Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Šárovcova Lhota - Zvičina

23.5.1990, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Šárovcova Lhota - Zvičina
  • datum konání: 23.5.1990
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ JZD Předvoj Mlázovice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.5.2018Šárovcova Lhota - Zvičina173
6.5.2017Šárovcova Lhota - Zvičina207
7.5.2016Šárovcova Lhota - Zvičina168
2.5.2015Šárovcova Lhota - Zvičina191
3.5.2014Šárovcova Lhota - Zvičina181
11.5.2013Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2012Šárovcova Lhota - Zvičina148
7.5.2011Šárovcova Lhota - Zvičina127
8.5.2010Šárovcova Lhota - Zvičina142
8.5.2008Šárovcova Lhota - Zvičina131
5.5.2007Šárovcova Lhota - Zvičina139
6.5.2006Šárovcova Lhota - Zvičina108
7.5.2005Šárovcova Lhota - Zvičina101
8.5.2004Šárovcova Lhota - Zvičina115
3.5.2003Šárovcova Lhota - Zvičina149
4.5.2002Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2001Šárovcova Lhota - Zvičina118
6.5.2000Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1999Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1998Šárovcova Lhota - Zvičina142
4.5.1996Šárovcova Lhota - Zvičina80
6.5.1995Šárovcova Lhota - Zvičina114
8.5.1994Šárovcova Lhota - Zvičina95
8.5.1993Šárovcova Lhota - Zvičina101
9.5.1992Šárovcova Lhota - Zvičina104
7.5.1989Šárovcova Lhota - Zvičina132
7.5.1988Šárovcova Lhota - Zvičina156

Statistika závodu Šárovcova Lhota - Zvičina

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 3634

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mach Ladislav4725
Plašil Milan5922
Javůrek Jiří4819
Jančík Bořek6419
Brunclík Ivo5818
Hochman Filip7318
Karlík Michal6417
Pechek František5317
Jandura Pavel4616
Pešek Milan6016
Svatoň Jiří8516
Marek František4115
Tučný Jan4714
Krejcar Petr4514
Havlíček Zdeněk3514
Záveský Vojtěch7814
Šimůnek Jan4914
Zoubek Zdeněk6914
Vávra Martin6314
Šulc Vladimír6914
Groh Stanislav4613
Paulů Blanka5413
Šír Václav4813
Vimr Adolf4313
Tauchman Miloš5313
Čeřovský Josef4113
Holeček Martin7412
Čipera Radek6412
Vávra Radek6312
Kozel Karel5212
Krejsa Václav5212
Šklíba Karel5012
Janata Milan8512
Jarkovský Oldřich3411
Horčička Vratislav4911
Vraštilová Miloslava5611
Čeřovský Jan7511
Malý Jan7311
Zajíček Tomáš9211
Šulc Jan7011
Brendl Jan7510
Pomikálek Josef7510
Kutnar Jiří4810
Horáčková Jana8510
Hovorka Karel5110
Klampflová Eva6410
Buchar Jan3310
Mach Jiří5210
Kupka Martin8210
Flegl Vlastimil5310

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 12,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ61Valenta OndřejTJ SUS Vrchlabí7300:58:3427
2MJ82Stránský LiborTJ L. Bělohrad 00:59:2625
3MJ123Nýdrle MarekTJ L. Bělohrad 00:59:5722
4MJ274Špaček MichalTJ Holín 01:05:0112
5MJ326Brádle TomášNová Paka 01:05:419
6MJ347Dušek PetrL. Bělohrad 01:05:507
7MJ355Svoboda PavelTJ Blata7201:05:576
8MJ388Bukovský JarmilN. Paka 01:06:575
9MJ469Malý JanST Prachov7301:08:222
10MJ5610Korb PavelVysoké nad Jizerou 01:09:520
11MJ5711Vaníček JanTJ Blata 01:10:140
12MJ6312Pešek MichalTJ Blata 01:11:480
13MJ9813Knap Pavelvrchlabí 01:30:370
Muži A (trať 12,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Brodský Vl.TJ Jičín 00:53:5830
2MA215Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:56:1329
3MA516Pinkava LuděkSp. N. Město n. Met.6600:57:5228
4MA732Dius VáclavTJ Jičín6000:59:2326
5MA1017Karlík MichalLoko Trutnov6400:59:4924
6MA1118Drahoňovský RomanTJ Studenec6700:59:5423
7MA1319Klampfl PavelVrchlabí6401:00:0521
8MA1533Pešek MilanDvůr Králové6001:01:2520
9MA1834Langr JiříTřebnouševec5701:03:2819
10MA1920Taneček JaroslavRobousy 01:03:3018
11MA2021Lejdar LeošTJ Lázně Bělohrad 01:03:3517
12MA2122Pavelka RadekTJ Jičín6601:03:5416
13MA2223Morávek MiroslavSKI klub Vysoké nad Jizerou7001:03:5815
14MA2535Hejniš MiroslavJiskra Bukovice 01:04:3314
15MA2624Libra TomášNové Město n. Metují 01:04:4213
16MA2825Čech JaroslavDvůr Králové n. L.6801:05:1611
17MA3036Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5901:05:2210
18MA3337Otta PetrTJ Turnov 01:05:458
19MA3926Padpur MichalL. Bělohrad 01:07:194
20MA4138Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:07:273
21MA4739Heřmánek JanJilemnice5401:08:331
22MA4840Kuneš BedřichBukovice 01:08:410
23MA5227Voves JaroslavL. Bělohrad 01:09:260
24MA5341Krejsa VáclavRentia Praha5201:09:330
25MA5828Čivrný RomanVysoké n. Jizerou7001:10:230
26MA6042Bartoš JiříSKI klub Vysoké nad Jizerou5901:11:130
27MA6129Vích PavelRobousy6401:11:200
28MA6543Soukup StanislavSokol Poniklá 01:12:240
29MA6844Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:13:190
30MA6945Roučka TomášSokol Nová Paka5301:13:490
31MA7246Jiřiště JaroslavStudeňany 01:15:060
32MA7947Řehák BohumilL. Bělohrad5101:18:330
33MA9248Mach JiříMlázovice5201:25:320
34MA9649Kutko EmilMlázovice 01:28:140
35MA10030Horčičko JiříMlázovice 01:31:450
35MA10031Kubíček MilanMlázovice 01:31:450
Muži B (trať 12,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB350Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:56:4820
2MB451Honzák JiříTJ Jičín5000:57:2919
3MB952Červ MiloslavLoko Česká Třebová5000:59:3718
4MB1453Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4801:00:3717
5MB1754Biemann GötzVrchlabí4301:03:1716
6MB2355Kotyško IvoTj Jičín 01:04:0215
7MB2956Burda VladimírLitvínov4501:05:2014
8MB3157Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4901:05:3813
9MB3658Mach LadislavSokol Lužany4701:05:5912
10MB4059Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4501:07:2311
11MB4460Loner KarelŠárovcova Lhota 01:07:4710
12MB4561Kůtek VladimírSOKOL Lužany5001:07:499
13MB4962Bílek VratislavSC Jičín4801:08:558
14MB5063Moudrý JiříLázně Bělohrad4101:09:087
15MB5464Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4801:09:376
16MB5565Doležal FrantišekAgro Jičín4201:09:435
17MB5966Nýdrle PetrSokol Nová Paka4501:10:524
18MB6267Plecháč JiříTJ květa Mělník 01:11:413
19MB7068Kraus IvoJZD Pecka 01:14:142
20MB7369Rieb JanHavířov 01:16:091
21MB7870Horčičko VratislavKonecchlumí4701:18:070
22MB8271Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4901:20:590
23MB8672Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:22:040
24MB8873Kutnar JiříMlázovice4801:22:210
25MB9974Čeřovský JosefChoteč4101:30:440
Muži C (trať 12,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1675Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3701:02:2210
2MC2476Hlusička JosefPraha3801:04:139
3MC3777Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3501:06:288
4MC6478Janda PetrTJ Studenec3701:12:147
5MC6679Čepelka FrantišekJiskra Veba Machov3201:12:316
6MC7180Bielčik JindřichLichkov4001:15:025
7MC7481Miles PetrHostinné3701:16:294
8MC9182Kulda OldřichBaník Žacléř4001:25:253
9MC9583Knap JiříTJ Lázně Bělohrad 01:27:102
10MC10284Malotín BohumilTJ Nová Paka 01:32:561
Ženy A (trať 12,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4285Zelingerová IvetaTJ SUS Vrchlabí7201:07:3110
2ZA4386Bouchalová IrenaČeská Třebová6701:07:409
3ZA5197Jebavá EvaVrchlabí6401:09:168
4ZA6798Vergeinerová EvaPraha6201:12:557
5ZA7587Knoblochová AliceTJ SUS Vrchlabí 01:16:506
6ZA7688Pánková MichaelaTJ SUS Vrchlabí 01:16:515
7ZA7789Bucharová LucieTJ SUS Vrchlabí 01:17:174
8ZA8090Bílková DanielaTH SUS Vrchlabí7401:20:013
9ZA8114Jandová MarieBiatlon Jilemnice7301:20:162
10ZA8391Červinková MarkétaTJ SUS Vrchlabí 01:21:021
11ZA8592Zálepová IvetaTJ SUS Vrchlabí 01:21:300
12ZA8793Kubištová MarcelaTJ SUS Vrchlabí 01:22:170
13ZA8994Novotná RenataLetohrad7001:23:230
14ZA9050Harcubová JanaSki Jilemnice6801:23:310
15ZA9395Erbenová ŠárkaJiskra Hořice 01:26:430
16ZA9796Machová MartinaLužany 01:29:090
17ZA10399Gurínová BrigitaACHP Struhařov6101:33:510
Ženy B (trať 12,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB84102Novotná EvaLoko Česká Třebová4801:21:090
2ZB94100Rohlíčková HanaSokol Železnice5401:26:560
3ZB104101Horáková HedvikaSlovan Moravská Třebová4801:46:030
4ZB105103Dernerová MarieHořice 02:01:330
5ZB106104Malotínová MiriamPraha 02:05:350
Trať 12,600 km, 350,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Brodský Vl.TJ Jičín 00:53:5830
2MA215Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:56:1329
1MB350Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:56:4820
2MB451Honzák JiříTJ Jičín5000:57:2919
3MA516Pinkava LuděkSp. N. Město n. Met.6600:57:5228
1MJ61Valenta OndřejTJ SUS Vrchlabí7300:58:3427
4MA732Dius VáclavTJ Jičín6000:59:2326
2MJ82Stránský LiborTJ L. Bělohrad 00:59:2625
3MB952Červ MiloslavLoko Česká Třebová5000:59:3718
5MA1017Karlík MichalLoko Trutnov6400:59:4924
6MA1118Drahoňovský RomanTJ Studenec6700:59:5423
3MJ123Nýdrle MarekTJ L. Bělohrad 00:59:5722
7MA1319Klampfl PavelVrchlabí6401:00:0521
4MB1453Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4801:00:3717
8MA1533Pešek MilanDvůr Králové6001:01:2520
1MC1675Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3701:02:2210
5MB1754Biemann GötzVrchlabí4301:03:1716
9MA1834Langr JiříTřebnouševec5701:03:2819
10MA1920Taneček JaroslavRobousy 01:03:3018
11MA2021Lejdar LeošTJ Lázně Bělohrad 01:03:3517
12MA2122Pavelka RadekTJ Jičín6601:03:5416
13MA2223Morávek MiroslavSKI klub Vysoké nad Jizerou7001:03:5815
6MB2355Kotyško IvoTj Jičín 01:04:0215
2MC2476Hlusička JosefPraha3801:04:139
14MA2535Hejniš MiroslavJiskra Bukovice 01:04:3314
15MA2624Libra TomášNové Město n. Metují 01:04:4213
4MJ274Špaček MichalTJ Holín 01:05:0112
16MA2825Čech JaroslavDvůr Králové n. L.6801:05:1611
7MB2956Burda VladimírLitvínov4501:05:2014
17MA3036Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5901:05:2210
8MB3157Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4901:05:3813
5MJ326Brádle TomášNová Paka 01:05:419
18MA3337Otta PetrTJ Turnov 01:05:458
6MJ347Dušek PetrL. Bělohrad 01:05:507
7MJ355Svoboda PavelTJ Blata7201:05:576
9MB3658Mach LadislavSokol Lužany4701:05:5912
3MC3777Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3501:06:288
8MJ388Bukovský JarmilN. Paka 01:06:575
19MA3926Padpur MichalL. Bělohrad 01:07:194
10MB4059Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4501:07:2311
20MA4138Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:07:273
1ZA4285Zelingerová IvetaTJ SUS Vrchlabí7201:07:3110
2ZA4386Bouchalová IrenaČeská Třebová6701:07:409
11MB4460Loner KarelŠárovcova Lhota 01:07:4710
12MB4561Kůtek VladimírSOKOL Lužany5001:07:499
9MJ469Malý JanST Prachov7301:08:222
21MA4739Heřmánek JanJilemnice5401:08:331
22MA4840Kuneš BedřichBukovice 01:08:410
13MB4962Bílek VratislavSC Jičín4801:08:558
14MB5063Moudrý JiříLázně Bělohrad4101:09:087
3ZA5197Jebavá EvaVrchlabí6401:09:168
23MA5227Voves JaroslavL. Bělohrad 01:09:260
24MA5341Krejsa VáclavRentia Praha5201:09:330
15MB5464Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4801:09:376
16MB5565Doležal FrantišekAgro Jičín4201:09:435
10MJ5610Korb PavelVysoké nad Jizerou 01:09:520
11MJ5711Vaníček JanTJ Blata 01:10:140
25MA5828Čivrný RomanVysoké n. Jizerou7001:10:230
17MB5966Nýdrle PetrSokol Nová Paka4501:10:524
26MA6042Bartoš JiříSKI klub Vysoké nad Jizerou5901:11:130
27MA6129Vích PavelRobousy6401:11:200
18MB6267Plecháč JiříTJ květa Mělník 01:11:413
12MJ6312Pešek MichalTJ Blata 01:11:480
4MC6478Janda PetrTJ Studenec3701:12:147
28MA6543Soukup StanislavSokol Poniklá 01:12:240
5MC6679Čepelka FrantišekJiskra Veba Machov3201:12:316
4ZA6798Vergeinerová EvaPraha6201:12:557
29MA6844Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:13:190
30MA6945Roučka TomášSokol Nová Paka5301:13:490
19MB7068Kraus IvoJZD Pecka 01:14:142
6MC7180Bielčik JindřichLichkov4001:15:025
31MA7246Jiřiště JaroslavStudeňany 01:15:060
20MB7369Rieb JanHavířov 01:16:091
7MC7481Miles PetrHostinné3701:16:294
5ZA7587Knoblochová AliceTJ SUS Vrchlabí 01:16:506
6ZA7688Pánková MichaelaTJ SUS Vrchlabí 01:16:515
7ZA7789Bucharová LucieTJ SUS Vrchlabí 01:17:174
21MB7870Horčičko VratislavKonecchlumí4701:18:070
32MA7947Řehák BohumilL. Bělohrad5101:18:330
8ZA8090Bílková DanielaTH SUS Vrchlabí7401:20:013
9ZA8114Jandová MarieBiatlon Jilemnice7301:20:162
22MB8271Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4901:20:590
10ZA8391Červinková MarkétaTJ SUS Vrchlabí 01:21:021
1ZB84102Novotná EvaLoko Česká Třebová4801:21:090
11ZA8592Zálepová IvetaTJ SUS Vrchlabí 01:21:300
23MB8672Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:22:040
12ZA8793Kubištová MarcelaTJ SUS Vrchlabí 01:22:170
24MB8873Kutnar JiříMlázovice4801:22:210
13ZA8994Novotná RenataLetohrad7001:23:230
14ZA9050Harcubová JanaSki Jilemnice6801:23:310
8MC9182Kulda OldřichBaník Žacléř4001:25:253
33MA9248Mach JiříMlázovice5201:25:320
15ZA9395Erbenová ŠárkaJiskra Hořice 01:26:430
2ZB94100Rohlíčková HanaSokol Železnice5401:26:560
9MC9583Knap JiříTJ Lázně Bělohrad 01:27:102
34MA9649Kutko EmilMlázovice 01:28:140
16ZA9796Machová MartinaLužany 01:29:090
13MJ9813Knap Pavelvrchlabí 01:30:370
25MB9974Čeřovský JosefChoteč4101:30:440
35MA10030Horčičko JiříMlázovice 01:31:450
35MA10031Kubíček MilanMlázovice 01:31:450
10MC10284Malotín BohumilTJ Nová Paka 01:32:561
17ZA10399Gurínová BrigitaACHP Struhařov6101:33:510
3ZB104101Horáková HedvikaSlovan Moravská Třebová4801:46:030
4ZB105103Dernerová MarieHořice 02:01:330
5ZB106104Malotínová MiriamPraha 02:05:350

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód