Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do vrchu na Andrlův chlum

7.1.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do vrchu na Andrlův chlum
  • datum konání: 7.1.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jiskra Ústí nad Oricí

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.1.2019Běh do vrchu na Andrlův chlum90
6.1.2018Běh do vrchu na Andrlův chlum122
7.1.2017Běh do vrchu na Andrlův chlum50
9.1.2016Běh do vrchu na Andrlův chlum111
3.1.2015Běh do vrchu na Andrlův chlum138
4.1.2014Běh do vrchu na Andrlův chlum132
5.1.2013Běh do vrchu na Andrlův chlum68
8.1.2011Běh do vrchu na Andrlův chlum62
9.1.2010Běh do vrchu na Andrlův chlum41
3.1.2009Běh do vrchu na Andrlův chlum54
5.1.2008Běh do vrchu na Andrlův chlum79
6.1.2007Běh do vrchu na Andrlův chlum95
7.1.2006Běh do vrchu na Andrlův chlum84
8.1.2005Běh do vrchu na Andrlův chlum107
3.1.2004Běh do vrchu na Andrlův chlum100
4.1.2003Běh do vrchu na Andrlův chlum97
5.1.2002Běh do vrchu na Andrlův chlum69
6.1.2001Běh do vrchu na Andrlův chlum108
8.1.2000Andrlův chlum, 27. ročník102
9.1.1999Běh do vrchu na Andrlův chlum, 26.ročník115

Statistika závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 1824

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Zajíc Jan5319
Sadílek Ota4618
Krupička Miroslav5317
Keprtová Miloslava4816
Červ Miloslav5016
Šimůnek Jan8215
Stránský Aleš6014
Pilgr Bohuslav5113
Pilgr Luděk7613
Bielčik Jindřich4013
Šebek Michal8413
Soukup Jiří2713
Kubelka Tomáš9313
Mannlová Jana8013
Svatoš Otakar3413
Hübl Radek8812
Kalousek Jan4112
Doleček Josef7912
Vacek Martin6911
Havran Miroslav3711
Matyášová Jana6511
Šafář Jaroslav5111
Kubelka Petr9510
Šimůnková Pavla7710
Kratochvíl Miloš7510
Valter Pavel5210
Jadrný Lubomír739
Dobšíček Pavel809
Vytlačilová Lenka849
Zajíc Jakub899
Novotný Jiří459
Nechvíl Petr919
Jirásková Eva648
Sejkorová Lenka638
Novák Jiří808
Koblížek Kamil808
Razým Jan578
Stránská Adéla918
Siegel Josef868
Čechal Jaroslav618
Hrdina Jaroslav477
Polák Petr867
Kebrle Milan757
Mertová Michaela767
Šimůnek Jan497
Sontáková Lenka917
Nágl Marek687
Heger Vojtěch747
Bielčik Petr717
Marhold Petr787

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M428129Skotálek JanFK OEZ Letohrad9700:13:05-
2M43258Stříhavka JindřichAC Choceň0000:13:32-
3M43356Slavík VojtěchAC Choceň0000:13:41-
4M438119Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:14:12-
5M445127Kovář LukášŘetůvka0100:14:51-
6M45794Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:17:16-
7M45889Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:17:33-
8M459115Paukert LukášMagnus Orienteering9800:17:33-
Žákyně (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z42169Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:12:18-
2Z46057Stříhavková EliškaAC Choceň0200:17:33-
3Z462105Kučírková MarkétaOB Ústí nad Orlicí9700:19:11-
4Z466104Houšková BarboraÚstí nad Orlicí9700:25:26-
Dorostenci (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M59116Štancl DanielSK Žamberk Tessuti Sport9500:10:49-
2M51971Kubelka PetrVencl tým Ústí nad Orlicí9500:12:13-
3M53061Langer PatrikTJ Jiskra Ústí n. Orlicí9600:13:22-
Muži A 18-39 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA196Hübl RadekVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8800:09:57-
2MA277Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:10:09-
3MA484Nechvíl PetrAC Choceň9100:10:14-
4MA574Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:10:20-
5MA799Šafář RomanVencl Team Ústí nad Orlicí9400:10:33-
6MA1072Kubelka TomášVencl Team Ústí nad Orlicí9300:10:57-
7MA12107Doleček JosefVencl Tým Ústí nad Orlicí7900:11:15-
8MA1397Bárta VojtěchVencl Team Ústí nad Orlicí9200:11:36-
9MA1687Kalný PetrPardubice8100:11:51-
10MA1781Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:12:01-
11MA20118Koblížek KamilMagnus Orienteering8000:12:15-
12MA2279Závodní LukášCyklo Stratílek Litomyšl7900:12:22-
13MA24125Teplý JaroslavJiskra Litomyšl7800:12:35-
14MA29112Jirges RadekASU9400:13:18-
15MA31109Myšák PetrHK Choceň8600:13:24-
16MA34110Fátor JanHradec Králové7900:13:48-
17MA3682Marhold PetrChoceň7800:13:55-
18MA42126Novák JiříHasiči Ústí nad Orlicí8000:14:28-
19MA47111Švec MartinSokol Víska7700:15:10-
20MA4980Ježek OndřejTJ Sokol Ústí nad Orlicí8500:15:43-
21MA5095Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:15:54-
22MA52101Víšek LukášÚstí nad Orlicí8200:16:06-
23MA53106Drda VlastimilÚstí nad Orlicí8300:16:13-
24MA5573Pávek MilošÚstí nad Orlicí7300:16:27-
25MA6454Polák PetrTJ Chvojkovice-Brod8600:22:37-
Muži B 40-49 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB365Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:10:11-
2MB6100Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:10:30-
3MB1166Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:10:59-
4MB1470Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:11:36-
5MB18128Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:12:10-
6MB23113Donát VáclavSokol Hylváty6500:12:23-
7MB26117Štancl JiříMagnus Orienteering6300:12:56-
8MB44103Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:14:43-
Muži C 50-59 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC867Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:10:37-
2MC1592Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:11:46-
3MC54114Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:16:20-
Muži D 60 let a starší (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD39102Červ MiloslavAtletika Polička5000:14:12-
2MD65108Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:25:09-
3MD6755Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:26:23-
4MD6891Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:29:06-
Ženy A 18-34 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2564Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:12:37-
2ZA3568Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:13:50-
3ZA4359Stříhavková PetraAC Choceň7900:14:30-
4ZA4863Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:15:39-
5ZA5178Krtičková PetraCyklo Stratílek Litomyšl8600:16:02-
Ženy B 35 let a starší (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2793Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:13:05-
2ZB3798Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:13:56-
3ZB4086Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:14:19-
4ZB4183Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:14:23-
5ZB4688Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:14:52-
6ZB5675Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:16:35-
7ZB6185Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:19:01-
8ZB6376Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:21:51-
Trať 2,5 km, 209 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA196Hübl RadekVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8800:09:57-
2MA277Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:10:09-
1MB365Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:10:11-
3MA484Nechvíl PetrAC Choceň9100:10:14-
4MA574Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:10:20-
2MB6100Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:10:30-
5MA799Šafář RomanVencl Team Ústí nad Orlicí9400:10:33-
1MC867Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:10:37-
1M59116Štancl DanielSK Žamberk Tessuti Sport9500:10:49-
6MA1072Kubelka TomášVencl Team Ústí nad Orlicí9300:10:57-
3MB1166Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:10:59-
7MA12107Doleček JosefVencl Tým Ústí nad Orlicí7900:11:15-
8MA1397Bárta VojtěchVencl Team Ústí nad Orlicí9200:11:36-
4MB1470Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:11:36-
2MC1592Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:11:46-
9MA1687Kalný PetrPardubice8100:11:51-
10MA1781Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:12:01-
5MB18128Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:12:10-
2M51971Kubelka PetrVencl tým Ústí nad Orlicí9500:12:13-
11MA20118Koblížek KamilMagnus Orienteering8000:12:15-
1Z42169Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:12:18-
12MA2279Závodní LukášCyklo Stratílek Litomyšl7900:12:22-
6MB23113Donát VáclavSokol Hylváty6500:12:23-
13MA24125Teplý JaroslavJiskra Litomyšl7800:12:35-
1ZA2564Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:12:37-
7MB26117Štancl JiříMagnus Orienteering6300:12:56-
1ZB2793Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:13:05-
1M428129Skotálek JanFK OEZ Letohrad9700:13:05-
14MA29112Jirges RadekASU9400:13:18-
3M53061Langer PatrikTJ Jiskra Ústí n. Orlicí9600:13:22-
15MA31109Myšák PetrHK Choceň8600:13:24-
2M43258Stříhavka JindřichAC Choceň0000:13:32-
3M43356Slavík VojtěchAC Choceň0000:13:41-
16MA34110Fátor JanHradec Králové7900:13:48-
2ZA3568Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:13:50-
17MA3682Marhold PetrChoceň7800:13:55-
2ZB3798Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:13:56-
4M438119Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:14:12-
1MD39102Červ MiloslavAtletika Polička5000:14:12-
3ZB4086Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:14:19-
4ZB4183Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:14:23-
18MA42126Novák JiříHasiči Ústí nad Orlicí8000:14:28-
3ZA4359Stříhavková PetraAC Choceň7900:14:30-
8MB44103Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:14:43-
5M445127Kovář LukášŘetůvka0100:14:51-
5ZB4688Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:14:52-
19MA47111Švec MartinSokol Víska7700:15:10-
4ZA4863Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:15:39-
20MA4980Ježek OndřejTJ Sokol Ústí nad Orlicí8500:15:43-
21MA5095Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:15:54-
5ZA5178Krtičková PetraCyklo Stratílek Litomyšl8600:16:02-
22MA52101Víšek LukášÚstí nad Orlicí8200:16:06-
23MA53106Drda VlastimilÚstí nad Orlicí8300:16:13-
3MC54114Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:16:20-
24MA5573Pávek MilošÚstí nad Orlicí7300:16:27-
6ZB5675Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:16:35-
6M45794Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:17:16-
7M45889Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:17:33-
8M459115Paukert LukášMagnus Orienteering9800:17:33-
2Z46057Stříhavková EliškaAC Choceň0200:17:33-
7ZB6185Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:19:01-
3Z462105Kučírková MarkétaOB Ústí nad Orlicí9700:19:11-
8ZB6376Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:21:51-
25MA6454Polák PetrTJ Chvojkovice-Brod8600:22:37-
2MD65108Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:25:09-
4Z466104Houšková BarboraÚstí nad Orlicí9700:25:26-
3MD6755Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:26:23-
4MD6891Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:29:06-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

Super závod, příjemné počasí, jen se mi zdá, že to jsou jen 2 km...Petr B. PS: jsem to původně napsal k loňskému ročníku ;-)
jampb
Ano víme že to nejsou 2 celé kilometry, přesněji je to 1.83km. Příští rok to již bude na propozicích opraveno. http://connect.garmin.com/activity/139499245 S pozdravem Radek H.
maorh

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč