Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Běh do vrchu na Andrlův chlum

6.1.2024, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do vrchu na Andrlův chlum
  • datum konání: 6.1.2024
  • zobrazeno již 296x
  • pořadatel: TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - oddíl atletiky

Sociální sítě

Místo konání

u bývalé restaurace Mendrik v Ústí nad Orlicí
od 10:00 hodin

Přihlášky

od 9:00 do 9:45 ve Sportcentru VÚB (naproti hotelu Avion)

Startovné

dospělí a veteráni 100,- Kč, junioři a žactvo 50,-Kč

Popis tratě

měří necelé 2 km a vede od místa startu u bývalé restaurace Mendrik až na Andrlův Chlum, kde je u chaty KČT cíl závodu.
Převýšení 222 m, start ve výšce 337 m n. m., cíl ve výšce 559 m n. m.
Upozorňujeme všechny startující, že se několikrát přebíhá silnice Ústí nad Orlicí - Litomyšl za plného automobilového provozu.

Ceny pro vítěze

v dospělých kategoriích finanční, u mládeže věcné odměny. Pořadatel poskytne všem po závodě zdarma čaj.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
16.10.2021Běh do vrchu na Andrlův chlum47
4.1.2020Běh do vrchu na Andrlův chlum95
5.1.2019Běh do vrchu na Andrlův chlum90
6.1.2018Běh do vrchu na Andrlův chlum122
7.1.2017Běh do vrchu na Andrlův chlum50
9.1.2016Běh do vrchu na Andrlův chlum111
3.1.2015Běh do vrchu na Andrlův chlum138
4.1.2014Běh do vrchu na Andrlův chlum132
5.1.2013Běh do vrchu na Andrlův chlum68
7.1.2012Běh do vrchu na Andrlův chlum68
8.1.2011Běh do vrchu na Andrlův chlum62
9.1.2010Běh do vrchu na Andrlův chlum41
3.1.2009Běh do vrchu na Andrlův chlum54
5.1.2008Běh do vrchu na Andrlův chlum79
6.1.2007Běh do vrchu na Andrlův chlum95
7.1.2006Běh do vrchu na Andrlův chlum84
8.1.2005Běh do vrchu na Andrlův chlum107
3.1.2004Běh do vrchu na Andrlův chlum100
4.1.2003Běh do vrchu na Andrlův chlum97
5.1.2002Běh do vrchu na Andrlův chlum69
6.1.2001Běh do vrchu na Andrlův chlum108
8.1.2000Andrlův chlum, 27. ročník102
9.1.1999Běh do vrchu na Andrlův chlum, 26.ročník115

Statistika závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 2034

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Zajíc Jan5322
Krupička Miroslav5320
Sadílek Ota4620
Červ Miloslav5018
Stránský Aleš6017
Keprtová Miloslava4816
Šimůnek Jan8215
Pilgr Bohuslav5115
Pilgr Luděk7615
Mannlová Jana8015
Vacek Martin6914
Kubelka Tomáš9314
Bielčik Jindřich4013
Matyášová Jana6513
Svatoš Otakar3413
Soukup Jiří2713
Šebek Michal8413
Doleček Josef7913
Kalousek Jan4112
Šafář Jaroslav5112
Hübl Radek8812
Šimůnková Pavla7711
Havran Miroslav3711
Sejkorová Lenka6310
Kubelka Petr9510
Valter Pavel5210
Novák Jiří8010
Kratochvíl Miloš7510
Novotný Jiří459
Jadrný Lubomír739
Nechvíl Petr919
Nemšák Miroslav699
Vytlačilová Lenka849
Buriánek Roman659
Zajíc Jakub899
Koblížek Kamil809
Dobšíček Pavel809
Polák Petr868
Stránská Adéla918
Siegel Josef868
Jirásková Eva648
Čechal Jaroslav618
Kovář Lukáš018
Grätz Luděk588
Razým Jan578
Radiměřský Karel878
Jirásková Bára917
Ježek Ondřej857
Kebrle Milan757
Mertová Michaela767

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M42570Kovář MatyášŘetová1400:13:36-
2M42693Matoušek AlexKOB Choceň0900:13:43-
3M435104Cvrček JáchymAtletika Polička1000:14:41-
4M438122Šafář JanOB Česká Třebová1400:15:15-
5M444103Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:15:54-
6M45489Novák AntonínHasiči UO1400:16:25-
7M460131Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1400:19:51-
Žákyně (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z463101Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:20:36-
2Z466100Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:23:42-
Dorostenci (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5984Nechuta MarekBike Freaks Holice0700:11:28-
2M515111Suldovský ŠimonVencl Tým Ústí nad Orlicí0800:12:16-
Dorostenky (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z524128Morávková LucieVencl Tým Ústí nad Orlicí0800:13:15-
2Z530121Hegerová RozálieVencl Tým Ústí nad Orlicí0700:13:58-
3Z53191Nimshausová HelenaKOB Choceň0800:14:06-
Junioři 18-19 let (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ669Junk PřemyslTJ Jiskra UO0600:11:15-
2MJ1361Halbrštát TomášLukavice0600:12:10-
3MJ1799Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:12:35-
4MJ2995Hendrych VojtaBike Freaks Holice0600:13:56-
Juniorky 18-19 let (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1966Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0600:12:48-
2ZJ4185Nechutová VendulaBike Freaks Holice0500:15:45-
Muži A 20-39 let (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1114Bílek DavidVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:09:45-
2MA2112Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:10:43-
3MA357Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:10:48-
4MA775Kubišta MichalLetohrad9000:11:17-
5MA10129Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:11:45-
6MA1188Pátek MichalKOB Choceň8600:11:56-
7MA2071Kovář LukášŘetová8700:12:50-
8MA27116Radiměřský KarelAK ISCAREX Česká Třebová8700:13:47-
9MA2898Hurych JanTJ Lokomotiva Česká Třebová0400:13:49-
10MA48123Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:16:10-
Muži B 40-49 let (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB454Herda JanSKP Nymburk8300:10:54-
2MB5113Roháček Jan3D Fitness8200:11:08-
3MB1256Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:12:05-
4MB21115Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:12:54-
5MB3279Hanuš PřemyslKUS Jablonné nad Orlicí7600:14:14-
6MB34110Suldovský PavelHorní Čermná Athletics7700:14:33-
7MB40117Švejda RomanMRT7800:15:33-
8MB42102Klusoň OldřichDannyho smečka8000:15:46-
9MB47107Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:16:02-
10MB53120Pek MiroslavHasiči UO7900:16:22-
11MB6586Novák JiříHasiči UO8000:23:31-
Muži C 50-59 let (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC864Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:11:23-
2MC14125Nemšák MiroslavRunsport Team6900:12:16-
3MC1868Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:12:41-
4MC2363Bureš MartinAK ISCAREX Česká Třebová7400:13:09-
5MC4380Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:15:52-
6MC5694Hendrych JirkaBike Freaks Holice7200:16:47-
7MC62124Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:20:33-
Muži D 60 let a starší (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1667Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:12:28-
2MD22108Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:13:02-
3MD46109Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:16:00-
4MD5059Krupička MiroslavTJ Jiskra UO5300:16:15-
5MD61119Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:20:27-
6MD6473Sadílek OtaRUNSPORT4600:22:36-
7MD6758Zajíc JanHvězda Pardubice5300:25:04-
8MD68105Červ MiloslavAtletika Polička5000:30:45-
Ženy A 20-39 let (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3783Rybková MichaelaČeská Třebová9400:15:12-
2ZA4582Vaňousová JanaPřívrat9300:15:58-
Ženy B 40-49 let (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB33126Morávková KristýnaÚstí nad Orlicí7800:14:20-
2ZB3677Sklenářová EvaLetohrad8100:15:12-
3ZB3987Nimshausová HanaKOB Choceň8100:15:23-
4ZB5176Jarešová RadmilaKUS Jablonné nad Orlicí7600:16:17-
5ZB5296Hurychová JanaLoČT7700:16:21-
6ZB55130Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:16:38-
7ZB5765Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:17:49-
8ZB59118Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:19:08-
Ženy C 50 let a starší (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4981Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:16:11-
2ZC5855Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:18:16-
Trať 1,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1114Bílek DavidVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:09:45-
2MA2112Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:10:43-
3MA357Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:10:48-
1MB454Herda JanSKP Nymburk8300:10:54-
2MB5113Roháček Jan3D Fitness8200:11:08-
1MJ669Junk PřemyslTJ Jiskra UO0600:11:15-
4MA775Kubišta MichalLetohrad9000:11:17-
1MC864Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:11:23-
1M5984Nechuta MarekBike Freaks Holice0700:11:28-
5MA10129Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:11:45-
6MA1188Pátek MichalKOB Choceň8600:11:56-
3MB1256Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:12:05-
2MJ1361Halbrštát TomášLukavice0600:12:10-
2MC14125Nemšák MiroslavRunsport Team6900:12:16-
2M515111Suldovský ŠimonVencl Tým Ústí nad Orlicí0800:12:16-
1MD1667Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:12:28-
3MJ1799Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:12:35-
3MC1868Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:12:41-
1ZJ1966Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0600:12:48-
7MA2071Kovář LukášŘetová8700:12:50-
4MB21115Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:12:54-
2MD22108Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:13:02-
4MC2363Bureš MartinAK ISCAREX Česká Třebová7400:13:09-
1Z524128Morávková LucieVencl Tým Ústí nad Orlicí0800:13:15-
1M42570Kovář MatyášŘetová1400:13:36-
2M42693Matoušek AlexKOB Choceň0900:13:43-
8MA27116Radiměřský KarelAK ISCAREX Česká Třebová8700:13:47-
9MA2898Hurych JanTJ Lokomotiva Česká Třebová0400:13:49-
4MJ2995Hendrych VojtaBike Freaks Holice0600:13:56-
2Z530121Hegerová RozálieVencl Tým Ústí nad Orlicí0700:13:58-
3Z53191Nimshausová HelenaKOB Choceň0800:14:06-
5MB3279Hanuš PřemyslKUS Jablonné nad Orlicí7600:14:14-
1ZB33126Morávková KristýnaÚstí nad Orlicí7800:14:20-
6MB34110Suldovský PavelHorní Čermná Athletics7700:14:33-
3M435104Cvrček JáchymAtletika Polička1000:14:41-
2ZB3677Sklenářová EvaLetohrad8100:15:12-
1ZA3783Rybková MichaelaČeská Třebová9400:15:12-
4M438122Šafář JanOB Česká Třebová1400:15:15-
3ZB3987Nimshausová HanaKOB Choceň8100:15:23-
7MB40117Švejda RomanMRT7800:15:33-
2ZJ4185Nechutová VendulaBike Freaks Holice0500:15:45-
8MB42102Klusoň OldřichDannyho smečka8000:15:46-
5MC4380Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:15:52-
5M444103Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:15:54-
2ZA4582Vaňousová JanaPřívrat9300:15:58-
3MD46109Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:16:00-
9MB47107Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:16:02-
10MA48123Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:16:10-
1ZC4981Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:16:11-
4MD5059Krupička MiroslavTJ Jiskra UO5300:16:15-
4ZB5176Jarešová RadmilaKUS Jablonné nad Orlicí7600:16:17-
5ZB5296Hurychová JanaLoČT7700:16:21-
10MB53120Pek MiroslavHasiči UO7900:16:22-
6M45489Novák AntonínHasiči UO1400:16:25-
6ZB55130Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:16:38-
6MC5694Hendrych JirkaBike Freaks Holice7200:16:47-
7ZB5765Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:17:49-
2ZC5855Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:18:16-
8ZB59118Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:19:08-
7M460131Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1400:19:51-
5MD61119Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:20:27-
7MC62124Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:20:33-
1Z463101Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:20:36-
6MD6473Sadílek OtaRUNSPORT4600:22:36-
11MB6586Novák JiříHasiči UO8000:23:31-
2Z466100Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:23:42-
7MD6758Zajíc JanHvězda Pardubice5300:25:04-
8MD68105Červ MiloslavAtletika Polička5000:30:45-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód