hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Pekelný kilometr

ročník 2012

Celkové pořadí poháru

Chlapci 7 let a mladší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Lepša Filip1. FC Rejlov Česká Třebová05---400:01:35.78
2Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč07---400:01:45.82
3Bureš JosefČeská Třebová - Brázdov06---400:01:57.69
4Škrabal ŠtěpánLinhartice07---300:02:04.57
5Brychta JakubCerekvice nad Loučnou08---300:02:17.04
6Marhold DanielHorní Jelení09---500:03:45.01
7Kyncl JakubSKI KLUB Česká Třebová09---300:04:29.85

Dívky 7 let a mladší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Zachová AnetaPeklák team05---400:02:02.12
2Smoláková RitaRybníky Lanškroun05---300:02:03.50
3Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová06---400:02:14.68
4Marholdová AnetaHorní Jelení07---500:02:22.22
5Vetchá RozálieLanškroun07---300:02:26.38
6Pávková KristýnaÚstí nad Orlicí05---300:02:43.44
7Lánová AnetaČeská Třebová07---300:03:06.81
8Pávková TerezaÚstí nad Orlicí07---300:03:25.55
9Preislerová AgátaISCAREX Česká Třebová09---400:03:51.99
10Tutschová KateřinaČeská Třebová09---300:03:57.24
11Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou10---300:04:43.53
12Sucháčková KarolínaČeská Třebová08---400:04:47.00
13Typlová JohanaČeská Třebová10---400:05:17.63

Nejmladší žáci I 8-9 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Budig MatoušAtletika Polička03---400:03:54.39
2Mužík MartinAtletika Polička03---300:04:05.95
3Chlup OndřejAtletika Albrechtice03---400:04:28.91
4Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová03---300:04:30.04
5Vetchý KryštofAtletika Albrechtice04---300:04:40.54
6Štichauer JakubPeklák team03---300:04:44.16
7Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová04---500:04:58.63
8Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová03---300:05:49.75
9Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová03---400:05:53.69
10Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad04---400:05:54.25

Nejmladší žákyně I 8-9 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šimůnková JanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod03---400:04:22.76
2Burešová MarkétaSKI KLUB Česká Třebová04---500:04:25.80
3Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová04---400:04:40.84
4Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice04---400:05:12.71

Nejmladší žáci II 10-11 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí02---300:03:46.15
2Gregora FilipAtletika Albrechtice02---400:03:56.34
3Fedra VojtěchKlepačov02---500:04:33.61
4Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí02---300:04:55.00
5Vondra JanVencl Tým Ústí nad Orlicí02---400:05:20.29

Nejmladší žákyně II 10-11 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Škrabalová KristýnaLinhartice02---400:04:09.09
2Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí01---400:04:11.66
3Štichauerová EliškaPeklák team01---300:04:15.84
4Hanáková KláraAtletika Albrechtice02---300:04:20.80
5Vraspírová DanielaČeská Třebová02---400:04:31.03
6Zachová MarkétaPeklák team01---400:04:48.72
7Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad02---300:05:17.72

Mladší žáci 12-13 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř99---300:09:01.41
2Gregor TomášMARS Svratka00---400:09:45.25
3Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř99---400:10:10.53
4Chlup TomášAtletika Albrechtice00---300:10:45.07
5Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí99---400:11:34.09

Mladší žákyně 12-13 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod00---400:11:02.32
2Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř99---400:11:22.84
3Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí00---300:11:23.17
4Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí00---300:11:47.11
5Truhlářová LucieTJ Sokol Atletika Jaroměř99---300:11:54.89
6Gregorová MonikaAtletika Albrechtice00---300:12:29.86

Starší žáci 14-15 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kačerovský MichalAtletika Albrechtice98---400:08:18.51
2Slaný FilipAtletika Polička97---400:08:50.42
3Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí98---300:08:54.35
4Jurco PatrikFbK OT97---400:09:18.13
5Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí98---500:09:24.36
6Mužík JanAtletika Polička98---400:09:42.35
7Gregora JakubAtletika Albrechtice98---400:10:30.65
8Typl VojtěchJudo Česká Třebová97---400:10:35.83
9Tomšů JanAtletika Polička98---300:10:55.32
10Horák PavelFbK OT98---300:13:18.97

Starší žákyně 14-15 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová97---300:09:59.55

Dorostenci 16-17 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pavlas JanAtletika Albrechtice96---400:20:13.36

Dorostenky 16-17 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátká HanaLanškroun95---400:25:45.32

Junioři 18-19 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Záveský FilipISCAREX Česká Třebová93---400:16:17.04
2Cink MartinAC Pardubice94---400:16:22.81
3Vinduška PetrAtletika Albrechtice93---500:18:22.22

Muži A 20-39 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hrdina PavelAK Perná88---300:14:48.18
2Klička OndřejTJ Svitavy88---300:15:59.81
3Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82---500:17:14.21
4Turek MartinFBŠ Bohemians Praha80---300:17:22.87
5Vetchý RadimAtletika Albrechtice75---300:18:32.77
6Gregora ZdenekAtletika Albrechtice73---300:19:41.74
7Kalous PetrSK Žamberk77---400:20:14.05
8Netolický MilanChoceň76---400:20:47.73
9Švub ZdeněkČeská Třebová77---300:21:17.35
10Kyncl TomášČeská Třebová80---300:22:47.59
11Marhold LubošHorní Jelení77---400:22:54.06
12Štěpán PavelLoko Česká Třebová77---300:23:56.81
13Zeman BřetislavBHLT75---300:24:44.53

Muži B 40-49 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MartinISCAREX Česká Třebová69---400:16:17.56
2Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou72---300:17:06.28
3Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír69---300:17:38.03
4Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová65---300:18:13.00
5Pávek JiříPeklák team69---300:18:56.85
6Zachař JiříSruby72---500:19:02.60
7Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč64---300:23:24.97
8Borek PetrBrzdy Horní Čermná70---300:24:43.72

Muži C 50-59 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová60---500:16:54.25
2Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí60---300:19:52.95
3Krátký LubošLanškroun62---400:21:03.66
4Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová59---500:22:47.18

Muži D 60-69 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Leszkow PetrMK Hlinsko44---300:21:53.99
2Červ MiloslavAtletika Polička50---500:23:13.10
3Sadílek OtaAtletika Albrechtice46---500:24:10.39
4Volf BřetislavTJ Atletika Albrechtice52---300:26:48.15
5Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová49---400:31:06.32
6Rossi OttoISCAREX Česká Třebová43---400:33:38.82

Muži E 70 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bielčik JindřichLichkov40---500:28:47.53
2Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová35---300:29:09.98

Ženy A 20-34 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová80---400:20:16.00
2Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová91---300:23:56.21
3Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová84---400:24:01.09
4Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová78---400:25:00.32

Ženy B 35-44 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová73---400:22:33.04
2Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77---500:23:23.63
3Černá MarkétaLanškroun70---300:24:33.76
4Herclíková JaroslavaČeská Třebová72---400:31:16.99

Ženy C 45-54 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaDolní Dobrouč65---300:21:42.62
2Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63---500:24:15.32
3Klaclová RenataČeská Třebová58---400:28:15.11
4Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová58---500:34:23.48

Ženy D 55 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová54---400:28:03.19
2Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová48---500:29:32.16


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
4.4.20121. Pekelný kilometr113
2.5.20122. Pekelný kilometr136
6.6.20123. Pekelný kilometr149
4.7.20124. Pekelný kilometr106
25.8.20125. Pekelný kilometr138