hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Pekelný kilometr

ročník 2009

Celkové pořadí poháru

Žáci I 7-10 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sokol TomášISCAREX Česká Třebová00---500:09:48.82
2Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč99---500:10:49.41
3Borek MatějZAPPA Česká Třebová00---300:11:22.58
4Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč99---500:11:30.88

Žákyně I 7-10 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Štichauerová EliškaPeklák team01---300:12:52.96
2Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto00---400:13:43.91
3Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02---400:14:53.34

Žáci II 11-14 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Václavek JanDlouhá Třebová96---400:08:51.80
2Friš JanTJ Jiskra Litomyšl95---500:08:52.65
3Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová98---400:10:03.03
4Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová98---300:10:09.94

Žákyně II 11-14 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová97---300:10:05.01
2Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto98---400:11:51.83
3Pártlová DanielaAC Choceň97---400:12:03.48
4Krátká HanaLanškroun95---300:13:06.76

Dorostenci a junioři 15-19 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Záveský FilipOrel Česká Třebová93---400:16:33.92
2Záveský MarekOrel Česká Třebová90---500:18:43.96
3Smolák PetrBK Vysoké Mýto94---400:20:14.48
4Živný MarekOrel Orlice91---300:20:25.65

Muži A 20-39 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Klička OndřejTJ Svitavy88---400:15:44.06
2Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí88---400:16:07.45
3Řemínek MatějAC Choceň86---300:16:24.11
4Sádecký MarekČeská Třebová Parník89---500:16:30.77
5Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82---500:17:30.58
6Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě70---300:18:04.19
7Kochánek PetrJZD Česká Třebová87---300:18:25.70
8Sádecký LukášČeská Třebová Parník88---500:18:27.61
9Hartman KarelÚstí nad Orlicí77---300:18:47.98
10Štichauer MiroslavPeklák team71---400:19:31.84
11Marhold PetrChoceň78---400:19:34.44
12Kalous PetrSK Žamberk77---500:19:40.99
13Stříhavka JindřichAC Choceň71---300:19:47.91
14Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová75---400:20:06.56
15Pilgr LuděkOB Česká Třebová76---400:20:21.86

Muži B 40-49 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MartinISCAREX Česká Třebová69---300:16:27.61
2Stránský AlešISCAREX Česká Třebová60---300:16:58.86
3Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír69---300:17:44.30
4Buriánek RomanČeská Třebová65---500:18:57.77
5Kolář RadimISCAREX Česká Třebová69---400:19:28.49
6Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí63---300:20:16.89
7Krátký LubošLanškroun62---300:20:25.51
8Křivohlávek Miroslavneregistrován67---300:24:29.07

Muži C 50-59 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Filip LubošAC Choceň59---400:17:50.10
2Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová53---300:22:09.66
3Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová59---500:22:19.84
4Volf BřetislavAtletika Albrechtice52---300:25:30.30
5Pilgr BohuslavOB Česká Třebová51---400:26:41.22
6Rejman ZdeněkVVSC Česká Třebová55---300:27:10.81

Muži D 60 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Leszkow PetrMK Hlinsko44---300:21:04.31
2Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová48---500:22:15.50
3Sadílek OtaAtletika Albrechtice46---400:22:59.92
4Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová49---400:27:44.84
5Bielčik JindřichLichkov40---300:27:59.59

Dorostenky a juniorky 15-19 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová91---400:21:36.26
2Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto93---400:26:47.63

Ženy A 20-34 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí89---300:20:54.38
2Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová84---400:22:20.41
3Stříhavková PetraAC Choceň79---400:22:55.87
4Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77---400:23:59.15
5Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí81---300:25:29.31

Ženy B 35-44 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaDolní Dobrouč65---300:23:54.83
2Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová71---400:29:05.21

Ženy C 45 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová64---400:23:43.71
2Sejkorová LenkaČeská Třebová63---500:28:36.53
3Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová48---500:28:48.41
4Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová58---500:31:20.81
5Kostřicová BlankaČeská Třebová61---500:31:38.76


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.4.20091. Pekelný kilometr80
27.5.20092. Pekelný kilometr88
17.6.20093. Pekelný kilometr91
29.7.20094. Pekelný kilometr72
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93