Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť

4.6.1995, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť
  • datum konání: 4.6.1995
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.6.2013Běh na Radhošť125
14.5.2011Běh na Radhošť176
17.5.2009Běh na Radhošť196
18.5.2008Běh na Radhošť179
13.5.2007Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť169
13.5.2006Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť166
19.6.2005Rožnov p. Radhoštěm - Radhošť (kvalifikace ME)208
15.5.2004Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť166
18.5.2003Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť - kvalifikace ME157
18.5.2002Unipar běh na Radhošť167
13.5.2001Unipar běh na Radhošť246
10.6.2000Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť213
29.5.1999Běh na Radhošť242
30.5.1998Běh na Radhošť194
1.6.1997Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť Kvalifikace na ME173
2.6.1996Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť131

Statistika závodu Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 2908

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Groš Štefan6117
Tučný Jan4715
Šnevajs Radomír6315
Kolínek František5615
Přívětivý Miroslav5315
Volný Petr7914
Tomečka Libor6214
Špacír Ladislav5514
Vojkůvka Zdeněk6113
Šír Václav4812
Malatín Štefan5512
Zeman Zdeněk6812
Šimůnek Jan4912
Škapa Marek7111
Horák Ondřej7511
Ambros Jakub8711
Vlček Tomáš8011
Vévoda Ivan6011
Šimůnek Jan8211
Sadílek Ota4611
Šádková Irena6911
Maceček Vlado7511
Dobeš Vlastimil7010
Vítek Miroslav7210
Černý Vladimír5210
Jirásková Eva6410
Pop Tomáš7110
Zoubek Zdeněk6910
Zetek Jiří4610
Zátopek Jiří6010
Novotná Eva489
Tončík Petr719
Marek Dalimil609
Tvrdá Zdeňka569
Vodička Jan459
Rys Jaromír649
Velička Zdeněk629
Oswald Pavel739
Vrága Filip889
Karban Jiří539
Stránský Aleš609
Zálešák František378
Merta Jaroslav358
Strakoš Jiří508
Křenek Miroslav508
Bednarz Libor808
Pechková Jana858
Krejsa Václav528
Černík Milan658
Sehnal Tomáš738

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ82Rücker PavelSK Hronov7600:35:2720
2MJ173Janík MichalAC Havířov7700:37:3319
3MJ1828Janík AlanAC Havířov7700:37:5618
4MJ214Geryk DavidLaguna Nový Jičín7700:38:3917
5MJ335Pelc NorbertSKI CLUB Preciosa Jablonec7900:40:5116
6MJ356Machala PetrSC NOLEX TITAN Frenštát pod Radhoštěm7600:41:1515
7MJ377Jindra DušanLaguna Nový Jičín7700:41:2914
8MJ428Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:42:1913
9MJ469Hanuš PřemyslJablonné nad Orlicí7600:44:1912
10MJ4810Wasserburger AlešMEZ Frenštát7900:44:2711
11MJ5011Dobiáš RomanMEZ Frenštát8100:45:1710
12MJ5612Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:46:299
13MJ7213Groš VojtěchFrenštát pod Radhoštěm8500:58:358
14MJ7314Groš ŠtefanFrenštát p. R.8400:58:517
Muži A (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Kynčl StanislavViking Jilemnice6400:32:2730
2MA216Filingr ČeněkStart Karlovy Vary6100:33:4029
3MA317Pop TomášNolex Titan Frenštát7100:33:5528
4MA418Metelka TomášVelká Jesenice7200:34:1027
5MA519Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:2226
6MA620Koucký RomanViking Jilemnice6300:34:5125
7MA721Hajzler JiříReproservis Brno6300:35:1824
8MA922Švihel MiroslavASPV Slotné Luhačovice5800:35:3923
9MA1023Vaněk PetrRT Praha6100:35:4922
10MA1124Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:5921
11MA1225Abrahám LuděkSK Hronov7500:36:2420
12MA1426Velička ZdeněkBetis Frýdlant6200:36:5819
13MA1527Baláž RomanNolex Titan Frenštát6500:37:0318
14MA1929Pokorný ZdeněkNolex Titan Frenštát7500:37:5917
15MA2030Pavlica OldřichČeladná6000:38:1116
16MA2231Zajíc KarelLaguna Nový Jičín7100:39:0815
17MA2332Kudrna PavelSSK Vítkovice6800:39:1214
18MA2433Vévoda IvanSokol Vyškov6000:39:1313
19MA2534Gehr KarelKarolinka6600:39:2512
20MA2735Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6100:39:3711
21MA2836Březina LadislavOstravice6100:39:5110
22MA4137Horák PavelVyškov6100:42:109
23MA4738Grosman AlešTombach7300:44:258
24MA4939Hlavica KarelValašské Meziříčí7300:44:297
25MA5140Melčák TomášKotouč Štramberk7500:45:436
26MA5341Nanke DavidKravaře7300:46:075
27MA6442Hlavica MartinValašské Meziříčí7300:49:484
Muži B (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1343Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:36:4320
2MB1644Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:37:0819
3MB2945Pojezdný DaliborSvit Zlín5500:40:0118
4MB3046Neuwirth AlexandrMK Kopřivnice5500:40:0517
5MB3147Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5300:40:1916
6MB3848Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:41:3015
7MB4249Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:42:1914
8MB4450Pobořil JanKotouč Štramberk4800:43:0313
9MB4551Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:43:2612
10MB5552Zetek JiříTJ SKLO Valašské Meziříčí4600:46:2311
11MB5753Konařík FrantišekTJ Valašské Meziříčí4600:46:3310
12MB5854Tučný JanPardubice4700:46:559
13MB6255Mornštajn JosefValašské Meziříčí5100:49:018
14MB6656Čepelka OldřichTima Liberec4800:51:457
15MB7457Dyl LuděkSlezské Pavlovice5001:00:586
Muži C (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2658Metelka JosefSokol Jesenice4400:39:3210
2MC3259Zálešák FrantišekStava Havířov3700:40:349
3MC3460Veyr KarelSokol Doudleby4200:41:088
4MC3661Vodička JanMK Radslavice4500:41:287
5MC4062Bartoněk JindřichLiga 100 Zlín3800:42:006
6MC5263Miles PetrHostinné3700:45:535
7MC6564Bubeník JiříVyškov4400:50:494
8MC6765Nanke WernerBK Opava3800:51:563
9MC6866Straka JosefŠumperk3900:52:352
10MC7167Vlček JosefZubří4000:53:551
Muži D (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5968Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:46:5810
2MD6069Gaman JaroslavBastro Ostrava3500:47:119
3MD6970Cupánek JosefPřerovské Strojírny2600:53:208
Ženy A (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3971Hajná DanaNolex Titan Frenštát6400:41:4010
2ZA5472Hanáková MiroslavaReproservis Brno6600:46:159
3ZA6373Hajzlerová MagdaReproservis Brno7300:49:248
4ZA7074Šrubařová MarieNolex Titan Frenštát8000:53:427
Ženy B (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6175Novotná EvaLetohrad4800:47:3410
Trať 6,5 km, 734 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Kynčl StanislavViking Jilemnice6400:32:2730
2MA216Filingr ČeněkStart Karlovy Vary6100:33:4029
3MA317Pop TomášNolex Titan Frenštát7100:33:5528
4MA418Metelka TomášVelká Jesenice7200:34:1027
5MA519Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:2226
6MA620Koucký RomanViking Jilemnice6300:34:5125
7MA721Hajzler JiříReproservis Brno6300:35:1824
1MJ82Rücker PavelSK Hronov7600:35:2720
8MA922Švihel MiroslavASPV Slotné Luhačovice5800:35:3923
9MA1023Vaněk PetrRT Praha6100:35:4922
10MA1124Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:5921
11MA1225Abrahám LuděkSK Hronov7500:36:2420
1MB1343Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:36:4320
12MA1426Velička ZdeněkBetis Frýdlant6200:36:5819
13MA1527Baláž RomanNolex Titan Frenštát6500:37:0318
2MB1644Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:37:0819
2MJ173Janík MichalAC Havířov7700:37:3319
3MJ1828Janík AlanAC Havířov7700:37:5618
14MA1929Pokorný ZdeněkNolex Titan Frenštát7500:37:5917
15MA2030Pavlica OldřichČeladná6000:38:1116
4MJ214Geryk DavidLaguna Nový Jičín7700:38:3917
16MA2231Zajíc KarelLaguna Nový Jičín7100:39:0815
17MA2332Kudrna PavelSSK Vítkovice6800:39:1214
18MA2433Vévoda IvanSokol Vyškov6000:39:1313
19MA2534Gehr KarelKarolinka6600:39:2512
1MC2658Metelka JosefSokol Jesenice4400:39:3210
20MA2735Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6100:39:3711
21MA2836Březina LadislavOstravice6100:39:5110
3MB2945Pojezdný DaliborSvit Zlín5500:40:0118
4MB3046Neuwirth AlexandrMK Kopřivnice5500:40:0517
5MB3147Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5300:40:1916
2MC3259Zálešák FrantišekStava Havířov3700:40:349
5MJ335Pelc NorbertSKI CLUB Preciosa Jablonec7900:40:5116
3MC3460Veyr KarelSokol Doudleby4200:41:088
6MJ356Machala PetrSC NOLEX TITAN Frenštát pod Radhoštěm7600:41:1515
4MC3661Vodička JanMK Radslavice4500:41:287
7MJ377Jindra DušanLaguna Nový Jičín7700:41:2914
6MB3848Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:41:3015
1ZA3971Hajná DanaNolex Titan Frenštát6400:41:4010
5MC4062Bartoněk JindřichLiga 100 Zlín3800:42:006
22MA4137Horák PavelVyškov6100:42:109
8MJ428Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:42:1913
7MB4249Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:42:1914
8MB4450Pobořil JanKotouč Štramberk4800:43:0313
9MB4551Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:43:2612
9MJ469Hanuš PřemyslJablonné nad Orlicí7600:44:1912
23MA4738Grosman AlešTombach7300:44:258
10MJ4810Wasserburger AlešMEZ Frenštát7900:44:2711
24MA4939Hlavica KarelValašské Meziříčí7300:44:297
11MJ5011Dobiáš RomanMEZ Frenštát8100:45:1710
25MA5140Melčák TomášKotouč Štramberk7500:45:436
6MC5263Miles PetrHostinné3700:45:535
26MA5341Nanke DavidKravaře7300:46:075
2ZA5472Hanáková MiroslavaReproservis Brno6600:46:159
10MB5552Zetek JiříTJ SKLO Valašské Meziříčí4600:46:2311
12MJ5612Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:46:299
11MB5753Konařík FrantišekTJ Valašské Meziříčí4600:46:3310
12MB5854Tučný JanPardubice4700:46:559
1MD5968Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:46:5810
2MD6069Gaman JaroslavBastro Ostrava3500:47:119
1ZB6175Novotná EvaLetohrad4800:47:3410
13MB6255Mornštajn JosefValašské Meziříčí5100:49:018
3ZA6373Hajzlerová MagdaReproservis Brno7300:49:248
27MA6442Hlavica MartinValašské Meziříčí7300:49:484
7MC6564Bubeník JiříVyškov4400:50:494
14MB6656Čepelka OldřichTima Liberec4800:51:457
8MC6765Nanke WernerBK Opava3800:51:563
9MC6866Straka JosefŠumperk3900:52:352
3MD6970Cupánek JosefPřerovské Strojírny2600:53:208
4ZA7074Šrubařová MarieNolex Titan Frenštát8000:53:427
10MC7167Vlček JosefZubří4000:53:551
13MJ7213Groš VojtěchFrenštát pod Radhoštěm8500:58:358
14MJ7314Groš ŠtefanFrenštát p. R.8400:58:517
15MB7457Dyl LuděkSlezské Pavlovice5001:00:586

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód