Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

5. Pekelný kilometr

25.8.2010, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 5. Pekelný kilometr
  • datum konání: 25.8.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Eko Bi s.r.o. Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://iscarex.cz/propozice.php?poharindex=80

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní děti (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1114Serbousková SáraČeská Třebová0400:00:35-
2D128Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:00:36-
3D133Šumbera CyrilOrel Česká Třebová0400:00:39-
4D1410Škopová AdélaOB Česká Třebová0400:00:42-
5D1512Jarvisová EliškaPraha0400:00:43-
6D1618Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:45-
7D1717Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:48-
8D184Barvínková KristýnaČeská Třebová0400:00:49-
9D195Kapacová NikolaTJ Sport Mladkov0400:00:52-
10D1106Zahálková LucieČeská Třebová0500:01:02-
11D1111Klaclová Michaela-0600:01:04-
12D11211Janeček RomanČeská Třebová0600:01:05-
13D1137Zachová AnetaPeklák team0500:01:05-
14D11420Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:06-
15D11516Borková JohankaZAPPA Česká Třebová0700:01:11-
16D11615Marholdová AnetaChoceň0700:01:19-
17D11721Vávra JanPeklák team0700:01:29-
18D1189Škop JonášOB Česká Třebová0600:01:30-
19D11913Jarvis MichalPraha0600:01:30-
20D1202Šumbera MetodějOrel Česká Třebová0800:01:42-
-D1-19Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová05DNF-
Žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M229Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:27-
2M232Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:28-
2M235Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:28-
4M2512Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:30-
5M2714Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:01:32-
6M2111Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:56-
7M21211Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:59-
8M2136Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:59-
Žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž218Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:25-
2Ž263Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:31-
3Ž2810Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:34-
4Ž297Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:38-
5Ž21013Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:54-
6Ž2144Barvínková BarboraČeská Třebová0000:02:06-
Žáci II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M313Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:32-
2M331Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:40-
3M364Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:15-
4M377Derka DavidTJ Sport Mladkov9700:04:37-
5M382Středa Adamneregistrován9900:04:46-
Žákyně II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž328Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:36-
2Ž346Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:50-
3Ž359Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:08-
4Ž395Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:50-
Dorostenci a junioři (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ640Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:05:52-
2MJ1023Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:29-
3MJ1215Divíšek JanNový Věk TT9300:06:40-
Muži A (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA144Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:15-
2MA212Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:05:24-
3MA333Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:39-
4MA919Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:13-
5MA114Kalousek JosefHC Strike Libchavy7500:06:33-
6MA131Gregora ZdenekLanškroun7300:06:44-
7MA147Barvínek LadislavČeská Třebová7700:06:45-
8MA1541Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:06:51-
9MA1748Kalous PetrSK Žamberk7700:07:09-
10MA1846Vaculík MiroslavTJ - Svitavy8500:07:15-
11MA2010Gregora MilanLanškroun7100:07:25-
12MA2216Marhold LubošChoceň7700:07:35-
13MA3734Kyncl JanČeská Třebová8200:08:36-
14MA4042Pešek KamilOB Česká Třebová8000:08:53-
15MA4535Šejnoha PavelČeská Třebová8200:09:37-
Muži B (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB528Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:48-
2MB738Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:05:53-
3MB831Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:05:55-
4MB2130Krátký LubošLanškroun6200:07:29-
5MB328Křivohlávek MiroslavOrlice6700:08:08-
6MB3417Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:24-
Muži C (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC432Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:45-
2MC1927Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:07:16-
3MC253Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:07:44-
4MC2926Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:07:57-
5MC3613Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:08:30-
6MC3820Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:08:46-
Muži D (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2636Červ MiloslavAtletika Polička5000:07:49-
2MD2714Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:07:53-
3MD2843Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:07:53-
4MD482Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:02-
Dorostenky a juniorky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2421Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:44-
2ŽJ4324Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:16-
3ŽJ4425Radiměřská VeronikaBK Vysoké Mýto9200:09:17-
4ŽJ4629Krátká HanaLanškroun9500:09:42-
Ženy A (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA169Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:06:55-
2ZA3139Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:06-
3ZA3345Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:08:18-
4ZA3918Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:46-
Ženy B (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB355Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:08:30-
2ZB4222Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:09:12-
Ženy C (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC2337Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:37-
2ŽC3047Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:01-
3ŽC416Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:11-
4ŽC4711Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:52-
Štafety (trať 1 km - štafety)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ST114Plastic Cocks & ChickPlastic Cocks & Chick 00:04:43-
2ST27OSUO TEAMOSUO TEAM 00:04:59-
3ST310Rychlé ŠípyTJ - Svitavy 00:05:02-
4ST49KompotiKompoti 00:05:03-
5ST58ISCAREX CISCAREX Česká Třebová 00:06:03-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1114Serbousková SáraČeská Třebová0400:00:35-
2D128Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:00:36-
3D133Šumbera CyrilOrel Česká Třebová0400:00:39-
4D1410Škopová AdélaOB Česká Třebová0400:00:42-
5D1512Jarvisová EliškaPraha0400:00:43-
6D1618Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:45-
7D1717Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:48-
8D184Barvínková KristýnaČeská Třebová0400:00:49-
9D195Kapacová NikolaTJ Sport Mladkov0400:00:52-
10D1106Zahálková LucieČeská Třebová0500:01:02-
11D1111Klaclová Michaela-0600:01:04-
12D11211Janeček RomanČeská Třebová0600:01:05-
13D1137Zachová AnetaPeklák team0500:01:05-
14D11420Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:06-
15D11516Borková JohankaZAPPA Česká Třebová0700:01:11-
16D11615Marholdová AnetaChoceň0700:01:19-
17D11721Vávra JanPeklák team0700:01:29-
18D1189Škop JonášOB Česká Třebová0600:01:30-
19D11913Jarvis MichalPraha0600:01:30-
20D1202Šumbera MetodějOrel Česká Třebová0800:01:42-
Trať 1 km - štafety
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ST114Plastic Cocks & ChickPlastic Cocks & Chick 00:04:43-
2ST27OSUO TEAMOSUO TEAM 00:04:59-
3ST310Rychlé ŠípyTJ - Svitavy 00:05:02-
4ST49KompotiKompoti 00:05:03-
5ST58ISCAREX CISCAREX Česká Třebová 00:06:03-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA144Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:15-
2MA212Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:05:24-
3MA333Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:39-
1MC432Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:45-
1MB528Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:48-
1MJ640Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:05:52-
2MB738Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:05:53-
3MB831Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:05:55-
4MA919Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:13-
2MJ1023Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:29-
5MA114Kalousek JosefHC Strike Libchavy7500:06:33-
3MJ1215Divíšek JanNový Věk TT9300:06:40-
6MA131Gregora ZdenekLanškroun7300:06:44-
7MA147Barvínek LadislavČeská Třebová7700:06:45-
8MA1541Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:06:51-
1ZA169Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:06:55-
9MA1748Kalous PetrSK Žamberk7700:07:09-
10MA1846Vaculík MiroslavTJ - Svitavy8500:07:15-
2MC1927Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:07:16-
11MA2010Gregora MilanLanškroun7100:07:25-
4MB2130Krátký LubošLanškroun6200:07:29-
12MA2216Marhold LubošChoceň7700:07:35-
1ŽC2337Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:37-
1ŽJ2421Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:44-
3MC253Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:07:44-
1MD2636Červ MiloslavAtletika Polička5000:07:49-
2MD2714Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:07:53-
3MD2843Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:07:53-
4MC2926Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:07:57-
2ŽC3047Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:01-
2ZA3139Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:06-
5MB328Křivohlávek MiroslavOrlice6700:08:08-
3ZA3345Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:08:18-
6MB3417Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:24-
1ZB355Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:08:30-
5MC3613Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:08:30-
13MA3734Kyncl JanČeská Třebová8200:08:36-
6MC3820Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:08:46-
4ZA3918Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:46-
14MA4042Pešek KamilOB Česká Třebová8000:08:53-
3ŽC416Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:11-
2ZB4222Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:09:12-
2ŽJ4324Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:16-
3ŽJ4425Radiměřská VeronikaBK Vysoké Mýto9200:09:17-
15MA4535Šejnoha PavelČeská Třebová8200:09:37-
4ŽJ4629Krátká HanaLanškroun9500:09:42-
4ŽC4711Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:52-
4MD482Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:02-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

malinká chybička - celkové výsledky - žákyně I- Sabina Šilarová - počet startů 5
Veronika.silarova
dekuji za upozorneni, opraveno
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód