Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

5. Pekelný kilometr

18.8.2021, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 5. Pekelný kilometr
  • datum konání: 18.8.2021
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Šimůnek, s.r.o.

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C218Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:00:24-
2C2310Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:00:26-
3C2720Pilgr VladimírOB Česká Třebová1400:00:31-
4C2917Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:31-
5C2119Doseděl TomášČeská Třebová1600:00:33-
6C21219Vacek MartinTJ Dlouhá Třebová1500:00:34-
7C2135Pecha StanislavČeská Třebová1500:00:35-
8C21415Petráž JiříČeská Třebová1400:00:36-
9C21818Hájek MartinOB Česká Třebová1800:01:03-
10C2192Rybička Jindřich-1900:01:25-
-C2-16Petráž RadimČeská Třebová18DNF-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2211Šimková KristýnaŘetůvka1400:00:26-
2D241Preislerová Viola ŽofieISCAREX Junior team ČT1400:00:26-
3D256Dosedělová NikolČeská Třebová1400:00:27-
4D2612Voleská VilmaOrel Česká Třebová1400:00:29-
5D2814Voleská ViktorieRychlé Šípy1500:00:31-
6D21013Voleská OlívieRychlé Šípy1600:00:32-
7D2154Ettlerová EmaLIBCHAVY1600:00:37-
8D2167Dejdarová BarboraČeská Třebová1700:00:40-
9D2173Berková BarboraTJ Jiskra Králíky1700:00:45-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1711Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:01:24134,96
2M11210Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:01:37109,09
3M11516Hlaváček Daniel-1300:02:0455,95
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1138Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:01:46128,46
2Z11412Rousová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:01:47128,11
3Z11615Tesařová Agáta-1300:02:3943,43
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M229Kouba RadimAtletický klub ISCAREX Česká Třebová1100:01:14101,22
2M237Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:1598,78
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z213Dejdarová TerezaISCAREX Junior team Česká Třebová1000:01:14113,63
2Z245Kubátová AnnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:2096,69
3Z254Cviková KarolínaAK Iscarex Česká Třebová1000:01:2389,68
4Z262Maříková EliškaAK Iscarex Česká Třebová1100:01:2388,41
5Z286Simonová KristýnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:2486,26
6Z2913Skalická NelaAtletika tj Lanškroun1100:01:2778,84
7Z2101Adamská KateřinaAK ISCAREX Česká Třebová1100:01:3363,14
8Z21114Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:3656,20
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3211Řehák LubomírAK Iscarex Česká Třebová0900:03:14124,49
2M334Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:27113,17
3M3103Simon JakubRybník0800:04:2362,34
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z347Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:03:28108,61
2Z355Koubová ElenAtletický klub ISCAREX Česká Třebová0900:03:3799,78
3Z361Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:03:4691,61
4Z378Mitvalská BarboraSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:5484,01
5Z389Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:04:0078,70
6Z392Berková DanielaTJ Jiskra Králiky0800:04:0375,99
7Z31110Tesařová DenisaChrudim0900:04:4041,38
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M416Hurych AdamTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0600:03:10100,00
Starší žákyně (trať 0,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5131Havlík LukášHvězda Pardubice0400:05:12122,86
2M51044Hurych JanTJ Lokomotiva Česká Třebová0400:06:0890,57
3M51115Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:06:1586,57
4M51217Dvořák BrutusZebra Team0600:06:1686,09
5M52436Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:07:0359,36
6M53720Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:5529,98
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z55247Pirklová PatricieŠneci v běhu0900:09:50103,25
2Z55326Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:10:0996,75
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5157Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:09:48100,00
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA253Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:05:25109,53
2MA350Hájek Martin3D Fitness RT0100:05:4697,00
3MA439Šejbl Petr-8300:05:5293,47
4MA724Svoboda JiříAC Vysoké Mýto9800:06:0685,09
5MA87Záveský JanOrel Česká Třebová9500:06:0784,91
6MA951Turek JiříSTG Česká Třebová0000:06:0884,33
7MA1522Hlaváček MartinSokol Ústí nad Orlicí8300:06:2474,65
8MA1656Řemínek MatějAC Choceň8600:06:2574,51
9MA1721Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:06:3170,93
10MA184Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:06:3667,85
11MA1918Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto9900:06:3767,09
12MA2138Šejbl Zdeněk-8200:06:5059,29
13MA2841Košnar FilipDRILLO TEAM9100:07:2638,56
14MA3040Skuček PavelBE Orlica9100:07:3831,52
15MA3343Vondra DavidLetohrad9400:07:4527,51
16MA3434Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:4527,35
17MA3855Spilko OndřejBJB Vysoké Mýto9800:07:5819,46
18MA429Šilar JiříVysoké Mýto8300:08:159,43
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB542Malátek AntonínPardubice7700:06:02103,33
2MB68Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:06:06101,18
3MB1323Dušek VladimírSokol Ústí nad Orlicí7900:06:1695,49
4MB2214Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:06:5474,97
5MB233Simon PetrPolička7200:06:5574,33
6MB2611Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:07:1464,19
7MB2933Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:3154,82
8MB3112Němec RadekLitomyšl7700:07:4050,13
9MB3510Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:07:4746,10
10MB3949Pirkl MichalŠneci v běhu8100:08:1033,72
11MB4035Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:08:1033,65
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1437Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:17113,45
2MC206Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:40102,19
3MC2728Kalousek JanMalšovice7100:07:1684,36
4MC3230Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:07:4271,16
5MC4919Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:1525,25
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3616Ráb PavelČeská Třebová5200:07:48125,73
2MD4425Kubišta OtoAK Iscarex Česká Třebová5300:08:27111,36
3MD5445Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:10:3762,90
4MD5546Zajíc JanHvězda Pardubice, z.s.5300:11:2345,62
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME56999Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:11:37100,00
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA475Šebková MartinaČeská Třebová9200:08:51100,00
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4127Flídrová LenkaAK Iscarex Česká Třebová8400:08:11107,27
2ZB4658Šimůnková PavlaAK Iscarex Česká Třebová7700:08:4892,73
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4348Pirklová KateřinaŠneci v běhu7600:08:24107,30
2ZC4552Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:08:32104,06
3ZC4813Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:09:1288,65
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2532Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:13148,35
2ZD502Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:3299,78
3ZD5729Sedláčková HedvikaSBR Tri- team Litomyšl6600:11:4851,87
4ZD5854Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:5051,15
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5131Havlík LukášHvězda Pardubice0400:05:12122,86
1MA253Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:05:25109,53
2MA350Hájek Martin3D Fitness RT0100:05:4697,00
3MA439Šejbl Petr-8300:05:5293,47
1MB542Malátek AntonínPardubice7700:06:02103,33
2MB68Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:06:06101,18
4MA724Svoboda JiříAC Vysoké Mýto9800:06:0685,09
5MA87Záveský JanOrel Česká Třebová9500:06:0784,91
6MA951Turek JiříSTG Česká Třebová0000:06:0884,33
2M51044Hurych JanTJ Lokomotiva Česká Třebová0400:06:0890,57
3M51115Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:06:1586,57
4M51217Dvořák BrutusZebra Team0600:06:1686,09
3MB1323Dušek VladimírSokol Ústí nad Orlicí7900:06:1695,49
1MC1437Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:17113,45
7MA1522Hlaváček MartinSokol Ústí nad Orlicí8300:06:2474,65
8MA1656Řemínek MatějAC Choceň8600:06:2574,51
9MA1721Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:06:3170,93
10MA184Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:06:3667,85
11MA1918Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto9900:06:3767,09
2MC206Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:40102,19
12MA2138Šejbl Zdeněk-8200:06:5059,29
4MB2214Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:06:5474,97
5MB233Simon PetrPolička7200:06:5574,33
5M52436Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:07:0359,36
1ZD2532Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:13148,35
6MB2611Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:07:1464,19
3MC2728Kalousek JanMalšovice7100:07:1684,36
13MA2841Košnar FilipDRILLO TEAM9100:07:2638,56
7MB2933Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:3154,82
14MA3040Skuček PavelBE Orlica9100:07:3831,52
8MB3112Němec RadekLitomyšl7700:07:4050,13
4MC3230Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:07:4271,16
15MA3343Vondra DavidLetohrad9400:07:4527,51
16MA3434Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:4527,35
9MB3510Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:07:4746,10
1MD3616Ráb PavelČeská Třebová5200:07:48125,73
6M53720Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:5529,98
17MA3855Spilko OndřejBJB Vysoké Mýto9800:07:5819,46
10MB3949Pirkl MichalŠneci v běhu8100:08:1033,72
11MB4035Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:08:1033,65
1ZB4127Flídrová LenkaAK Iscarex Česká Třebová8400:08:11107,27
18MA429Šilar JiříVysoké Mýto8300:08:159,43
1ZC4348Pirklová KateřinaŠneci v běhu7600:08:24107,30
2MD4425Kubišta OtoAK Iscarex Česká Třebová5300:08:27111,36
2ZC4552Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:08:32104,06
2ZB4658Šimůnková PavlaAK Iscarex Česká Třebová7700:08:4892,73
1ZA475Šebková MartinaČeská Třebová9200:08:51100,00
3ZC4813Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:09:1288,65
5MC4919Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:1525,25
2ZD502Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:3299,78
1ZJ5157Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:09:48100,00
1Z55247Pirklová PatricieŠneci v běhu0900:09:50103,25
2Z55326Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:10:0996,75
3MD5445Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:10:3762,90
4MD5546Zajíc JanHvězda Pardubice, z.s.5300:11:2345,62
1ME56999Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:11:37100,00
3ZD5729Sedláčková HedvikaSBR Tri- team Litomyšl6600:11:4851,87
4ZD5854Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:5051,15
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5131Havlík LukášHvězda Pardubice0400:05:12109,76
2MA253Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:05:25101,65
3MA350Hájek Martin3D Fitness RT0100:05:4688,59
4MA439Šejbl Petr-8300:05:5284,92
5MB542Malátek AntonínPardubice7700:06:0279,01
6MB68Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:06:0676,59
7MA724Svoboda JiříAC Vysoké Mýto9800:06:0676,20
8MA87Záveský JanOrel Česká Třebová9500:06:0776,01
9MA951Turek JiříSTG Česká Třebová0000:06:0875,39
10M51044Hurych JanTJ Lokomotiva Česká Třebová0400:06:0875,08
11M51115Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:06:1570,78
12M51217Dvořák BrutusZebra Team0600:06:1670,27
13MB1323Dušek VladimírSokol Ústí nad Orlicí7900:06:1670,20
14MC1437Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:1769,76
15MA1522Hlaváček MartinSokol Ústí nad Orlicí8300:06:2465,32
16MA1656Řemínek MatějAC Choceň8600:06:2565,17
17MA1721Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:06:3161,45
18MA184Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:06:3658,24
19MA1918Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto9900:06:3757,45
20MC206Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:4055,87
21MA2138Šejbl Zdeněk-8200:06:5049,33
22MB2214Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:06:5447,14
23MB233Simon PetrPolička7200:06:5546,42
24M52436Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:07:0341,57
25MB2611Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:07:1435,03
26MC2728Kalousek JanMalšovice7100:07:1633,85
27MA2841Košnar FilipDRILLO TEAM9100:07:2627,74
28MB2933Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:3124,50
29MA3040Skuček PavelBE Orlica9100:07:3820,40
30MB3112Němec RadekLitomyšl7700:07:4019,23
31MC3230Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:07:4217,56
32MA3343Vondra DavidLetohrad9400:07:4516,22
33MA3434Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:4516,06
34MB3510Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:07:4714,70
35MD3616Ráb PavelČeská Třebová5200:07:4814,01
36M53720Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:5510,00
37MA3855Spilko OndřejBJB Vysoké Mýto9800:07:587,84
38MB3949Pirkl MichalŠneci v běhu8100:08:103,00
39MB4035Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:08:103,00
40MA429Šilar JiříVysoké Mýto8300:08:153,00
41MD4425Kubišta OtoAK Iscarex Česká Třebová5300:08:273,00
42MC4919Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:153,00
43MD5445Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:10:373,00
44MD5546Zajíc JanHvězda Pardubice, z.s.5300:11:233,00
45ME56999Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:11:373,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2532Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:13118,05
2ZB4127Flídrová LenkaAK Iscarex Česká Třebová8400:08:1193,58
3ZC4348Pirklová KateřinaŠneci v běhu7600:08:2488,37
4ZC4552Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:08:3284,82
5ZB4658Šimůnková PavlaAK Iscarex Česká Třebová7700:08:4878,01
6ZA475Šebková MartinaČeská Třebová9200:08:5176,97
7ZC4813Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:09:1267,89
8ZD502Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:3259,77
9ZJ5157Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:09:4852,73
10Z55247Pirklová PatricieŠneci v běhu0900:09:5052,06
11Z55326Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:10:0943,87
12ZD5729Sedláčková HedvikaSBR Tri- team Litomyšl6600:11:483,00
13ZD5854Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:503,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód