Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Výprachtice - Buková hora

30.8.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Buková hora
  • datum konání: 30.8.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Sokol Výprachtice

Sociální sítě

Místo konání

školní hřiště ZŠ Výprachtice
9:30 hodin

Přihlášky

od 7:30 do 9:00 hodin, ZŠ Výprachtice

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 7 km
Převýšení: 361 m
Běh vede z největší části po lesních cestách a pěšinách.

Ceny pro vítěze

Muži A - prvních pět obdrží diplom a finanční prémii, v dalších kategoriích první tři
Za překonání traťového rekordu je vypsána finanční prémie 1.000,- Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Křenek
561 34 Výprachtice 94
tel. 731 313 799

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

krenekmir@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.2020Výprachtice - Buková hora-
31.8.2019Výprachtice - Buková hora192
26.8.2018Výprachtice - Buková hora131
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Buková hora

  • ročníků: 26
  • závodníků na všech ročnících: 1977

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5321
Sadílek Ota4620
Stránský Aleš6018
Jirásková Eva6415
Bielčik Jindřich4015
Šimůnek Jan4914
Javůrek Jiří4814
Křenek Miroslav5014
Novotná Eva4813
Svatoš Otakar3413
Vacek Martin6913
Dostálek Petr6712
Pross David7512
Zdeněk Bílý5912
Šimůnek Jan8212
Fajfr František7211
Keprtová Miloslava4811
Merta Jaroslav3511
Mannlová Jana8011
Žák Jiří7111
Šalplachta Jindřich4711
Špacír Ladislav5510
Kalousek Jan4110
Šrůtek Stanislav5810
Tempír František4910
Dušková Lenka8010
Vodička Jan4510
Sadílek Václav5010
Pechek František539
Krupička Robert789
Tučný Jan479
Kebrle Milan759
Ožana Václav649
Šmída Oldřich489
Vítek Miroslav729
Jorová Ludmila628
Mertová Michaela768
Stránská Adéla918
Marek Dalimil608
Kolínek František568
Šilar Tomáš638
Křenek Tomáš808
Krňávek Vojtěch548
Šafář Jaroslav518
Červ Miloslav507
Hofmanová Veronika787
Horáček Michal757
Mazač Jaroslav687
Ehrig Rudolf487
Krunčík Pavel857

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2058Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:34:22111,20
2MJ2949Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:35:37104,33
3MJ5223Živný MarekLetohrad9100:39:1484,47
4MJ5322Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:39:1884,10
5MJ8950Vaníček PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:46:3743,90
Juniorky 19 let a mladší (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4348Vévodová MartinaAK Perná9000:38:01114,68
2ŽJ704Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:42:1594,12
3ŽJ7543Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:42:5091,20
4ŽJ8762Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:45:4177,31
Muži A 20-39 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Krupička RobertSK Valteřice7800:27:49107,50
2MA297Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:29:2496,54
3MA328Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:29:2995,96
4MA460Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:4687,08
5MA647Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:30:5286,39
6MA1114Bogdał LukaszMiedzygorze8200:31:5479,24
7MA1498Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:32:4773,13
8MA1715Bogdał PawełMiedzygorze7600:33:1769,67
9MA1812Bogdał RomanMiedzygorze7900:33:4466,55
10MA2513Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:34:5957,90
11MA3054Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:4252,94
12MA3316Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:36:1049,71
13MA4075Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:37:1142,68
14MA4174Šitka JosefDrnovice8600:37:2740,83
15MA4881Krmela PavelTJ Rychnov na Moravě7800:38:2634,03
16MA4980Chlup JiříTJ Rychnov7000:39:0529,53
17MA5427Marhold LubošChoceň7700:39:2227,57
18MA5683Hodek RomanTJ Sokol Kunvald6000:39:4225,26
19MA6226Marhold PetrChoceň7800:40:3219,49
20MA645Daněk TomášTJ Sokol Výprachtice8600:41:1314,76
21MA6787Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:41:4311,30
22MA6993Heger JiříSmart Team6900:42:147,73
23MA7282Jirčík Miroslav3D Fitness Klášterec nad Orlicí7600:42:276,23
24MA8568Vít MichalVSK UNI Brno7900:44:480,00
25MA9386Rašner TomášKVS Náměšť nad Hanou6900:46:560,00
26MA9795Vodák JiříSmart Team Olomouc7100:49:050,00
Muži B 40-49 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB796Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:30:57101,60
2MB861Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:06100,64
3MB1024Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:31:3397,76
4MB1390Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6200:32:1593,27
5MB1511Orlich PetrCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6100:32:5589,00
6MB2365Valenta MichalAVC Praha6200:34:5276,50
7MB2659Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:35:0175,53
8MB3679Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6100:36:3865,17
9MB37106Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:36:5063,89
10MB3876Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:36:5363,57
11MB4618Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:38:2154,17
12MB5140Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:39:0749,25
13MB689Kaňa PetrTJ Kostice6400:42:0230,56
14MB7191Zdeněk BílýHvězda Pardubice5900:42:1728,95
15MB7684Dlabka LudvíkSpolek dobrovolných lížařů6000:42:5325,11
Muži C 50-59 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC538Earwaker ColinNew Zealand5600:30:47104,00
2MC97Kolínek FrantišekAK Perná5600:31:24100,07
3MC1269Siegel JosefAC Choceň5800:32:0395,93
4MC16107Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:33:0789,14
5MC2153Tempír FrantišekSokol Štíty4900:34:3180,23
6MC223Flegl VlastimilBrtev5300:34:4378,95
7MC2435Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:34:5877,36
8MC276Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:35:0776,41
9MC3177Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:35:4872,06
10MC3421Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:36:1968,77
11MC3531Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:36:2068,75
12MC4292Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:37:5958,15
13MC4466Hájek FrantišekFGT Stolany4900:38:0457,62
14MC45100Černý VladimírHAC Praha5200:38:1256,77
15MC5555Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:39:2648,92
16MC5819Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:39:5645,74
17MC7437Červ MiloslavAtletika Polička5000:42:4827,48
18MC7832Švidernoch MilanX-Air Ostrava5800:43:1125,04
19MC8889Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:46:303,93
20MC9152Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:46:521,59
21MC9872Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:49:130,00
Muži D 60-69 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1956Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:33:50113,59
2MD3230Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:35:58101,84
3MD5067Šalplachta JindřichFENIX Jeseník4700:39:0684,57
4MD5788Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:39:4880,72
5MD6073Vodička JanMK Radslavice4500:40:0379,34
6MD6346Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:4075,94
7MD66110Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:41:3770,71
8MD8410Kubíček FrantišekBEST CAR Dobré Pole4600:44:1656,11
9MD9071Bielčik JindřichLichkov4000:46:4342,61
10MD10151Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:52:3110,65
Muži E 70 let a starší (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9233Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:46:53127,78
2ME10029Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:50:02116,15
3ME10420Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:06:2356,07
Ženy A 20-34 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2845Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:35:31113,34
2ZA47108Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:38:2498,19
3ZA6134Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:40:1588,47
4ZA7999Bekešová AlicaX-AIR Ostrava8700:43:1972,35
5ZA8194Večeřová MichaelaSmart Team8100:43:4070,51
6ZA8236Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:43:5569,20
7ZA8317Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:44:1067,88
8ZA9541Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:48:1146,77
Ženy B 35-44 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3963Barnetová DenisaJablonné n. Orlicí KUS7300:37:00112,47
2ZB5985Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:39:5997,35
3ZB6557Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:41:2490,17
4ZB73109Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:42:3284,43
5ZB8039Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:3179,45
6ZB9970Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:49:1650,30
Ženy C 45-54 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC7764Valentová KvětaAVC Praha5600:43:01110,15
2ŽC868Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:45:05101,03
3ŽC942Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:47:5188,82
4ŽC10244Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:52:5966,16
5ŽC10325Felklová JarmilaSalón Zdena Ruda n. M.6000:54:5557,63
Ženy D 55 let a starší (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD9642Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:48:46100,00
Trať 7 km, 361 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Krupička RobertSK Valteřice7800:27:49107,50
2MA297Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:29:2496,54
3MA328Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:29:2995,96
4MA460Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:4687,08
1MC538Earwaker ColinNew Zealand5600:30:47104,00
5MA647Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:30:5286,39
1MB796Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:30:57101,60
2MB861Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:06100,64
2MC97Kolínek FrantišekAK Perná5600:31:24100,07
3MB1024Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:31:3397,76
6MA1114Bogdał LukaszMiedzygorze8200:31:5479,24
3MC1269Siegel JosefAC Choceň5800:32:0395,93
4MB1390Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6200:32:1593,27
7MA1498Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:32:4773,13
5MB1511Orlich PetrCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6100:32:5589,00
4MC16107Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:33:0789,14
8MA1715Bogdał PawełMiedzygorze7600:33:1769,67
9MA1812Bogdał RomanMiedzygorze7900:33:4466,55
1MD1956Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:33:50113,59
1MJ2058Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:34:22111,20
5MC2153Tempír FrantišekSokol Štíty4900:34:3180,23
6MC223Flegl VlastimilBrtev5300:34:4378,95
6MB2365Valenta MichalAVC Praha6200:34:5276,50
7MC2435Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:34:5877,36
10MA2513Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:34:5957,90
7MB2659Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:35:0175,53
8MC276Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:35:0776,41
1ZA2845Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:35:31113,34
2MJ2949Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:35:37104,33
11MA3054Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:4252,94
9MC3177Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:35:4872,06
2MD3230Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:35:58101,84
12MA3316Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:36:1049,71
10MC3421Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:36:1968,77
11MC3531Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:36:2068,75
8MB3679Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6100:36:3865,17
9MB37106Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:36:5063,89
10MB3876Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:36:5363,57
1ZB3963Barnetová DenisaJablonné n. Orlicí KUS7300:37:00112,47
13MA4075Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:37:1142,68
14MA4174Šitka JosefDrnovice8600:37:2740,83
12MC4292Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:37:5958,15
1ŽJ4348Vévodová MartinaAK Perná9000:38:01114,68
13MC4466Hájek FrantišekFGT Stolany4900:38:0457,62
14MC45100Černý VladimírHAC Praha5200:38:1256,77
11MB4618Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:38:2154,17
2ZA47108Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:38:2498,19
15MA4881Krmela PavelTJ Rychnov na Moravě7800:38:2634,03
16MA4980Chlup JiříTJ Rychnov7000:39:0529,53
3MD5067Šalplachta JindřichFENIX Jeseník4700:39:0684,57
12MB5140Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:39:0749,25
3MJ5223Živný MarekLetohrad9100:39:1484,47
4MJ5322Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:39:1884,10
17MA5427Marhold LubošChoceň7700:39:2227,57
15MC5555Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:39:2648,92
18MA5683Hodek RomanTJ Sokol Kunvald6000:39:4225,26
4MD5788Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:39:4880,72
16MC5819Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:39:5645,74
2ZB5985Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:39:5997,35
5MD6073Vodička JanMK Radslavice4500:40:0379,34
3ZA6134Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:40:1588,47
19MA6226Marhold PetrChoceň7800:40:3219,49
6MD6346Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:4075,94
20MA645Daněk TomášTJ Sokol Výprachtice8600:41:1314,76
3ZB6557Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:41:2490,17
7MD66110Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:41:3770,71
21MA6787Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:41:4311,30
13MB689Kaňa PetrTJ Kostice6400:42:0230,56
22MA6993Heger JiříSmart Team6900:42:147,73
2ŽJ704Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:42:1594,12
14MB7191Zdeněk BílýHvězda Pardubice5900:42:1728,95
23MA7282Jirčík Miroslav3D Fitness Klášterec nad Orlicí7600:42:276,23
4ZB73109Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:42:3284,43
17MC7437Červ MiloslavAtletika Polička5000:42:4827,48
3ŽJ7543Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:42:5091,20
15MB7684Dlabka LudvíkSpolek dobrovolných lížařů6000:42:5325,11
1ŽC7764Valentová KvětaAVC Praha5600:43:01110,15
18MC7832Švidernoch MilanX-Air Ostrava5800:43:1125,04
4ZA7999Bekešová AlicaX-AIR Ostrava8700:43:1972,35
5ZB8039Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:3179,45
5ZA8194Večeřová MichaelaSmart Team8100:43:4070,51
6ZA8236Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:43:5569,20
7ZA8317Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:44:1067,88
8MD8410Kubíček FrantišekBEST CAR Dobré Pole4600:44:1656,11
24MA8568Vít MichalVSK UNI Brno7900:44:480,00
2ŽC868Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:45:05101,03
4ŽJ8762Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:45:4177,31
19MC8889Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:46:303,93
5MJ8950Vaníček PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:46:3743,90
9MD9071Bielčik JindřichLichkov4000:46:4342,61
20MC9152Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:46:521,59
1ME9233Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:46:53127,78
25MA9386Rašner TomášKVS Náměšť nad Hanou6900:46:560,00
3ŽC942Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:47:5188,82
8ZA9541Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:48:1146,77
1ZD9642Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:48:46100,00
26MA9795Vodák JiříSmart Team Olomouc7100:49:050,00
21MC9872Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:49:130,00
6ZB9970Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:49:1650,30
2ME10029Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:50:02116,15
10MD10151Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:52:3110,65
4ŽC10244Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:52:5966,16
5ŽC10325Felklová JarmilaSalón Zdena Ruda n. M.6000:54:5557,63
3ME10420Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:06:2356,07

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Oceňuji pořadatele na křižovatkách, aby se nezabloudilo. Uvítal bych větší značky kilometrů. Velmi příjemný závod.
flegl

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód