Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Výprachtice - Buková hora

4.9.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Buková hora
  • datum konání: 4.9.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ LO Sokol Výprachtice

Sociální sítě

Místo konání

Výprachtice - školní hřiště
9.30 hodin

Přihlášky

7.30 - 9.00 hodin, ZŠ Výprachtice

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Převážně lesní cesty.
Délka 7 km
Převýšení 370 m

Ceny pro vítěze

Finanční - celkem 16.000,- Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ze 3.9. na 4.9. 2004 je možnost přespat v tělocvičně ZŠ ve vlasním spacím pytli. Písemné přihlášky nejpozději do 2.9. 2004 na níže uvedenou adresu.

Kontakt:

Miroslav Křenek
Výprachtice 94
561 34
Tel. domů: 465 391 222
Tel. zam.: 465 321 010
Mobil: 608 938 432

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
31.8.2019Výprachtice - Buková hora192
26.8.2018Výprachtice - Buková hora131
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Buková hora

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 2016

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5321
Sadílek Ota4620
Stránský Aleš6018
Bielčik Jindřich4015
Jirásková Eva6415
Šimůnek Jan4914
Javůrek Jiří4814
Křenek Miroslav5014
Svatoš Otakar3413
Vacek Martin6913
Novotná Eva4813
Šimůnek Jan8212
Dostálek Petr6712
Zdeněk Bílý5912
Pross David7512
Mannlová Jana8011
Žák Jiří7111
Šalplachta Jindřich4711
Fajfr František7211
Keprtová Miloslava4811
Merta Jaroslav3511
Vodička Jan4510
Sadílek Václav5010
Špacír Ladislav5510
Kalousek Jan4110
Šrůtek Stanislav5810
Tempír František4910
Dušková Lenka8010
Kebrle Milan759
Ožana Václav649
Šmída Oldřich489
Vítek Miroslav729
Pechek František539
Krupička Robert789
Tučný Jan479
Kolínek František568
Marek Dalimil608
Šilar Tomáš638
Křenek Tomáš808
Krňávek Vojtěch548
Šafář Jaroslav518
Jorová Ludmila628
Stránská Adéla918
Mertová Michaela768
Krunčík Pavel857
Heger Vojtěch747
Krejčí Stanislav637
Biemann Götz437
Hrdina Pavel887
Vytlačilová Lenka847

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1016Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:31:16106,53
2MJ1458Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:32:3798,18
3MJ1625Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:33:0595,29
4MJ3149Bartoň EduardSK Štíty8500:35:4578,79
5MJ3550Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:36:1176,11
Muži A (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Krupička RobertÚstí nad Orlicí7800:27:36103,13
2MA22Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:27:59100,40
3MA326Michl PetrDukla Liberec7000:28:3296,47
4MA44Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:29:3089,58
5MA534Havelka PetrKOBRAS AC Praha 18907200:29:3688,86
6MA714Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:0385,65
7MA845Ondráček TomášVzácný kytky7700:30:4380,90
8MA1163Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:32:1170,44
9MA1320Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:3567,58
10MA1556Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:32:4266,75
11MA1744Krajča RudolfVzácný kytky6500:33:0863,66
12MA1824Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:33:1263,19
13MA1930Rozprým JiříSport Prokopec Žamberk7700:33:4359,50
14MA2357Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:34:1156,17
15MA2419Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:34:1355,93
16MA2954Jančařík PetrAAC Brno6800:35:3646,07
17MA323Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:4944,52
18MA3432Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:36:0942,14
19MA3729Kalous PetrSK Žamberk7700:36:4837,51
20MA4728Přichystal Lukᚎidlochovice8100:40:0314,33
Muži B (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB617Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:40108,70
2MB922Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:30:54100,75
3MB1260Kašpar ZdeněkCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:32:2990,54
4MB2742Nakládal ČestmírSportovní gymnázium Vrbno pod Pradědem6400:34:4575,93
5MB3833Zdeněk BílýMK Pardubice5900:37:3158,09
6MB3964Novotný LuděkSK Žamberk6200:37:4556,58
7MB4462Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:38:5948,63
8MB4531Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:39:1746,70
Muži C (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2035Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:58101,56
2MC2227Tempír FrantišekSokol Štíty4900:34:09100,49
3MC2621Krsek JaroslavCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí5100:34:3597,96
4MC2812Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:35:2792,89
5MC3613Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:36:2587,24
6MC408Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:38:1376,73
7MC4139Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:38:2475,66
8MC4261Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:38:4174,00
9MC5236Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:42:4450,34
10MC5741Leszkow JosefMK Hlinsko5100:45:1935,25
11MC5943Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:46:3128,24
Muži D (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3340Leszkow PetrMK Hlinsko4400:35:50122,34
2MD5037Bielčik JindřichLichkov4000:42:0591,35
3MD5347Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:43:0686,31
4MD5615Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:44:4278,38
5MD605Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3000:50:5347,72
Juniorky (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ559Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:44:28127,54
2ŽJ6318Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:58:4072,46
Ženy A (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2155Jančaříková LenkaAAC Brno7000:34:02104,00
2ZA2548Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:34:30101,31
3ZA3053Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:35:3994,69
4ZA4338Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:38:4476,93
5ZA466Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:39:3472,13
6ZA497Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:41:4159,94
Ženy B (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4811Jorová LudmilaLanškroun6200:41:25105,66
2ZB5110Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:42:22101,20
3ZB5846Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:45:4385,48
4ZB6123Felklová JarmilaSalón Zdena6000:54:4343,25
Ženy C (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5465Novotná EvaLetohrad4800:44:0593,14
2ŽC6251Leszkowová IvanaMK Hlinsko5300:57:5528,23
3ŽC6459Bartoňová MarieŠtíty5300:58:4124,64
4ŽC6552Leszkowová JaroslavaMK Hlinsko5101:08:060,00
Trať 7 km, 370 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Krupička RobertÚstí nad Orlicí7800:27:36103,13
2MA22Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:27:59100,40
3MA326Michl PetrDukla Liberec7000:28:3296,47
4MA44Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:29:3089,58
5MA534Havelka PetrKOBRAS AC Praha 18907200:29:3688,86
1MB617Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:40108,70
6MA714Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:0385,65
7MA845Ondráček TomášVzácný kytky7700:30:4380,90
2MB922Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:30:54100,75
1MJ1016Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:31:16106,53
8MA1163Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:32:1170,44
3MB1260Kašpar ZdeněkCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:32:2990,54
9MA1320Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:3567,58
2MJ1458Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:32:3798,18
10MA1556Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:32:4266,75
3MJ1625Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:33:0595,29
11MA1744Krajča RudolfVzácný kytky6500:33:0863,66
12MA1824Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:33:1263,19
13MA1930Rozprým JiříSport Prokopec Žamberk7700:33:4359,50
1MC2035Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:58101,56
1ZA2155Jančaříková LenkaAAC Brno7000:34:02104,00
2MC2227Tempír FrantišekSokol Štíty4900:34:09100,49
14MA2357Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:34:1156,17
15MA2419Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:34:1355,93
2ZA2548Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:34:30101,31
3MC2621Krsek JaroslavCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí5100:34:3597,96
4MB2742Nakládal ČestmírSportovní gymnázium Vrbno pod Pradědem6400:34:4575,93
4MC2812Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:35:2792,89
16MA2954Jančařík PetrAAC Brno6800:35:3646,07
3ZA3053Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:35:3994,69
4MJ3149Bartoň EduardSK Štíty8500:35:4578,79
17MA323Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:4944,52
1MD3340Leszkow PetrMK Hlinsko4400:35:50122,34
18MA3432Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:36:0942,14
5MJ3550Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:36:1176,11
5MC3613Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:36:2587,24
19MA3729Kalous PetrSK Žamberk7700:36:4837,51
5MB3833Zdeněk BílýMK Pardubice5900:37:3158,09
6MB3964Novotný LuděkSK Žamberk6200:37:4556,58
6MC408Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:38:1376,73
7MC4139Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:38:2475,66
8MC4261Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:38:4174,00
4ZA4338Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:38:4476,93
7MB4462Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:38:5948,63
8MB4531Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:39:1746,70
5ZA466Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:39:3472,13
20MA4728Přichystal Lukᚎidlochovice8100:40:0314,33
1ZB4811Jorová LudmilaLanškroun6200:41:25105,66
6ZA497Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:41:4159,94
2MD5037Bielčik JindřichLichkov4000:42:0591,35
2ZB5110Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:42:22101,20
9MC5236Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:42:4450,34
3MD5347Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:43:0686,31
1ŽC5465Novotná EvaLetohrad4800:44:0593,14
1ŽJ559Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:44:28127,54
4MD5615Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:44:4278,38
10MC5741Leszkow JosefMK Hlinsko5100:45:1935,25
3ZB5846Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:45:4385,48
11MC5943Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:46:3128,24
5MD605Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3000:50:5347,72
4ZB6123Felklová JarmilaSalón Zdena6000:54:4343,25
2ŽC6251Leszkowová IvanaMK Hlinsko5300:57:5528,23
2ŽJ6318Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:58:4072,46
3ŽC6459Bartoňová MarieŠtíty5300:58:4124,64
4ŽC6552Leszkowová JaroslavaMK Hlinsko5101:08:060,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód