Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pekelný kilometr

Kompletní statistika všech proběhlých závodů tohoto poháru.

Nejlepší výkony

Jsou zobrazeny výkony na trati 1 km (upřesnit zobrazení si můžete zde).

# Jméno Team Kdy Výkon Kategorie Startů
1 Hübl Radek RUNSPORT Team 1.6.2016 00:04:41 MA 7
2 Hrdina Pavel AK Perná 6.6.2012 00:04:43 MA 14
3 Cink Tomáš ISCAREX Česká Třebová 3.7.2013 00:04:55 MA 7
4 Kačerovský Michal Vencl Tým Ústí nad Orlicí 1.7.2015 00:04:56 M5 26
5 Magál Jiří ISCAREX Česká Třebová 1.6.2011 00:04:59 MA 3
6 Moravec Jiří ISCAREX Česká Třebová 3.6.2015 00:05:00 MJ 10
7 Záveský Filip ISCAREX Česká Třebová 29.8.2015 00:05:01 MA 23
8 Macháček Petr SPORT Bárt Ústí nad Orlicí 3.6.2015 00:05:02 MB 12
9 Novák David AC Vysoké Mýto 30.8.2017 00:05:03 MJ 8
10 Hájek Daniel Atletika Polička 1.7.2015 00:05:04 MA 3
11 Horáček Michal ISCAREX Česká Třebová 7.7.2010 00:05:07 MA 12
12 Klička Ondřej TJ Svitavy 29.7.2009 00:05:07 MA 12
13 Štancl Daniel Sport Bárt Team 31.8.2016 00:05:08 MA 1
14 Dvořáček Adam AC Track and Field Brno 20.7.2016 00:05:10 MA 1
15 Razým Lukáš ISCAREX Česká Třebová 2.7.2008 00:05:13 MA 3
16 Tlapák Jaroslav Hokejbal Česká Třebová 12.7.2017 00:05:13 MA 21
17 Vondra Vojtěch Vencl tým Ústí nad Orlicí 1.7.2015 00:05:14 M5 27
18 Turek Martin www.zakisova-skolabehu.cz 29.8.2015 00:05:14 MA 24
19 Roháček Jan Run Sport Team 3.6.2015 00:05:15 MA 7
20 Novák Lukáš HZS Ústí nad Orlicí 17.6.2009 00:05:15 MA 2
21 Kučera Ladislav ISCAREX Česká Třebová 20.7.2016 00:05:18 MB 13
22 Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 1.6.2011 00:05:19 MA 51
23 Řemínek Matěj AC Choceň 6.8.2008 00:05:19 MA 8
24 Vebr Patrik Vencl tým Ústí nad Orlicí 29.8.2015 00:05:20 M5 10
25 Kubíček Jan Jiskra Litomyšl 7.7.2010 00:05:20 MA 2
26 Cink Martin AC Pardubice 6.6.2012 00:05:22 MJ 9
27 Vacek Martin ISCAREX Česká Třebová 6.6.2012 00:05:23 MB 43
28 Blaha Tomáš AK ASICS Kroměříž 25.8.2010 00:05:24 MA 1
29 Dryml Mojmír Hvězda Pardubice 29.8.2018 00:05:25 MA 8
30 Dobšíček Pavel SK Hronov 2.7.2008 00:05:26 MA 6
31 Klášterecký Tomáš ISCAREX Česká Třebová 29.7.2009 00:05:26 MA 3
32 Stránský Aleš ISCAREX Česká Třebová 2.7.2008 00:05:26 MB 40
33 Machotka Dominik Activity Lanškroun 2.7.2014 00:05:27 MA 6
34 Hejl Radek Králíky 1.6.2016 00:05:27 MB 4
35 Sádecký Marek Česká Třebová Parník 27.5.2009 00:05:27 MA 9
36 Adamec Lukáš Horo Česká Třebová 5.6.2019 00:05:28 MA 18
37 Pokorný David SOOB Rychnov nad Kněžnou 31.5.2017 00:05:28 MA 2
38 Mrklovský Miroslav STALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou 6.6.2012 00:05:29 MB 3
39 Šilar Zdeněk Ústí nad Orlicí 1.7.2015 00:05:29 MA 8
40 Řehák Tomáš Lukostřelba Jablonné 7.7.2010 00:05:31 MA 7
41 Král Jindřich ISCAREX Česká Třebová 27.5.2009 00:05:31 MA 2
42 Morávek Vlastislav KUS Sopotnice 5.6.2019 00:05:31 MB 4
43 Schwarzbach Martin neregistrován 3.6.2015 00:05:35 MA 5
44 Zenkl Adam AC Vysoké Mýto 24.8.2011 00:05:36 MJ 1
45 Pocsai Sándor Čerti Kunčina 18.6.2014 00:05:36 MB 16
46 Novák Josef Brzdy Horní Čermná 3.7.2019 00:05:37 MA 5
47 Novák Petr SK Donocykl 31.5.2017 00:05:38 MC 9
48 Vacek Libor Activity Lanškroun 18.6.2014 00:05:38 MA 5
49 Havlík Lukáš SKI klub Hlinsko 19.8.2020 00:05:39 M5 7
50 Vetchý Radim Activity Lanškroun 5.6.2013 00:05:41 MA 4
51 Abrahám Luděk SK Hronov 13.7.2011 00:05:41 MA 4
52 Stránská Adéla ISCAREX Česká Třebová 31.5.2017 00:05:41 ZA 30
53 Jurco Patrik FbK OT 31.8.2016 00:05:42 MJ 8
54 Krunčík Pavel SKI Skuhrov nad Bělou 24.8.2013 00:05:42 MA 5
55 Moskva Roman Pasivity Žamberk 1.6.2016 00:05:44 MB 4
56 Chlup Jiří TJ Rychnov na Moravě 7.7.2010 00:05:44 MB 14
57 Buriánek Roman ISCAREX Česká Třebová 29.8.2015 00:05:44 MC 35
58 Buriánek Tomáš SKI Klub Česká Třebová 25.8.2012 00:05:45 MA 8
59 Jančík Bořek SVARTES Hořice 29.8.2015 00:05:45 MC 1
60 Nemšák Miroslav TJ Sokol Černovír 4.7.2012 00:05:45 MB 8
61 Pátek Michal KOB Choceň 31.8.2016 00:05:47 MA 1
62 Večeře Tomáš Atletika Polička 25.8.2012 00:05:47 MA 1
63 Matoušek Denis - 24.8.2013 00:05:47 MA 1
64 Radiměřský Karel ISCAREX Česká Třebová 3.5.2017 00:05:48 MA 27
65 Havran Jan ISCAREX Česká Třebová 3.6.2015 00:05:49 MA 7
66 Jureček Michal ISCAREX Česká Třebová 1.7.2015 00:05:50 MJ 14
67 Stránská Michaela ISCAREX Česká Třebová 31.8.2016 00:05:51 ZJ 27
68 Ducháček Jan CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí 29.4.2009 00:05:51 MB 6
69 Kosuciński Slawomir Mountain Top Polanica 18.6.2014 00:05:51 MA 1
70 Moravec Jakub JM Team Letohrad 2.5.2018 00:05:52 MJ 14
71 Paleček Ondřej RFOBL TEAM Rychnov nad Kněžnou 31.5.2017 00:05:53 M5 1
72 Telecký Josef - 11.7.2018 00:05:53 MA 6
73 Novotný Jakub HORO Česká Třebová 3.5.2017 00:05:53 MA 5
74 Kolhánek Petr JZD Česká Třebová 25.8.2012 00:05:53 MA 1
75 Filip Luboš AC Choceň 17.6.2009 00:05:53 MC 4
76 Krejčí Stanislav Jiskra Ústí nad Orlicí 2.7.2008 00:05:54 MD 2
77 Tlustoš Pavel LVV 29.8.2018 00:05:54 M5 1
78 Bureš Martin Česká Třebová 20.7.2016 00:05:55 MB 15
79 Kochánek Petr JZD Česká Třebová 27.5.2009 00:05:55 MA 14
80 Pávek Jiří SMC Fort Ústí nad Orlicí 1.7.2015 00:05:56 MB 25
81 Nechvíl Petr AC Choceň 4.4.2012 00:05:56 MA 1
82 Kovář Lukáš OB Česká Třebová 19.8.2020 00:05:56 MJ 9
83 Frydrych Broňa Les 12.7.2017 00:05:56 MA 2
84 Gregora Jan Activity Lanškroun 12.7.2017 00:05:57 M5 26
85 Jiroušková Jana RCR Bike Team Česká Třebová 24.8.2013 00:05:57 ZA 4
86 Miřejovský Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7.7.2010 00:05:58 MA 5
87 Kovář Jan FORT SMC 1.6.2016 00:05:58 MA 8
88 Mrazák Štefan Gymnázium Česká Třebová 31.5.2017 00:05:58 MJ 2
89 Siegel Josef AC Choceň 2.7.2008 00:05:59 MC 2
90 Pross David SKI Skuhrov nad Bělou 24.8.2013 00:05:59 MA 1
91 Vinduška Petr Atletika Albrechtice 6.6.2012 00:05:59 MJ 9
92 Orlich Petr FORT SMC Ústí nad Orlicí 18.6.2014 00:06:00 MC 12
93 Vaníček Josef ABK Bravo Jablonné nad Orlicí 6.8.2008 00:06:00 MD 1
94 Kolář Michal Box Club Dynamo Svitavy 29.8.2015 00:06:00 MA 8
95 Simon Jakub Polička 30.5.2018 00:06:00 MJ 4
96 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice 2.5.2018 00:06:00 MA 1
97 Vilímek Václav AC Choceň 14.5.2014 00:06:01 M5 3
98 Hájek Martin Pasivity Žamberk 19.8.2020 00:06:02 MJ 7
99 Novák Jiří - 3.5.2017 00:06:02 MA 1
100 Svoboda Jiří AC Vysoké Mýto 19.8.2020 00:06:03 MA 1
101 Sádecký Lukáš Česká Třebová Parník 29.8.2009 00:06:03 MA 5
102 Barvínek Ladislav Česká Třebová 29.8.2009 00:06:04 MA 4
103 Bielčik Petr Lichkov 6.8.2008 00:06:04 MA 2
104 Starý Tomáš Plastic Cocks 5.5.2010 00:06:05 MA 6
105 Teplý Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí 29.8.2009 00:06:05 MA 1
106 Kebrle Milan ISCAREX Česká Třebová 2.7.2008 00:06:07 MA 16
107 Budina Jakub Box Club Dynamo Svitavy 6.5.2015 00:06:07 MA 4
108 Flegl Vlastimil Vrchlabí 7.5.2008 00:06:07 MA 1
109 Růžička Tomáš Cycling Team Brandýs 3.6.2015 00:06:09 MA 13
110 Hartman Karel Ústí nad Orlicí 2.7.2008 00:06:09 MA 12
111 Záveský Marek Orel Česká Třebová 17.6.2009 00:06:10 MJ 8
112 Bednář Petr Dolní Čermná 13.7.2011 00:06:10 MJ 5
113 Kramář Michal Janov 31.5.2017 00:06:11 MA 1
114 Kalousek Josef HC Strike Libchavy 7.7.2010 00:06:11 MA 7
115 Podolský Filip Rychnov nad Kněžnou 1.6.2016 00:06:11 MA 1
116 Liška Pavel TK Ústí nad Orlicí 6.8.2008 00:06:11 MB 9
117 Válka Michal - 1.7.2015 00:06:12 MA 1
118 Klíma Petr Atletika Polička 2.4.2014 00:06:12 MA 1
119 Kalný Petr Atletika Chrudim 24.8.2011 00:06:12 MA 2
120 Glaser Václav FORT SMC Ústí nad Orlicí 1.10.2008 00:06:12 MA 1
121 Maťátko Jan Runsport.cz 5.4.2017 00:06:13 MA 1
122 Novák Jiří Petrovice 31.8.2016 00:06:13 MA 1
123 Smolák Petr BK Vysoké Mýto 24.8.2011 00:06:13 MJ 10
124 Elčkner Martin Notable 2.7.2014 00:06:13 MA 7
125 Punčochář Michal AČR 4.4.2012 00:06:13 MJ 2
126 Švorčík Petr ISCAREX Česká Třebová 3.6.2015 00:06:13 MA 3
127 Jadrný Lubomír Fort SMC Ústí nad Orlicí 29.4.2009 00:06:13 MA 4
128 Künzel Drahomír TJ - Svitavy 29.7.2009 00:06:14 MA 2
129 Divíšek Jan Nový Věk Trusnov 1.6.2011 00:06:14 MJ 6
130 Hyksa Jakub - 31.5.2017 00:06:14 MA 5
131 Slabý Jan Tvoje máma 12.7.2017 00:06:14 MA 2
132 Macko Milan SRTG Česká Třebová 3.7.2019 00:06:15 MB 7
133 Švadlena Pavel KOB Choceň 31.8.2016 00:06:15 MB 1
134 Pilgr Luděk OB Česká Třebová 2.7.2008 00:06:17 MA 39
135 Vévodová Martina AK Perná 3.7.2013 00:06:17 ZA 6
136 Esser Miroslav Creative Dock 23.8.2014 00:06:17 MA 1
137 Holubář Patrik Vencl Tým Ústí nad Orlicí 11.7.2018 00:06:17 MJ 11
138 Beneš Michal RUNSPORT 31.5.2017 00:06:17 MA 9
139 Slavík Radek Střední škola podnikání VM s.r.o. 11.7.2018 00:06:18 MC 1
140 Růžička Martin Brandýs nad Orlicí 2.5.2012 00:06:18 MA 2
141 Zachař Jiří Sruby 25.8.2012 00:06:19 MB 8
142 Gregora Zdenek Lanškroun 1.6.2011 00:06:20 MA 14
143 Klaclová Šárka SK Nové Město na Moravě 25.8.2012 00:06:20 ZJ 2
144 Hekrle František Sokol Parník Česká Třebová 2.7.2008 00:06:20 MB 1
145 Bumbálek Jiří BC Česká Třebová 3.7.2013 00:06:20 MB 7
146 Petrů Martin Choceň 18.6.2014 00:06:21 MJ 1
147 Štichauer Miroslav Peklák team 29.7.2009 00:06:21 MA 7
148 Dušek Vladimír Sokol Ústí nad Orlicí 19.8.2020 00:06:22 MB 2
149 Nováková Barbora Sokol Kunvald 11.7.2018 00:06:22 ZB 7
150 Marhold Petr Choceň 17.6.2009 00:06:22 MA 11
151 Jetmar Jan Sokol Hylváty 5.5.2010 00:06:22 MA 1
152 Matuška Jaroslav AK Moravská Třebová 2.4.2014 00:06:22 MA 1
153 Částek Michal Fort SMC Ústí nad Orlicí 23.8.2014 00:06:22 MA 1
154 Kovařík Zbyněk Březová nad Svitavou 24.8.2011 00:06:22 MA 4
155 Sládek Jakub Černošice 3.7.2013 00:06:22 MA 1
156 Pirkl Martin HORO Česká Třebová 3.7.2013 00:06:23 MA 3
157 Spáčil Leopold Novatop Lapierre / Letovice 2.5.2018 00:06:23 MC 2
158 Moravec Jan JM Team Letohrad 3.7.2019 00:06:23 M5 9
159 Doucha Jiří Hvězda SKP Pardubice 2.5.2018 00:06:23 MB 22
160 Chaloupka Jan Mladkov - Široký důl 3.7.2019 00:06:23 MA 12
161 Kolář Radim ISCAREX Česká Třebová 17.6.2009 00:06:24 MB 7
162 Hejzlar David ABK Bravo Jablonné nad Orlicí 1.10.2008 00:06:24 MM 4
163 Stříhavka Jindřich AC Choceň 1.6.2011 00:06:24 MB 9
164 Matyášová Jana Dolní Dobrouč 1.7.2015 00:06:25 ZC 40
165 Zajíc Jakub Hvězda SKP Pardubice 6.8.2008 00:06:25 MD 1
166 Borek Matěj ZAPPA Česká Třebová 11.7.2018 00:06:25 MJ 10
167 Krmela Pavel TJ Rychnov na Moravě 1.10.2008 00:06:26 MA 3
168 Šutera Josef Atletika Polička 4.5.2011 00:06:27 MA 1
169 Bilek Luboš Mandl 2.5.2018 00:06:27 MA 2
170 Vacek Michal Vencl Tým Ústí nad Orlicí 28.8.2019 00:06:28 M5 21
171 Kalous Petr SK Žamberk 7.5.2008 00:06:28 MA 24
172 Voleský Martin Orel Česká Třebová 5.5.2010 00:06:28 MJ 2
173 Martinák Jiří CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí 6.6.2012 00:06:28 MC 10
174 Čechal Jaroslav TS Letohrad 7.5.2008 00:06:29 MB 3
175 Klosse Jan KB Plzeň - Litice 28.8.2019 00:06:30 M5 1
176 Turek Jiří STG Česká Třebová 19.8.2020 00:06:30 MA 1
177 Krejčí Stanislav ASPV Těchonín 6.8.2008 00:06:30 MB 3
178 Březina Vojtěch SPEEDO 4.4.2018 00:06:32 MA 1
179 Hejkrlík Filip SK Spartak Slatiňany 29.7.2009 00:06:33 MA 3
180 Homola Petr Česká Třebová 6.8.2008 00:06:33 MA 5
181 Steklý Petr Svitavy 31.5.2017 00:06:34 MB 4
182 Vondra David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6.8.2008 00:06:35 MD 1
183 Živný Marek Letohrad 1.10.2008 00:06:35 MM 7
184 Kavín David Brno 2.7.2008 00:06:35 MD 1
185 Scheuer Jan Activity Lanškroun 23.8.2014 00:06:35 MB 1
186 Krátký Luboš Lanškroun 7.7.2010 00:06:35 MB 18
187 Dvořák Pavel Česká Třebová 3.7.2019 00:06:35 MB 5
188 Stránský Tomáš Česká Třebová - S.M.R.T. 12.7.2017 00:06:35 MA 2
189 Hlaváček Martin Sokol Ústí nad Orlicí 19.8.2020 00:06:35 MA 1
190 Kyral Jiří Ústí nad Orlicí 19.8.2020 00:06:36 MA 1
191 Tichý Pavel AC Náchod 31.8.2016 00:06:36 MC 7
192 Kozák Vojtěch TJ Jiskra Litomyšl 3.7.2013 00:06:36 MA 1
193 Locker Tomáš Spartak Rychnov nad Kněžnou 30.5.2018 00:06:37 MA 1
194 Sobotka Vlastimil Dobroběh Vysoké Mýto 19.8.2020 00:06:38 MA 5
195 Stránský Milan Sokol Ústí nad Orlicí 19.8.2020 00:06:38 MA 2
196 Kubeš David Activity Lanškroun 29.8.2015 00:06:39 MB 8
197 Johanidesová Lea Jiskra Ústí nad Orlicí 1.10.2008 00:06:39 ŽA 9
198 Pavlas Jan Atletika Albrechtice 25.8.2012 00:06:39 M5 11
199 Dušková Lenka ISCAREX Česká Třebová 4.7.2012 00:06:39 ZA 14
200 Škrabánek Jaroslav SKB Česká Třebová 31.8.2016 00:06:39 MA 2
201 Zejbrlík Dan AČR 1.6.2011 00:06:41 MJ 3
202 Ruda Stanislav HC Česká Třebová 6.6.2012 00:06:41 MA 2
203 Hruban Jan Česká Třebová 20.7.2016 00:06:41 MC 22
204 Hordějčuk Václav Peklák team 4.7.2012 00:06:42 MA 4
205 Komínek Jiří Cyklo Stratílek Litomyšl 3.7.2013 00:06:42 MJ 1
206 Kadidlo Jiří CK Slovan Moravská Třebová 2.4.2014 00:06:43 MB 1
207 Sedláček Roman Activity Lanškroun 1.6.2016 00:06:43 MC 17
208 Vrtal Zbyněk Gymnázium Česká Třebová 31.5.2017 00:06:43 MJ 2
209 Chaloupka Václav - 4.4.2018 00:06:43 MA 1
210 Kovář Milan České Budějovice 19.8.2020 00:06:44 MB 1
211 Šimek Petr Řetůvka 19.8.2020 00:06:46 MB 4
212 Hájek Daniel SKB Česká Třebová 31.8.2016 00:06:46 MA 1
213 Zieterski Robert RNB TEAM Polanica Zdroj 19.8.2020 00:06:46 MB 1
214 Marhold Luboš Horní Jelení 24.8.2013 00:06:46 MA 25
215 Petr Jaromír SCHOTT Lanškroun 1.6.2016 00:06:47 MA 2
216 Košnar Filip Trailrun.cz 12.7.2017 00:06:47 MA 7
217 Blovský Viktor - 31.8.2016 00:06:47 MA 1
218 Maťátko Daniel Lodní klub Dolní Čermná 5.6.2019 00:06:47 MA 4
219 Vacek Jiří Dlouhá Třebová 3.7.2019 00:06:47 MB 11
220 Aliger Lukáš TJ SOKOL Hnátnice 3.7.2013 00:06:48 MA 1
221 Drábek Jakub AČR 1.6.2011 00:06:48 MJ 1
222 Zahálka Jan Česká Třebová 1.6.2016 00:06:49 MB 5
223 Vencl Jiří Activity Lanškroun 3.5.2017 00:06:49 MJ 4
224 Chasák Leoš TJ Sokol Ústí nad Orlicí 19.8.2020 00:06:50 MB 2
225 Šrůtek Stanislav TJ Maratonstav Úpice 29.8.2015 00:06:50 MC 1
226 Vávra Zdeněk Peklák team 6.8.2008 00:06:51 MA 7
227 Cieciuch Maciej RNB TEAM Polanica Zdroj 19.8.2020 00:06:51 MB 1
228 Karlíček Filip FbK Orlicko Třebovsko 31.5.2017 00:06:53 M5 1
229 Borek Martin ZAPPA Česká Třebová 31.5.2017 00:06:53 MB 13
230 Netolický Milan Choceň 4.7.2012 00:06:54 MA 6
231 Hordějčuk Vít - 29.8.2009 00:06:54 MJ 2
232 Hotař Jiří Čerti Kunčina 2.4.2014 00:06:54 MB 1
233 Štarman Václav SHR Štarman 14.5.2014 00:06:54 MA 2
234 Švec Martin VK Choceň 29.8.2015 00:06:54 MA 12
235 Šafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová 4.6.2008 00:06:55 MA 1
236 Sejkora Patrik Lanškroun 1.6.2011 00:06:55 MA 3
237 Záveský Jan Judo Česká Třebová 25.8.2012 00:06:55 M5 4
238 Špatenka Radim Plavání ČT 4.4.2018 00:06:56 MA 1
239 Válka Michael ČeskáTřebová 3.5.2017 00:06:56 MA 1
240 Hanuš Petr CHT Pardubice 3.7.2019 00:06:56 MC 2
241 Štyndl Miroslav Atletika Polička 1.10.2008 00:06:56 MC 5
242 Sejkora Karel Atletika Polička 25.8.2012 00:06:56 MA 1
243 Řemínek Štěpán AC Choceň 3.6.2015 00:06:56 MA 1
244 Švub Zdeněk Česká Třebová 25.8.2012 00:06:57 MA 5
245 Rozprým Jiří Žamberk 27.5.2009 00:06:57 MA 1
246 Simon Petr Polička 3.7.2019 00:06:57 MB 11
247 Škop Milan Združení zahrádkářů a chatařů Praha - Východ 31.8.2016 00:06:57 MB 1
248 Leszkow Petr MK Hlinsko 17.6.2009 00:06:58 MD 17
249 Krsek Pavka Lanškroun 7.7.2010 00:06:59 MA 2
250 Hájek František FGT Stolany 17.6.2009 00:06:59 MD 2
251 Moravec Milan #gladiatorraceteam 19.8.2020 00:07:00 MA 1
252 Poslušný Pavel Vysoké Mýto 3.7.2019 00:07:00 MA 1
253 Skuček Pavel BE Orlica 30.8.2017 00:07:00 MA 2
254 Gregora Milan Lanškroun 7.7.2010 00:07:00 MA 4
255 Bier Lukáš jednokolka.cz 29.8.2009 00:07:00 MA 1
256 Kačerovský Michal Activity Lanškroun 2.7.2014 00:07:01 MB 5
257 Razým Jan ISCAREX Česká Třebová 29.4.2009 00:07:01 MC 1
258 Vytlačilová Lenka ISCAREX Česká Třebová 7.7.2010 00:07:01 ZA 31
259 Číž Ondřej Jen Blbni Team 3.7.2019 00:07:01 MA 5
260 Svoboda Ludvík SRTG Česká Třebová 5.6.2019 00:07:01 MB 6
261 Vebr Michal DSC Gym Česká Třebová 19.8.2020 00:07:02 MB 13
262 Krátká Anna SKP Hvězda Pardubice 29.7.2009 00:07:02 ZB 2
263 Kalous Tomáš Žamberk 23.8.2014 00:07:02 MC 8
264 Belobrad Ivan Žamberk 2.4.2014 00:07:02 MB 5
265 Kyncl Tomáš Česká Třebová 4.7.2012 00:07:03 MA 14
266 Klusoň Jaromír - 30.8.2017 00:07:03 MC 1
267 Barvínková Romana Atletika Žamberk 31.5.2017 00:07:04 ZB 8
268 Ducháček Bedřich ISCAREX Česká Třebová 4.6.2008 00:07:04 MB 20
269 Kumpošt Jaroslav ASU 4.4.2012 00:07:04 MA 1
270 Navrátil Pavel GoMango 5.6.2019 00:07:05 MA 1
271 Ráb Pavel Česká Třebová 12.7.2017 00:07:06 MD 12
272 Skalický Josef Activity Lanškroun Farma Žichlínek 31.5.2017 00:07:06 MC 1
273 Mimra Jiří Kostelec nad Orlicí 2.7.2014 00:07:07 MA 2
274 Kukaň Tomáš Daredevil's 6.4.2016 00:07:07 MA 1
275 Kněžour Jakub Loko Borohrádek 31.8.2016 00:07:08 M5 2
276 Fandel Michal AČR 2.5.2012 00:07:08 MJ 1
277 Půlpán Roman KOB Choceň 31.8.2016 00:07:09 MC 1
278 Nunvář Rostislav - 30.8.2017 00:07:10 MA 2
279 Šilarová Michaela Activity Lanškroun 29.8.2018 00:07:10 Z5 15
280 Dvořáček Jan Trailrun.cz 1.6.2016 00:07:11 MA 9
281 Ondráček Martin Pro-Music Prolog Bike Trutnov 29.8.2015 00:07:11 MB 1
282 Matějka Jiří Ústí nad Orlicí 2.7.2014 00:07:11 MA 1
283 Škrkoň Petr Techplast Team 6.6.2012 00:07:11 MA 2
284 Linhart Tomáš Bouchači z Jelenice 1.7.2015 00:07:11 MB 7
285 Černá Markéta ISCAREX Česká Třebová 20.7.2016 00:07:11 ZC 33
286 Horáček Martin Peklák team 4.6.2008 00:07:12 MA 1
287 Furik Jan neregistrován 17.6.2009 00:07:12 MA 1
288 Hampl Alois Ostrov 6.5.2015 00:07:12 MB 10
289 Křivka Pavel neregistrován 27.5.2009 00:07:12 MA 2
290 Spilko Zdeněk Vysoké Mýto 14.5.2014 00:07:13 MC 2
291 Mikulecká Marcela ISCAREX Česká Třebová 3.7.2013 00:07:13 ZB 13
292 Kubišta Oto TJ Dlouhá Třebová 29.7.2009 00:07:13 MC 28
293 Miškolci Tadeáš TJ Atletika Lanškroun 3.7.2019 00:07:13 M5 11
294 Pražák Tomáš Jiskra Hylváty Kuželky 1.7.2015 00:07:14 MB 3
295 Kalousová Eliška Vencl Tým Ústí n. Orlicí 2.7.2014 00:07:14 Z5 3
296 Petráž David Česká Třebová 23.8.2014 00:07:14 MA 1
297 Dostál Tomáš Bystré 2.4.2014 00:07:15 MA 1
298 Kalousová Alena Žamberk 18.6.2014 00:07:15 ZA 7
299 Vaňous Jan Ústí nad Orlicí 14.5.2014 00:07:15 MB 2
300 Vaculík Miroslav TJ - Svitavy 25.8.2010 00:07:15 MA 10
301 Vodička Stanislav - 31.8.2016 00:07:15 MA 2
302 Pospíšil Tomáš GENARO 4.4.2018 00:07:15 MB 1
303 Hájek Václav Česká Třebová 24.8.2011 00:07:16 MA 2
304 Kučera Zdeněk AC Náchod 29.8.2015 00:07:17 MD 6
305 Machalík Stanislav Česká Třebová 1.6.2016 00:07:17 MA 7
306 Ehrig Rudolf ISCAREX Česká Třebová 27.5.2009 00:07:17 MD 12
307 Hronová Markéta Czech Tri k. Team 12.7.2017 00:07:18 ZA 3
308 Groš Štefan SK Valašského Království 29.8.2015 00:07:18 MC 1
309 Marek Dalimil ISCAREX Česká Třebová 7.7.2010 00:07:18 MC 4
310 Novák Josef TJ Svitavy 5.4.2017 00:07:19 MA 2
311 Bočkaj Carlos STG Česká Třebová 19.8.2020 00:07:19 MB 1
312 Tomášová Barbora TK Choceň 19.8.2020 00:07:20 ZA 1
313 Hypešová Natálie TJ Sokol Jaroměř 3.6.2015 00:07:20 Z5 12
314 Krabáč Václav AČR 4.4.2012 00:07:20 MJ 1
315 Kouba Tomáš Sokol Česká Třebová 28.8.2019 00:07:21 MA 6
316 Fojtíková Hana Žamberk 3.6.2015 00:07:22 ZB 13
317 Černoch Michal FC Dlouhoňovice 6.4.2016 00:07:22 MA 3
318 Knotek Ondřej neregistrován 4.5.2011 00:07:23 MJ 1
319 Sojkora Patrik Lanškroun 7.4.2010 00:07:23 MA 1
320 Sadílek Ota Atletika Albrechtice 2.7.2008 00:07:23 MD 54
321 Vebr David SKI alpin klub HS 2.4.2014 00:07:23 MB 1
322 Šafář Jaroslav NAA Ústí nad Orlicí 24.8.2011 00:07:24 MD 25
323 Petraš Pavel FbK OT 6.6.2012 00:07:25 M5 1
324 Roleček Milan Pěčín 4.7.2012 00:07:25 MA 1
325 Cvrček Jáchym Planeta ZEMĚ 28.8.2019 00:07:25 M5 19
326 Lehká Jana TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 20.7.2016 00:07:25 ZB 5
327 Topinková Lenka AC Moravská Slavia Brno 13.7.2011 00:07:26 ZB 5
328 Adámek Karel neregistrován 27.5.2009 00:07:27 MA 2
329 Štěpánek Michal STG Česká Třebová 19.8.2020 00:07:27 MB 1
330 Dušek Tomáš Brzdy Horní Čermná 1.6.2011 00:07:29 MA 4
331 Horký Filip Daredevil's 6.4.2016 00:07:29 MJ 1
332 Kopecký Libor AC Vysoké Mýto 3.7.2013 00:07:29 MC 8
333 Moravec Michal SRGT Česká Třebová 19.8.2020 00:07:30 MA 1
334 Pavlík Petr Horní Jelení 29.8.2015 00:07:31 MA 1
335 Roháček Michal XC Sport.cz 18.6.2014 00:07:31 MC 4
336 Kučera Jan Česká Třebová 2.4.2014 00:07:32 M5 11
337 Sadílek Jindřich Activity Lanškroun 1.7.2015 00:07:32 MB 11
338 Stříhavková Petra AC Choceň 1.6.2011 00:07:33 ZA 12
339 Václavková Hana Dlouhá Třebová 12.7.2017 00:07:33 ZJ 4
340 Hledík Jan NUTMI 3.7.2019 00:07:34 MA 2
341 Mlynář Petr Orel Dolní Dobrouč 3.7.2013 00:07:35 MB 3
342 Štěpán Pavel Lokomotiva Česká Třebová 3.7.2013 00:07:35 MA 8
343 Jelénková Iva Atletiko Zdiby 1.7.2015 00:07:35 ZA 4
344 Němec Radek Litomyšl 19.8.2020 00:07:35 MB 12
345 Kalousová Tereza Ústí nad Orlicí 31.8.2016 00:07:35 ZJ 1
346 Bubeníček Daniel SKB Česká Třebová 31.8.2016 00:07:35 MJ 1
347 Lampárek Jiří STG Svitavy 28.8.2019 00:07:36 MA 1
348 Prchal David Box Club Dynamo Svitavy 29.8.2015 00:07:36 MA 1
349 Spilko Ondřej BK Vysoké Mýto 14.5.2014 00:07:37 M5 3
350 Drs Michal AČR 2.5.2012 00:07:37 MJ 2
351 Schenk Martin Česká Třebová 28.8.2019 00:07:37 MA 1
352 Javůrek Jiří TJ Maratonstav Úpice 29.8.2015 00:07:38 MD 1
353 Maryško Lukáš neregistrován 4.5.2016 00:07:38 MA 1
354 Červ Miloslav Atletika Polička 24.8.2011 00:07:38 MD 36
355 Felcman Petr Feli FC 1.10.2008 00:07:38 MA 1
356 Jirásková Eva ISCAREX Česká Třebová 5.5.2010 00:07:39 ŽC 19
357 Křivohlávek Miroslav - 7.7.2010 00:07:39 MB 12
358 Fiala Vojtěch FbK OT 6.6.2012 00:07:39 M5 2
359 Marko Tibor - 28.8.2019 00:07:39 MA 1
360 Mannlová Jana ISCAREX Česká Třebová 3.7.2019 00:07:39 ZB 20
361 Fišer David Tvoje máma 12.7.2017 00:07:40 MA 2
362 Cvrček Martin Divoká Šárka 1.7.2015 00:07:40 MA 12
363 Šimůnková Pavla ISCAREX Česká Třebová 1.7.2015 00:07:40 ZB 41
364 Kolář Petr Česká Třebová 17.6.2009 00:07:41 MB 1
365 Bubeníček Jiří SKI Skuhrov nad Bělou 1.7.2015 00:07:41 MD 9
366 Klusoň Oldřich Dannyho smečka 5.6.2019 00:07:41 MA 7
367 Fabová Sylva Spinning Eva Lanškroun 28.8.2019 00:07:42 ZB 1
368 Mlynář Vlastimil Orel Dolní Dobrouč 1.6.2011 00:07:42 MB 12
369 Nedoma Ondřej trailrun.cz 29.8.2015 00:07:42 MA 2
370 Kunčár Zdeněk neregistrován 2.7.2008 00:07:42 MA 2
371 Marhold Stanislav Choceň 7.4.2010 00:07:42 MB 1
372 Švejda Roman Česká Třebová - S.M.R.T. 12.7.2017 00:07:43 MA 1
373 Langner Martin Universtitat Postdam 11.7.2018 00:07:44 MA 1
374 Pávek Miloš Little Peacock 6.6.2012 00:07:44 MA 1
375 Kolda Jiří Opatov 1.6.2016 00:07:44 MB 2
376 Martincová Kristýna SKI Klub Česká Třebová 7.5.2008 00:07:44 ŽDJ 1
377 Ilgner Jan FbK OT 6.6.2012 00:07:44 MA 2
378 Felcman Petr Česká Třebová 29.8.2009 00:07:44 LB 1
379 Borek Petr Brzdy Horní Čermná 7.7.2010 00:07:45 MB 51
380 Pirklová Markéta ISCAREX Česká Třebová 24.8.2013 00:07:46 ZA 21
381 Jirásková Hanka ISCAREX Česká Třebová 7.5.2008 00:07:47 ŽDJ 1
382 Hrušková Darina ISCAREX Česká Třebová 31.5.2017 00:07:47 ZB 16
383 Němec Jiří Jehnědí 12.7.2017 00:07:47 MA 2
384 Kremeň Martin Svitavy 11.7.2018 00:07:48 MA 2
385 Jirásková Bára ISCAREX Česká Třebová 2.7.2014 00:07:48 ZA 3
386 Kosačík František neregistrován 4.4.2012 00:07:48 MA 2
387 Chudý Martin Box Club Dynamo Svitavy 29.8.2015 00:07:49 MA 1
388 Hájková Ludmila CET (OB Česká Třebová) 3.7.2019 00:07:49 ZB 5
389 Pešek Miroslav - 31.8.2016 00:07:50 MA 2
390 Kubát Radek Česká Třebová 5.6.2019 00:07:50 MB 1
391 Kyncl Jiří Česká Třebová 29.8.2009 00:07:50 LB 1
392 Müller Tomáš Jen blbni 2.7.2014 00:07:50 MA 2
393 Zeman Břetislav BHLT 1.6.2011 00:07:50 MA 8
394 Kvasničková Petra SKI Klub Česká Třebová 4.6.2008 00:07:50 ŽJ 2
395 Sonntag Štěpán neregistrován 2.4.2014 00:07:51 M5 1
396 Grunwwald Jiří - 30.8.2017 00:07:51 MA 1
397 Škop Jiří Dětské ZOO 29.8.2018 00:07:51 MB 2
398 Šmehlík Ondřej OSŽ 3.7.2013 00:07:54 MA 2
399 Pirkl Jaroslav Česká Třebová 31.8.2016 00:07:56 MB 5
400 Heger Vojtěch ISCAREX Česká Třebová 2.7.2008 00:07:56 MA 1
401 Michalovič Štěpán FC Žamberk 4.4.2012 00:07:56 MD 1
402 Škrabal Richard Linhartice 4.4.2012 00:07:56 MA 1
403 Sejkorová Lenka ISCAREX Česká Třebová 4.7.2012 00:07:57 ZC 57
404 Kalná Jitka Atletika Chrudim 24.8.2011 00:07:57 ZB 1
405 Novák Jan SOU Skalka 6.4.2011 00:07:57 MJ 1
406 Krumer Miroslav Ostrov 27.5.2009 00:07:59 MD 6
407 Hendrychová Petra Eden Litoměřice 25.8.2012 00:07:59 ZA 1
408 Bryška Tomáš Svitavy 3.6.2015 00:07:59 MA 2
409 Pokorný Vlastislav Žampach 30.5.2018 00:07:59 MD 3
410 Kačena Martin 3DFitness - Žamberk 14.5.2014 00:08:00 MB 1
411 Lišková Růžena Ústí nad Orlicí 2.7.2008 00:08:01 ZB 4
412 Ludwig Marcel Spolek Bobina Olomouc 5.6.2019 00:08:01 MA 2
413 Šachová Šárka Česká Třebová 5.6.2019 00:08:01 ZA 1
414 Kovářová Anna OB Česká Třebová 3.7.2019 00:08:02 ZB 8
415 Dostálová Petra Lanškroun 29.8.2015 00:08:02 ZB 9
416 Leszkow Josef MK Hlinsko 3.7.2013 00:08:02 MD 9
417 Obstová Kateřina Activity Lanškroun 29.8.2015 00:08:03 Z5 8
418 Szal Makgorzata Tenis centrum AS 19.8.2020 00:08:03 MA 1
419 Hnízdil Martin - 20.7.2016 00:08:03 MA 1
420 Rábová Martina Česká Třebová 2.5.2018 00:08:04 ZA 13
421 Friml Jiří NUTMI 5.6.2019 00:08:04 MA 3
422 Kvasnička Petr Peklák team 4.6.2008 00:08:04 MB 2
423 Václavek Zdeněk Dlouhá Třebová 6.6.2012 00:08:04 MB 2
424 Záveský Richard Orel Česká Třebová 27.5.2009 00:08:04 MB 1
425 Hofmanová Veronika ISCAREX Česká Třebová 5.5.2010 00:08:05 ZA 21
426 Klimeš Jiří AC Náchod 5.4.2017 00:08:06 MC 1
427 Hruša Zdeněk Jirčany 3.7.2013 00:08:07 MD 1
428 Dolog Pavol Ústí nad Orlicí 7.7.2010 00:08:07 MB 2
429 Šustek František Česká Třebová 30.8.2017 00:08:07 MA 1
430 Vala Ondřej - 4.4.2018 00:08:08 MA 1
431 Černohousová Monika Žamberk 12.7.2017 00:08:08 Z5 1
432 Jetmarová Ester Sokol Hylváty 2.5.2018 00:08:08 ZC 5
433 Novotný Petr CTB Brandýs 3.6.2015 00:08:08 MA 4
434 Pavelcová Romana Atletika Žamberk 31.5.2017 00:08:09 ZC 3
435 Ježek Ondřej TJ Sokol Ústí nad Orlicí 14.5.2014 00:08:11 MA 1
436 Dostál Miroslav BUDO KLUB Lanškroun 3.7.2013 00:08:11 MA 1
437 Štěpánková Linda STG Česká Třebová 19.8.2020 00:08:12 Z5 2
438 Záveská Anna KOB Dobruška 25.8.2012 00:08:12 ZA 5
439 Pastyřík Tomáš - 11.7.2018 00:08:13 MA 1
440 Sklenářová Eva Letohrad 28.8.2019 00:08:14 ZB 12
441 Krátká Hana Lanškroun 18.6.2014 00:08:14 ZJ 21
442 Novák David VOŠ a ŠST Česká Třebová 2.5.2012 00:08:15 M5 1
443 Skalická Nikol Atletika TJ Lanškroun 28.8.2019 00:08:15 Z5 12
444 Hauptová Kristýna neregistrována 28.8.2019 00:08:16 ZA 3
445 Šperka Pavel Svitavy 31.8.2016 00:08:16 MB 1
446 Částková Eva Bežecký klub Částkovi 23.8.2014 00:08:16 ZA 1
447 Černý Petr neregistrován 2.4.2014 00:08:16 MJ 2
448 Gerla Luboš neregistrován 17.6.2009 00:08:17 MB 1
449 Čípa Jiří OB Česká Třebová 4.6.2008 00:08:17 MC 1
450 Gregorová Lucia - 29.8.2018 00:08:17 ZA 1
451 Haiková Lida OB Česká Třebová 28.8.2019 00:08:18 ZB 1
452 Peterková Veronika TJ Svitavy 25.8.2010 00:08:18 ZA 4
453 Pirkl Michal - 2.6.2010 00:08:19 MA 3
454 Machalíková Veronika Česká Třebová 1.6.2016 00:08:19 ZA 15
455 Zajíc Jan Hvězda SKP Pardubice 6.8.2008 00:08:20 MC 9
456 Šumberová Lucie Orel Česká Třebová 17.6.2009 00:08:20 ZB 5
457 Volf Břetislav Atletika Albrechtice 17.6.2009 00:08:21 MC 18
458 Smoláková Jiřina BK Vysoké Mýto 24.8.2011 00:08:21 ZB 10
459 Hoffman David Mandl 11.7.2018 00:08:21 MB 1
460 Sejkora Daniel ZŠ Trstenice 5.6.2019 00:08:22 M5 1
461 Matějka Petr JBT Team 30.8.2017 00:08:22 MA 2
462 Kyncl Jan - 29.8.2009 00:08:22 LB 2
463 Kvasničková Radka SKI Klub Česká Třebová 2.7.2014 00:08:22 ZC 1
464 Čížová Barbora - 1.7.2015 00:08:23 ZJ 1
465 Svoboda Petr - 30.8.2017 00:08:24 MB 1
466 Kolbe Martin - 30.8.2017 00:08:24 MA 1
467 Rybenská Jitka AFK Chrudim 2.7.2008 00:08:25 ZA 1
468 Bendová Ilona Česká Třebová 1.7.2015 00:08:25 ZA 2
469 Plíva Roman Sokol Česká Třebová 4.5.2011 00:08:25 MA 1
470 Jílek Vojta Babka Oldříš 29.8.2009 00:08:26 MA 1
471 Hrudová Tereza FbK OT 2.5.2012 00:08:26 Z5 1
472 Bečka Miloslav PJ Ústí nad Labem 30.5.2018 00:08:28 MD 1
473 Růžičková Kateřina SRTG Česká Třebová 5.6.2019 00:08:28 Z5 5
474 Novotný Jan HORO Česká Třebová 5.4.2017 00:08:29 MC 1
475 Bártová Adéla LPU 19.8.2020 00:08:30 Z5 1
476 Hejkrlík Antonín HEJ HEJ HEJ Litomyšl 18.6.2014 00:08:32 MD 4
477 Balcarová Petra ISCAREX Česká Třebová 4.6.2008 00:08:32 ZA 3
478 Szymanski Michal Tenis centrum AS 19.8.2020 00:08:33 MA 1
479 Dolejš Zuzana Česká Třebová 11.7.2018 00:08:33 ZB 1
480 Svobodová Anna NUTMI 3.7.2019 00:08:33 Z5 4
481 Vilhelm Václav Přívrat 4.5.2011 00:08:34 MD 4
482 Vytlačil Marek Česká Třebová 24.8.2013 00:08:36 MA 2
483 Pilgr Bohuslav OB Česká Třebová 2.7.2008 00:08:36 MC 22
484 Rejman Zdeněk VVSC Česká Třebová 27.5.2009 00:08:36 MC 4
485 Peterka Pavel SKB Česká Třebová 5.5.2010 00:08:37 MA 1
486 Krsková Tereza Lanškroun 20.7.2016 00:08:39 ZA 1
487 Vacková Alice Lanškroun 2.4.2014 00:08:41 ZA 1
488 Gregorová Lenka Activity Lanškroun 6.4.2016 00:08:41 ZJ 10
489 Šafr Jiří Vysoké Mýto 3.7.2019 00:08:41 MB 1
490 Šťovíček Petr Sokol Ústí nad Orlicí 2.7.2014 00:08:42 M5 1
491 Kučera Jan - 29.8.2009 00:08:42 MA 1
492 Smoláková Valérie BK Vysoké Mýto 27.5.2009 00:08:43 ŽJ 10
493 Doležal Radek VDA Česká Třebová 4.5.2011 00:08:43 MJ 1
494 Šedová Jana AC Choceň 6.4.2016 00:08:44 ZB 1
495 Dolejšová Zuzana - 30.8.2017 00:08:44 ZA 2
496 Bielčik Jindřich Lichkov 6.8.2008 00:08:46 MD 21
497 Jančík Jan KRP 4.5.2016 00:08:46 MB 1
498 Havelka Miloslav ISCAREX Česká Třebová 2.4.2014 00:08:46 MA 3
499 Kovářová Jana LPU 19.8.2020 00:08:47 ZJ 9
500 Miškolci Tomáš STG Česká Třebová 19.8.2020 00:08:47 M5 1
501 Friml Jiří - 29.8.2018 00:08:47 MA 2
502 Pánková Pavlína - 6.4.2016 00:08:48 ZJ 1
503 Černohous Zdeněk Žamberk 12.7.2017 00:08:48 MB 1
504 Průšová Radka TJ Svitavy 5.4.2017 00:08:49 ZA 1
505 Sýkora Pavel neregistrován 24.8.2013 00:08:49 MB 1
506 Grätz Ondřej Ústí nad Orlicí 28.8.2019 00:08:51 MA 1
507 Kantová Olga Spona Teplice 13.7.2011 00:08:51 ZA 1
508 Hlaváček Zdeněk SKP Rychnov nad Kněžnou 3.7.2013 00:08:52 MC 2
509 Klaclová Renata ISCAREX Česká Třebová 15.5.2013 00:08:52 ZD 9
510 Pešek Kamil OB Česká Třebová 25.8.2010 00:08:53 MA 1
511 Jirsa Josef Česká Třebová 2.7.2008 00:08:55 MA 1
512 Grätz Luděk Sokol Ústí nad Orlicí 1.7.2015 00:08:56 MC 19
513 Šlachtová Ivana Studénka 29.8.2015 00:08:57 ZA 1
514 Sedláčková Alžběta neregistrována 1.6.2011 00:08:58 ZA 1
515 Matějková Jana Ústí nad Orlicí 2.7.2014 00:08:58 ZA 1
516 Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 17.6.2009 00:09:00 MD 32
517 Tučný Jan MK Pardubice 29.8.2015 00:09:00 MD 1
518 Pazderová Alena Vysoké Mýto 30.5.2018 00:09:00 ZB 23
519 Jonášová Zdeňka Hradecký spinning klub 3.7.2019 00:09:02 ZD 1
520 Dehnerová Veronika STG Česká Třebová 19.8.2020 00:09:03 Z5 2
521 Hordějčuková Anežka Hordějčuks team 17.6.2009 00:09:04 ŽJ 1
522 Bomberová Miroslava - 20.7.2016 00:09:05 ZA 1
523 Voclová Radka - 3.6.2015 00:09:06 ZJ 2
524 Holubová Iva BK Vysoké Mýto 6.4.2011 00:09:06 ZJ 1
525 Škop Ji - 5.4.2017 00:09:06 MB 1
526 Chaloupková Marie ISCAREX Česká Třebová 1.6.2011 00:09:08 ZC 4
527 Chudá Klára Choceň 6.4.2016 00:09:08 ZA 1
528 Pokorný Jan SRK Rychnov 31.5.2017 00:09:09 MC 2
529 Horáčková Pavla AC Moravská Slavia Brno 29.8.2015 00:09:09 ZB 9
530 Rossi Lenka ISCAREX Česká Třebová 4.7.2012 00:09:10 ZD 18
531 Havel Zdeněk - 29.8.2015 00:09:10 MA 1
532 Skalický Miroslav Vysoké Mýto 29.8.2018 00:09:10 MC 5
533 Raisová Dana FbK OT 4.7.2012 00:09:11 ZJ 1
534 Hendrych Karel Eden Litoměřice 25.8.2012 00:09:12 MA 1
535 Táfl Lukáš České Heřmanice 29.7.2009 00:09:12 MA 1
536 Velecký Jindřich Notable 2.7.2014 00:09:13 MB 1
537 Volfová Gabriela Box Club Dynamo Svitavy 29.8.2015 00:09:13 ZA 1
538 Palán Jan neregistrován 24.8.2013 00:09:14 MA 1
539 Motyčková Kateřina Babiččiných mazánků 12.7.2017 00:09:14 ZB 1
540 Klusoňová Iveta - 31.8.2016 00:09:14 ZA 2
541 Hejkrlíková Iva HEJ HEJ HEJ Litomyšl 2.7.2014 00:09:16 ZA 4
542 Krátký Ondřej VOŠ a ŠST Česká Třebová 2.5.2012 00:09:16 MJ 1
543 Rosendorfová Pavlína ZŠ a MŠ Trstěnice 5.6.2019 00:09:17 Z5 1
544 Radiměřská Veronika BK Vysoké Mýto 25.8.2010 00:09:17 ŽJ 3
545 Stanislav Jan NUTMI 28.8.2019 00:09:18 M5 1
546 Koutníková Eva - 20.7.2016 00:09:20 ZB 1
547 Bignell Petra neregistrována 29.7.2009 00:09:21 LB 1
548 Flídr Marek Česká Třebová 29.8.2015 00:09:22 MA 1
549 Pirklová Kateřina Šneci v běhu 19.8.2020 00:09:24 ZB 1
550 Sychrová Hana - 30.8.2017 00:09:24 ZC 1
551 Horák František ČD CARGO 31.5.2017 00:09:24 MB 1
552 Lebeda Martin Extrém Team Hylváty 6.4.2016 00:09:24 MB 1
553 Borková Agáta Brzdy Horní Čermná 30.5.2018 00:09:25 Z5 47
554 Keprtová Miloslava ISCAREX Česká Třebová 29.8.2009 00:09:26 ZC 51
555 Drymlová Alena Skalka 25.8.2012 00:09:27 ZC 1
556 Hubinková Veronika ZŠ Trstěnice 5.6.2019 00:09:27 Z5 1
557 Hašková Kateřina neregistrována 2.4.2014 00:09:30 ZA 1
558 Sokolová Olga ISCAREX Česká Třebová 27.5.2009 00:09:30 ŽC 1
559 Petráž Ilona Česká Třebová 28.8.2019 00:09:30 ZA 1
560 Hrnčíř Jindřich VOŠ a ŠST Česká Třebová 2.5.2012 00:09:31 MJ 1
561 Křičenský Michal ABK Bravo Jablonné nad Orlicí 6.4.2011 00:09:32 MJ 1
562 Krátký Josef KP BKÚ Mělník 29.7.2009 00:09:32 MB 1
563 Pilgrová Natalia Česká Třebová 28.8.2019 00:09:33 ZB 3
564 Hordějčuk Jakub Hordějčuks team 17.6.2009 00:09:35 MA 1
565 Šejnoha Pavel Česká Třebová 25.8.2010 00:09:37 MA 1
566 Merta Jaroslav ISCAREX Česká Třebová 13.7.2011 00:09:37 MD 10
567 Dobroucký Martin sport Bárt 4.6.2008 00:09:37 MA 1
568 Hrišková Jana ISCAREX Česká Třebová 29.7.2009 00:09:37 ZB 5
569 Sucháčková Karolína Česká Třebová 5.6.2019 00:09:37 Z5 18
570 Vrátná Veronika Judo Česká Třebová 2.5.2018 00:09:39 ZJ 1
571 Diblíková Kristýna AČR 1.6.2011 00:09:40 ZJ 1
572 Šimůnková Zdena ISCAREX Česká Třebová 7.5.2008 00:09:41 ŽC 29
573 Pešková Jana OB Česká Třebová 20.7.2016 00:09:41 ZA 1
574 Malá Tereza NUTMI 5.6.2019 00:09:43 ZA 2
575 Sontáková Lenka Atletika Albrechtice 7.7.2010 00:09:44 ŽJ 1
576 Skalická Hana Lanškroun 2.4.2014 00:09:45 ZA 1
577 Kusá Marie Vorvaňky s.r.o. 31.8.2016 00:09:45 ZB 2
578 Hermanová Eliška Ústí nad Orlicí 28.8.2019 00:09:46 Z5 5
579 Hejkrlíková Věra HEJ HEJ HEJ Litomyšl 2.7.2014 00:09:46 ZD 4
580 Faltusová Kristýna Atletika Jablonné nad Orlicí 6.4.2011 00:09:46 ZJ 1
581 Svobodová Renata NUTMI 3.7.2019 00:09:49 ZB 5
582 Svoboda Jan ČD CARGO 31.5.2017 00:09:50 MA 1
583 Brychtová Romana Cerekvice nad Loučnou 3.5.2017 00:09:50 ZB 1
584 Vraštilová Miloslava TJ Maratonstav Úpice 29.8.2015 00:09:51 ZD 1
585 Benešová Marcela Notable 18.6.2014 00:09:58 ZA 4
586 Zavřelová Olga SRTG Česká Třebová 29.8.2018 00:10:04 ZC 3
587 Wendlig Miroslav Luková 13.7.2011 00:10:06 MC 11
588 Nováková Lucie - 30.8.2017 00:10:07 ZJ 1
589 Tobiška Karel neregistrován 24.8.2013 00:10:09 MB 1
590 Černohousová Michaela SK Žamberk 12.7.2017 00:10:09 ZA 2
591 Klusoňová Adéla - 30.8.2017 00:10:09 ZA 1
592 Král Josef ISCAREX Česká Třebová 1.10.2008 00:10:12 MD 6
593 Vytlačilová Aneta Česká Třebová 5.6.2019 00:10:14 ZA 6
594 Brádle Václav Sokol Chuchelná 23.8.2014 00:10:14 ME 3
595 Švestková Aneta SRTG Česká Třebová 29.8.2018 00:10:15 ZA 1
596 Pecinová Jana - 30.8.2017 00:10:15 ZC 1
597 Růžičková Lucie - 29.8.2015 00:10:16 Z5 1
598 Herclíková Jaroslava Česká Třebová 2.5.2012 00:10:19 ZB 14
599 Moník Milan MT Smiřice 31.8.2016 00:10:20 MB 1
600 Kosárová Petra SRTG Česká Třebová 5.6.2019 00:10:21 ZB 5
601 Kostřicová Blanka Česká Třebová 4.6.2008 00:10:25 ŽC 32
602 Minaříková Iva Horní Jelení 29.8.2015 00:10:25 ZB 1
603 Pecháček Miroslav Orel Dolní Čermná 3.7.2019 00:10:26 ME 6
604 Petrová Lucie Vorvaňky s.r.o. 20.7.2016 00:10:29 ZB 2
605 Borková Adéla Brzdy Horní Čermná 20.7.2016 00:10:30 ZB 9
606 Kubíček Jan Litomyšl 29.8.2009 00:10:31 LB 1
607 Sedláčková Hedvika Activity Lanškroun 14.5.2014 00:10:34 ZC 5
608 Katzerová Mirka neregistrována 4.7.2012 00:10:41 ZD 1
609 Telecká Petra SRTG Svitavy 28.8.2019 00:10:43 ZA 2
610 Rossi Otto ISCAREX Česká Třebová 3.7.2013 00:10:47 ME 15
611 Benda Michael - 1.4.2015 00:10:51 MB 1
612 Topinka Roman HZS HMP 3.5.2017 00:10:51 MB 1
613 Vaňousová Aneta neregistrována 24.8.2013 00:10:56 ZJ 1
614 Lexová Michaela FbK OT 2.5.2012 00:10:59 ZA 1
615 Papáček Radek neregistrován 17.6.2009 00:11:19 MB 1
616 Doseděl Marek Banín 25.8.2012 00:11:22 MA 1
617 Šafařík Tomáš - 1.4.2015 00:11:25 MB 1
618 Kalousek Jan KČT Žamberk 1.10.2008 00:11:26 MD 1
619 Hamplová Anna BK Vysoké Mýto 29.4.2009 00:11:31 ŽJ 1
620 Adamec Pavel Trailrun.cz 1.4.2015 00:11:32 MA 1
621 Štantejská Markéta - 3.7.2013 00:12:26 ZB 1
622 Tůmová Lenka Báječné ženy v běhu 2.4.2014 00:12:27 ZC 1
623 Kubíček Josef neregistrován 17.6.2009 00:13:11 LB 1
624 Kučerová Barbora ZŠ Trstenice 5.6.2019 00:16:36 Z5 1
625 Havran Miroslav ISCAREX Česká Třebová 13.7.2011 00:18:45 MD 4
626 Drha Luboš Liga 100 Praha 24.8.2011 00:19:49 MD 1

Zvolte si trať, kategorii, závod a stiskněte tlačítko "Zobrazit" níže

Pro přechod na jednotlivé výsledky závodu kliněte na datum konání vybraného závodu.

Kategorie
Označit: |
Trať
Závody
Označit: |
Další nastavení