Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Výprachtice - Buková hora

27.8.2022, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Buková hora
  • datum konání: 27.8.2022
  • zobrazeno již 732x
  • místo konání: Výprachtice
  • GPS: 49.9872794N, 16.6632167E

Sociální sítě

Místo konání

Výprachtice, školní hřiště
start hl. závodu: 11:00 hodin
start 1. dětské kat.: 9:30 hodin

Přihlášky

do 10:45 v budově ZŠ Výprachtice (děti do 9:15)

Startovné

100 Kč dospělí, 50 Kč děti a mládež

Popis tratě

7,0 km, převýšení 373 m, lesní a horské cesty
(děti a mládež různé trasy dle věku)

Ceny pro vítěze

Dospělí: první tři místa v každé kategorii:
300 - 200 - 100 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Tomáš Daněk, Ph.D.
tel. 774 114 421

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

https://beh-na-bukovou-horu.webnode.cz

E-mailová adresa

danek.tomas@post.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.8.2021Výprachtice - Buková hora182
29.8.2020Výprachtice - Buková hora143
31.8.2019Výprachtice - Buková hora192
26.8.2018Výprachtice - Buková hora131
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Buková hora

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 2406

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5323
Sadílek Ota4622
Stránský Aleš6019
Jirásková Eva6418
Vacek Martin6916
Bielčik Jindřich4015
Javůrek Jiří4815
Šimůnek Jan4914
Křenek Miroslav5014
Mannlová Jana8013
Novotná Eva4813
Svatoš Otakar3413
Šimůnek Jan8213
Zdeněk Bílý5912
Pross David7512
Žák Jiří7112
Šmída Oldřich4812
Dostálek Petr6712
Šrůtek Stanislav5812
Šalplachta Jindřich4711
Fajfr František7211
Pechek František5311
Keprtová Miloslava4811
Merta Jaroslav3511
Vodička Jan4511
Dušková Lenka8010
Sadílek Václav5010
Špacír Ladislav5510
Ožana Václav6410
Tempír František4910
Kalousek Jan4110
Tučný Jan479
Sejkorová Lenka639
Vítek Miroslav729
Kebrle Milan759
Krupička Robert789
Šilar Tomáš639
Vacarda Vladimír598
Marek Dalimil608
Jorová Ludmila628
Stránská Adéla918
Kolínek František568
Hofmanová Veronika788
Hanuš Petr648
Hála Filip858
Křenek Tomáš808
Šafář Jaroslav518
Matyášová Jana658
Mertová Michaela768
Krňávek Vojtěch548

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 3 roky a mladší (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C01220Matucha JanVýprachtice1900:00:39-
2C01347Horáček TobiášSázava1900:00:40-
3C0143Kroulík MatyášOrlické Podhůří - Říčky1900:00:41-
4C01521Filip FrantišekVýprachtice1900:00:42-
5C01752Šlais ŠtěpánAC Blešno1900:00:45-
6C0196Mareš AntonínKoburk1900:00:46-
7C02872Zámečník KryštofTDK :)2100:01:20-
Děvčata 3 roky a mladší (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D01579Langrová EmaLubník1900:00:42-
2D01713Krupičková ElenRunsport Team1900:00:45-
3D01998Junková SáraBystřec1900:00:46-
4D0214Daňková SilvieVýprachtice2000:00:52-
5D02277Marková AdélaTJ Žichlínek1900:00:55-
6D0235Smetanová EsterHorní Malá Úpa2000:01:02-
7D02418Lorencová AmálieKrálíky2000:01:07-
8D025100Hüblová DorotkaVencl tým Ústí n. O.1900:01:08-
9D02624Dymáková NelaTJ Žichlínek2000:01:11-
10D02780Marková KarolínaTJ Žichlínek2000:01:18-
Chlapci 4-5 let (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1160Švestka ŠimonAK Račí údolí1700:00:24-
2C1385Čejka ŠtěpánDinosauři1800:00:26-
3C1592Moravec OndřejLetohrad1800:00:29-
4C1617Šafář MateoÚstí nad Orlicí1800:00:30-
5C1781Hrdina DominikMistrovice1800:00:32-
6C1842Skalický AdamVýprachtice1800:00:33-
7C1987Kutal MatyášNové Město na Moravě1800:00:35-
8C11023Lorenc JosefKrálíky1800:00:36-
9C11128Svoboda FelixAtletika Žamberk1700:00:37-
Děvčata 4-5 let (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1262Švestková AdélkaAK Račí údolí1700:00:25-
2D1456Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:27-
Chlapci 6-7 let (trať 0,22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2184Křenek TomášBiatlon Letohrad1500:00:55-
2C2333Friml AdamSokol Klášterec nad Orlicí1500:00:57-
3C2531Bříza DavidSokol Klášterec nad Orlicí1500:00:59-
4C2743Skalický JakubVýprachtice1500:01:00-
5C2891Vacek RobinBystřec1500:01:01-
6C210101Diblík MikulášSokol Klášterec nad Orlicí1500:01:02-
7C21270Havel SamuelVýprachtice1500:01:04-
8C2132Kroulík FilipOrlické Podhůří - Říčky1600:01:05-
9C2141Daněk JáchymVýprachtice1600:01:06-
10C21697Junek SebastiánBystřec1500:01:09-
11C2218Mareš VojtěchKoburk1600:01:17-
12C22322Filip MartinVýprachtice1600:01:19-
-C2-9Mareš JanKoburk15DNF-
Děvčata 6-7 let (trať 0,22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2236Krejsová BarboraSokol Klášterec nad Orlicí1500:00:56-
2D2388Moravcová RozálieKB Letohrad1600:00:57-
3D2516Faltejsková NellaČeská Třebová1500:00:59-
4D2832Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:01-
5D21173Hejduková Veronika-1600:01:03-
6D21571Hrdinová EliškaMistrovice1600:01:07-
7D21789Langrová JolanaLubník1600:01:11-
8D21890Zemanová EliškaLoštice1600:01:12-
9D21982Šafářová NelliÚstí nad Orlicí1500:01:13-
10D22069Havlová ElianaVýprachtice1600:01:16-
11D22245Švédová SofieLanškroun1600:01:18-
12D22446Horáčková EllaSázava1600:01:23-
Nejmladší žáci I (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1493Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:01:49103,60
2M1637Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:01:51100,00
3M1878Skalický DanielVýprachtice1400:01:5396,40
4M11066Havel GabrielVýprachtice1300:01:5887,39
Nejmladší žákyně I (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1161Švestková JohankaAK Račí údolí1400:01:43101,92
2Z1211Boháčová NelaLezník1400:01:44100,00
3Z1374Přibylová BeátaBiatlon Letohrad1300:01:4598,08
4Z1438Diblíková LilianaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:01:4990,38
5Z1668Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:01:5186,54
6Z1965Motlová MiaVýprachtice1300:01:5775,00
7Z11199Junková OlívieAtletika Jablonné nad Orlicí1300:01:5971,15
8Z11253Bašková SáraActivity Lanškroun1300:02:0363,46
9Z11351Šlaisová BarboraAC Blešno1400:02:0461,54
Nejmladší žáci II (trať 0,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2476Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:11103,43
2M2730Svojanovský MiroslavAtletika TJ Lanškroun1100:03:1599,31
3M2914Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad1100:03:1797,26
4M21057Štěch JakubOrel Dolní Dobrouč1200:03:3578,73
Nejmladší žákyně II (trať 0,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2610Boháčová AdélaLezník1200:03:14116,69
2Z21167Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:03:3794,96
3Z21286Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:03:4488,35
4Z21329Matuchová TerezieVýprachtice1200:03:4983,62
5Z21427Svobodová DominikaAtletika Žamberk1100:03:5478,90
6Z21696Mikmeková LeontýnkaBystřec1100:04:1360,94
7Z21739Frimlová NikolaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:04:1658,11
8Z21959Švestková EliškaAK Račí údolí1200:04:2054,33
9Z22095Vacková LillyBystřec1200:04:2450,55
Mladší žáci (trať 0,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3183Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:02:54103,76
2M3241Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:02:5899,25
3M3364Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:0096,99
4M3894Cvrček JáchymAtletika Polička1000:03:1678,95
5M31744Dostálek ŠimonMY OD Kopřivy1000:04:1611,28
Mladší žákyně (trať 0,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3575Koubová ElenAtletický klub ISCAREX Česká Třebová0900:03:13119,63
2Z31540Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:03:5580,37
Starší žáci (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4158Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:05:44106,47
2M4219Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:06:0793,53
Starší žákyně (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4349Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:06:16108,49
2Z4425Berková DanielaAtletika Žamberk0800:06:4096,26
3Z4550Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:06:4295,25
4Z4626Jedličková TerezaAtletika Žamberk0800:07:0185,57
Junioři 16-19 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ18100Jareš ŠtěpánAtletika Jablonné0600:37:29107,86
2MJ1930Jirásek JakubVýprachtice0500:37:59105,30
3MJ38102Roškanin JakubAtletika Jablonné0500:41:3586,84
4MJ4319Cvrček JáchymAtletika Polička1000:42:0884,02
5MJ57103Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:45:34100,00
6MJ63106Roškanin MatějAtletika Jablonné0600:47:0658,56
Juniorky 16-19 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ443Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:42:09128,22
2ZJ595Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:45:40100,00
3ZJ8788Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:56:0071,78
Muži A 20-39 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Hübl RadekRUNSPORT Team8800:29:57105,62
2MA251Minář MarekRunsport team9400:30:5399,57
3MA316Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:31:3794,81
4MA474Lysák VlastimilFklidu8600:33:0685,18
5MA539Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:33:3981,61
6MA7113Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:34:1577,72
7MA1180Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:34:5873,07
8MA1450Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:36:0565,82
9MA15108Hollan MatějAKBK8400:36:3562,57
10MA207Marek OndřejŽichlínek9300:38:0852,51
11MA2252Hájek Martin3D Fitness RT0100:38:3549,59
12MA2442Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:38:4448,62
13MA2790Řemínek MatějAC Choceň8600:38:5447,54
14MA2837Valenta JosefLanškroun8900:38:5647,32
15MA318Čejka PavelDinosauři9000:39:4741,81
16MA4094Švec MartinVK Choceň8700:41:5527,96
17MA5484Jačisko JakubLanškroun9300:45:245,35
Muži B 40-49 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB979Malátek AntonínPardubice7700:34:36100,99
2MB1048Kyncl TomášPáni kluci7400:34:40100,61
3MB1260Záruba JanStudenec/Vinohrady7700:35:0398,40
4MB2391Cabala RastislavŠneci v běhu7800:38:3777,89
5MB3053Pospíšil PetrTJ Sokol Opava7900:39:4571,37
6MB3333Šimek VladimírDOLS Šumperk7500:40:1368,69
7MB3571Malý TomášKNP Zábřeh7400:40:5764,47
8MB361Šafář MichalJiskra Ústí nad Orlicí7900:41:2661,69
9MB4110Němec RadekLitomyšl7700:41:5858,62
10MB4717Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:43:5147,79
11MB5564Štěpnička JiříPardubice7700:45:2638,68
12MB6047Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:45:5036,38
13MB7118Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:49:0217,97
14MB8570Pěnička MartinZábřeh7900:54:433,00
15MB9143Jeřábek JiříPání kluci7400:58:523,00
Muži C 50-59 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC649Hejl RadekLetohrad7200:33:42104,79
2MC824Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:34:29100,26
3MC1377Ulich PetrMT Dobruška6800:35:2494,95
4MC1726Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:37:1684,14
5MC2586Hanuš Petr3D Fittness RT6400:38:4575,54
6MC2955Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:39:1272,94
7MC3269Simon PetrPolička7200:39:5269,07
8MC3454Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:40:1666,76
9MC37107Scheuer JanActivity Lanškroun6600:41:3059,61
10MC4531Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:42:1155,66
11MC46114Kalousek JanMalšovice7100:43:1049,96
12MC64109Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:47:0826,98
13MC80111Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:52:013,00
14MC8295Dvořák PavelDobroběh Vysoké Mýto7000:53:303,00
15MC9858Krátký JosefHvězda Pardubice6501:12:213,00
Muži D 60-69 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1682Vacarda VladimírEleven Run Team5900:37:10114,19
2MD26105Mück ArnoštHranice5900:38:46106,19
3MD4813Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:0579,61
4MD4957Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:44:1778,61
5MD5620Šolc VítězslavBKL Machov5700:45:3272,36
6MD6225Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:47:0264,87
7MD70112Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:49:0154,95
8MD7629Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:51:2443,04
9MD8621Sedlák JiříPřelouč5800:55:3322,29
10MD89116Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:57:0314,79
11MD9434Knápek LubomírLK Šumperk5901:02:133,00
Muži E 70 let a starší (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5132Ráb PavelČeská Třebová5200:44:41107,58
2ME6115Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:46:5098,33
3ME6622Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:47:4994,09
4ME8128Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:52:4872,63
5ME9059Šponar JosefSokol Žamberk4700:58:1149,45
6ME9335Vodička JanMK Radslavice4501:00:3639,04
7ME9512Sadílek OtaRUNSPORT4601:04:5120,74
Ženy A 20-34 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6540Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:47:11102,67
2ZA68104Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:47:5199,88
3ZA6961Vacardová Lucie-9000:48:2697,44
4ZA7297Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:49:1094,38
5ZA7466Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:50:5387,20
6ZA7562Baudyšová Marie-9000:51:1285,87
7ZA8292Diblíková KateřinaDobroběh Vysoké Mýto9600:53:3076,25
8ZA9246Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:59:3450,88
Ženy B 35-44 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2183Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:38:12122,05
2ZB532Paďourová RenataTJ Žichlínek8700:45:0090,37
3ZB5896Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:45:3687,58
4ZB7898Cabalová PetraŠneci v běhu8300:51:4159,24
5ZB8789Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:56:0039,13
Ženy C 45-54 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC5268Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:44:56111,73
2ZC6723Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:47:5099,58
3ZC7399Jarešová RadmilaKUS Jablonné nad Orlicí7600:50:2688,69
4ZC7787Cinková JitkaPardubice6800:51:3483,94
Ženy D 55 let a starší (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3941Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:41:43104,63
2ZD4273Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:42:00103,30
3ZD5078Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:44:2492,06
4ZD7967Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:51:5756,71
5ZD8427Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:53:4848,04
6ZD96110Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:06:533,00
7ZD9765Nechvílová MiroslavaChoceň6001:07:293,00
Trať 0,09 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1160Švestka ŠimonAK Račí údolí1700:00:24-
1D1262Švestková AdélkaAK Račí údolí1700:00:25-
2C1385Čejka ŠtěpánDinosauři1800:00:26-
2D1456Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:27-
3C1592Moravec OndřejLetohrad1800:00:29-
4C1617Šafář MateoÚstí nad Orlicí1800:00:30-
5C1781Hrdina DominikMistrovice1800:00:32-
6C1842Skalický AdamVýprachtice1800:00:33-
7C1987Kutal MatyášNové Město na Moravě1800:00:35-
8C11023Lorenc JosefKrálíky1800:00:36-
9C11128Svoboda FelixAtletika Žamberk1700:00:37-
1C01220Matucha JanVýprachtice1900:00:39-
2C01347Horáček TobiášSázava1900:00:40-
3C0143Kroulík MatyášOrlické Podhůří - Říčky1900:00:41-
4C01521Filip FrantišekVýprachtice1900:00:42-
1D01579Langrová EmaLubník1900:00:42-
5C01752Šlais ŠtěpánAC Blešno1900:00:45-
2D01713Krupičková ElenRunsport Team1900:00:45-
3D01998Junková SáraBystřec1900:00:46-
6C0196Mareš AntonínKoburk1900:00:46-
4D0214Daňková SilvieVýprachtice2000:00:52-
5D02277Marková AdélaTJ Žichlínek1900:00:55-
6D0235Smetanová EsterHorní Malá Úpa2000:01:02-
7D02418Lorencová AmálieKrálíky2000:01:07-
8D025100Hüblová DorotkaVencl tým Ústí n. O.1900:01:08-
9D02624Dymáková NelaTJ Žichlínek2000:01:11-
10D02780Marková KarolínaTJ Žichlínek2000:01:18-
7C02872Zámečník KryštofTDK :)2100:01:20-
Trať 0,22 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2184Křenek TomášBiatlon Letohrad1500:00:55-
1D2236Krejsová BarboraSokol Klášterec nad Orlicí1500:00:56-
2D2388Moravcová RozálieKB Letohrad1600:00:57-
2C2333Friml AdamSokol Klášterec nad Orlicí1500:00:57-
3D2516Faltejsková NellaČeská Třebová1500:00:59-
3C2531Bříza DavidSokol Klášterec nad Orlicí1500:00:59-
4C2743Skalický JakubVýprachtice1500:01:00-
4D2832Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:01-
5C2891Vacek RobinBystřec1500:01:01-
6C210101Diblík MikulášSokol Klášterec nad Orlicí1500:01:02-
5D21173Hejduková Veronika-1600:01:03-
7C21270Havel SamuelVýprachtice1500:01:04-
8C2132Kroulík FilipOrlické Podhůří - Říčky1600:01:05-
9C2141Daněk JáchymVýprachtice1600:01:06-
6D21571Hrdinová EliškaMistrovice1600:01:07-
10C21697Junek SebastiánBystřec1500:01:09-
7D21789Langrová JolanaLubník1600:01:11-
8D21890Zemanová EliškaLoštice1600:01:12-
9D21982Šafářová NelliÚstí nad Orlicí1500:01:13-
10D22069Havlová ElianaVýprachtice1600:01:16-
11C2218Mareš VojtěchKoburk1600:01:17-
11D22245Švédová SofieLanškroun1600:01:18-
12C22322Filip MartinVýprachtice1600:01:19-
12D22446Horáčková EllaSázava1600:01:23-
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1161Švestková JohankaAK Račí údolí1400:01:43101,92
2Z1211Boháčová NelaLezník1400:01:44100,00
3Z1374Přibylová BeátaBiatlon Letohrad1300:01:4598,08
4Z1438Diblíková LilianaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:01:4990,38
1M1493Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:01:49103,60
2M1637Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:01:51100,00
5Z1668Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:01:5186,54
3M1878Skalický DanielVýprachtice1400:01:5396,40
6Z1965Motlová MiaVýprachtice1300:01:5775,00
4M11066Havel GabrielVýprachtice1300:01:5887,39
7Z11199Junková OlívieAtletika Jablonné nad Orlicí1300:01:5971,15
8Z11253Bašková SáraActivity Lanškroun1300:02:0363,46
9Z11351Šlaisová BarboraAC Blešno1400:02:0461,54
Trať 0,85 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3183Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:02:54103,76
2M3241Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:02:5899,25
3M3364Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:0096,99
1M2476Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:11103,43
1Z3575Koubová ElenAtletický klub ISCAREX Česká Třebová0900:03:13119,63
1Z2610Boháčová AdélaLezník1200:03:14116,69
2M2730Svojanovský MiroslavAtletika TJ Lanškroun1100:03:1599,31
4M3894Cvrček JáchymAtletika Polička1000:03:1678,95
3M2914Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad1100:03:1797,26
4M21057Štěch JakubOrel Dolní Dobrouč1200:03:3578,73
2Z21167Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:03:3794,96
3Z21286Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:03:4488,35
4Z21329Matuchová TerezieVýprachtice1200:03:4983,62
5Z21427Svobodová DominikaAtletika Žamberk1100:03:5478,90
2Z31540Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:03:5580,37
6Z21696Mikmeková LeontýnkaBystřec1100:04:1360,94
5M31744Dostálek ŠimonMY OD Kopřivy1000:04:1611,28
7Z21739Frimlová NikolaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:04:1658,11
8Z21959Švestková EliškaAK Račí údolí1200:04:2054,33
9Z22095Vacková LillyBystřec1200:04:2450,55
Trať 1,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4158Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:05:44106,47
2M4219Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:06:0793,53
1Z4349Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:06:16108,49
2Z4425Berková DanielaAtletika Žamberk0800:06:4096,26
3Z4550Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:06:4295,25
4Z4626Jedličková TerezaAtletika Žamberk0800:07:0185,57
Trať 7 km, 373 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Hübl RadekRUNSPORT Team8800:29:57105,62
2MA251Minář MarekRunsport team9400:30:5399,57
3MA316Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:31:3794,81
4MA474Lysák VlastimilFklidu8600:33:0685,18
5MA539Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:33:3981,61
1MC649Hejl RadekLetohrad7200:33:42104,79
6MA7113Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:34:1577,72
2MC824Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:34:29100,26
1MB979Malátek AntonínPardubice7700:34:36100,99
2MB1048Kyncl TomášPáni kluci7400:34:40100,61
7MA1180Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:34:5873,07
3MB1260Záruba JanStudenec/Vinohrady7700:35:0398,40
3MC1377Ulich PetrMT Dobruška6800:35:2494,95
8MA1450Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:36:0565,82
9MA15108Hollan MatějAKBK8400:36:3562,57
1MD1682Vacarda VladimírEleven Run Team5900:37:10114,19
4MC1726Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:37:1684,14
1MJ18100Jareš ŠtěpánAtletika Jablonné0600:37:29107,86
2MJ1930Jirásek JakubVýprachtice0500:37:59105,30
10MA207Marek OndřejŽichlínek9300:38:0852,51
1ZB2183Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:38:12122,05
11MA2252Hájek Martin3D Fitness RT0100:38:3549,59
4MB2391Cabala RastislavŠneci v běhu7800:38:3777,89
12MA2442Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:38:4448,62
5MC2586Hanuš Petr3D Fittness RT6400:38:4575,54
2MD26105Mück ArnoštHranice5900:38:46106,19
13MA2790Řemínek MatějAC Choceň8600:38:5447,54
14MA2837Valenta JosefLanškroun8900:38:5647,32
6MC2955Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:39:1272,94
5MB3053Pospíšil PetrTJ Sokol Opava7900:39:4571,37
15MA318Čejka PavelDinosauři9000:39:4741,81
7MC3269Simon PetrPolička7200:39:5269,07
6MB3333Šimek VladimírDOLS Šumperk7500:40:1368,69
8MC3454Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:40:1666,76
7MB3571Malý TomášKNP Zábřeh7400:40:5764,47
8MB361Šafář MichalJiskra Ústí nad Orlicí7900:41:2661,69
9MC37107Scheuer JanActivity Lanškroun6600:41:3059,61
3MJ38102Roškanin JakubAtletika Jablonné0500:41:3586,84
1ZD3941Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:41:43104,63
16MA4094Švec MartinVK Choceň8700:41:5527,96
9MB4110Němec RadekLitomyšl7700:41:5858,62
2ZD4273Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:42:00103,30
4MJ4319Cvrček JáchymAtletika Polička1000:42:0884,02
1ZJ443Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:42:09128,22
10MC4531Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:42:1155,66
11MC46114Kalousek JanMalšovice7100:43:1049,96
10MB4717Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:43:5147,79
3MD4813Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:0579,61
4MD4957Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:44:1778,61
3ZD5078Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:44:2492,06
1ME5132Ráb PavelČeská Třebová5200:44:41107,58
1ZC5268Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:44:56111,73
2ZB532Paďourová RenataTJ Žichlínek8700:45:0090,37
17MA5484Jačisko JakubLanškroun9300:45:245,35
11MB5564Štěpnička JiříPardubice7700:45:2638,68
5MD5620Šolc VítězslavBKL Machov5700:45:3272,36
5MJ57103Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:45:34100,00
3ZB5896Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:45:3687,58
2ZJ595Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:45:40100,00
12MB6047Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:45:5036,38
2ME6115Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:46:5098,33
6MD6225Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:47:0264,87
6MJ63106Roškanin MatějAtletika Jablonné0600:47:0658,56
12MC64109Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:47:0826,98
1ZA6540Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:47:11102,67
3ME6622Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:47:4994,09
2ZC6723Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:47:5099,58
2ZA68104Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:47:5199,88
3ZA6961Vacardová Lucie-9000:48:2697,44
7MD70112Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:49:0154,95
13MB7118Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:49:0217,97
4ZA7297Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:49:1094,38
3ZC7399Jarešová RadmilaKUS Jablonné nad Orlicí7600:50:2688,69
5ZA7466Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:50:5387,20
6ZA7562Baudyšová Marie-9000:51:1285,87
8MD7629Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:51:2443,04
4ZC7787Cinková JitkaPardubice6800:51:3483,94
4ZB7898Cabalová PetraŠneci v běhu8300:51:4159,24
4ZD7967Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:51:5756,71
13MC80111Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:52:013,00
4ME8128Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:52:4872,63
14MC8295Dvořák PavelDobroběh Vysoké Mýto7000:53:303,00
7ZA8292Diblíková KateřinaDobroběh Vysoké Mýto9600:53:3076,25
5ZD8427Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:53:4848,04
14MB8570Pěnička MartinZábřeh7900:54:433,00
9MD8621Sedlák JiříPřelouč5800:55:3322,29
3ZJ8788Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:56:0071,78
5ZB8789Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:56:0039,13
10MD89116Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:57:0314,79
5ME9059Šponar JosefSokol Žamberk4700:58:1149,45
15MB9143Jeřábek JiříPání kluci7400:58:523,00
8ZA9246Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:59:3450,88
6ME9335Vodička JanMK Radslavice4501:00:3639,04
11MD9434Knápek LubomírLK Šumperk5901:02:133,00
7ME9512Sadílek OtaRUNSPORT4601:04:5120,74
6ZD96110Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:06:533,00
7ZD9765Nechvílová MiroslavaChoceň6001:07:293,00
15MC9858Krátký JosefHvězda Pardubice6501:12:213,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Hübl RadekRUNSPORT Team8800:29:57105,62
2MA251Minář MarekRunsport team9400:30:5399,57
3MA316Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:31:3794,81
4MA474Lysák VlastimilFklidu8600:33:0685,18
5MA539Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:33:3981,61
6MC649Hejl RadekLetohrad7200:33:4281,29
7MA7113Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:34:1577,72
8MC824Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:34:2976,20
9MB979Malátek AntonínPardubice7700:34:3675,45
10MB1048Kyncl TomášPáni kluci7400:34:4075,01
11MA1180Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:34:5873,07
12MB1260Záruba JanStudenec/Vinohrady7700:35:0372,53
13MC1377Ulich PetrMT Dobruška6800:35:2470,25
14MA1450Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:36:0565,82
15MA15108Hollan MatějAKBK8400:36:3562,57
16MD1682Vacarda VladimírEleven Run Team5900:37:1058,79
17MC1726Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:37:1658,14
18MJ18100Jareš ŠtěpánAtletika Jablonné0600:37:2956,73
19MJ1930Jirásek JakubVýprachtice0500:37:5953,49
20MA207Marek OndřejŽichlínek9300:38:0852,51
21MA2252Hájek Martin3D Fitness RT0100:38:3549,59
22MB2391Cabala RastislavŠneci v běhu7800:38:3749,38
23MA2442Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:38:4448,62
24MC2586Hanuš Petr3D Fittness RT6400:38:4548,51
25MD26105Mück ArnoštHranice5900:38:4648,40
26MA2790Řemínek MatějAC Choceň8600:38:5447,54
27MA2837Valenta JosefLanškroun8900:38:5647,32
28MC2955Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:39:1245,59
29MB3053Pospíšil PetrTJ Sokol Opava7900:39:4542,02
30MA318Čejka PavelDinosauři9000:39:4741,81
31MC3269Simon PetrPolička7200:39:5241,27
32MB3333Šimek VladimírDOLS Šumperk7500:40:1338,99
33MC3454Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:40:1638,67
34MB3571Malý TomášKNP Zábřeh7400:40:5734,23
35MB361Šafář MichalJiskra Ústí nad Orlicí7900:41:2631,10
36MC37107Scheuer JanActivity Lanškroun6600:41:3030,67
37MJ38102Roškanin JakubAtletika Jablonné0500:41:3530,12
38MA4094Švec MartinVK Choceň8700:41:5527,96
39MB4110Němec RadekLitomyšl7700:41:5827,64
40MJ4319Cvrček JáchymAtletika Polička1000:42:0826,55
41MC4531Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:42:1126,23
42MC46114Kalousek JanMalšovice7100:43:1019,85
43MB4717Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:43:5115,41
44MD4813Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:0513,90
45MD4957Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:44:1712,60
46ME5132Ráb PavelČeská Třebová5200:44:4110,01
47MA5484Jačisko JakubLanškroun9300:45:245,35
48MB5564Štěpnička JiříPardubice7700:45:265,14
49MD5620Šolc VítězslavBKL Machov5700:45:324,49
50MJ57103Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:45:344,27
51MB6047Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:45:503,00
52ME6115Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:46:503,00
53MD6225Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:47:023,00
54MJ63106Roškanin MatějAtletika Jablonné0600:47:063,00
55MC64109Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:47:083,00
56ME6622Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:47:493,00
57MD70112Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:49:013,00
58MB7118Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:49:023,00
59MD7629Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:51:243,00
60MC80111Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:52:013,00
61ME8128Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:52:483,00
62MC8295Dvořák PavelDobroběh Vysoké Mýto7000:53:303,00
63MB8570Pěnička MartinZábřeh7900:54:433,00
64MD8621Sedlák JiříPřelouč5800:55:333,00
65MD89116Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:57:033,00
66ME9059Šponar JosefSokol Žamberk4700:58:113,00
67MB9143Jeřábek JiříPání kluci7400:58:523,00
68ME9335Vodička JanMK Radslavice4501:00:363,00
69MD9434Knápek LubomírLK Šumperk5901:02:133,00
70ME9512Sadílek OtaRUNSPORT4601:04:513,00
71MC9858Krátký JosefHvězda Pardubice6501:12:213,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2183Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:38:12112,00
2ZD3941Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:41:4394,70
3ZD4273Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:42:0093,30
4ZJ443Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:42:0992,56
5ZD5078Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:44:2481,49
6ZC5268Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:44:5678,87
7ZB532Paďourová RenataTJ Žichlínek8700:45:0078,54
8ZB5896Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:45:3675,58
9ZJ595Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:45:4075,26
10ZA6540Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:47:1167,79
11ZC6723Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:47:5064,59
12ZA68104Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:47:5164,51
13ZA6961Vacardová Lucie-9000:48:2661,64
14ZA7297Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:49:1058,03
15ZC7399Jarešová RadmilaKUS Jablonné nad Orlicí7600:50:2651,80
16ZA7466Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:50:5349,58
17ZA7562Baudyšová Marie-9000:51:1248,02
18ZC7787Cinková JitkaPardubice6800:51:3446,22
19ZB7898Cabalová PetraŠneci v běhu8300:51:4145,65
20ZD7967Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:51:5744,33
21ZA8292Diblíková KateřinaDobroběh Vysoké Mýto9600:53:3036,71
22ZD8427Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:53:4835,23
23ZJ8788Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:56:0024,40
23ZB8789Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:56:0024,40
25ZA9246Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:59:346,85
26ZD96110Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:06:533,00
27ZD9765Nechvílová MiroslavaChoceň6001:07:293,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód