Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do vrchu na Andrlův chlum

3.1.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do vrchu na Andrlův chlum
  • datum konání: 3.1.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

restaurace Mendrik v Ústí nad Orlicí
od 10:00 hodin (intervalový start po 1 minutě, 2-3 členné skupinky)

Přihlášky

od 9:00 do 9:45 hodin na místě

Startovné

dospělí 50 Kč, junioři a žactvo 20 Kč

Popis tratě

délka: necelé 2 km
trasa vede od restaurace Mendrik podél kapliček až na vrchol k chatě KČT

Ceny pro vítěze

pro dospělé finanční, pro mládež věcné

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu GIF

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.1.2019Běh do vrchu na Andrlův chlum-
6.1.2018Běh do vrchu na Andrlův chlum122
7.1.2017Běh do vrchu na Andrlův chlum50
9.1.2016Běh do vrchu na Andrlův chlum111
4.1.2014Běh do vrchu na Andrlův chlum132
5.1.2013Běh do vrchu na Andrlův chlum68
7.1.2012Běh do vrchu na Andrlův chlum68
8.1.2011Běh do vrchu na Andrlův chlum62
9.1.2010Běh do vrchu na Andrlův chlum41
3.1.2009Běh do vrchu na Andrlův chlum54
5.1.2008Běh do vrchu na Andrlův chlum79
6.1.2007Běh do vrchu na Andrlův chlum95
7.1.2006Běh do vrchu na Andrlův chlum84
8.1.2005Běh do vrchu na Andrlův chlum107
3.1.2004Běh do vrchu na Andrlův chlum100
4.1.2003Běh do vrchu na Andrlův chlum97
5.1.2002Běh do vrchu na Andrlův chlum69
6.1.2001Běh do vrchu na Andrlův chlum108
8.1.2000Andrlův chlum, 27. ročník102
9.1.1999Běh do vrchu na Andrlův chlum, 26.ročník115

Statistika závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 1664

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Zajíc Jan5318
Sadílek Ota4617
Krupička Miroslav5316
Keprtová Miloslava4815
Červ Miloslav5015
Stránský Aleš6014
Šimůnek Jan8214
Svatoš Otakar3413
Bielčik Jindřich4013
Šebek Michal8413
Kalousek Jan4112
Soukup Jiří2712
Kubelka Tomáš9312
Doleček Josef7912
Mannlová Jana8012
Pilgr Bohuslav5112
Hübl Radek8812
Pilgr Luděk7612
Šafář Jaroslav5111
Vacek Martin6911
Havran Miroslav3711
Valter Pavel5210
Kubelka Petr9510
Matyášová Jana6510
Kratochvíl Miloš7510
Šimůnková Pavla779
Novotný Jiří459
Nechvíl Petr919
Dobšíček Pavel809
Vytlačilová Lenka849
Zajíc Jakub899
Jadrný Lubomír739
Siegel Josef868
Čechal Jaroslav618
Stránská Adéla918
Jirásková Eva648
Razým Jan578
Kopecký Libor567
Kolář Radim697
Nemšák Miroslav697
Sejkorová Lenka637
Novák Jiří807
Jirásková Bára917
Hrdina Jaroslav477
Koblížek Kamil807
Marhold Luboš777
Marhold Petr787
Kebrle Milan757
Mertová Michaela767
Šimůnek Jan497

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M441178Chlup TomášActivity Lanškroun0000:13:020,00
2M443128Elčkner LukášCyklo Bendl0100:13:120,00
3M46968Koditek JonášK.O.B. Ústí nad Orlicí0100:14:570,00
4M470153Krýda MiloslavCyklo Bendl Club 980000:15:010,00
5M487172Hojka FandaBike Freaks Holice0500:15:380,00
6M491151Holubář PatrikÚstí n.O.0000:15:540,00
7M49485Kovář LukášOB Česká Třebová0100:16:120,00
8M4104156Bečka OndřejBike Freaks Holice0000:17:000,00
9M4111102Procházka DominikCC Choceň0300:17:590,00
10M411386Kovář RadimOB Česká Třebová0500:18:080,00
11M4114175Hendrych VojtaBike Freaks Holice0600:18:170,00
12M4120192Novák VojtěchBike Freaks Holice0700:19:210,00
13M4121121Šumpík PavelBike Freaks Holice0600:19:270,00
14M413855Černík DavidKOB Dobruška0300:34:160,00
Žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z492171Hojková ŠtěpánkaBike Freaks Holice0300:15:550,00
2Z497115Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:16:340,00
3Z49887Kovářová JanaOB Česká Třebová0200:16:360,00
4Z4110158Papoušková MartinaBike Freaks Holice0200:17:540,00
5Z4115145Stará LucieCyklo Bendl Club 980100:18:340,00
6Z4117168Štěpánová KateřinaBike Freaks Holice0100:18:540,00
7Z4124169Kašparová NatálieBike Freaks Holice0000:19:450,00
8Z412565Doláková MarkétaKOB Ústí nad Orlicí0000:20:030,00
9Z412969Plchová PavlínaSopotnice0100:21:150,00
10Z4134173Hendrychová LucieBike Freaks Holice0300:22:250,00
Junioři 16-19 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ8182Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:000,00
2MJ13181Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:310,00
3MJ2276Dušek MartinOB Žamberk9600:12:000,00
4MJ26103Procházka MichalCyklo Bendl9900:12:130,00
5MJ32100Jureček MichalCotkytle9600:12:430,00
6MJ39144Starý DominikJaroslav Kulhavý Cycling Team9700:12:590,00
7MJ45152Tláskal HynekCyklo Bendl Club 989900:13:230,00
8MJ54126Bartoš MartinCyklo Bendl VM9900:13:530,00
9MJ73109Motl MatějBrzdy Horní Čermná9600:15:050,00
10MJ84160Papoušek JanBike Freaks Holice9700:15:340,00
11MJ8998Kubizňák JiříMatějka Cross9800:15:490,00
Juniorky 16-19 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ16197Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:11:420,00
2ZJ5977Chládková SimonaLPU Pardubice9600:14:080,00
3ZJ102176Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:16:540,00
4ZJ13399Vítková SimonaMatějka Cross9900:22:140,00
Muži A 20-39 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1117Hrdina PavelAK Perná8800:09:150,00
2MA3136Hájek DanielAtletika Polička8900:10:060,00
3MA5119Doleček JosefJiskra UO7900:10:560,00
4MA7183Herda JanSKP Nymburk8300:10:590,00
5MA9107Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:11:020,00
6MA10105Roháček JanXC Sport.cz8200:11:110,00
7MA1291Jedlička PetrDošel dech a ztěžkly nohy8600:11:200,00
8MA1459Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:11:410,00
9MA15112Moravec MartinVencl Tým Ústí nad Orlicí8400:11:410,00
10MA18104Procházka Michal 1CC Choceň7700:11:500,00
11MA19133Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:11:530,00
12MA21200Pešek OndřejKOB Choceň8500:11:590,00
13MA23125Kubišta MichalRCR Bikes9000:12:050,00
14MA24138Tóth TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí9000:12:080,00
15MA2866Koblížek KamilK.O.B. Ústí nad Orlicí8000:12:210,00
16MA2957Fátor JanKOB Dobruška7900:12:210,00
17MA30122Mikulecký JiříRCR Bikes8400:12:290,00
18MA3172Budina JakubDynamo Svitavy9300:12:350,00
19MA34110Jirásek JanBrzdy Horní Čermná9400:12:480,00
20MA35139Koblížek MiroslavKOB Ústí nad Orlicí9200:12:480,00
21MA37132Dušek Vladimír-7900:12:550,00
22MA38134Petr DanielCyklo SKI klub Polička8900:12:560,00
23MA42111Kolář MichalBox Club Dynamo Svitavy8600:13:030,00
24MA4675Kochánek PetrJZD Notable ČT8700:13:250,00
25MA4894Dryml MojmírXCSPORT.CZ8600:13:300,00
26MA49162Marhold PetrChoceň7800:13:310,00
27MA50131Kadrman MiloslavPrestige Cycling Team8100:13:410,00
28MA51124Přibil MilanÚstí n.O.8600:13:420,00
29MA5270Plch DavidSopotnice7600:13:520,00
30MA55165Hanzl JaroslavSpartak Brandýs8700:13:540,00
31MA5692Pavlíček MichalCTB Cycling Team Brandýs8700:13:570,00
32MA57140Husák David-7600:14:070,00
33MA58127Bláha PetrVysoké Mýto7800:14:080,00
34MA6073Elčkner MartinJZD Notable ČT8600:14:120,00
35MA62161Marhold LubošHorní Jelení7700:14:250,00
36MA64114Lusk MilanRUNGO8900:14:390,00
37MA6784Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:14:500,00
38MA7297Novák JiříHasiči Ústí nad Orlicí8000:15:030,00
39MA76185Zábranský AlešZZ Top7800:15:090,00
40MA80120Šumpík StanislavBike Freaks Holice7800:15:210,00
41MA81163Růžička TomášCTB8500:15:210,00
42MA82154Nedoma OndřejTrailrun8300:15:230,00
43MA83113Javůrek Jakub-8900:15:250,00
44MA8558Švec MartinUhelná Příbram7700:15:360,00
45MA88179Beneš MichalRUNSPORT8300:15:460,00
46MA9393Aliger LukášTJ Sokol Hnátnice8600:16:020,00
47MA9696Grunta PřemyslHasiči Ústí9000:16:290,00
48MA99184Zabranský VítZZ Top8300:16:410,00
49MA103164Novotný PetrCTB8800:16:570,00
50MA10579Vašatilo LeošŠátek Racing EVO8200:17:000,00
51MA118149Pávek MartinSTS Chvojkovice Brod8100:19:020,00
52MA122148Pilař ZbyněkDSC GYM Třebovice9000:19:270,00
Muži B 40-49 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB264Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:09:330,00
2MB4194Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:10:440,00
3MB6108Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:10:570,00
4MB25142Jadrný LubomírCzech Outdoor Extreme Team7300:12:080,00
5MB44150Doležal MartinSPS Sázava7000:13:170,00
6MB47118Neugebauer JiříBike Freaks Holice7300:13:300,00
7MB61174Hendrych JirkaBike Freaks Holice7200:14:120,00
8MB65106Brožek TomášKOB Ústí n.O.6900:14:420,00
9MB86157Bečka PavelBike Freaks Holice6900:15:360,00
10MB107193Novák MartinKC Vratislavice7500:17:270,00
Muži C 50-59 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC11190Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:11:160,00
2MC17143Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:11:500,00
3MC27198Rautenkranc MiroslavTriatlon Vysoké Mýto6400:12:200,00
4MC5380Chládek JosefOB Žamberk5900:13:530,00
5MC66129Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:14:440,00
6MC79123Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:15:190,00
7MC9053Mutínský ViktorK.O.B. Ústí nad Orlicí6500:15:530,00
8MC100199Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:16:420,00
9MC10895Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:17:380,00
Muži D 60 let a starší (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4089Krupička MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5300:13:020,00
2MD71155Ráb PavelČeská Třebová5200:15:020,00
3MD74141Hájek FrantišekFGT Stolany4900:15:050,00
4MD75137Červ MiloslavAtletika Polička5000:15:080,00
5MD7867Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:15:160,00
6MD95167Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:16:230,00
7MD101189Dušek JanTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5100:16:460,00
8MD12683Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:20:040,00
9MD128188Bielčik JindřichLichkov4000:20:300,00
10MD132180Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:21:320,00
11MD13688Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:30:440,00
12MD137186Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:32:140,00
Ženy A 20-34 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA20196Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:11:550,00
2ZA36116Vévodová MartinaAK Perná9000:12:490,00
3ZA6361Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:14:380,00
4ZA68170Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:14:520,00
5ZA109166Smetanová KláraÚstí n.O.9000:17:480,00
Ženy B 35 let a starší (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB33130Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:12:450,00
2ZB77101Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:15:110,00
3ZB106191Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:17:170,00
4ZB11282Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:18:070,00
5ZB116147Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:18:480,00
6ZB119135Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:19:140,00
7ZB12381Kopecký VeraTSG LEIHGESTERN6700:19:300,00
8ZB12771Koditková IlonaHnátnice7600:20:240,00
9ZB13063Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:21:190,00
10ZB13156Černíková BarboraKOB Dobruška7800:21:260,00
11ZB135146Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:25:080,00
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1117Hrdina PavelAK Perná8800:09:150,00
1MB264Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:09:330,00
2MA3136Hájek DanielAtletika Polička8900:10:060,00
2MB4194Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:10:440,00
3MA5119Doleček JosefJiskra UO7900:10:560,00
3MB6108Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:10:570,00
4MA7183Herda JanSKP Nymburk8300:10:590,00
1MJ8182Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:000,00
5MA9107Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:11:020,00
6MA10105Roháček JanXC Sport.cz8200:11:110,00
1MC11190Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:11:160,00
7MA1291Jedlička PetrDošel dech a ztěžkly nohy8600:11:200,00
2MJ13181Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:310,00
8MA1459Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:11:410,00
9MA15112Moravec MartinVencl Tým Ústí nad Orlicí8400:11:410,00
1ZJ16197Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:11:420,00
2MC17143Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:11:500,00
10MA18104Procházka Michal 1CC Choceň7700:11:500,00
11MA19133Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:11:530,00
1ZA20196Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:11:550,00
12MA21200Pešek OndřejKOB Choceň8500:11:590,00
3MJ2276Dušek MartinOB Žamberk9600:12:000,00
13MA23125Kubišta MichalRCR Bikes9000:12:050,00
14MA24138Tóth TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí9000:12:080,00
4MB25142Jadrný LubomírCzech Outdoor Extreme Team7300:12:080,00
4MJ26103Procházka MichalCyklo Bendl9900:12:130,00
3MC27198Rautenkranc MiroslavTriatlon Vysoké Mýto6400:12:200,00
15MA2866Koblížek KamilK.O.B. Ústí nad Orlicí8000:12:210,00
16MA2957Fátor JanKOB Dobruška7900:12:210,00
17MA30122Mikulecký JiříRCR Bikes8400:12:290,00
18MA3172Budina JakubDynamo Svitavy9300:12:350,00
5MJ32100Jureček MichalCotkytle9600:12:430,00
1ZB33130Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:12:450,00
19MA34110Jirásek JanBrzdy Horní Čermná9400:12:480,00
20MA35139Koblížek MiroslavKOB Ústí nad Orlicí9200:12:480,00
2ZA36116Vévodová MartinaAK Perná9000:12:490,00
21MA37132Dušek Vladimír-7900:12:550,00
22MA38134Petr DanielCyklo SKI klub Polička8900:12:560,00
6MJ39144Starý DominikJaroslav Kulhavý Cycling Team9700:12:590,00
1MD4089Krupička MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5300:13:020,00
1M441178Chlup TomášActivity Lanškroun0000:13:020,00
23MA42111Kolář MichalBox Club Dynamo Svitavy8600:13:030,00
2M443128Elčkner LukášCyklo Bendl0100:13:120,00
5MB44150Doležal MartinSPS Sázava7000:13:170,00
7MJ45152Tláskal HynekCyklo Bendl Club 989900:13:230,00
24MA4675Kochánek PetrJZD Notable ČT8700:13:250,00
6MB47118Neugebauer JiříBike Freaks Holice7300:13:300,00
25MA4894Dryml MojmírXCSPORT.CZ8600:13:300,00
26MA49162Marhold PetrChoceň7800:13:310,00
27MA50131Kadrman MiloslavPrestige Cycling Team8100:13:410,00
28MA51124Přibil MilanÚstí n.O.8600:13:420,00
29MA5270Plch DavidSopotnice7600:13:520,00
4MC5380Chládek JosefOB Žamberk5900:13:530,00
8MJ54126Bartoš MartinCyklo Bendl VM9900:13:530,00
30MA55165Hanzl JaroslavSpartak Brandýs8700:13:540,00
31MA5692Pavlíček MichalCTB Cycling Team Brandýs8700:13:570,00
32MA57140Husák David-7600:14:070,00
33MA58127Bláha PetrVysoké Mýto7800:14:080,00
2ZJ5977Chládková SimonaLPU Pardubice9600:14:080,00
34MA6073Elčkner MartinJZD Notable ČT8600:14:120,00
7MB61174Hendrych JirkaBike Freaks Holice7200:14:120,00
35MA62161Marhold LubošHorní Jelení7700:14:250,00
3ZA6361Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:14:380,00
36MA64114Lusk MilanRUNGO8900:14:390,00
8MB65106Brožek TomášKOB Ústí n.O.6900:14:420,00
5MC66129Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:14:440,00
37MA6784Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:14:500,00
4ZA68170Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:14:520,00
3M46968Koditek JonášK.O.B. Ústí nad Orlicí0100:14:570,00
4M470153Krýda MiloslavCyklo Bendl Club 980000:15:010,00
2MD71155Ráb PavelČeská Třebová5200:15:020,00
38MA7297Novák JiříHasiči Ústí nad Orlicí8000:15:030,00
9MJ73109Motl MatějBrzdy Horní Čermná9600:15:050,00
3MD74141Hájek FrantišekFGT Stolany4900:15:050,00
4MD75137Červ MiloslavAtletika Polička5000:15:080,00
39MA76185Zábranský AlešZZ Top7800:15:090,00
2ZB77101Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:15:110,00
5MD7867Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:15:160,00
6MC79123Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:15:190,00
40MA80120Šumpík StanislavBike Freaks Holice7800:15:210,00
41MA81163Růžička TomášCTB8500:15:210,00
42MA82154Nedoma OndřejTrailrun8300:15:230,00
43MA83113Javůrek Jakub-8900:15:250,00
10MJ84160Papoušek JanBike Freaks Holice9700:15:340,00
44MA8558Švec MartinUhelná Příbram7700:15:360,00
9MB86157Bečka PavelBike Freaks Holice6900:15:360,00
5M487172Hojka FandaBike Freaks Holice0500:15:380,00
45MA88179Beneš MichalRUNSPORT8300:15:460,00
11MJ8998Kubizňák JiříMatějka Cross9800:15:490,00
7MC9053Mutínský ViktorK.O.B. Ústí nad Orlicí6500:15:530,00
6M491151Holubář PatrikÚstí n.O.0000:15:540,00
1Z492171Hojková ŠtěpánkaBike Freaks Holice0300:15:550,00
46MA9393Aliger LukášTJ Sokol Hnátnice8600:16:020,00
7M49485Kovář LukášOB Česká Třebová0100:16:120,00
6MD95167Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:16:230,00
47MA9696Grunta PřemyslHasiči Ústí9000:16:290,00
2Z497115Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:16:340,00
3Z49887Kovářová JanaOB Česká Třebová0200:16:360,00
48MA99184Zabranský VítZZ Top8300:16:410,00
8MC100199Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:16:420,00
7MD101189Dušek JanTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5100:16:460,00
3ZJ102176Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:16:540,00
49MA103164Novotný PetrCTB8800:16:570,00
8M4104156Bečka OndřejBike Freaks Holice0000:17:000,00
50MA10579Vašatilo LeošŠátek Racing EVO8200:17:000,00
3ZB106191Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:17:170,00
10MB107193Novák MartinKC Vratislavice7500:17:270,00
9MC10895Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:17:380,00
5ZA109166Smetanová KláraÚstí n.O.9000:17:480,00
4Z4110158Papoušková MartinaBike Freaks Holice0200:17:540,00
9M4111102Procházka DominikCC Choceň0300:17:590,00
4ZB11282Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:18:070,00
10M411386Kovář RadimOB Česká Třebová0500:18:080,00
11M4114175Hendrych VojtaBike Freaks Holice0600:18:170,00
5Z4115145Stará LucieCyklo Bendl Club 980100:18:340,00
5ZB116147Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:18:480,00
6Z4117168Štěpánová KateřinaBike Freaks Holice0100:18:540,00
51MA118149Pávek MartinSTS Chvojkovice Brod8100:19:020,00
6ZB119135Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:19:140,00
12M4120192Novák VojtěchBike Freaks Holice0700:19:210,00
13M4121121Šumpík PavelBike Freaks Holice0600:19:270,00
52MA122148Pilař ZbyněkDSC GYM Třebovice9000:19:270,00
7ZB12381Kopecký VeraTSG LEIHGESTERN6700:19:300,00
7Z4124169Kašparová NatálieBike Freaks Holice0000:19:450,00
8Z412565Doláková MarkétaKOB Ústí nad Orlicí0000:20:030,00
8MD12683Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:20:040,00
8ZB12771Koditková IlonaHnátnice7600:20:240,00
9MD128188Bielčik JindřichLichkov4000:20:300,00
9Z412969Plchová PavlínaSopotnice0100:21:150,00
9ZB13063Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:21:190,00
10ZB13156Černíková BarboraKOB Dobruška7800:21:260,00
10MD132180Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:21:320,00
4ZJ13399Vítková SimonaMatějka Cross9900:22:140,00
10Z4134173Hendrychová LucieBike Freaks Holice0300:22:250,00
11ZB135146Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:25:080,00
11MD13688Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:30:440,00
12MD137186Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:32:140,00
14M413855Černík DavidKOB Dobruška0300:34:160,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód