Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do vrchu na Andrlův chlum

8.1.2005, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do vrchu na Andrlův chlum
  • datum konání: 8.1.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jiskra Ústí nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

restaurace Mendrik, Ústí nad Orlicí
od 10.00 hodin intervalový start

Přihlášky

od 9.00 do 9.45 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 20 Kč
dorost a žactvo 10 Kč

Popis tratě

měří asi 2,5 km a vede od místa startu u restaurace Mendrik terénem až na Andrlův chlum, kde je u chaty KČT cíl závodu (všichni musí potom seběhnout zpět ke startu). Převýšení 209 m, start ve výšce 349 m n. m., cíl ve výšce 558 m n. m.

Ceny pro vítěze

Ve všech kategoriích budou věcné odměny. Pořadatel poskytne všem po závodě zdarma čaj.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Eva Hüblová
Zborovská 213
562 01 Ústí nad Orlicí
mobil 605 183 844

E-mailová adresa

eva.hublova@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.1.2019Běh do vrchu na Andrlův chlum90
6.1.2018Běh do vrchu na Andrlův chlum122
7.1.2017Běh do vrchu na Andrlův chlum50
9.1.2016Běh do vrchu na Andrlův chlum111
3.1.2015Běh do vrchu na Andrlův chlum138
4.1.2014Běh do vrchu na Andrlův chlum132
5.1.2013Běh do vrchu na Andrlův chlum68
7.1.2012Běh do vrchu na Andrlův chlum68
8.1.2011Běh do vrchu na Andrlův chlum62
9.1.2010Běh do vrchu na Andrlův chlum41
3.1.2009Běh do vrchu na Andrlův chlum54
5.1.2008Běh do vrchu na Andrlův chlum79
6.1.2007Běh do vrchu na Andrlův chlum95
7.1.2006Běh do vrchu na Andrlův chlum84
3.1.2004Běh do vrchu na Andrlův chlum100
4.1.2003Běh do vrchu na Andrlův chlum97
5.1.2002Běh do vrchu na Andrlův chlum69
6.1.2001Běh do vrchu na Andrlův chlum108
8.1.2000Andrlův chlum, 27. ročník102
9.1.1999Běh do vrchu na Andrlův chlum, 26.ročník115

Statistika závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 1785

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Zajíc Jan5319
Sadílek Ota4618
Krupička Miroslav5317
Keprtová Miloslava4816
Červ Miloslav5016
Šimůnek Jan8215
Stránský Aleš6014
Pilgr Bohuslav5113
Pilgr Luděk7613
Bielčik Jindřich4013
Šebek Michal8413
Soukup Jiří2713
Kubelka Tomáš9313
Mannlová Jana8013
Svatoš Otakar3413
Hübl Radek8812
Kalousek Jan4112
Doleček Josef7912
Vacek Martin6911
Havran Miroslav3711
Matyášová Jana6511
Šafář Jaroslav5111
Kubelka Petr9510
Šimůnková Pavla7710
Kratochvíl Miloš7510
Valter Pavel5210
Jadrný Lubomír739
Dobšíček Pavel809
Vytlačilová Lenka849
Zajíc Jakub899
Novotný Jiří459
Nechvíl Petr919
Jirásková Eva648
Sejkorová Lenka638
Novák Jiří808
Koblížek Kamil808
Razým Jan578
Stránská Adéla918
Siegel Josef868
Čechal Jaroslav618
Hrdina Jaroslav477
Polák Petr867
Kebrle Milan757
Mertová Michaela767
Šimůnek Jan497
Sontáková Lenka917
Nágl Marek687
Heger Vojtěch747
Bielčik Petr717
Marhold Petr787

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci nejmladší 11 let a mladší (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M378124Beran Jakubneregistrován9600:15:430,00
2M38561Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:16:010,00
3M38888Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:16:400,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM9458Winklerová ŽanetaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:17:5546,42
2ŽM9569Matějíková LucieAtletika Albrechtice9200:17:5546,32
3ŽM9783Čadová LenkaJR Jiskra UO9300:18:0743,56
4ŽM9880Šedová KristýnkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:18:0743,44
Žáci mladší 12-13 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM2935Siegel JakubAC Choceň9200:11:3876,46
2MM49121Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:13:1046,90
3MM5062Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:13:1345,94
4MM5660Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:13:4734,94
5MM6668Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:14:3120,99
Žákyně starší 14-15 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS5445Karlová VeronikaNový Věk Triatlonu9000:13:41106,29
2ŽS6550Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:14:2396,42
3ŽS8370Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:15:5375,08
4ŽS8654Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:16:0672,13
Žáci starší 14-15 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS948Večeře TomášAtletika Polička9000:10:2599,84
2MS5833Nechvíl PetrAC Choceň9100:13:5133,59
3MS6289Kadeřávek TomášISCAREX Česká Třebová9100:14:0828,36
Dorostenci 16-17 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1065Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:10:2599,74
2MD1351Sejkora KarelAtletika Polička8800:10:3297,47
3MD16106Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:10:5390,89
4MD21132Zavřel JiříAC Choceň8900:11:1882,75
5MD3352Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:12:0567,74
6MD42115Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:12:5053,12
Dorostenky 16-17 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD6447Schauerová LenkaAtletika Polička8800:14:1997,29
2ŽD7574Kovářová BarboraTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:15:2482,04
3ŽD7657Adámková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:15:3379,80
4ŽD8482Záveská AnnaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:15:5474,84
5ŽD10085Hostýnková PetraTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:18:2639,10
6ŽD10177Seidlová PetraTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:18:3536,81
Junioři 18-19 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ864Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:10:23100,42
2MJ2532Siegel JosefAC Choceň8600:11:2480,92
3MJ3441Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:12:0567,68
Muži A (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA186Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:08:58112,57
2MA234Dobšíček PavelSK Hronov8000:09:4197,76
3MA475Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:10:0489,67
4MA5128Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:10:1087,37
5MA6118Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:10:2084,06
6MA7111Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:10:2183,67
7MA11133Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:10:2881,06
8MA12125Kašpar JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7400:10:3180,29
9MA1587Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:10:4674,92
10MA18112Bogdał RomanMiędzygórze Polska7900:11:0468,79
11MA19113Bogdał LukaszMiędzygórze Polska8200:11:0668,05
12MA20130Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:11:1066,62
13MA22102Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:11:1963,42
14MA2495Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:11:2362,06
15MA2740Bezdíček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:11:3557,73
16MA36101Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:12:2241,38
17MA37103Mikelka OskarSKM Vraclav7800:12:2540,58
18MA3894Šmíd Jaroslavneregistrován7900:12:3038,59
19MA39138Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:12:3536,85
20MA4598Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:13:0227,54
21MA4793Tóth Rostislavneregistrován7800:13:0327,05
22MA53122Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:13:3715,17
23MA5966Šesták MartinM66600:13:549,55
-MA-120Voleský JosefCyklocentrum Choceň79DNF-
Muži B (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3129Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:10:02109,55
2MB1442Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:10:3997,80
3MB17136Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:10:5592,64
4MB2363Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:11:2084,73
5MB2681Čechal JaroslavTS Letohrad6100:11:2981,94
6MB2899Martinák JiříCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí6000:11:3779,38
7MB35110Zdeněk BílýMK Pardubice5900:12:1667,00
8MB40107Jeníček PavelHorolezecký Klub Ústí nad Orlicí5900:12:4059,37
9MB43104Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:12:5654,33
10MB6037Korenyev VolodymyrPIM Praha5900:13:5535,87
11MB6391Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:14:1429,60
12MB6846Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:14:3223,97
13MB7176Koudelka MartinTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5900:15:0613,30
14MB7372Matějík DaliborAtletika Albrechtice6500:15:1410,64
Muži C (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC30123Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:11:38103,61
2MC3159Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:11:5599,00
3MC3249Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:12:0097,39
4MC41134Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:12:4285,74
5MC46116Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:13:0379,72
6MC4878Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:13:1077,89
7MC5271Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:13:2174,82
8MC61131Valter PavelLPS Media UO5200:13:5664,89
9MC6784Velechovský JiříSAZS Králíky5500:14:3254,75
10MC7238Bielčik JindřichLichkov4000:15:09102,90
11MC7496Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:15:19100,64
12MC77100Novotný JiříKB Letohrad4500:15:3896,45
13MC79127Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:15:4434,46
14MC8779Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:16:2722,44
15MC90137Kubíček JanLitomyšl5000:16:5215,32
16MC9944Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:18:1063,44
17MC102117Kalousek JanSK Žamberk4100:19:4043,97
18MC103109Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:19:4542,97
19MC104139Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:20:430,00
20MC106119Kalous VladimírSK Žamberk4300:29:020,00
Juniorky 18-19 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6956Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:14:5588,89
2ŽJ8073Deáková VeronikaJiskra Ústí nad Orlicí8600:15:4577,08
Ženy A (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4467Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:13:01104,91
2ZA51135Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:13:18100,53
3ZA5555Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:13:4294,56
4ZA70126Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:15:0474,13
5ZA9192Štěrbová PetraTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:16:5546,26
6ZA9297Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:17:2937,84
7ZA10543Kočová MarkétaSDH Černovír8400:22:500,00
Ženy B (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5753Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:13:48125,45
2ZB8131Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:15:46100,61
3ZB82105Novotná EvaLetohrad4800:15:51105,28
4ZB8939Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:16:4294,72
5ZB93108Jeníčková HanaHK Ústí nad Orlicí5900:17:5273,94
6ZB96114Čadová RenataDolní Dobrouč6600:17:5773,01
Trať 2,5 km, 209 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA186Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:08:58112,57
2MA234Dobšíček PavelSK Hronov8000:09:4197,76
1MB3129Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:10:02109,55
3MA475Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:10:0489,67
4MA5128Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:10:1087,37
5MA6118Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:10:2084,06
6MA7111Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:10:2183,67
1MJ864Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:10:23100,42
1MS948Večeře TomášAtletika Polička9000:10:2599,84
1MD1065Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:10:2599,74
7MA11133Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:10:2881,06
8MA12125Kašpar JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7400:10:3180,29
2MD1351Sejkora KarelAtletika Polička8800:10:3297,47
2MB1442Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:10:3997,80
9MA1587Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:10:4674,92
3MD16106Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:10:5390,89
3MB17136Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:10:5592,64
10MA18112Bogdał RomanMiędzygórze Polska7900:11:0468,79
11MA19113Bogdał LukaszMiędzygórze Polska8200:11:0668,05
12MA20130Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:11:1066,62
4MD21132Zavřel JiříAC Choceň8900:11:1882,75
13MA22102Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:11:1963,42
4MB2363Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:11:2084,73
14MA2495Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:11:2362,06
2MJ2532Siegel JosefAC Choceň8600:11:2480,92
5MB2681Čechal JaroslavTS Letohrad6100:11:2981,94
15MA2740Bezdíček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:11:3557,73
6MB2899Martinák JiříCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí6000:11:3779,38
1MM2935Siegel JakubAC Choceň9200:11:3876,46
1MC30123Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:11:38103,61
2MC3159Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:11:5599,00
3MC3249Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:12:0097,39
5MD3352Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:12:0567,74
3MJ3441Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:12:0567,68
7MB35110Zdeněk BílýMK Pardubice5900:12:1667,00
16MA36101Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:12:2241,38
17MA37103Mikelka OskarSKM Vraclav7800:12:2540,58
18MA3894Šmíd Jaroslavneregistrován7900:12:3038,59
19MA39138Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:12:3536,85
8MB40107Jeníček PavelHorolezecký Klub Ústí nad Orlicí5900:12:4059,37
4MC41134Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:12:4285,74
6MD42115Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:12:5053,12
9MB43104Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:12:5654,33
1ZA4467Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:13:01104,91
20MA4598Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:13:0227,54
5MC46116Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:13:0379,72
21MA4793Tóth Rostislavneregistrován7800:13:0327,05
6MC4878Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:13:1077,89
2MM49121Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:13:1046,90
3MM5062Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:13:1345,94
2ZA51135Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:13:18100,53
7MC5271Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:13:2174,82
22MA53122Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:13:3715,17
1ŽS5445Karlová VeronikaNový Věk Triatlonu9000:13:41106,29
3ZA5555Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:13:4294,56
4MM5660Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:13:4734,94
1ZB5753Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:13:48125,45
2MS5833Nechvíl PetrAC Choceň9100:13:5133,59
23MA5966Šesták MartinM66600:13:549,55
10MB6037Korenyev VolodymyrPIM Praha5900:13:5535,87
8MC61131Valter PavelLPS Media UO5200:13:5664,89
3MS6289Kadeřávek TomášISCAREX Česká Třebová9100:14:0828,36
11MB6391Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:14:1429,60
1ŽD6447Schauerová LenkaAtletika Polička8800:14:1997,29
2ŽS6550Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:14:2396,42
5MM6668Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:14:3120,99
9MC6784Velechovský JiříSAZS Králíky5500:14:3254,75
12MB6846Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:14:3223,97
1ŽJ6956Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:14:5588,89
4ZA70126Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:15:0474,13
13MB7176Koudelka MartinTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5900:15:0613,30
10MC7238Bielčik JindřichLichkov4000:15:09102,90
14MB7372Matějík DaliborAtletika Albrechtice6500:15:1410,64
11MC7496Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:15:19100,64
2ŽD7574Kovářová BarboraTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:15:2482,04
3ŽD7657Adámková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:15:3379,80
12MC77100Novotný JiříKB Letohrad4500:15:3896,45
1M378124Beran Jakubneregistrován9600:15:430,00
13MC79127Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:15:4434,46
2ŽJ8073Deáková VeronikaJiskra Ústí nad Orlicí8600:15:4577,08
2ZB8131Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:15:46100,61
3ZB82105Novotná EvaLetohrad4800:15:51105,28
3ŽS8370Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:15:5375,08
4ŽD8482Záveská AnnaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:15:5474,84
2M38561Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:16:010,00
4ŽS8654Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:16:0672,13
14MC8779Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:16:2722,44
3M38888Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:16:400,00
4ZB8939Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:16:4294,72
15MC90137Kubíček JanLitomyšl5000:16:5215,32
5ZA9192Štěrbová PetraTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:16:5546,26
6ZA9297Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:17:2937,84
5ZB93108Jeníčková HanaHK Ústí nad Orlicí5900:17:5273,94
1ŽM9458Winklerová ŽanetaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:17:5546,42
2ŽM9569Matějíková LucieAtletika Albrechtice9200:17:5546,32
6ZB96114Čadová RenataDolní Dobrouč6600:17:5773,01
3ŽM9783Čadová LenkaJR Jiskra UO9300:18:0743,56
4ŽM9880Šedová KristýnkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:18:0743,44
16MC9944Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:18:1063,44
5ŽD10085Hostýnková PetraTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:18:2639,10
6ŽD10177Seidlová PetraTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:18:3536,81
17MC102117Kalousek JanSK Žamberk4100:19:4043,97
18MC103109Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:19:4542,97
19MC104139Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:20:430,00
7ZA10543Kočová MarkétaSDH Černovír8400:22:500,00
20MC106119Kalous VladimírSK Žamberk4300:29:020,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 80%
Vyhlášení výsledků: 75%
Zpracování výsledků: 75%
Ceny vítězům: 85%
Celkový dojem ze závodu: 85%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
82%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód