Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do vrchu na Andrlův chlum

9.1.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do vrchu na Andrlův chlum
  • datum konání: 9.1.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.1.2019Běh do vrchu na Andrlův chlum90
6.1.2018Běh do vrchu na Andrlův chlum122
7.1.2017Běh do vrchu na Andrlův chlum50
9.1.2016Běh do vrchu na Andrlův chlum111
3.1.2015Běh do vrchu na Andrlův chlum138
4.1.2014Běh do vrchu na Andrlův chlum132
5.1.2013Běh do vrchu na Andrlův chlum68
7.1.2012Běh do vrchu na Andrlův chlum68
8.1.2011Běh do vrchu na Andrlův chlum62
3.1.2009Běh do vrchu na Andrlův chlum54
5.1.2008Běh do vrchu na Andrlův chlum79
6.1.2007Běh do vrchu na Andrlův chlum95
7.1.2006Běh do vrchu na Andrlův chlum84
8.1.2005Běh do vrchu na Andrlův chlum107
3.1.2004Běh do vrchu na Andrlův chlum100
4.1.2003Běh do vrchu na Andrlův chlum97
5.1.2002Běh do vrchu na Andrlův chlum69
6.1.2001Běh do vrchu na Andrlův chlum108
8.1.2000Andrlův chlum, 27. ročník102
9.1.1999Běh do vrchu na Andrlův chlum, 26.ročník115

Statistika závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 1851

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Zajíc Jan5319
Sadílek Ota4618
Krupička Miroslav5317
Červ Miloslav5016
Keprtová Miloslava4816
Šimůnek Jan8215
Stránský Aleš6014
Šebek Michal8413
Soukup Jiří2713
Kubelka Tomáš9313
Mannlová Jana8013
Svatoš Otakar3413
Pilgr Bohuslav5113
Bielčik Jindřich4013
Pilgr Luděk7613
Kalousek Jan4112
Doleček Josef7912
Hübl Radek8812
Matyášová Jana6511
Havran Miroslav3711
Šafář Jaroslav5111
Vacek Martin6911
Šimůnková Pavla7710
Kratochvíl Miloš7510
Valter Pavel5210
Kubelka Petr9510
Novotný Jiří459
Nechvíl Petr919
Dobšíček Pavel809
Jadrný Lubomír739
Vytlačilová Lenka849
Zajíc Jakub899
Koblížek Kamil808
Razým Jan578
Stránská Adéla918
Siegel Josef868
Čechal Jaroslav618
Jirásková Eva648
Sejkorová Lenka638
Novák Jiří808
Bielčik Petr717
Marhold Petr787
Ráb Pavel527
Kopecký Libor567
Nemšák Miroslav697
Kolář Radim697
Marhold Luboš777
Buriánek Roman657
Jirásková Bára917
Hrdina Jaroslav477

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně 15 let a mladší (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS2563Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:16:15-
Žáci 15 let a mladší (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1983Kubelka PetrJiskra Ústí nad Orlicí9500:15:29-
2MS3579Stříhavka JindřichAC Choceň0000:21:29-
Dorostenci 16-17 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD884Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:13:10-
2MD1277Vondra DavidVencl tým Ústí nad Orlicí9400:13:25-
3MD1496Valko TomášAtletika Chrudim9300:13:31-
Muži A 18-39 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA173Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:11:48-
2MA288Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:11:50-
3MA387Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8400:11:58-
4MA454Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:12:13-
5MA781Závodní LukášCyklo Stratílek Litomyšl7900:13:07-
6MA992Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:13:11-
7MA1074Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:13:12-
8MA1191Teplý JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí7800:13:22-
9MA1575Nechvíl PetrAC Choceň9100:13:43-
10MA1676Syrovátka JakubSK Žamberk Tessuti sport9100:13:57-
11MA1789Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:14:40-
12MA2355Marhold PetrChoceň7800:16:05-
13MA2461Živný MarekOrel Orlice9100:16:06-
14MA2756Marhold LubošChoceň7700:16:53-
15MA2870Leštínský TomášKOB Dobruška7800:16:59-
Muži B 40-49 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB658Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:12:48-
2MB1386Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:13:30-
3MB2159Marhold StanislavChoceň6600:16:00-
4MB2280Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:16:04-
Muži C 50-59 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC565Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:12:15-
Muži D 60 let a starší (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2085Červ MiloslavAtletika Polička5000:15:40-
2MD3160Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:17:52-
3MD3366Bielčik JindřichLichkov4000:19:14-
4MD4072Kalousek JanKČT Žamberk4100:26:36-
5MD4195Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2700:29:01-
Ženy A 18-34 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1871Labašová KatarínaKOB Dobruška8300:15:27-
2ZA2664Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:16:27-
3ZA3057Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:17:37-
4ZA3282Krtičková PetraCyklo Stratílek Litomyšl8600:19:04-
5ZA3493Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:20:26-
6ZA3578Stříhavková PetraAC Choceň7900:21:29-
Ženy B 35 let a starší (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2994Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:17:20-
2ZB3768Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:22:16-
3ZB3867Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:23:45-
4ZB3969Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:24:48-
Trať 2,5 km, 209 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA173Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:11:48-
2MA288Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:11:50-
3MA387Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8400:11:58-
4MA454Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:12:13-
1MC565Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:12:15-
1MB658Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:12:48-
5MA781Závodní LukášCyklo Stratílek Litomyšl7900:13:07-
1MD884Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:13:10-
6MA992Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:13:11-
7MA1074Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:13:12-
8MA1191Teplý JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí7800:13:22-
2MD1277Vondra DavidVencl tým Ústí nad Orlicí9400:13:25-
2MB1386Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:13:30-
3MD1496Valko TomášAtletika Chrudim9300:13:31-
9MA1575Nechvíl PetrAC Choceň9100:13:43-
10MA1676Syrovátka JakubSK Žamberk Tessuti sport9100:13:57-
11MA1789Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:14:40-
1ZA1871Labašová KatarínaKOB Dobruška8300:15:27-
1MS1983Kubelka PetrJiskra Ústí nad Orlicí9500:15:29-
1MD2085Červ MiloslavAtletika Polička5000:15:40-
3MB2159Marhold StanislavChoceň6600:16:00-
4MB2280Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:16:04-
12MA2355Marhold PetrChoceň7800:16:05-
13MA2461Živný MarekOrel Orlice9100:16:06-
1ŽS2563Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:16:15-
2ZA2664Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:16:27-
14MA2756Marhold LubošChoceň7700:16:53-
15MA2870Leštínský TomášKOB Dobruška7800:16:59-
1ZB2994Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:17:20-
3ZA3057Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:17:37-
2MD3160Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:17:52-
4ZA3282Krtičková PetraCyklo Stratílek Litomyšl8600:19:04-
3MD3366Bielčik JindřichLichkov4000:19:14-
5ZA3493Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:20:26-
6ZA3578Stříhavková PetraAC Choceň7900:21:29-
2MS3579Stříhavka JindřichAC Choceň0000:21:29-
2ZB3768Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:22:16-
3ZB3867Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:23:45-
4ZB3969Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:24:48-
4MD4072Kalousek JanKČT Žamberk4100:26:36-
5MD4195Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2700:29:01-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód