Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Výprachtice - Buková hora

5.9.1992, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Buková hora
  • datum konání: 5.9.1992
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
31.8.2024Výprachtice - Buková hora-
26.8.2023Výprachtice - Buková hora192
27.8.2022Výprachtice - Buková hora190
28.8.2021Výprachtice - Buková hora182
29.8.2020Výprachtice - Buková hora143
31.8.2019Výprachtice - Buková hora192
26.8.2018Výprachtice - Buková hora131
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Buková hora

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2748

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5324
Sadílek Ota4622
Stránský Aleš6019
Jirásková Eva6418
Vacek Martin6917
Javůrek Jiří4815
Bielčik Jindřich4015
Šimůnek Jan4914
Křenek Miroslav5014
Svatoš Otakar3413
Šrůtek Stanislav5813
Šimůnek Jan8213
Mannlová Jana8013
Šmída Oldřich4813
Novotná Eva4813
Pross David7512
Žák Jiří7112
Zdeněk Bílý5912
Dostálek Petr6712
Šalplachta Jindřich4711
Pechek František5311
Fajfr František7211
Merta Jaroslav3511
Vodička Jan4511
Keprtová Miloslava4811
Dušková Lenka8010
Sadílek Václav5010
Špacír Ladislav5510
Ožana Václav6410
Tempír František4910
Kalousek Jan4110
Matyášová Jana659
Vítek Miroslav729
Kebrle Milan759
Krupička Robert789
Šilar Tomáš639
Sejkorová Lenka639
Vacarda Vladimír599
Tučný Jan479
Hofmanová Veronika788
Křenek Tomáš808
Šafář Jaroslav518
Stránská Adéla918
Mertová Michaela768
Hanuš Petr648
Hála Filip858
Krňávek Vojtěch548
Jorová Ludmila628
Marek Dalimil608
Kostřicová Blanka618

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12159Solil RadekSkuhrov 00:32:3620
2MJ15104Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7500:33:1619
3MJ19119Pross DavidSkuhrov nad Bělou7500:33:4718
4MJ3234Wechsler DanPředklášteří 00:38:0617
Muži A (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1106Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:29:1230
2MA249Koucký RomanJilemnice6300:29:3729
3MA3118Michl PetrSkuhrov7000:30:1128
4MA4156Rys JaromírSKP Holešov6400:30:3627
5MA51Mazač JaroslavSpartak Nové Město nad Metují6800:30:5126
6MA740Stránský TomášAlbrechtice6500:31:1725
7MA82Dostálek PetrLukavice6700:31:5524
8MA946Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:32:1923
9MA10200Olšjak LadislavULC Horn5900:32:2322
10MA13113Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:32:5421
11MA184Ehrenberger JaroslavTJ Spartak Letohrad5500:33:3420
12MA207Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:33:5619
13MA23115Zajíc JanChrudim5300:35:2718
14MA31116Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:37:5917
Muži B (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6101Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:31:0920
2MB11131Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:32:3619
3MB14130Pajkrt LadislavAFK Hronov4800:33:0318
4MB1611Kavan IvanLokomotiva Trutnov5000:33:2417
5MB21105Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:34:2816
6MB24128Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:35:3615
7MB2530Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:35:5814
8MB26129Křenek JosefSokol Vyprachtice4800:36:2913
9MB34132Tučný JanPardubice4700:39:1912
10MB35196Šimůnek JanLokomotiva Česká Třebová4900:39:3711
Muži C (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC175Veyr KarelSokol Doudleby4200:33:2410
2MC22103Marek FrantišekČervený Kostelec4100:35:149
3MC2970Svatoš OtakarKostelec nad Orlicí3400:37:398
4MC3045Bielčik JindřichLichkov4000:37:527
5MC33117Miles PetrHostinné3700:38:496
6MC3816Straka JosefTatran Ruda nad Moravou3900:40:325
7MC3943Čepelka FrantišekAFK Hronov3200:40:494
8MC40199Kalousek JanSK Žamberk4100:44:283
Ženy A (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2821Danačíková E.TJ Lanškroun 00:37:1910
Ženy B (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2720Vacková HanaČervený Kostelec5600:37:1110
2ZB3635Novotná EvaLetohrad4800:40:059
3ZB3754Šourková HelenaTrutnov5000:40:308
Trať 7 km, 361 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1106Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:29:1230
2MA249Koucký RomanJilemnice6300:29:3729
3MA3118Michl PetrSkuhrov7000:30:1128
4MA4156Rys JaromírSKP Holešov6400:30:3627
5MA51Mazač JaroslavSpartak Nové Město nad Metují6800:30:5126
1MB6101Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:31:0920
6MA740Stránský TomášAlbrechtice6500:31:1725
7MA82Dostálek PetrLukavice6700:31:5524
8MA946Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:32:1923
9MA10200Olšjak LadislavULC Horn5900:32:2322
2MB11131Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:32:3619
1MJ12159Solil RadekSkuhrov 00:32:3620
10MA13113Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:32:5421
3MB14130Pajkrt LadislavAFK Hronov4800:33:0318
2MJ15104Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7500:33:1619
4MB1611Kavan IvanLokomotiva Trutnov5000:33:2417
1MC175Veyr KarelSokol Doudleby4200:33:2410
11MA184Ehrenberger JaroslavTJ Spartak Letohrad5500:33:3420
3MJ19119Pross DavidSkuhrov nad Bělou7500:33:4718
12MA207Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:33:5619
5MB21105Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:34:2816
2MC22103Marek FrantišekČervený Kostelec4100:35:149
13MA23115Zajíc JanChrudim5300:35:2718
6MB24128Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:35:3615
7MB2530Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:35:5814
8MB26129Křenek JosefSokol Vyprachtice4800:36:2913
1ZB2720Vacková HanaČervený Kostelec5600:37:1110
1ZA2821Danačíková E.TJ Lanškroun 00:37:1910
3MC2970Svatoš OtakarKostelec nad Orlicí3400:37:398
4MC3045Bielčik JindřichLichkov4000:37:527
14MA31116Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:37:5917
4MJ3234Wechsler DanPředklášteří 00:38:0617
5MC33117Miles PetrHostinné3700:38:496
9MB34132Tučný JanPardubice4700:39:1912
10MB35196Šimůnek JanLokomotiva Česká Třebová4900:39:3711
2ZB3635Novotná EvaLetohrad4800:40:059
3ZB3754Šourková HelenaTrutnov5000:40:308
6MC3816Straka JosefTatran Ruda nad Moravou3900:40:325
7MC3943Čepelka FrantišekAFK Hronov3200:40:494
8MC40199Kalousek JanSK Žamberk4100:44:283

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód