Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Výprachtice - Buková hora

5.9.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Buková hora
  • datum konání: 5.9.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Sokol Výprachtice

Sociální sítě

Místo konání

Výprachtice - školní hřiště
9:30 hodin

Přihlášky

od 7:30 do 9:00 hodin, ZŠ Výprachtice

Startovné

50 Kč

Popis tratě

délka 7 km
převýšení 361 m
polní a lesní cesty

Ceny pro vítěze

Muži A - prvních 5 obdrží diplom a finanční prémii, v dalších kategoriích první 3
prémie 1000 Kč za překonání traťového rekordu (27:05, Robert Krupička)
tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Sokol Výprachtice
Miroslav Křenek
561 34 Výprachtice 94
tel. 731 313 799

Propozice pořadatele ve formátu GIF

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.2020Výprachtice - Buková hora-
31.8.2019Výprachtice - Buková hora192
26.8.2018Výprachtice - Buková hora131
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Buková hora

  • ročníků: 26
  • závodníků na všech ročnících: 1966

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5321
Sadílek Ota4620
Stránský Aleš6018
Jirásková Eva6415
Bielčik Jindřich4015
Šimůnek Jan4914
Javůrek Jiří4814
Křenek Miroslav5014
Vacek Martin6913
Novotná Eva4813
Svatoš Otakar3413
Šimůnek Jan8212
Dostálek Petr6712
Zdeněk Bílý5912
Pross David7512
Žák Jiří7111
Šalplachta Jindřich4711
Fajfr František7211
Keprtová Miloslava4811
Merta Jaroslav3511
Mannlová Jana8011
Sadílek Václav5010
Špacír Ladislav5510
Kalousek Jan4110
Šrutek Stanislav5810
Tempír František4910
Dušková Lenka8010
Vodička Jan4510
Šmída Oldřich489
Vítek Miroslav729
Pechek František539
Krupička Robert789
Tučný Jan479
Kebrle Milan759
Ožana Václav649
Křenek Tomáš808
Krňávek Vojtěch548
Šafář Jaroslav518
Jorová Ludmila628
Mertová Michaela768
Stránská Adéla918
Kolínek František568
Marek Dalimil608
Šilar Tomáš638
Krejčí Stanislav637
Hrdina Pavel887
Vytlačilová Lenka847
Biemann Götz437
Zapalač Martin867
Zajíc Jan537

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ422Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:30:00106,87
2MJ1219Trávníček MatějSK Nové Město n. M.9200:31:3097,21
3MJ1318Dostál LukášNové Město na Moravě9300:31:4295,92
4MJ3791Nechvíl PetrAC Choceň9100:35:2372,21
5MJ5520Zahradník VojtaSK Nové Město n. M.9400:37:4856,65
6MJ7261Živný MarekOrel Orlice9100:40:3638,63
7MJ90112Martinek TomášSmart Team9100:44:3912,55
Muži A 20-39 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:28:38104,37
2MA221Žák JiříSCOTT TEAM - SK Nové Město na Moravě7100:29:1999,70
3MA336Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:29:5295,94
4MA611Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:30:1093,89
5MA845Bogdał RomanMiedzygorze7900:30:3491,16
6MA974Janata MilanMaratonstav Úpice8500:30:4090,47
7MA1453Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:31:4782,84
8MA1670Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:32:0480,91
9MA1865Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:32:3077,95
10MA2041Kruml KamilSpálené7200:32:4875,90
11MA2398Šutera JosefAtletika Polička7900:33:0374,19
12MA2617Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:33:4369,63
13MA2731Mrklovský MiroslavSTALAK7200:33:4869,06
14MA30114Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:34:1865,65
14MA3013Jadrný LubomírJiskra Ústí nad Orlicí7300:34:1865,65
16MA34104Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:34:2864,60
17MA39110Mihulka JindřichLogitron7000:35:3357,11
18MA4057Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:35:3856,54
19MA4592Hála FilipVýprachtice8500:36:1951,87
20MA4746Bogdał LukaszMiedzygorze8200:36:3350,28
21MA50108Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:37:0946,18
22MA5179Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:37:1445,61
23MA5377Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:37:3643,10
24MA5839Tempír TomášSokol Štíty7700:38:0539,80
25MA597Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:38:0939,34
26MA7523Sejkora PatrikLanškroun7800:40:5820,10
27MA7940Tempír JiříSokol Štíty7500:41:2517,02
28MA814Daněk TomášTJ Sokol Výprachtice8600:41:3815,54
29MA92115Hanyš PavelVýprachtice8500:44:520,00
30MA108113Vodák JiříSmart team Olomouc7100:52:000,00
31MA11080Smejkal LukášDynamit Výprachtice8400:53:120,00
Muži B 40-49 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB53Poduška JosefMK Kladno6200:30:07102,15
2MB710Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:15101,28
3MB1014Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:5896,57
4MB1196Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:31:2793,39
5MB175Valenta MichalAVC Praha6200:32:0888,91
6MB1934Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:32:3685,84
7MB2282Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:32:5883,43
8MB3867Vojtěch TomášSKHS Janské Lázně6500:35:2467,45
9MB4151Kaván LubomírChřibská6100:35:4365,36
10MB4455Buriánek RomanČeská Třebová6500:36:1661,75
11MB4884Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:36:4858,25
12MB5249Beznoska KamilČermná6300:37:2654,09
13MB6547Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:39:1242,48
14MB70111Šilar TomášSK Staročernsko6300:39:5937,34
15MB7735Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:41:0829,78
16MB104105Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:49:520,00
Muži C 50-59 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1529Kolínek FrantišekAK Perná5600:31:53105,09
2MC2152Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:32:5299,08
3MC2493Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:2495,82
4MC2933Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:34:0691,54
5MC3316Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:34:2889,39
6MC3666Kaše JaroslavAgricomp Brno5300:35:1384,72
7MC6197Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:38:2665,05
8MC646Růžička KarelČeská Ves5600:39:0461,18
9MC6658Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:39:1360,26
10MC6869Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:39:2958,63
11MC7699Červ MiloslavAtletika Polička5000:41:0548,85
12MC7885Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:41:1248,14
13MC8076Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:41:3246,10
14MC88102Leszkow JosefMK Hlinsko5100:44:1529,50
15MC9163Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:44:4526,44
16MC10078Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:47:339,39
17MC1118Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:53:470,00
Muži D 60-69 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2573Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:33:38103,22
2MD3238Tempír FrantišekSokol Štíty4900:34:2798,44
3MD3586Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4800:34:2898,34
4MD4671Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:36:2686,84
5MD56101Leszkow PetrMK Hlinsko4400:37:5078,64
6MD5756Biemann GötzSKI klub Harrachov4300:37:5478,25
7MD67100Vaško BohuslavŽichlínek4800:39:2569,38
8MD6981Vodička JanMK Radslavice4500:39:3868,11
9MD71107Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:40:0965,09
10MD8412Koblížek JindřichSK Žamberk4800:42:2651,73
11MD8689Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:43:2545,98
12MD8760Krumer MiroslavOstrov4900:43:3844,71
13MD9332Kubíček FrantišekDobré Pole4600:44:5936,81
14MD9988Bielčik JindřichLichkov4000:47:0924,13
15MD10348Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:49:0013,31
Muži E 70 let a starší (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME962Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:46:29107,54
2ME10254Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:48:3299,06
3ME10572Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:49:5493,40
Juniorky 19 let a mladší (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6337Vévodová MartinaAK Perná9000:38:40108,63
2ŽJ7315Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:40:4298,57
3ŽJ8327Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:41:5292,80
4ŽJ9442Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:45:0476,96
5ŽJ11350Kavánová AnnaKarate Relax Chřibská9400:59:146,85
Ženy A 20-34 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2859Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:33:52113,55
2ZA4943Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:36:5297,03
3ZA6094Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:38:1589,42
4ZA6230Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:38:2988,13
5ZA8987Stříhavková PetraAC Choceň7900:44:2855,19
6ZA9595Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:45:2350,15
-ZA-28Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80DNF-
Ženy B 35-44 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4283Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:35:57111,59
2ZB54106Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:37:44102,24
3ZB7468Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:40:4886,17
4ZB8162Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:41:3881,80
Ženy C 45-54 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC8544Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:09116,53
2ŽC971Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:46:38101,72
3ŽC10690Nechvílová MiroslavaChoceň6000:51:2081,74
4ŽC10725Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:51:3380,82
5ŽC11224Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:54:5266,72
-ŽC-109Kostřicová BlankaČeská Třebová61DNF-
Ženy D 55 let a starší (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4375Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:36:08134,52
2ZD9864Kašová HanaBarnex sport Brno5400:46:5485,22
3ZD10126Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:47:5980,26
4ZD109103Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:52:1760,56
Trať 7 km, 361 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:28:38104,37
2MA221Žák JiříSCOTT TEAM - SK Nové Město na Moravě7100:29:1999,70
3MA336Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:29:5295,94
1MJ422Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:30:00106,87
1MB53Poduška JosefMK Kladno6200:30:07102,15
4MA611Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:30:1093,89
2MB710Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:15101,28
5MA845Bogdał RomanMiedzygorze7900:30:3491,16
6MA974Janata MilanMaratonstav Úpice8500:30:4090,47
3MB1014Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:5896,57
4MB1196Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:31:2793,39
2MJ1219Trávníček MatějSK Nové Město n. M.9200:31:3097,21
3MJ1318Dostál LukášNové Město na Moravě9300:31:4295,92
7MA1453Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:31:4782,84
1MC1529Kolínek FrantišekAK Perná5600:31:53105,09
8MA1670Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:32:0480,91
5MB175Valenta MichalAVC Praha6200:32:0888,91
9MA1865Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:32:3077,95
6MB1934Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:32:3685,84
10MA2041Kruml KamilSpálené7200:32:4875,90
2MC2152Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:32:5299,08
7MB2282Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:32:5883,43
11MA2398Šutera JosefAtletika Polička7900:33:0374,19
3MC2493Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:2495,82
1MD2573Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:33:38103,22
12MA2617Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:33:4369,63
13MA2731Mrklovský MiroslavSTALAK7200:33:4869,06
1ZA2859Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:33:52113,55
4MC2933Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:34:0691,54
14MA30114Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:34:1865,65
14MA3013Jadrný LubomírJiskra Ústí nad Orlicí7300:34:1865,65
2MD3238Tempír FrantišekSokol Štíty4900:34:2798,44
5MC3316Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:34:2889,39
16MA34104Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:34:2864,60
3MD3586Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4800:34:2898,34
6MC3666Kaše JaroslavAgricomp Brno5300:35:1384,72
4MJ3791Nechvíl PetrAC Choceň9100:35:2372,21
8MB3867Vojtěch TomášSKHS Janské Lázně6500:35:2467,45
17MA39110Mihulka JindřichLogitron7000:35:3357,11
18MA4057Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:35:3856,54
9MB4151Kaván LubomírChřibská6100:35:4365,36
1ZB4283Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:35:57111,59
1ZD4375Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:36:08134,52
10MB4455Buriánek RomanČeská Třebová6500:36:1661,75
19MA4592Hála FilipVýprachtice8500:36:1951,87
4MD4671Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:36:2686,84
20MA4746Bogdał LukaszMiedzygorze8200:36:3350,28
11MB4884Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:36:4858,25
2ZA4943Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:36:5297,03
21MA50108Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:37:0946,18
22MA5179Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:37:1445,61
12MB5249Beznoska KamilČermná6300:37:2654,09
23MA5377Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:37:3643,10
2ZB54106Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:37:44102,24
5MJ5520Zahradník VojtaSK Nové Město n. M.9400:37:4856,65
5MD56101Leszkow PetrMK Hlinsko4400:37:5078,64
6MD5756Biemann GötzSKI klub Harrachov4300:37:5478,25
24MA5839Tempír TomášSokol Štíty7700:38:0539,80
25MA597Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:38:0939,34
3ZA6094Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:38:1589,42
7MC6197Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:38:2665,05
4ZA6230Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:38:2988,13
1ŽJ6337Vévodová MartinaAK Perná9000:38:40108,63
8MC646Růžička KarelČeská Ves5600:39:0461,18
13MB6547Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:39:1242,48
9MC6658Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:39:1360,26
7MD67100Vaško BohuslavŽichlínek4800:39:2569,38
10MC6869Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:39:2958,63
8MD6981Vodička JanMK Radslavice4500:39:3868,11
14MB70111Šilar TomášSK Staročernsko6300:39:5937,34
9MD71107Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:40:0965,09
6MJ7261Živný MarekOrel Orlice9100:40:3638,63
2ŽJ7315Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:40:4298,57
3ZB7468Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:40:4886,17
26MA7523Sejkora PatrikLanškroun7800:40:5820,10
11MC7699Červ MiloslavAtletika Polička5000:41:0548,85
15MB7735Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:41:0829,78
12MC7885Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:41:1248,14
27MA7940Tempír JiříSokol Štíty7500:41:2517,02
13MC8076Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:41:3246,10
28MA814Daněk TomášTJ Sokol Výprachtice8600:41:3815,54
4ZB8162Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:41:3881,80
3ŽJ8327Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:41:5292,80
10MD8412Koblížek JindřichSK Žamberk4800:42:2651,73
1ŽC8544Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:09116,53
11MD8689Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:43:2545,98
12MD8760Krumer MiroslavOstrov4900:43:3844,71
14MC88102Leszkow JosefMK Hlinsko5100:44:1529,50
5ZA8987Stříhavková PetraAC Choceň7900:44:2855,19
7MJ90112Martinek TomášSmart Team9100:44:3912,55
15MC9163Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:44:4526,44
29MA92115Hanyš PavelVýprachtice8500:44:520,00
13MD9332Kubíček FrantišekDobré Pole4600:44:5936,81
4ŽJ9442Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:45:0476,96
6ZA9595Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:45:2350,15
1ME962Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:46:29107,54
2ŽC971Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:46:38101,72
2ZD9864Kašová HanaBarnex sport Brno5400:46:5485,22
14MD9988Bielčik JindřichLichkov4000:47:0924,13
16MC10078Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:47:339,39
3ZD10126Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:47:5980,26
2ME10254Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:48:3299,06
15MD10348Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:49:0013,31
16MB104105Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:49:520,00
3ME10572Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:49:5493,40
3ŽC10690Nechvílová MiroslavaChoceň6000:51:2081,74
4ŽC10725Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:51:3380,82
30MA108113Vodák JiříSmart team Olomouc7100:52:000,00
4ZD109103Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:52:1760,56
31MA11080Smejkal LukášDynamit Výprachtice8400:53:120,00
17MC1118Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:53:470,00
5ŽC11224Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:54:5266,72
5ŽJ11350Kavánová AnnaKarate Relax Chřibská9400:59:146,85

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód