Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Neruda Michal

Běžecká historie závodníka

Závodí za TJ Jiskra Ústí nad Orlicí / CZE
Ročník 93, ID 360
Chlapci r. 1993-1994

Statistika

Přehled absolvovaných závodů

ZávodKategorieTraťDatum konáníCílový časZtrátaPořadíCelkově
2008
Choceňský krosMS2 km08.03.200800:12:0600:01:1677
2007
Běh údolím Orlice v Klášterci nad OrlicíMS4 km07.10.200700:17:2800:01:0833
Cross po lyžařských tratíchMS3 km29.09.200700:12:3200:00:0622
Královský běh KujebinouMS2 km23.09.200700:08:4100:00:1322
Králický LískovecMS2 km22.09.200700:09:0000:01:1355
Běh SvinnouM53 km26.08.200700:07:3700:00:1522
Černovírský krosMS1 km12.08.200700:03:4700:00:1622
Běh Choceňskými sadyMS1 km13.05.200700:03:2400:00:1634
Běh JavorkouMS2 km06.05.200700:08:3400:00:3129
Běh na RozálkuMS900 m04.05.200700:03:2500:00:16437
Saucony Litomyšlská dvanáctkaMS3 km24.03.200700:09:5900:00:2422
Okolo TrusnovaMS3 km18.03.200700:10:0800:00:2322
Choceňský krosMS2 km10.03.200700:11:1800:00:1822
Běh do vrchu na Andrlův chlumMS3 km06.01.200700:11:5000:00:27230
2006
Vánoční běh Parníkem, Česká TřebováMM1 km09.12.200600:03:3800:00:0014
Malá cena Velké verandy, ChoceňMS4 km03.12.200600:20:4400:01:58262
Ve stopě Líšnické patnáctkyMM3 km22.10.200600:10:2800:00:0011
Běh údolím Orlice v Klášterci nad OrlicíMM3 km08.10.200600:10:0800:00:0011
Cross po lyžařských tratíchMM2 km23.09.200600:07:5400:00:0011
Cross po lyžařských tratíchLB2 km23.09.200600:09:2700:01:0144
Běh SvinnouMM3 km27.08.200600:07:4900:00:0015
Černovírský krosMM600 m13.08.200600:02:1000:00:0011
Knířovský běhMM1 km10.06.200600:05:2100:00:0011
Nekořský krosMM1 km28.05.200600:05:0100:00:0011
Běh do Zámeckého vrchuM6500 m20.05.200600:00:0100:00:0011
Běh Choceňskými sadyMM1 km14.05.200600:03:1800:00:0016
Běh JavorkouLB2 km07.05.200600:09:4500:01:05319
Běh JavorkouMM1 km07.05.200600:04:1800:00:0736
Běh na RozálkuMM900 m05.05.200600:03:3600:00:00151
Běh kolem poličských hradebMM900 m01.05.200600:03:1500:00:0522
Memoriál Quido ŠtěpánkaMM2 km23.04.200600:05:0700:00:0011
Přebor PA a HK kraje v přespolním běhuMM2 km22.04.200600:05:3200:00:1944
Litomyšlská dvanáctkaMM2 km01.04.200600:05:2300:00:0011
Okolo TrusnovaMM1 km18.03.200600:03:5200:00:0011
Choceňský krosMM2 km11.03.200600:09:4600:00:0011
Běh do vrchu na Andrlův chlumMM3 km07.01.200600:14:5700:00:01249
2005
Vánoční běh ParníkemMM1 km10.12.200500:03:5500:00:1939
Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. JindryMM2 km24.09.200500:08:2900:00:4266
Běh mládeže na dráze v Jablonném nad OrlicíMM1 km21.09.200500:03:1800:00:0011
Královský běh KujebinouMM2 km18.09.200500:05:1600:00:3048
Černovírský krosMM600 m14.08.200500:02:1600:00:0012
Knířovský běhMM1 km04.06.200500:05:2200:00:1122
Běh do Zámeckého vrchuM5500 m21.05.200500:00:0000:00:0011
Běh Choceňskými sadyMM1 km15.05.200500:03:2300:00:0527
Běh na RozálkuMM900 m06.05.200500:03:3800:00:09234
Běh kolem poličských hradebMM900 m01.05.200500:03:1100:00:1022
Memoriál Quido ŠtěpánkaMM2 km24.04.200500:05:0700:00:1933
Běh JavorkouMM1 km23.04.200500:04:0200:00:1123
Okolo TrusnovaMM1 km19.03.200500:03:5000:00:0723
Litomyšlská dvanáctkaMM2 km12.03.200500:06:0500:00:1822
Choceňský krosMM2 km05.03.200500:09:4700:00:3734
Běh na Andrlův chlumMM3 km08.01.200500:13:1000:01:33249
Běh do vrchu na Andrlův chlumMM3 km08.01.200500:13:1000:01:33249
2004
Vánoční běh ParníkemM31 km11.12.200400:04:0100:00:00110
Ve stopě Líšnické patnáctkyM32 km23.10.200400:05:4900:00:0012
Ve stopě líšnické 15M32 km23.10.200400:05:4900:00:0012
Přespolní běh lyžařů - LetohradM32 km17.10.200400:09:2600:00:1122
Běh do sjezdovky v LanškrouněM3180 m13.10.200400:01:0600:00:03311
Běh Údolím Orlice, 16. ročníkM32 km10.10.200400:06:3300:00:0012
Běh Údolím OrliceM32 km10.10.200400:06:3300:00:0012
Kros po lyž. tratích - Mem. F. JindryM31 km25.09.200400:03:5100:00:0012
Okresní běh mládeže na dráze v Jablonném n. Orl.M3800 m16.09.200400:02:4200:00:0016
Běh SvinnouM33 km22.08.200400:08:3300:00:27217
Černovírský krosM2400 m15.08.200400:01:1400:00:0323
Nekořský krosM31 km23.05.200400:03:3700:00:0538
Běh do Zámeckého vrchuM4400 m22.05.200400:00:0000:00:0011
Běh Choceňskými sadyM3600 m16.05.200400:02:3800:00:0436
Přespolní běh v KypušiM3600 m12.05.200400:02:1800:00:0222
Běh na RozálkuM3900 m07.05.200400:03:4900:00:00173
Běh JavorkouMM900 m02.05.200400:03:0900:00:0014
Běh JavorkouM3900 m02.05.200400:03:0900:00:0014
Běh kolem poličských hradebM5900 m01.05.200400:03:2000:00:00113
Běh kolem poličských hradeb, 39. ročníkM5900 m01.05.200400:03:2000:00:00113
Memoriál Q. ŠtěpánkaM3500 m25.04.200400:01:2000:00:0011
Litomyšlská dvanáctka, 1. ročníkM3800 m27.03.200400:02:4600:00:0011
Litomyšlská dvanáctkaM3800 m27.03.200400:02:4600:00:0011
Okolo TrusnovaM3550 m20.03.200400:01:5200:00:0013
Choceňský krosM3550 m13.03.200400:03:1900:00:0722
Běh do vrchu na Andrlův chlumM33 km03.01.200400:14:1500:00:00157
Běh na Andrlův chlumM33 km03.01.200400:14:1500:00:00114
2003
Vánoční běh Parníkem, 13. ročníkM31 km13.12.200300:04:0200:00:04210
Ve stopě líšnické 15, 4. ročníkM32 km25.10.200300:06:1200:00:1033
Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry, 4. ročníkM31 km27.09.200300:03:5600:00:0634
Lesní běh v Rokytnici v Orl. horách, 16. ročníkM31 km13.09.200300:04:1700:00:0522
Okresní běh mládeže v Jablonném nad OrlicíM3800 m10.09.200300:02:4700:00:0328
Běh Svinnou 2003Ž2600 m30.08.200300:02:1300:00:0011
Černovírský kros, 2. ročníkM2400 m17.08.200300:01:1900:00:0224
Nekořský kros v Nekoři, 4. ročníkM31 km24.05.200300:03:3500:00:0011
Běh do Zámeckého vrchu300 m17.05.200300:00:0000:00:0011
Běh choceňskými sady, 26. ročníkM3600 m11.05.200300:02:4300:00:0335
Běh JavorkouLB2 km04.05.200300:08:1000:00:5899
Běh JavorkouM3800 m04.05.200300:02:2400:00:0546
Běh Javorkou, 9. ročníkM3800 m04.05.200300:02:2400:00:0546
Běh na Rozálku, 5. ročníkM314 km02.05.200300:03:4400:00:00121
Běh kolem poličských hradeb, 38. ročníkM3900 m01.05.200300:03:2800:00:02218
Memoriál Q. Štěpánka, 56. ročníkM3500 m27.04.200300:01:2000:00:0011
Choceňský kros, 12. ročníkM3550 m08.03.200300:03:0000:00:0222
Závod klasickou technikou - Česká Třebová 2003M21 km08.02.200300:04:5400:00:3347
Běh do vrchu na Andrlův chlumM33 km04.01.200300:15:1900:00:00159
Běh na Andrlův chlum, 30. ročníkM33 km04.01.200300:15:1900:00:00116
2002
12. ročník, Vánoční běh ParníkemM2700 m08.12.200200:02:3500:00:0339
3. ročník, Kros po tratích Líšnické patnáctkyM2800 m26.10.200200:02:4100:00:0011
14. ročník, Běh údolím Orlice v KlášterciM2800 m19.10.200200:02:5000:00:0425
3. ročník, Kros po lyžařských tratíchŽ1800 m06.10.200200:03:2200:00:0015
Běh zámeckým parkem v ŽamberkuM2800 m21.09.200200:03:5700:00:0424
16. ročník, Lesní běh Rokytnice v O. h.M2500 m14.09.200200:01:3600:00:0223
1. Černovírský krosM2600 m24.08.200200:02:0400:00:0011
Za zlatým klíčem RokytenkyM3800 m26.05.200200:03:0300:00:17310
Běh do Zámeckého vrchu250 m18.05.200200:00:0000:00:0011
Běh na RozálkuM3900 m03.05.200200:04:2600:00:498129
Memoriál Quido ŠtěpánkaM3500 m28.04.200200:01:3900:00:202133
Běh JavorkouM2500 m21.04.200200:01:2800:00:0424
2001
Vánoční běh ParníkemM2700 m09.12.200100:02:4700:00:0013
Běh zámeckým parkem - ŽamberkM2800 m06.10.200100:03:3200:00:0635
Cross po lyžařských tratích, Česká Třebová-HoryM2800 m29.09.200100:03:2800:00:0438
Běh do Zámeckého vrchuM2150 m19.05.200100:00:0100:00:0011
14. ročník, Běh choceňskými sadyM2150 m13.05.200100:00:2600:00:01410
Běh JavorkouM2500 m22.04.200100:01:3700:00:01226
2000
Vánoční běh ParníkemM1300 m09.12.200000:01:0800:00:0012
Běh Javorkou 2000ZM150 m30.04.200000:00:3200:00:0248
1999
Vánoční běh ParníkemM1300 m11.12.199900:01:1600:00:0667
Běh JavorkouM1150 m01.05.199900:00:3500:00:0238


Počet závodů: 122

Přehled pohárových výsledků

RočníkNázev poháruKategoriePořadíPočet bodůStartůRedukce
2008Orlická běžecká liga mládeže 2008
výsledky: celkové / závodníka Neruda Michal
M42782,0911/1 závodů
2007ISCAREX CUP 2007
výsledky: celkové / závodníka Neruda Michal
MJ33116,4322/2 závodů
2007Orlická běžecká liga mládeže 2007
výsledky: celkové / závodníka Neruda Michal
M431151,771212/12 závodů
2006ISCAREX CUP 2006
výsledky: celkové / závodníka Neruda Michal
MJ23137,1433/3 závodů
2006Orlická běžecká liga mládeže 2006
výsledky: celkové / závodníka Neruda Michal
M311270,291412/14 závodů
2005ISCAREX CUP 2005
výsledky: celkové / závodníka Neruda Michal
MJ26102,1822/2 závodů
2005Orlická běžecká liga mládeže 2005
výsledky: celkové / závodníka Neruda Michal
MM21081312/13 závodů
2004ISCAREX CUP 2004
výsledky: celkové / závodníka Neruda Michal
MJ6577,4922/2 závodů
2004Orlická běžecká liga mládeže 2004
výsledky: celkové / závodníka Neruda Michal
M111811818 závodů
2003ISCAREX CUP 2003
výsledky: celkové / závodníka Neruda Michal
MJ6474,7822/2 závodů
2003Orlická běžecká liga mládeže 2003
výsledky: celkové / závodníka Neruda Michal
M111001111 závodů
2002ISCAREX CUP 2002
výsledky: celkové / závodníka Neruda Michal
MJ1359,6911/1 závodů


Výsledky podle sezóny

Všechny sezóny, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020