patrikrunczech racing team9800:28:48104,00
2MA225Volák OndřejSalomon0000:30:4095,52
3MA367Kubišta MichalLetohrad9000:32:3487,92
4MB428Herda JanSKP Nymburk8300:32:5185,94
5MB664Malátek AntonínPardubice7700:33:4282,99
6MA774Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:33:5182,47
7MC859Hejl RadekLetohrad7200:34:0181,89
8MB932Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:34:2280,67
9MA1094Moravec MartinVencl Team Ústí nad Orlicí8400:34:2680,44
10MB1142Langhammer VáclavŠtíty7800:34:4779,22
11MC1227Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:35:0078,47
12MB1384Petr JiříLezník8000:35:1877,43
13MJ1465Knápek ŠimonBiatlon Letohrad0700:36:1674,07
14MD1558Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:36:4272,57
15MA1613Marek OndřejLanškroun9300:37:1070,95
16MJ175Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:37:1470,72
17MB1910Maťátko JanRunsport.cz7800:37:5668,29
18MB2068Bureš MartinAK ISCAREX Česká Třebová7400:38:0967,53
19MA2118Krejčí MichalPísečná8500:38:5065,16
20MA2260Švec MartinVK Choceň8700:38:5964,64
21MB2312Šafář MichalJiskra Ústí nad Orlicí7900:39:1263,89
22MB241Prošek LukášBrno7400:39:2063,43
23MB2552Malý TomášKNP Zábřeh7400:39:2763,02
24MB2657Dusil MartinVamberk7400:39:4162,21
25MB2730Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:39:4262,15
26MJ2877Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:40:0061,11
27MB3021Dvořáček JanTrailrun.cz7900:40:0460,88
28MD3239Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:40:4658,45
29MB3482Morávek DavidSkuhrov nad Bělou8100:41:1956,54
30MC3641Simon PetrPolička 7200:42:1353,41
31MJ3747Machač PatrikSKM Valašské Meziříčí0700:42:5251,16
32MB3853Vebr MichalČeská Třebová7800:42:5550,98
33MJ392Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:43:0950,17
34MD4050Bláha MilanAF Křovice5700:43:3148,90
35MB417Suldovský PavelHC Athletics7700:43:4348,21
36ME4273Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:43:5647,45
37MC4366Kalousek JanMalšovice7100:44:1746,24
38MB4415Švestka DavidAK Račí údolí8300:44:5544,04
39MD4622Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:45:1442,94
40MD4826Šolc VítězslavBKL Machov5700:46:1839,24
41MB4924Fišer DavidTvoje Máma8000:46:2638,77
42MB5014Beneš MichalRUNSPORT8300:46:3238,43
43MC5286Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:46:4737,56
44MB5388Kubeš DavidVýprachtice7500:47:1336,05
45MC5548Dvořák PavelDobroběh Vysoké Mýto7000:48:0333,16
46ME5823Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:50:0626,04
47MD6019Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:52:0818,98
48MJ6191Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:52:1318,69
49MD6261Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:53:2314,64
50MC6490Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:55:088,56
51ME6796Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:59:083,00
52ME6883Boušek PetrLedská4500:59:093,00
53MD6920Sedlák JiříPřelouč5801:00:203,00
54MD7195Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:01:473,00
55ME7492Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:10:213,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB517Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:33:24104,00
2ZA1849Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:37:3189,67
3ZB2962Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:40:0181,19
4ZB3189Zemanová Mirka-8300:40:3878,34
5ZC3329Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:41:0377,10
6ZD3516Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:41:4275,15
7ZC4540Dvořáková AdélaBystré7600:44:5865,37
8ZB473Paďourová RenataRun Sport Team8700:45:4563,02
9ZC5137Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:46:4560,03
10ZC5435Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:47:4956,84
11ZJ5646Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:48:1855,39
12ZD5743Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:49:2552,05
13ZC5987Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:50:5447,60
14ZD6351Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:54:4835,93
15ZB6578Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:56:5629,54
16ZA6669Chládková KamilaVýprachtice9500:57:2927,89
17ZJ7080Nechvílová ElaHeřmanův Městec1001:01:0517,12
18ZD7297Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:09:353,00
19ZD7379Nechvílová MiroslavaChoceň6001:10:173,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Dobrý den, mohu poprosit o opravu v kategorii Chlapci 6-7 let trať 0,22 km s.č. 100 je chybně uveden Jakub Beneš správně má být Filip Beneš.Děkuji
michalbennybenes
Beneš opraven...
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód