Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Šárovcova Lhota - Zvičina

11.5.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Šárovcova Lhota - Zvičina
  • datum konání: 11.5.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SDH Šárovcova Lhota

Sociální sítě

Místo konání

Šárovcova Lhota, most u železničního přejezdu
13:30 hodin

Přihlášky

online do 10. května

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 13,6 km
Převýšení: 396 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Liboslav Knězáček
Šárovcova Lhota 4
507 81 Lázně Bělohrad
tel. 602 381 163

Internetové stránky

http://www.zvicina.cz

E-mailová adresa

knezackovi@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.5.2018Šárovcova Lhota - Zvičina173
6.5.2017Šárovcova Lhota - Zvičina207
7.5.2016Šárovcova Lhota - Zvičina168
2.5.2015Šárovcova Lhota - Zvičina191
3.5.2014Šárovcova Lhota - Zvičina181
5.5.2012Šárovcova Lhota - Zvičina148
7.5.2011Šárovcova Lhota - Zvičina127
8.5.2010Šárovcova Lhota - Zvičina142
8.5.2009Šárovcova Lhota - Zvičina (MČR veteránů)184
8.5.2008Šárovcova Lhota - Zvičina131
5.5.2007Šárovcova Lhota - Zvičina139
6.5.2006Šárovcova Lhota - Zvičina108
7.5.2005Šárovcova Lhota - Zvičina101
8.5.2004Šárovcova Lhota - Zvičina115
3.5.2003Šárovcova Lhota - Zvičina149
4.5.2002Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2001Šárovcova Lhota - Zvičina118
6.5.2000Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1999Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1998Šárovcova Lhota - Zvičina142
4.5.1996Šárovcova Lhota - Zvičina80
6.5.1995Šárovcova Lhota - Zvičina114
8.5.1994Šárovcova Lhota - Zvičina95
8.5.1993Šárovcova Lhota - Zvičina101
9.5.1992Šárovcova Lhota - Zvičina104
23.5.1990Šárovcova Lhota - Zvičina106
7.5.1989Šárovcova Lhota - Zvičina132
7.5.1988Šárovcova Lhota - Zvičina156
9.5.1987Šárovcova Lhota - Zvičina, 20. ročník180
10.5.1986Šárovcova Lhota - Zvičina, 19. ročník199

Statistika závodu Šárovcova Lhota - Zvičina

  • ročníků: 31
  • závodníků na všech ročnících: 4176

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mach Ladislav4728
Plašil Milan5925
Javůrek Jiří4822
Jančík Bořek6421
Brunclík Ivo5820
Pechek František5319
Hochman Filip7319
Marek František4118
Svatoň Jiří8518
Jandura Pavel4618
Karlík Michal6418
Šimůnek Jan4917
Pešek Milan6017
Vávra Martin6316
Paulů Blanka5416
Krejcar Petr4516
Záveský Vojtěch7815
Šulc Vladimír6915
Čeřovský Josef4115
Groh Stanislav4615
Tučný Jan4715
Šklíba Karel5015
Havlíček Zdeněk3515
Tauchman Miloš5315
Zoubek Zdeněk6914
Kozel Karel5214
Vimr Adolf4314
Horčička Vratislav4914
Šír Václav4814
Jarkovský Oldřich3413
Krejsa Václav5213
Janata Milan8513
Vávra Radek6313
Hovorka Karel5113
Holeček Martin7413
Šulc Jan7012
Zajíček Tomáš9212
Kutnar Jiří4812
Vraštilová Miloslava5612
Čipera Radek6412
Mach Jiří5212
Čeřovský Jan7512
Kůtek Vladimír5011
Honzák Jiří5011
Brendl Jan7511
Malý Jan7311
Horáčková Jana8511
Kupka Martin8211
Košťál Karel7210
Buchar Jan3310

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13,6 km, 396 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ6248Karásek VáclavTJ Sokol Jičín9501:22:1635
2MJ8378Žák MiroslavTJ Sokol Jičín9401:29:1031
Muži A (trať 13,6 km, 396 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Berka MartinKozákov8500:56:1835
2MA434Janata MilanTJ Maratonstav Úpice-STRAČO8500:58:0731
3MA524Ježek PřemyslAC SLOVAN Liberec8200:58:5927
4MA640Flegl VlastimilVrchlabí8600:59:2424
5MA742Berka RadimKozákov8201:00:2722
6MA1191Kupka MartinAK Stikov8201:04:4420
7MA1220Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:05:4219
8MA1383Šec Ondřejneregistrován8701:06:5318
9MA1439Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:07:3717
10MA15103Polák MichalBakako Nová Paka7701:07:4516
11MA1719Vejvoda MichalTJ Sokol Jičín8201:08:5515
12MA1881Krupka LukášSokol Jičín8301:09:1014
13MA1954Resl Janneregistrován7601:09:1913
14MA2322Kahánek RadekAC Jičín9001:11:5912
15MA2441Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7901:12:0211
16MA2692Jirka JanAC Náchod8301:12:2810
17MA27128Zajíček TomášMlázovice9201:12:389
18MA2864Šulc RadekMoira Team Milovice7501:12:518
19MA2921Rosenberg DavidWORLDSPORT8601:12:567
20MA3265Strejček PavelWC team8101:13:406
21MA3732Malý JaroslavFarma Malých Libstát8501:15:105
22MA3995Kučera MarcelStružinec8501:15:344
23MA4057Blaha RostislavBK Vísky8901:16:273
24MA41108Žabokrtský MilanChloumek7401:16:362
25MA44115Pomikálek JanSokol Dvůr Králové7701:18:051
26MA45118Hlavatý TomášMiroton team9101:18:301
27MA5014Bulis PetrPkpú Praha7401:19:271
28MA5127Pencák MarcelTJ Warta Horní Měcholupy7501:19:421
29MA5380Vokatý Ondřejneregistrován8801:19:491
30MA60112Dlabola AdamAJTAKRAJTA7701:21:461
31MA6125Dušek MartinLitomyšl7701:21:551
32MA6485Kadlec Jaroslavneregistrován8001:22:441
33MA66122Jezbera MilanCARLAKUPKOLO.cz7501:23:471
34MA68102Brendl JanHoděsovice7501:24:101
35MA70111Linhart MartinKumburský Újezd, Nová Paka7501:24:321
36MA7215Mácha DanielKOLOŠ Team9001:25:311
37MA74117Bartoš MiroslavMiroton team9101:26:011
38MA78116Karel JosefKALILIK8201:27:061
39MA7997Polák MartinBakako Nová Paka7901:27:131
40MA8116Wolosczuk MichalKOLOŠ Team9101:28:131
41MA8263Henych Tomášneregistrován7901:28:481
42MA889Nádhera Jiříneregistrován9301:31:081
43MA90124Farský PetrFC Sborna Lázně Bělohrad8601:31:311
44MA9171Bajer LukášMICRORISC Jičín8801:32:011
45MA923Nekovařík JakubLázně Bělohrad8301:32:201
46MA9410Chudoba ŠimonMICRORISC8101:32:401
47MA974Festa Ladislavneregistrován8301:33:461
48MA10098Strnad KarelSQS Vláknová optika7901:35:361
49MA105114Holeček MartinVZS ČČK Dvůr Králové nad Labem7401:37:401
50MA10674Ferster ŠtefanHořice7401:37:461
51MA115104Křovina RadekSlavoj Houslice7701:52:331
52MA11682Skýba PavelŠárovcova Lhota7401:56:191
53MA12046Polák OndraMICRORISC8702:06:141
54MA12137Vašta HonzaMICRORISC7602:07:041
55MA1252Weidinger HaraldMICROCHIP7702:14:29-
Muži B (trať 13,6 km, 396 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB260Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:56:5235
2MB328Jančík BořekSVARTES Hořice6400:56:5731
3MB829Malý JanSokol Nová Paka7301:01:0627
4MB9113Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:03:1424
5MB16105Hofman FilipFLOPY software7301:08:5422
6MB2293Soukup PetrSO RÁJ Hrubá Skála6601:11:5720
7MB2589Janík TomášSPONA Teplice6801:12:1919
8MB3076Žák JiříMaraton Jičín Centrum6901:13:0218
9MB3168Pinta MartinMICRORISC6801:13:3517
10MB3330Klein PetrJičín7301:14:1116
11MB3452Belobrad IvanŽamberk6601:14:5515
12MB4350Svoboda RomanMarathon club Syřenov7001:17:3514
13MB465Bajer JanLázně Bělohrad7001:18:4413
14MB49120Segeth JosefSK Střela7101:19:2012
15MB54101Nálevka PetrLázně Bělohrad7201:19:5411
16MB5587Černý VáclavLempl Boys Hořice7201:20:0410
17MB5984Šec RobertTJ Dvůr Králové7301:21:199
18MB6594Zummer OndřejCRS Turnov6801:23:298
19MB73126Kopecký Jiříneregistrován6801:25:577
20MB7769Syrovátka HynekMICRORISC6901:26:256
21MB8451Čapek MilanOÚ Syřenov6501:29:115
22MB871Hoedl KarlMICROCHIP6401:29:30-
23MB93123Bauer DavidSEBE7301:32:214
24MB9686Sucharda Milanneregistrován6501:33:343
25MB98100Ptáček Martinneregistrován6701:34:312
26MB10733Navrátil ZdeněkROBE7201:38:251
27MB11199Duňka Petrneregistrován6701:41:191
28MB11266Košťál KarelLempl Boys Hořice7201:43:131
29MB1177Šulc VladimírMicrorisc Jičín6901:57:041
Muži C (trať 13,6 km, 396 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2026Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6301:10:2235
2MC2190Zelený LuděkAC Náchod6101:11:2631
3MC3596Kučera PetrStružinec6101:15:0127
4MC36125Pergner PetrZámek Dobříš6101:15:0924
5MC4273Kozelka Milošneregistrován5701:16:4422
6MC4888Machek PavelVidoň6101:18:5520
7MC5675Bucháček JaroslavHořice5601:20:1219
8MC5756Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:20:3218
Muži D (trať 13,6 km, 396 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5235Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:19:4635
2MD8079Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:28:0131
3MD9912Tučný JanMK Pardubice4701:34:4027
4MD1238Fendrych FrantišekSokol Velim5202:09:4824
Muži E (trať 13,6 km, 396 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME10243Marek FrantišekSK Hronov4101:36:5135
Juniorky (trať 13,6 km, 396 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ95110Kutnarová AnnaTJ JM Chodov9501:33:1435
Ženy A (trať 13,6 km, 396 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3836Lenčová JanaAC TJ Jičín9201:15:2035
2ZA476Česíková EliškaSK SPARTAK Slatiňany8801:18:4731
3ZA6718Riedelová JanaTJ Lázně Bělohrad8401:24:0127
4ZA75109Linhartová RomanaKumburský Újezd, Nová Paka8201:26:0624
5ZA86121Kubíčková Renátaneregistrována8501:29:2922
6ZA8913Lonerová Annaneregistrována9301:31:1820
7ZA10149Sůvová LenkaJiskra Hořice8401:36:2619
8ZA10372Hejsková MichaelaHradec Králové7901:37:2218
9ZA10462Henychová Petraneregistrován8201:37:3617
10ZA10817Záveská KateřinaKOLOŠ Team9101:38:4916
11ZA11311Horáčková JanaOrel Studenec8501:43:5015
12ZA12423Zhoufová JanaMICRORISC8202:11:4614
-ZA-45Nancy Lineregistrována80DNF-
Ženy B (trať 13,6 km, 396 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1031Metelková TáňaTJ Sokol Hrade Králové7201:03:5135
2ZB5853Cermanová AlenaSK Doubravice7601:21:1031
3ZB6355Pončová EvaACTIVE SPORT7401:22:2127
4ZB71127Heřmánková Pavlaneregistrován7501:24:4224
5ZB7667Strnádková JanaDolní Kalná7101:26:0922
6ZB8570Fialová RenataBílá Třemešná7301:29:1520
7ZB11077Košťálová OlgaLempl Girls Hořice7701:39:3619
8ZB118107Frýbová Jananeregistrována7801:58:0218
9ZB119119Hejtmanová JanaBůčky a papučky7802:00:5917
-ZB-47Sophyeneregistrována78DNF-
Ženy C (trať 13,6 km, 396 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC11458Blahová JaroslavaBK Vísky6701:43:5635
2ZC122106Jahodová Hananeregistrována6302:07:0531
Ženy D (trať 13,6 km, 396 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6961Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:24:2535
2ZD10959Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:39:0531
Trať 13,6 km, 396 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Berka MartinKozákov8500:56:1835
1MB260Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:56:5235
2MB328Jančík BořekSVARTES Hořice6400:56:5731
2MA434Janata MilanTJ Maratonstav Úpice-STRAČO8500:58:0731
3MA524Ježek PřemyslAC SLOVAN Liberec8200:58:5927
4MA640Flegl VlastimilVrchlabí8600:59:2424
5MA742Berka RadimKozákov8201:00:2722
3MB829Malý JanSokol Nová Paka7301:01:0627
4MB9113Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:03:1424
1ZB1031Metelková TáňaTJ Sokol Hrade Králové7201:03:5135
6MA1191Kupka MartinAK Stikov8201:04:4420
7MA1220Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:05:4219
8MA1383Šec Ondřejneregistrován8701:06:5318
9MA1439Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:07:3717
10MA15103Polák MichalBakako Nová Paka7701:07:4516
5MB16105Hofman FilipFLOPY software7301:08:5422
11MA1719Vejvoda MichalTJ Sokol Jičín8201:08:5515
12MA1881Krupka LukášSokol Jičín8301:09:1014
13MA1954Resl Janneregistrován7601:09:1913
1MC2026Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6301:10:2235
2MC2190Zelený LuděkAC Náchod6101:11:2631
6MB2293Soukup PetrSO RÁJ Hrubá Skála6601:11:5720
14MA2322Kahánek RadekAC Jičín9001:11:5912
15MA2441Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7901:12:0211
7MB2589Janík TomášSPONA Teplice6801:12:1919
16MA2692Jirka JanAC Náchod8301:12:2810
17MA27128Zajíček TomášMlázovice9201:12:389
18MA2864Šulc RadekMoira Team Milovice7501:12:518
19MA2921Rosenberg DavidWORLDSPORT8601:12:567
8MB3076Žák JiříMaraton Jičín Centrum6901:13:0218
9MB3168Pinta MartinMICRORISC6801:13:3517
20MA3265Strejček PavelWC team8101:13:406
10MB3330Klein PetrJičín7301:14:1116
11MB3452Belobrad IvanŽamberk6601:14:5515
3MC3596Kučera PetrStružinec6101:15:0127
4MC36125Pergner PetrZámek Dobříš6101:15:0924
21MA3732Malý JaroslavFarma Malých Libstát8501:15:105
1ZA3836Lenčová JanaAC TJ Jičín9201:15:2035
22MA3995Kučera MarcelStružinec8501:15:344
23MA4057Blaha RostislavBK Vísky8901:16:273
24MA41108Žabokrtský MilanChloumek7401:16:362
5MC4273Kozelka Milošneregistrován5701:16:4422
12MB4350Svoboda RomanMarathon club Syřenov7001:17:3514
25MA44115Pomikálek JanSokol Dvůr Králové7701:18:051
26MA45118Hlavatý TomášMiroton team9101:18:301
13MB465Bajer JanLázně Bělohrad7001:18:4413
2ZA476Česíková EliškaSK SPARTAK Slatiňany8801:18:4731
6MC4888Machek PavelVidoň6101:18:5520
14MB49120Segeth JosefSK Střela7101:19:2012
27MA5014Bulis PetrPkpú Praha7401:19:271
28MA5127Pencák MarcelTJ Warta Horní Měcholupy7501:19:421
1MD5235Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:19:4635
29MA5380Vokatý Ondřejneregistrován8801:19:491
15MB54101Nálevka PetrLázně Bělohrad7201:19:5411
16MB5587Černý VáclavLempl Boys Hořice7201:20:0410
7MC5675Bucháček JaroslavHořice5601:20:1219
8MC5756Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:20:3218
2ZB5853Cermanová AlenaSK Doubravice7601:21:1031
17MB5984Šec RobertTJ Dvůr Králové7301:21:199
30MA60112Dlabola AdamAJTAKRAJTA7701:21:461
31MA6125Dušek MartinLitomyšl7701:21:551
1MJ6248Karásek VáclavTJ Sokol Jičín9501:22:1635
3ZB6355Pončová EvaACTIVE SPORT7401:22:2127
32MA6485Kadlec Jaroslavneregistrován8001:22:441
18MB6594Zummer OndřejCRS Turnov6801:23:298
33MA66122Jezbera MilanCARLAKUPKOLO.cz7501:23:471
3ZA6718Riedelová JanaTJ Lázně Bělohrad8401:24:0127
34MA68102Brendl JanHoděsovice7501:24:101
1ZD6961Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:24:2535
35MA70111Linhart MartinKumburský Újezd, Nová Paka7501:24:321
4ZB71127Heřmánková Pavlaneregistrován7501:24:4224
36MA7215Mácha DanielKOLOŠ Team9001:25:311
19MB73126Kopecký Jiříneregistrován6801:25:577
37MA74117Bartoš MiroslavMiroton team9101:26:011
4ZA75109Linhartová RomanaKumburský Újezd, Nová Paka8201:26:0624
5ZB7667Strnádková JanaDolní Kalná7101:26:0922
20MB7769Syrovátka HynekMICRORISC6901:26:256
38MA78116Karel JosefKALILIK8201:27:061
39MA7997Polák MartinBakako Nová Paka7901:27:131
2MD8079Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:28:0131
40MA8116Wolosczuk MichalKOLOŠ Team9101:28:131
41MA8263Henych Tomášneregistrován7901:28:481
2MJ8378Žák MiroslavTJ Sokol Jičín9401:29:1031
21MB8451Čapek MilanOÚ Syřenov6501:29:115
6ZB8570Fialová RenataBílá Třemešná7301:29:1520
5ZA86121Kubíčková Renátaneregistrována8501:29:2922
22MB871Hoedl KarlMICROCHIP6401:29:30-
42MA889Nádhera Jiříneregistrován9301:31:081
6ZA8913Lonerová Annaneregistrována9301:31:1820
43MA90124Farský PetrFC Sborna Lázně Bělohrad8601:31:311
44MA9171Bajer LukášMICRORISC Jičín8801:32:011
45MA923Nekovařík JakubLázně Bělohrad8301:32:201
23MB93123Bauer DavidSEBE7301:32:214
46MA9410Chudoba ŠimonMICRORISC8101:32:401
1ZJ95110Kutnarová AnnaTJ JM Chodov9501:33:1435
24MB9686Sucharda Milanneregistrován6501:33:343
47MA974Festa Ladislavneregistrován8301:33:461
25MB98100Ptáček Martinneregistrován6701:34:312
3MD9912Tučný JanMK Pardubice4701:34:4027
48MA10098Strnad KarelSQS Vláknová optika7901:35:361
7ZA10149Sůvová LenkaJiskra Hořice8401:36:2619
1ME10243Marek FrantišekSK Hronov4101:36:5135
8ZA10372Hejsková MichaelaHradec Králové7901:37:2218
9ZA10462Henychová Petraneregistrován8201:37:3617
49MA105114Holeček MartinVZS ČČK Dvůr Králové nad Labem7401:37:401
50MA10674Ferster ŠtefanHořice7401:37:461
26MB10733Navrátil ZdeněkROBE7201:38:251
10ZA10817Záveská KateřinaKOLOŠ Team9101:38:4916
2ZD10959Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:39:0531
7ZB11077Košťálová OlgaLempl Girls Hořice7701:39:3619
27MB11199Duňka Petrneregistrován6701:41:191
28MB11266Košťál KarelLempl Boys Hořice7201:43:131
11ZA11311Horáčková JanaOrel Studenec8501:43:5015
1ZC11458Blahová JaroslavaBK Vísky6701:43:5635
51MA115104Křovina RadekSlavoj Houslice7701:52:331
52MA11682Skýba PavelŠárovcova Lhota7401:56:191
29MB1177Šulc VladimírMicrorisc Jičín6901:57:041
8ZB118107Frýbová Jananeregistrována7801:58:0218
9ZB119119Hejtmanová JanaBůčky a papučky7802:00:5917
53MA12046Polák OndraMICRORISC8702:06:141
54MA12137Vašta HonzaMICRORISC7602:07:041
2ZC122106Jahodová Hananeregistrována6302:07:0531
4MD1238Fendrych FrantišekSokol Velim5202:09:4824
12ZA12423Zhoufová JanaMICRORISC8202:11:4614
55MA1252Weidinger HaraldMICROCHIP7702:14:29-
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Berka MartinKozákov8500:56:1835
2MB260Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:56:5231
3MB328Jančík BořekSVARTES Hořice6400:56:5727
4MA434Janata MilanTJ Maratonstav Úpice-STRAČO8500:58:0724
5MA524Ježek PřemyslAC SLOVAN Liberec8200:58:5922
6MA640Flegl VlastimilVrchlabí8600:59:2420
7MA742Berka RadimKozákov8201:00:2719
8MB829Malý JanSokol Nová Paka7301:01:0618
9MB9113Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:03:1417
10MA1191Kupka MartinAK Stikov8201:04:4416
11MA1220Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:05:4215
12MA1383Šec Ondřejneregistrován8701:06:5314
13MA1439Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:07:3713
14MA15103Polák MichalBakako Nová Paka7701:07:4512
15MB16105Hofman FilipFLOPY software7301:08:5411
16MA1719Vejvoda MichalTJ Sokol Jičín8201:08:5510
17MA1881Krupka LukášSokol Jičín8301:09:109
18MA1954Resl Janneregistrován7601:09:198
19MC2026Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6301:10:227
20MC2190Zelený LuděkAC Náchod6101:11:266
21MB2293Soukup PetrSO RÁJ Hrubá Skála6601:11:575
22MA2322Kahánek RadekAC Jičín9001:11:594
23MA2441Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7901:12:023
24MB2589Janík TomášSPONA Teplice6801:12:192
25MA2692Jirka JanAC Náchod8301:12:281
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1031Metelková TáňaTJ Sokol Hrade Králové7201:03:5135
2ZA3836Lenčová JanaAC TJ Jičín9201:15:2031
3ZA476Česíková EliškaSK SPARTAK Slatiňany8801:18:4727
4ZB5853Cermanová AlenaSK Doubravice7601:21:1024
5ZB6355Pončová EvaACTIVE SPORT7401:22:2122
6ZA6718Riedelová JanaTJ Lázně Bělohrad8401:24:0120
7ZD6961Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:24:2519
8ZB71127Heřmánková Pavlaneregistrován7501:24:4218
9ZA75109Linhartová RomanaKumburský Újezd, Nová Paka8201:26:0617
10ZB7667Strnádková JanaDolní Kalná7101:26:0916
11ZB8570Fialová RenataBílá Třemešná7301:29:1515
12ZA86121Kubíčková Renátaneregistrována8501:29:2914
13ZA8913Lonerová Annaneregistrována9301:31:1813
14ZJ95110Kutnarová AnnaTJ JM Chodov9501:33:1412
15ZA10149Sůvová LenkaJiskra Hořice8401:36:2611
16ZA10372Hejsková MichaelaHradec Králové7901:37:2210
17ZA10462Henychová Petraneregistrován8201:37:369
18ZA10817Záveská KateřinaKOLOŠ Team9101:38:498
19ZD10959Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:39:057
20ZB11077Košťálová OlgaLempl Girls Hořice7701:39:366
21ZA11311Horáčková JanaOrel Studenec8501:43:505
22ZC11458Blahová JaroslavaBK Vísky6701:43:564
23ZB118107Frýbová Jananeregistrována7801:58:023
24ZB119119Hejtmanová JanaBůčky a papučky7802:00:592
25ZC122106Jahodová Hananeregistrována6302:07:051

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód