Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do vrchu na Andrlův chlum

7.1.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do vrchu na Andrlův chlum
  • datum konání: 7.1.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jiskra Ústí nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

restaurace Mendrik, Ústí nad Orlicí
intervalový start od 10.00 hodin

Přihlášky

9.00 - 9.45 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 20,- Kč
žactvo a dorost 10,- Kč

Popis tratě

Délka: 2,5 km
Převýšení: 209 m
Tradiční krátký běh do vrchu se značným stoupáním, dosti obtížný i díky zimním podmínkám.

Ceny pro vítěze

věcné

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Eva Hüblová
Zborovská 213
562 01 Ústí nad Orlicí
tel. 605 183 844

E-mailová adresa

eva.hublova@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.1.2019Běh do vrchu na Andrlův chlum90
6.1.2018Běh do vrchu na Andrlův chlum122
7.1.2017Běh do vrchu na Andrlův chlum50
9.1.2016Běh do vrchu na Andrlův chlum111
3.1.2015Běh do vrchu na Andrlův chlum138
4.1.2014Běh do vrchu na Andrlův chlum132
5.1.2013Běh do vrchu na Andrlův chlum68
7.1.2012Běh do vrchu na Andrlův chlum68
8.1.2011Běh do vrchu na Andrlův chlum62
9.1.2010Běh do vrchu na Andrlův chlum41
3.1.2009Běh do vrchu na Andrlův chlum54
5.1.2008Běh do vrchu na Andrlův chlum79
6.1.2007Běh do vrchu na Andrlův chlum95
8.1.2005Běh do vrchu na Andrlův chlum107
3.1.2004Běh do vrchu na Andrlův chlum100
4.1.2003Běh do vrchu na Andrlův chlum97
5.1.2002Běh do vrchu na Andrlův chlum69
6.1.2001Běh do vrchu na Andrlův chlum108
8.1.2000Andrlův chlum, 27. ročník102
9.1.1999Běh do vrchu na Andrlův chlum, 26.ročník115

Statistika závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 1808

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Zajíc Jan5319
Sadílek Ota4618
Krupička Miroslav5317
Keprtová Miloslava4816
Červ Miloslav5016
Šimůnek Jan8215
Stránský Aleš6014
Mannlová Jana8013
Svatoš Otakar3413
Pilgr Bohuslav5113
Bielčik Jindřich4013
Pilgr Luděk7613
Šebek Michal8413
Soukup Jiří2713
Kubelka Tomáš9313
Doleček Josef7912
Hübl Radek8812
Kalousek Jan4112
Šafář Jaroslav5111
Vacek Martin6911
Matyášová Jana6511
Havran Miroslav3711
Kubelka Petr9510
Šimůnková Pavla7710
Kratochvíl Miloš7510
Valter Pavel5210
Novotný Jiří459
Nechvíl Petr919
Dobšíček Pavel809
Jadrný Lubomír739
Vytlačilová Lenka849
Zajíc Jakub899
Siegel Josef868
Čechal Jaroslav618
Jirásková Eva648
Sejkorová Lenka638
Novák Jiří808
Koblížek Kamil808
Razým Jan578
Stránská Adéla918
Marhold Luboš777
Buriánek Roman657
Jirásková Bára917
Hrdina Jaroslav477
Polák Petr867
Kebrle Milan757
Mertová Michaela767
Sontáková Lenka917
Šimůnek Jan497
Nágl Marek687

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci mladší 10-11 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M359101Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:16:118,20
2M36555Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:17:100,00
3M369104Beran JakubSK KARATE UO9600:17:550,00
5M38261Webr PavelMUF TEAM Praha9700:26:350,00
6M38462Webr MatějPraha 109900:31:300,00
Žákyně mladší 10-11 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žákyně mladší 12-13 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žáci mladší 12-13 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM48102Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:14:5630,80
2MM4983Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:14:5730,71
4MM70136Stránský MichalJiskra Ústí n. Orlicí9400:18:090,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS5677Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:15:30101,28
2ŽS71132Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:18:1266,68
3ŽS7398Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:19:1054,11
4ŽS7967Bielčiková MichaelaLichkov9200:20:3037,07
Žáci starší 14-15 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS23107Siegel JakubAC Choceň9200:12:5268,01
2MS2574Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:13:0065,75
3MS26106Nechvíl PetrAC Choceň9100:13:2558,12
4MS36105Nikl LukášAC Choceň9100:14:1543,33
5MS4089Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:14:3038,62
6MS5480Mohelník PetrAtletika Polička9200:15:2621,88
Dorostenci starší 16-17 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD876Večeře TomášAtletika Polička9000:11:03100,85
2MD957Červ JakubAtletika Polička8900:11:2295,05
3MD30119Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:13:4951,06
Dorostenky starší 16-17 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD64131Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:16:4485,47
2ŽD77109Adámková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:20:0043,61
Junioři (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ595Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:10:52104,10
2MJ1259Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:11:4588,23
3MJ1879Sejkora KarelAtletika Polička8800:12:2974,98
Muži 20-34 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1114Dobšíček PavelSK Hronov8000:09:53105,77
2MA2118Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:10:1199,84
3MA381Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:10:2894,39
4MA491Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:10:3791,25
5MA1064Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:11:4070,79
6MA1184Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:11:4070,63
7MA16113Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:12:2157,38
8MA17116Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:12:2356,66
9MA1854Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:12:2954,53
10MA21125Mikelka OskarSKM Vraclav7800:12:3552,53
11MA2258Bílek LubošDSHS Köln7900:12:4549,48
12MA3265Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:14:0124,60
13MA41108Šmíd JaroslavÚstí nad Orlicí7900:14:3114,70
14MA45112Polák DavidFort SMC Ústí nad Orlicí7500:14:4310,57
15MA4687Siegel JosefAC Choceň8600:14:4410,41
Muži 35-44 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB7130Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:10:54105,43
2MB1468Bielčik PetrLichkov7100:12:0462,76
3MB2088Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:12:3076,71
4MB24115Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:12:5346,63
5MB27138Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:13:2835,13
6MB3170Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:13:5451,57
7MB51123Nágl MarekÚstí nad Orlicí6800:15:063,00
8MB5582Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:15:2823,80
Muži 45-54 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC671Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:10:53105,70
2MC1386Siegel JosefSpartak Choceň5800:11:4988,87
3MC15100Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:12:12116,51
4MC2892Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:13:3258,36
5MC33117Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:14:0787,53
6MC44129Valter PavelLPS Media UO5200:14:4178,92
7MC47120Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:14:4577,94
8MC5769Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:15:5814,87
9MC63128Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:16:3849,65
Muži 55 let a starší (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2966Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:13:3395,96
2MD34134Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:14:11116,62
3MD35111Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:14:1485,79
4MD3775Červ MiloslavAtletika Polička5000:14:1585,57
5MD38103Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:14:2084,29
6MD58127Jelínek MatějHvězda AFK Pardubice4200:16:0292,82
7MD6072Bielčik JindřichLichkov4000:16:1290,56
8MD62122Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:16:2154,00
9MD68121Novotný JiříKB Letohrad4500:17:3073,75
10MD7293Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:18:24126,69
11MD78135Kalousek JanSK Žamberk4100:20:2336,62
12MD80137Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:22:1712,05
13MD8196Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:24:0473,31
Juniorky (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4278Schauerová LenkaAtletika Polička8800:14:34113,25
2ŽJ76110Záveská AnnaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:19:5943,69
Ženy 20-34 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3963Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:14:27105,97
2ZA50126Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:14:5998,81
3ZA52137Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:15:1595,22
4ZA6197Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:16:1581,65
5ZA7456Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:19:5432,70
6ZA8360Kočová MarkétaSDH Černovír8400:28:540,00
Ženy 35 let a starší (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4373Mikásková MichaelaTJ Krkonoše Vrchlabí7100:14:38114,19
2ZB53124Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:15:26104,02
3ZB6699Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:17:1181,79
4ZB6785Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:17:1580,83
5ZB7594Jeníčková HanaHK Ústí nad Orlicí5900:19:5746,63
Trať 2,5 km, 209 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1114Dobšíček PavelSK Hronov8000:09:53105,77
2MA2118Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:10:1199,84
3MA381Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:10:2894,39
4MA491Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:10:3791,25
1MJ595Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:10:52104,10
1MC671Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:10:53105,70
1MB7130Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:10:54105,43
1MD876Večeře TomášAtletika Polička9000:11:03100,85
2MD957Červ JakubAtletika Polička8900:11:2295,05
5MA1064Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:11:4070,79
6MA1184Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:11:4070,63
2MJ1259Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:11:4588,23
2MC1386Siegel JosefSpartak Choceň5800:11:4988,87
2MB1468Bielčik PetrLichkov7100:12:0462,76
3MC15100Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:12:12116,51
7MA16113Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:12:2157,38
8MA17116Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:12:2356,66
9MA1854Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:12:2954,53
3MJ1879Sejkora KarelAtletika Polička8800:12:2974,98
3MB2088Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:12:3076,71
10MA21125Mikelka OskarSKM Vraclav7800:12:3552,53
11MA2258Bílek LubošDSHS Köln7900:12:4549,48
1MS23107Siegel JakubAC Choceň9200:12:5268,01
4MB24115Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:12:5346,63
2MS2574Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:13:0065,75
3MS26106Nechvíl PetrAC Choceň9100:13:2558,12
5MB27138Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:13:2835,13
4MC2892Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:13:3258,36
1MD2966Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:13:3395,96
3MD30119Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:13:4951,06
6MB3170Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:13:5451,57
12MA3265Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:14:0124,60
5MC33117Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:14:0787,53
2MD34134Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:14:11116,62
3MD35111Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:14:1485,79
4MS36105Nikl LukášAC Choceň9100:14:1543,33
4MD3775Červ MiloslavAtletika Polička5000:14:1585,57
5MD38103Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:14:2084,29
1ZA3963Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:14:27105,97
5MS4089Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:14:3038,62
13MA41108Šmíd JaroslavÚstí nad Orlicí7900:14:3114,70
1ŽJ4278Schauerová LenkaAtletika Polička8800:14:34113,25
1ZB4373Mikásková MichaelaTJ Krkonoše Vrchlabí7100:14:38114,19
6MC44129Valter PavelLPS Media UO5200:14:4178,92
14MA45112Polák DavidFort SMC Ústí nad Orlicí7500:14:4310,57
15MA4687Siegel JosefAC Choceň8600:14:4410,41
7MC47120Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:14:4577,94
1MM48102Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:14:5630,80
2MM4983Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:14:5730,71
2ZA50126Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:14:5998,81
7MB51123Nágl MarekÚstí nad Orlicí6800:15:063,00
3ZA52137Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:15:1595,22
2ZB53124Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:15:26104,02
6MS5480Mohelník PetrAtletika Polička9200:15:2621,88
8MB5582Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:15:2823,80
1ŽS5677Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:15:30101,28
8MC5769Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:15:5814,87
6MD58127Jelínek MatějHvězda AFK Pardubice4200:16:0292,82
1M359101Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:16:118,20
7MD6072Bielčik JindřichLichkov4000:16:1290,56
4ZA6197Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:16:1581,65
8MD62122Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:16:2154,00
9MC63128Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:16:3849,65
1ŽD64131Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:16:4485,47
2M36555Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:17:100,00
3ZB6699Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:17:1181,79
4ZB6785Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:17:1580,83
9MD68121Novotný JiříKB Letohrad4500:17:3073,75
3M369104Beran JakubSK KARATE UO9600:17:550,00
4MM70136Stránský MichalJiskra Ústí n. Orlicí9400:18:090,00
2ŽS71132Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:18:1266,68
10MD7293Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:18:24126,69
3ŽS7398Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:19:1054,11
5ZA7456Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:19:5432,70
5ZB7594Jeníčková HanaHK Ústí nad Orlicí5900:19:5746,63
2ŽJ76110Záveská AnnaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:19:5943,69
2ŽD77109Adámková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:20:0043,61
11MD78135Kalousek JanSK Žamberk4100:20:2336,62
4ŽS7967Bielčiková MichaelaLichkov9200:20:3037,07
12MD80137Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:22:1712,05
13MD8196Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:24:0473,31
5M38261Webr PavelMUF TEAM Praha9700:26:350,00
6ZA8360Kočová MarkétaSDH Černovír8400:28:540,00
6M38462Webr MatějPraha 109900:31:300,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 0%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
86%

Názory na závod

žz

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód