Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do vrchu na Andrlův chlum

6.1.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do vrchu na Andrlův chlum
  • datum konání: 6.1.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jiskra Ústí n. Orlicí

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.1.2018Běh do vrchu na Andrlův chlum122
7.1.2017Běh do vrchu na Andrlův chlum50
9.1.2016Běh do vrchu na Andrlův chlum111
3.1.2015Běh do vrchu na Andrlův chlum138
4.1.2014Běh do vrchu na Andrlův chlum132
5.1.2013Běh do vrchu na Andrlův chlum68
7.1.2012Běh do vrchu na Andrlův chlum68
8.1.2011Běh do vrchu na Andrlův chlum62
9.1.2010Běh do vrchu na Andrlův chlum41
3.1.2009Běh do vrchu na Andrlův chlum54
5.1.2008Běh do vrchu na Andrlův chlum79
6.1.2007Běh do vrchu na Andrlův chlum95
7.1.2006Běh do vrchu na Andrlův chlum84
8.1.2005Běh do vrchu na Andrlův chlum107
3.1.2004Běh do vrchu na Andrlův chlum100
4.1.2003Běh do vrchu na Andrlův chlum97
5.1.2002Běh do vrchu na Andrlův chlum69
8.1.2000Andrlův chlum, 27. ročník102
9.1.1999Běh do vrchu na Andrlův chlum, 26.ročník115

Statistika závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1694

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Zajíc Jan5318
Sadílek Ota4617
Krupička Miroslav5316
Keprtová Miloslava4815
Červ Miloslav5015
Šimůnek Jan8214
Stránský Aleš6014
Svatoš Otakar3413
Bielčik Jindřich4013
Šebek Michal8413
Doleček Josef7912
Mannlová Jana8012
Hübl Radek8812
Pilgr Bohuslav5112
Pilgr Luděk7612
Soukup Jiří2712
Kubelka Tomáš9312
Kalousek Jan4112
Šafář Jaroslav5111
Vacek Martin6911
Havran Miroslav3711
Kubelka Petr9510
Valter Pavel5210
Matyášová Jana6510
Kratochvíl Miloš7510
Šimůnková Pavla779
Novotný Jiří459
Nechvíl Petr919
Dobšíček Pavel809
Vytlačilová Lenka849
Zajíc Jakub899
Jadrný Lubomír739
Siegel Josef868
Čechal Jaroslav618
Stránská Adéla918
Jirásková Eva648
Razým Jan578
Sejkorová Lenka637
Novák Jiří807
Jirásková Bára917
Hrdina Jaroslav477
Koblížek Kamil807
Marhold Luboš777
Marhold Petr787
Kebrle Milan757
Mertová Michaela767
Sontáková Lenka917
Šimůnek Jan497
Heger Vojtěch747
Nágl Marek687

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci nejmladší 11 let a mladší (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1NM845Vytlačil MarekČeská Třebová9100:17:11-
2NM1066Šeda JanSruby9300:21:18-
Žákyně nejmladší 11 let a mladší (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1NZ911Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:18:04-
2NZ922Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:18:07-
3NZ1043Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:19:48-
4NZ1074Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:21:25-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM631Johanidiesová LeaSKI Česká Třebová8900:15:40-
2ŽM762Tkačíková MagdalénaAC Jablonné nad Orlicí8800:16:38-
3ŽM1023Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:19:29-
4ŽM1054Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:19:59-
Žáci mladší 12-13 let (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM801Dostál JanCyklo Česká Třebová8800:16:58-
1MM802Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:16:58-
3MM823Řemínek ŠtěpánAK Choceň8900:17:10-
4MM874Lukesle MarekCyklo Česká Třebová8800:17:16-
5MM1005Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:18:52-
Žákyně starší 14-15 let (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS881Kurková AndreaAC Choceň8700:17:34-
2ŽS962Šedová VeronikaSruby8700:18:35-
3ŽS1013Podhorníková MartinaAC Choceň8600:19:28-
4ŽS1034Čechalová HanaTS Letohrad8600:19:35-
Žáci starší 14-15 let (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS301Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:12:50-
2MS392Martiňák JakubCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí 00:13:17-
3MS453Svoboda OndřejAFK SKP Pardubice8700:13:49-
4MS504Pátek MichalAC Choceň8600:14:21-
5MS515Hordějčuk VáclavCyklo Česká Třebová8700:14:26-
6MS566Siegel JosefAC Choceň8600:15:03-
7MS587Řemínek MatějAC Choceň8600:15:22-
8MS678Půlpán JanAC Choceň8600:15:59-
9MS699Kubík MichalČeská Třebová8600:16:08-
10MS8610Houdek JakubAFK SKP Pardubice8700:17:14-
11MS9411Abraham PetrAC Choceň8600:18:21-
Dorostenci 16-17 let (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD151Tauchman JiříAC Choceň8400:11:39-
2MD192Kulhavý JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8500:12:16-
3MD203Trunec MichalVysoké Mýto 00:12:23-
4MD244Šebek MichalCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8400:12:33-
5MD385Navrátil MichalŽamberk8500:13:16-
6MD426Špáta MichalCyklo Česká Třebová8500:13:33-
7MD657Pacík JanCyklo Česká Třebová8400:15:56-
8MD718Pešek OndřejKOB Choceň8500:16:16-
Dorostenky 16-17 let (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD741Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:16:30-
2ŽD882Rychtaříková IvaAC Choceň8500:17:34-
Junioři 18-19 let (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ31Vinzens OndřejCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8300:10:43104,95
2MJ52Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:10:59100,10
3MJ83Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8300:11:1694,94
4MJ114Polanský DanKepák brno8300:11:3489,48
Muži A (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Dobšíček Pavel2 B Tým8000:10:04112,52
2MA42Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:10:5197,93
3MA93Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:11:1889,55
4MA104Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí6600:11:3185,51
5MA135Vetchý RadimJiskra Ústí nad Orlicí7500:11:3783,65
6MA166Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:11:5877,13
7MA177Vaňous JanCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7300:12:1272,79
8MA218Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:12:2768,13
9MA249Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:12:3366,27
10MA2610Doleček MartinŽamberk7300:12:3864,72
11MA2911Bílek LubošÚstí nad Orlicí7900:12:4961,30
12MA3114Novotný LuděkŽamberk6200:12:5559,44
12MA3113Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:12:5559,44
12MA3112Švadlena PavelKOB Choceň7500:12:5559,44
15MA3515Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:13:1254,16
16MA4116Koclíř MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí7200:13:3247,96
17MA4317Řehák JanŽamberk6600:13:4842,99
18MA4718Švec MartinUhelná Příbram7700:13:5540,82
19MA5719Vaňous MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6900:15:0718,47
20MA6220Vařeka KarelŽamberk6500:15:359,78
21MA6621Hrdina JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7500:15:572,95
22MA8422Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:17:110,00
23MA9823Plaček MiroslavÚstí nad Orlicí7100:18:380,00
Muži B (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB21Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:10:38104,69
2MB62Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:11:0097,96
3MB73Filip LubošAC Choceň5900:11:0297,35
4MB124Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:11:3587,24
5MB145Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:11:3886,33
6MB186Papáček JanOseva Choceň5400:12:1375,61
7MB227Orlich PetrCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6100:12:2970,71
7MB228Polanský PetrCyklo Pokr Pardubice5600:12:2970,71
9MB279Šebek JindřichCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5600:12:3967,65
10MB2810Netušil PavelŽamberk5200:12:4366,43
11MB3111Zajíc JanKRB Chrudim5300:12:5562,76
12MB3612Šlajs TomášChoceň 00:13:1357,24
13MB3713Čechal JaroslavTS Letohrad6100:13:1456,94
14MB4614Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:13:5345,00
15MB5215Valter PavelLPS Media UO5200:14:5326,63
16MB7516Krása RomanISCAREX Česká Třebová5300:16:320,00
Muži C 50 a starší (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC401Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:13:18111,50
2MC482Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:14:04100,63
3MC543Černý MilanAC Choceň4800:14:5887,87
4MC554Bielčík JindřichLichkov 00:15:00105,55
5MC585Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:15:22100,79
5MC586Švadlena JiříKOB Choceň4600:15:2282,20
7MC647Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:15:5593,66
8MC688Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:16:0472,28
9MC739Krumer MiroslavOstrov4900:16:2068,50
10MC7710Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:16:4682,64
11MC7811Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:16:4762,13
12MC7912Řehák JanLetohrad5100:16:5660,00
13MC9313Vála VladimírISCAREX Česká Třebová5000:18:1641,10
14MC9514Kalousek JanKČT Žamberk4100:18:2261,90
15MC9915Hrdina JaroslavISCAREX Česká Třebová4700:18:4434,49
16MC10816Kalous VladimírŽamberk4300:25:340,00
Juniorky 18-19 let (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ431Hrubá KamilaAFK SKP Pardubice8300:13:48116,51
2ŽJ722Škodová PetraKOB Choceň8300:16:1783,49
Ženy A (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA491Jiroušková JanaCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7900:14:19117,36
2ZA612Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6900:15:33101,63
3ZA823Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:17:1081,01
Ženy B (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB521Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:14:53117,01
2ZB702Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:16:14100,41
3ZB903Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:17:4182,58
4ZB974Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:18:3771,11
Trať 2,900 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Dobšíček Pavel2 B Tým8000:10:04112,52
1MB21Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:10:38104,69
1MJ31Vinzens OndřejCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8300:10:43104,95
2MA42Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:10:5197,93
2MJ52Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:10:59100,10
2MB62Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:11:0097,96
3MB73Filip LubošAC Choceň5900:11:0297,35
3MJ83Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8300:11:1694,94
3MA93Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí7100:11:1889,55
4MA104Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí6600:11:3185,51
4MJ114Polanský DanKepák brno8300:11:3489,48
4MB124Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:11:3587,24
5MA135Vetchý RadimJiskra Ústí nad Orlicí7500:11:3783,65
5MB145Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:11:3886,33
1MD151Tauchman JiříAC Choceň8400:11:39-
6MA166Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:11:5877,13
7MA177Vaňous JanCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7300:12:1272,79
6MB186Papáček JanOseva Choceň5400:12:1375,61
2MD192Kulhavý JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8500:12:16-
3MD203Trunec MichalVysoké Mýto 00:12:23-
8MA218Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:12:2768,13
7MB227Orlich PetrCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6100:12:2970,71
7MB228Polanský PetrCyklo Pokr Pardubice5600:12:2970,71
9MA249Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:12:3366,27
4MD244Šebek MichalCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8400:12:33-
10MA2610Doleček MartinŽamberk7300:12:3864,72
9MB279Šebek JindřichCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5600:12:3967,65
10MB2810Netušil PavelŽamberk5200:12:4366,43
11MA2911Bílek LubošÚstí nad Orlicí7900:12:4961,30
1MS301Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:12:50-
12MA3114Novotný LuděkŽamberk6200:12:5559,44
11MB3111Zajíc JanKRB Chrudim5300:12:5562,76
12MA3113Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:12:5559,44
12MA3112Švadlena PavelKOB Choceň7500:12:5559,44
15MA3515Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:13:1254,16
12MB3612Šlajs TomášChoceň 00:13:1357,24
13MB3713Čechal JaroslavTS Letohrad6100:13:1456,94
5MD385Navrátil MichalŽamberk8500:13:16-
2MS392Martiňák JakubCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí 00:13:17-
1MC401Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:13:18111,50
16MA4116Koclíř MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí7200:13:3247,96
6MD426Špáta MichalCyklo Česká Třebová8500:13:33-
17MA4317Řehák JanŽamberk6600:13:4842,99
1ŽJ431Hrubá KamilaAFK SKP Pardubice8300:13:48116,51
3MS453Svoboda OndřejAFK SKP Pardubice8700:13:49-
14MB4614Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:13:5345,00
18MA4718Švec MartinUhelná Příbram7700:13:5540,82
2MC482Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:14:04100,63
1ZA491Jiroušková JanaCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7900:14:19117,36
4MS504Pátek MichalAC Choceň8600:14:21-
5MS515Hordějčuk VáclavCyklo Česká Třebová8700:14:26-
1ZB521Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:14:53117,01
15MB5215Valter PavelLPS Media UO5200:14:5326,63
3MC543Černý MilanAC Choceň4800:14:5887,87
4MC554Bielčík JindřichLichkov 00:15:00105,55
6MS566Siegel JosefAC Choceň8600:15:03-
19MA5719Vaňous MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6900:15:0718,47
5MC585Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:15:22100,79
5MC586Švadlena JiříKOB Choceň4600:15:2282,20
7MS587Řemínek MatějAC Choceň8600:15:22-
2ZA612Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6900:15:33101,63
20MA6220Vařeka KarelŽamberk6500:15:359,78
1ŽM631Johanidiesová LeaSKI Česká Třebová8900:15:40-
7MC647Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:15:5593,66
7MD657Pacík JanCyklo Česká Třebová8400:15:56-
21MA6621Hrdina JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7500:15:572,95
8MS678Půlpán JanAC Choceň8600:15:59-
8MC688Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:16:0472,28
9MS699Kubík MichalČeská Třebová8600:16:08-
2ZB702Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:16:14100,41
8MD718Pešek OndřejKOB Choceň8500:16:16-
2ŽJ722Škodová PetraKOB Choceň8300:16:1783,49
9MC739Krumer MiroslavOstrov4900:16:2068,50
1ŽD741Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:16:30-
16MB7516Krása RomanISCAREX Česká Třebová5300:16:320,00
2ŽM762Tkačíková MagdalénaAC Jablonné nad Orlicí8800:16:38-
10MC7710Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:16:4682,64
11MC7811Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:16:4762,13
12MC7912Řehák JanLetohrad5100:16:5660,00
1MM801Dostál JanCyklo Česká Třebová8800:16:58-
1MM802Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:16:58-
3ZA823Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:17:1081,01
3MM823Řemínek ŠtěpánAK Choceň8900:17:10-
22MA8422Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:17:110,00
1NM845Vytlačil MarekČeská Třebová9100:17:11-
10MS8610Houdek JakubAFK SKP Pardubice8700:17:14-
4MM874Lukesle MarekCyklo Česká Třebová8800:17:16-
2ŽD882Rychtaříková IvaAC Choceň8500:17:34-
1ŽS881Kurková AndreaAC Choceň8700:17:34-
3ZB903Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:17:4182,58
1NZ911Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:18:04-
2NZ922Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:18:07-
13MC9313Vála VladimírISCAREX Česká Třebová5000:18:1641,10
11MS9411Abraham PetrAC Choceň8600:18:21-
14MC9514Kalousek JanKČT Žamberk4100:18:2261,90
2ŽS962Šedová VeronikaSruby8700:18:35-
4ZB974Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:18:3771,11
23MA9823Plaček MiroslavÚstí nad Orlicí7100:18:380,00
15MC9915Hrdina JaroslavISCAREX Česká Třebová4700:18:4434,49
5MM1005Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:18:52-
3ŽS1013Podhorníková MartinaAC Choceň8600:19:28-
3ŽM1023Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:19:29-
4ŽS1034Čechalová HanaTS Letohrad8600:19:35-
3NZ1043Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:19:48-
4ŽM1054Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:19:59-
2NM1066Šeda JanSruby9300:21:18-
4NZ1074Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:21:25-
16MC10816Kalous VladimírŽamberk4300:25:340,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód