Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Radhošť

14.5.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Radhošť
  • datum konání: 14.5.2011
  • zobrazeno již 10x
  • pořadatel: KHB Radegast

Sociální sítě

Místo konání

Autocamping Rožnov pod Radhoštěm
11:00 hodin

Přihlášky

na místě, v pátek 13. 5. od 18 do 20 hodin a v sobotu 14. 5. od 8 do 10 hodin

Startovné

100 Kč, zahrnuje: zázemí v kempu, dopravu věcí do cíle, občerstvení, výsledkovou listinu a bohaté sportovní zážitky!!

Popis tratě

délka: 6,5 km
převýšení: 734 m
úvodní kilometr po asfaltu, poté kamenitý terén střídající se s lesními pěšinami, cíl se nachází u kaple na Radhošti v nadmořské výšce 1129 m n. m.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

KHB Radegast
Lukáš Suchánek
Poličná 323
757 01 Valašské Meziříčí
mobil 604 585 329

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

khbradegast@post.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.6.2013Běh na Radhošť125
13.5.2012Běh na Radhošť172
16.5.2010Běh na Radhošť105
17.5.2009Běh na Radhošť196
18.5.2008Běh na Radhošť179
13.5.2007Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť169
13.5.2006Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť166
19.6.2005Rožnov p. Radhoštěm - Radhošť (kvalifikace ME)208
15.5.2004Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť166
18.5.2003Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť - kvalifikace ME157
18.5.2002Unipar běh na Radhošť167
13.5.2001Unipar běh na Radhošť246
10.6.2000Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť213
29.5.1999Běh na Radhošť242
30.5.1998Běh na Radhošť194
1.6.1997Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť Kvalifikace na ME173
2.6.1996Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť131
4.6.1995Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť74

Statistika závodu Běh na Radhošť

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 3083

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Groš Štefan6119
Tučný Jan4717
Šnevajs Radomír6317
Přívětivý Miroslav5317
Kolínek František5616
Tomečka Libor6216
Volný Petr7915
Šír Václav4814
Vojkůvka Zdeněk6114
Špacír Ladislav5514
Malatín Štefan5513
Maceček Vlado7513
Horák Ondřej7513
Šimůnek Jan8213
Ambros Jakub8713
Šimůnek Jan4913
Zátopek Jiří6012
Zeman Zdeněk6812
Škapa Marek7112
Vlček Tomáš8012
Stránský Aleš6011
Šádková Irena6911
Jirásková Eva6411
Vodička Jan4511
Vévoda Ivan6011
Marek Dalimil6011
Sadílek Ota4611
Zetek Jiří4610
Oswald Pavel7310
Dobeš Vlastimil7010
Merta Jaroslav3510
Vítek Miroslav7210
Černý Vladimír5210
Pechková Jana8510
Tončík Petr7110
Pop Tomáš7110
Sehnal Tomáš7310
Zoubek Zdeněk6910
Velička Zdeněk629
Horáček Michal759
Strakoš Jiří509
Novotná Eva489
Bednarz Libor809
Rys Jaromír649
Vacek Martin699
Vrága Filip889
Tománek Pavel559
Karban Jiří539
Tvrdá Zdeňka569
Baláž Roman659

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 16.05.2011, 12:06
  • zobrazeno 2142x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ632Lichý TomášSK Skialp Beskydy9400:35:48105
2MJ891Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:36:1493
3MJ1075Ondrášek PavelTJ Šumperk9200:37:1481
4MJ2589Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:39:4572
5MJ4692Burian JanSK Nové Město na Moravě9500:43:0266
6MJ134104Rajnoch PavelSK Valašské království9300:53:5860
-MJ-97Fojtík VáclavX-AIR Ostrava94DNF-
Muži A (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2116Horák OndřejX-AIR Ostrava7500:35:02105
2MA3131Kunst MichalSK Nové Město nad Metují8000:35:2593
3MA5142Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:35:4281
4MA7173Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:0372
5MA12128Kasalík RadimX-Iont,SSK Vítkovice8100:37:5066
6MA1373Kautz MichalSKI Klub Jablonec8900:38:0160
7MA1419Krpec LukášRocktechnik Triatlon Hran7900:38:0657
8MA1611Ambros JakubMK Kopřivnice8700:38:1254
9MA18107Michna PavelTJ Slezan Frýdek-Místek7500:38:3151
10MA20126Vlček TomášTJ Gumárny Zubří8000:38:4548
11MA21165Dvořák PavelFosa Prostějov8200:38:5345
12MA2337Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:39:0542
13MA24135Vyhnička KamilMANÍN Považská Bystrica7900:39:33-
14MA27149Sehnal TomášKHB Radegast7300:39:5539
15MA2880Ponek Tiborstavo-servis.sk7600:40:07-
16MA31109Hrubý Matouš-7700:40:4936
17MA3383Čermák David-7600:40:5133
18MA3458Kimla JanNo Stress8400:41:0130
19MA35115Staniek MartinVZS Ostrava7400:41:1527
20MA3623Gajdušek Jakub-9100:41:1624
21MA40168Šplíchal JanTJ Starkoč8300:42:1021
22MA43108Hrubý Vojtěch-7400:42:4618
23MA4865Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:43:1315
24MA49146Hajzler JanVsetín8200:43:2412
25MA5048Pytlík JiříPrajzska s.r.o.9100:43:259
26MA51134Marko MartinMANÍN Považská Bystrica7300:43:26-
27MA5366Trubač DavidSK Valašské království7500:43:406
28MA55169Frydrych MartinPřerov8300:44:213
29MA57139Letko MiroslavMANÍN Považská Bystrica8100:44:46-
30MA59152Friedel JanMarathon Team Klimkovice7900:45:063
31MA6070Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7600:45:073
32MA6188Drbohlav TomášBATS Kralupy7700:45:083
33MA6298Mocek Jakub-8000:45:203
34MA6620Chýlek PatrikCK Frenštát7300:45:323
35MA67158Raška ZbyněkCK Frenštát7500:45:363
36MA70114Oswald PavelMetrix Team7300:45:453
37MA7145Polášek Tomáš-8400:45:523
38MA75125Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:46:113
39MA7681Goláň JosefGogy Team7700:46:163
40MA7813Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:46:443
41MA79170Palla Radovan-8000:46:453
42MA82163Dorazil MilošRH Kroměříž8100:47:153
43MA83100Nebesník LubošFN United8000:47:253
44MA8568Mazánek Vladimír-7900:47:383
45MA87137Vyhnička PeterBeluša8100:47:51-
46MA8926Sukač VladanPalkovice8900:48:103
47MA9069Siročák PetrXXX CF7800:48:263
48MA9218Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:48:463
49MA942Šustek Dalibor-7900:48:493
50MA99162Bolek JanOrel Zašová8000:49:183
51MA104154Kouřil JaroslavProlhaná Radnice Ostrava8000:49:553
52MA105101Večeřa ZdeněkStrážnice8300:50:133
53MA106159Tvrdý TomášFrýdek Místek7800:50:223
54MA10955Stanislav JiříGroš Team8200:50:493
55MA11756Petřík RichardDookie Bike Praha8400:51:413
56MA118103Krejčí TomášOstrava8200:51:473
57MA121102Adamuška JaromírBrumov-Bylnice8300:51:593
58MA129161Hubšil Radim-8400:53:113
59MA13067Koukal JanX-AIR Ostrava7400:53:133
60MA13295Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:53:333
61MA135157Žídek RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava7700:54:063
62MA13616Kopecký MichalHockclimbing.com7300:54:073
63MA142138Korábečný Jakub-8000:55:133
64MA14454Slovák PavelGroš Team9100:55:263
65MA14684Holiš RadimTJ Guzu-Bravo Gumarni7500:56:223
66MA147133Dvořák MiroslavSŠK Horka nad Moravou7300:56:263
67MA151151Braš PetrDžoko Team7500:57:283
68MA152153René Marek-7600:58:083
69MA153178Dorčák JosefHasiči Poličná8500:58:123
70MA154174Křištof TomášValouny7500:58:543
71MA15764Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7400:59:323
72MA171119Pechal PavelRožnov pod Radhoštěm7601:05:453
73MA17312Krejčí JiříPrdlavka SSSR Modřice9001:08:163
Muži B (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB190Žák JiříTechnika Brno7100:34:47105
2MB4141Kovačik ĽubošAŠKP Žilina6600:35:35-
3MB933Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:37:0193
4MB1140Bětík PetrSokol Opava6900:37:3081
5MB15172Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:38:0872
6MB1993Sventek LadislavSkalité6500:38:40-
7MB2678Vrana VladislavTJ Slovan Skalité6600:39:53-
8MB29121Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:40:1566
9MB3042Šmíd Petr-6900:40:3460
10MB3250Svoboda TomášVšechovice7000:40:5057
11MB3924Holický MilanBrno6500:42:0054
12MB4272Škapa MarekX-Air Ostrava7100:42:3651
13MB56105Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:44:3348
14MB6399Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:45:2145
15MB6514Krejčí BronislavPrdlavka SSSR Modřice6400:45:3142
16MB6917Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:45:4339
17MB7728Valenta MichalHZS Praha6200:46:3536
18MB81150Vojkůvka JanEkofas Ostrava6800:47:0033
19MB8849Tongel PetrValašské Meziříčí6900:48:0430
20MB9110Jančařík PetrAAC Brno6800:48:3027
21MB96123Fabián JiříTJ GUMÁRNY Zubří6900:49:0524
22MB110130Dobeš VlastimilValašské Meziříčí7000:50:5021
23MB11582Tomečka LiborCetris Hranice6200:51:3518
24MB116160Němec ZdeněkFrenštát p. R.6300:51:3715
25MB12385Krzyžanek DušanTJ Guzu-Bravo Gumarni6600:52:2712
26MB13362Řezáč VěroslavRSC Olomouc6500:53:389
27MB13761Cupek JiříCoffee Team7000:54:086
28MB15952Zbořil JosefKroměříž6201:00:383
29MB1611Vašina RomanNolex6301:01:023
Muži C (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC17148Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:21105
2MC2260Kolínek FrantišekAK Perná5600:39:0093
3MC3886Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:41:3881
4MC4147Chládek František-5800:42:2872
5MC6843Kacíř Zdeněk-5600:45:4166
6MC7425Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:46:0660
7MC808Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:4657
8MC10057Malatín ŠtefanAAC Brno5500:49:2154
9MC103132Duleba AndrejPúchov5800:49:51-
10MC111155Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:51:0051
11MC11363Přívětivý MiroslavKHB Radegast5300:51:2748
12MC11494Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5700:51:31-
13MC11977Slivka JanKKM Čadca5700:51:51-
14MC120164Tománek PavelLKVE Veřovice5500:51:5345
15MC12579Švidernoch Milan-5800:52:4342
16MC13174Kotas PavelPJR Frenštát5500:53:2539
17MC14935Eppert RomanCANIS Lupus City5900:56:5136
18MC15053Groš ŠtefanGroš Team6100:57:0033
19MC15515Navařík PavelDDM Rožnov pod Radhoštěm5600:59:0830
20MC15839Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:00:0027
21MC162118Švrček JiříOstrava5301:01:0324
22MC16938Kruliš JiříTomB9 Havířov6101:03:5221
23MC175176Mikuš Milan-6101:28:2018
Muži D (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4576Sviták StanislavAK Žilina5000:43:00-
2MD64167Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:45:30105
3MD72129Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:45:5793
4MD8630Leszkow PetrMK Hlinsko4400:47:4781
5MD9259Kvita JosefMK Kopřivnice5100:48:4672
6MD9529Leszkow JosefMK Hlinsko5100:49:0266
7MD9736Vodička JanMK Radslavice4500:49:0960
8MD112112Mareš BohumilLEAR Brno5100:51:1057
9MD12296Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:52:2054
10MD13934Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:54:2551
11MD145122Beskydský DědekKlub Důchodců4500:56:2048
12MD148113Tučný JanMK Pardubice4700:56:2945
13MD156117Rechtenberg KarelPJR Frenštát p. R.4700:59:2742
14MD163110Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:01:2939
15MD170166Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:05:2236
16MD17471Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:12:4033
Muži E (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME12431Podžorný ErvinČeský Těšín4100:52:42105
2ME14044Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:54:4893
3ME160136Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:00:5581
Juniorky (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3751Skalníková EvaTJ Nové Město na Moravě8500:41:37105
2ZA44144Pastorová PetraMK SEITL Ostrava7700:42:4793
3ZA5222Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:43:3381
4ZA54124Weissová ZuzanaGumárny Zubří8700:44:2072
5ZA84140Točeková VladimíraValašská Belá8400:47:3166
6ZA98147Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:49:1560
7ZA101120Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:49:3557
8ZA13887Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:54:1454
9ZA143171Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:55:2251
10ZA166175Mikušová Tereza-8301:02:1748
11ZA167143Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:03:2745
Ženy B (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB47106Šádková IrenaX-AIR Ostrava6900:43:08105
2ZB7346Žaludková JanaAUTHOR Tufo7500:46:0093
3ZB10241Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:49:4381
4ZB107145Mikulecká MarcelaSloupnice7300:50:3272
5ZB108127Pachtová IvaMK SEITL Ostrava7000:50:3866
6ZB1269Jančaříková LenkaAAC Brno7000:52:4460
7ZB1285Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:52:5857
8ZB164177Svobodová Iva-7501:01:4554
Ženy C (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1416Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:55:07105
2ZC165111Budinská HanaMoravská Slavia Brno6001:01:5693
3ZC172156Antošová Radomila-5801:06:2781
Ženy D (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5827Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:44:59105
2ZD12721Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:52:4893
3ZD1687Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:03:3981
Trať 6,5 km, 734 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB190Žák JiříTechnika Brno7100:34:47105
1MA2116Horák OndřejX-AIR Ostrava7500:35:02105
2MA3131Kunst MichalSK Nové Město nad Metují8000:35:2593
2MB4141Kovačik ĽubošAŠKP Žilina6600:35:35-
3MA5142Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:35:4281
1MJ632Lichý TomášSK Skialp Beskydy9400:35:48105
4MA7173Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:0372
2MJ891Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:36:1493
3MB933Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:37:0193
3MJ1075Ondrášek PavelTJ Šumperk9200:37:1481
4MB1140Bětík PetrSokol Opava6900:37:3081
5MA12128Kasalík RadimX-Iont,SSK Vítkovice8100:37:5066
6MA1373Kautz MichalSKI Klub Jablonec8900:38:0160
7MA1419Krpec LukášRocktechnik Triatlon Hran7900:38:0657
5MB15172Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:38:0872
8MA1611Ambros JakubMK Kopřivnice8700:38:1254
1MC17148Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:21105
9MA18107Michna PavelTJ Slezan Frýdek-Místek7500:38:3151
6MB1993Sventek LadislavSkalité6500:38:40-
10MA20126Vlček TomášTJ Gumárny Zubří8000:38:4548
11MA21165Dvořák PavelFosa Prostějov8200:38:5345
2MC2260Kolínek FrantišekAK Perná5600:39:0093
12MA2337Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:39:0542
13MA24135Vyhnička KamilMANÍN Považská Bystrica7900:39:33-
4MJ2589Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:39:4572
7MB2678Vrana VladislavTJ Slovan Skalité6600:39:53-
14MA27149Sehnal TomášKHB Radegast7300:39:5539
15MA2880Ponek Tiborstavo-servis.sk7600:40:07-
8MB29121Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:40:1566
9MB3042Šmíd Petr-6900:40:3460
16MA31109Hrubý Matouš-7700:40:4936
10MB3250Svoboda TomášVšechovice7000:40:5057
17MA3383Čermák David-7600:40:5133
18MA3458Kimla JanNo Stress8400:41:0130
19MA35115Staniek MartinVZS Ostrava7400:41:1527
20MA3623Gajdušek Jakub-9100:41:1624
1ZA3751Skalníková EvaTJ Nové Město na Moravě8500:41:37105
3MC3886Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:41:3881
11MB3924Holický MilanBrno6500:42:0054
21MA40168Šplíchal JanTJ Starkoč8300:42:1021
4MC4147Chládek František-5800:42:2872
12MB4272Škapa MarekX-Air Ostrava7100:42:3651
22MA43108Hrubý Vojtěch-7400:42:4618
2ZA44144Pastorová PetraMK SEITL Ostrava7700:42:4793
1MD4576Sviták StanislavAK Žilina5000:43:00-
5MJ4692Burian JanSK Nové Město na Moravě9500:43:0266
1ZB47106Šádková IrenaX-AIR Ostrava6900:43:08105
23MA4865Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:43:1315
24MA49146Hajzler JanVsetín8200:43:2412
25MA5048Pytlík JiříPrajzska s.r.o.9100:43:259
26MA51134Marko MartinMANÍN Považská Bystrica7300:43:26-
3ZA5222Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:43:3381
27MA5366Trubač DavidSK Valašské království7500:43:406
4ZA54124Weissová ZuzanaGumárny Zubří8700:44:2072
28MA55169Frydrych MartinPřerov8300:44:213
13MB56105Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:44:3348
29MA57139Letko MiroslavMANÍN Považská Bystrica8100:44:46-
1ZD5827Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:44:59105
30MA59152Friedel JanMarathon Team Klimkovice7900:45:063
31MA6070Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7600:45:073
32MA6188Drbohlav TomášBATS Kralupy7700:45:083
33MA6298Mocek Jakub-8000:45:203
14MB6399Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:45:2145
2MD64167Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:45:30105
15MB6514Krejčí BronislavPrdlavka SSSR Modřice6400:45:3142
34MA6620Chýlek PatrikCK Frenštát7300:45:323
35MA67158Raška ZbyněkCK Frenštát7500:45:363
5MC6843Kacíř Zdeněk-5600:45:4166
16MB6917Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:45:4339
36MA70114Oswald PavelMetrix Team7300:45:453
37MA7145Polášek Tomáš-8400:45:523
3MD72129Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:45:5793
2ZB7346Žaludková JanaAUTHOR Tufo7500:46:0093
6MC7425Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:46:0660
38MA75125Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:46:113
39MA7681Goláň JosefGogy Team7700:46:163
17MB7728Valenta MichalHZS Praha6200:46:3536
40MA7813Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:46:443
41MA79170Palla Radovan-8000:46:453
7MC808Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:4657
18MB81150Vojkůvka JanEkofas Ostrava6800:47:0033
42MA82163Dorazil MilošRH Kroměříž8100:47:153
43MA83100Nebesník LubošFN United8000:47:253
5ZA84140Točeková VladimíraValašská Belá8400:47:3166
44MA8568Mazánek Vladimír-7900:47:383
4MD8630Leszkow PetrMK Hlinsko4400:47:4781
45MA87137Vyhnička PeterBeluša8100:47:51-
19MB8849Tongel PetrValašské Meziříčí6900:48:0430
46MA8926Sukač VladanPalkovice8900:48:103
47MA9069Siročák PetrXXX CF7800:48:263
20MB9110Jančařík PetrAAC Brno6800:48:3027
48MA9218Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:48:463
5MD9259Kvita JosefMK Kopřivnice5100:48:4672
49MA942Šustek Dalibor-7900:48:493
6MD9529Leszkow JosefMK Hlinsko5100:49:0266
21MB96123Fabián JiříTJ GUMÁRNY Zubří6900:49:0524
7MD9736Vodička JanMK Radslavice4500:49:0960
6ZA98147Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:49:1560
50MA99162Bolek JanOrel Zašová8000:49:183
8MC10057Malatín ŠtefanAAC Brno5500:49:2154
7ZA101120Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:49:3557
3ZB10241Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:49:4381
9MC103132Duleba AndrejPúchov5800:49:51-
51MA104154Kouřil JaroslavProlhaná Radnice Ostrava8000:49:553
52MA105101Večeřa ZdeněkStrážnice8300:50:133
53MA106159Tvrdý TomášFrýdek Místek7800:50:223
4ZB107145Mikulecká MarcelaSloupnice7300:50:3272
5ZB108127Pachtová IvaMK SEITL Ostrava7000:50:3866
54MA10955Stanislav JiříGroš Team8200:50:493
22MB110130Dobeš VlastimilValašské Meziříčí7000:50:5021
10MC111155Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:51:0051
8MD112112Mareš BohumilLEAR Brno5100:51:1057
11MC11363Přívětivý MiroslavKHB Radegast5300:51:2748
12MC11494Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5700:51:31-
23MB11582Tomečka LiborCetris Hranice6200:51:3518
24MB116160Němec ZdeněkFrenštát p. R.6300:51:3715
55MA11756Petřík RichardDookie Bike Praha8400:51:413
56MA118103Krejčí TomášOstrava8200:51:473
13MC11977Slivka JanKKM Čadca5700:51:51-
14MC120164Tománek PavelLKVE Veřovice5500:51:5345
57MA121102Adamuška JaromírBrumov-Bylnice8300:51:593
9MD12296Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:52:2054
25MB12385Krzyžanek DušanTJ Guzu-Bravo Gumarni6600:52:2712
1ME12431Podžorný ErvinČeský Těšín4100:52:42105
15MC12579Švidernoch Milan-5800:52:4342
6ZB1269Jančaříková LenkaAAC Brno7000:52:4460
2ZD12721Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:52:4893
7ZB1285Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:52:5857
58MA129161Hubšil Radim-8400:53:113
59MA13067Koukal JanX-AIR Ostrava7400:53:133
16MC13174Kotas PavelPJR Frenštát5500:53:2539
60MA13295Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:53:333
26MB13362Řezáč VěroslavRSC Olomouc6500:53:389
6MJ134104Rajnoch PavelSK Valašské království9300:53:5860
61MA135157Žídek RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava7700:54:063
62MA13616Kopecký MichalHockclimbing.com7300:54:073
27MB13761Cupek JiříCoffee Team7000:54:086
8ZA13887Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:54:1454
10MD13934Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:54:2551
2ME14044Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:54:4893
1ZC1416Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:55:07105
63MA142138Korábečný Jakub-8000:55:133
9ZA143171Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:55:2251
64MA14454Slovák PavelGroš Team9100:55:263
11MD145122Beskydský DědekKlub Důchodců4500:56:2048
65MA14684Holiš RadimTJ Guzu-Bravo Gumarni7500:56:223
66MA147133Dvořák MiroslavSŠK Horka nad Moravou7300:56:263
12MD148113Tučný JanMK Pardubice4700:56:2945
17MC14935Eppert RomanCANIS Lupus City5900:56:5136
18MC15053Groš ŠtefanGroš Team6100:57:0033
67MA151151Braš PetrDžoko Team7500:57:283
68MA152153René Marek-7600:58:083
69MA153178Dorčák JosefHasiči Poličná8500:58:123
70MA154174Křištof TomášValouny7500:58:543
19MC15515Navařík PavelDDM Rožnov pod Radhoštěm5600:59:0830
13MD156117Rechtenberg KarelPJR Frenštát p. R.4700:59:2742
71MA15764Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7400:59:323
20MC15839Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:00:0027
28MB15952Zbořil JosefKroměříž6201:00:383
3ME160136Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:00:5581
29MB1611Vašina RomanNolex6301:01:023
21MC162118Švrček JiříOstrava5301:01:0324
14MD163110Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:01:2939
8ZB164177Svobodová Iva-7501:01:4554
2ZC165111Budinská HanaMoravská Slavia Brno6001:01:5693
10ZA166175Mikušová Tereza-8301:02:1748
11ZA167143Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:03:2745
3ZD1687Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:03:3981
22MC16938Kruliš JiříTomB9 Havířov6101:03:5221
15MD170166Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:05:2236
72MA171119Pechal PavelRožnov pod Radhoštěm7601:05:453
3ZC172156Antošová Radomila-5801:06:2781
73MA17312Krejčí JiříPrdlavka SSSR Modřice9001:08:163
16MD17471Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:12:4033
23MC175176Mikuš Milan-6101:28:2018
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB190Žák JiříTechnika Brno7100:34:47105
2MA2116Horák OndřejX-AIR Ostrava7500:35:0293
3MA3131Kunst MichalSK Nové Město nad Metují8000:35:2581
4MA5142Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:35:4272
5MJ632Lichý TomášSK Skialp Beskydy9400:35:4866
6MA7173Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:0360
7MJ891Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:36:1457
8MB933Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:37:0154
9MJ1075Ondrášek PavelTJ Šumperk9200:37:1451
10MB1140Bětík PetrSokol Opava6900:37:3048
11MA12128Kasalík RadimX-Iont,SSK Vítkovice8100:37:5045
12MA1373Kautz MichalSKI Klub Jablonec8900:38:0142
13MA1419Krpec LukášRocktechnik Triatlon Hran7900:38:0639
14MB15172Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:38:0836
15MA1611Ambros JakubMK Kopřivnice8700:38:1233
16MC17148Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:2130
17MA18107Michna PavelTJ Slezan Frýdek-Místek7500:38:3127
18MA20126Vlček TomášTJ Gumárny Zubří8000:38:4524
19MA21165Dvořák PavelFosa Prostějov8200:38:5321
20MC2260Kolínek FrantišekAK Perná5600:39:0018
21MA2337Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:39:0515
22MJ2589Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:39:4512
23MA27149Sehnal TomášKHB Radegast7300:39:559
24MB29121Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:40:156
25MB3042Šmíd Petr-6900:40:343
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3751Skalníková EvaTJ Nové Město na Moravě8500:41:37105
2ZA44144Pastorová PetraMK SEITL Ostrava7700:42:4793
3ZB47106Šádková IrenaX-AIR Ostrava6900:43:0881
4ZA5222Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:43:3372
5ZA54124Weissová ZuzanaGumárny Zubří8700:44:2066
6ZD5827Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:44:5960
7ZB7346Žaludková JanaAUTHOR Tufo7500:46:0057
8ZA84140Točeková VladimíraValašská Belá8400:47:3154
9ZA98147Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:49:1551
10ZA101120Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:49:3548
11ZB10241Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:49:4345
12ZB107145Mikulecká MarcelaSloupnice7300:50:3242
13ZB108127Pachtová IvaMK SEITL Ostrava7000:50:3839
14ZB1269Jančaříková LenkaAAC Brno7000:52:4436
15ZD12721Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:52:4833
16ZB1285Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:52:5830
17ZA13887Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:54:1427
18ZC1416Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:55:0724
19ZA143171Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:55:2221
20ZB164177Svobodová Iva-7501:01:4518
21ZC165111Budinská HanaMoravská Slavia Brno6001:01:5615
22ZA166175Mikušová Tereza-8301:02:1712
23ZA167143Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:03:279
24ZD1687Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:03:396
25ZC172156Antošová Radomila-5801:06:273

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 98%
Značení závodu: 97%
Vyhlášení výsledků: 88%
Zpracování výsledků: 98%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 9 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Po deseti letech jsem se odhodlal na dlouhou cestu na pěknou akci. Početné startovní pole. Urputný boj na super trati. Počasí přidalo hezké výhledy a občerstvení a pivo pomáhaly regenerovat. Výsledky byly brzo a tak mohla bez komplikací pokračovat společenská akce. Díky pořadatelům a vydržte.
bezci z KHB Radegast opat nesklamali a pripravili skvely zazitok...diki MIro Manin PB ak sa da tak poprosim opravit moje meno dobeol som v case 44:42 a spravne je Miroslav Letko na miesto Ledko
miroslavletko
Výborné
jslivka
Díky za vydařený závod a výborné koláče v cíli :-) Jen nechápu, proč se mezi nás motá běžec v černém se startovním číslem 16, když se neumí chovat ke kolegům, ale navíc je takhle sprostý i k dámě! Evina
evakollertova
Ahoj Miro , Omlouváme se za špatně vypsané příjmení, bude co nevidět opravené.Lukáš KHB Jinak velký dík všem závodníkum co k nám na Valašsko dojeli!!
khbradegast
Letko opraven.
team
100%
karrec
Jako vždy paráda:-).
Libor.Bednarz

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód