Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do vrchu na Andrlův chlum

3.1.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do vrchu na Andrlův chlum
  • datum konání: 3.1.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jiskra Ústí nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

restaurace Mendrik, Ústí nad Orlicí
od 10.00 hodin (intervalový start)

Přihlášky

od 9.00 do 9.45 hodin v restauraci Mendrik

Startovné

dospělí a junioři 20,- Kč
žactvo a dorost 10,- Kč

Popis tratě

Tradiční krátký běh do vrchu se značným stoupáním, dosti obtížný i díky zimním podmínkám. Trať vede od místa startu u restaurace Mendrik až na Andrlův chlum, kde je u chaty KČT cíl závodu (všichni musí potom seběhnout zpět ke startu).
Délka 2,5 km
Převýšení 209 m

Ceny pro vítěze

Ve všech kategoriích budou věcné odměny.
Pořadatel poskytne všem po závodě zdarma čaj.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kategorie:

nejmladší žáci a žákyně - 1993 a mladší
mladší žáci a žákyně - 1991 a 1992
starší žáci a žákyně - 1989 a 1990
dorostenci a dorostenky - 1987 a 1988
junioři a juniorky - 1985 a 1986
muži A do 39 let - 1984-65
ženy A do 35 let - 1984-68
veteránky nad 35 let - 1969 a starší
veteráni nad 40 let - 1964-55
veteráni nad 50 let - 1954 a starší

Šatny jsou zajištěny přímo v tělocvičně Sportcentra.
Vyhlášení výsledků bude provedeno ihned po závodě.
Závod je součástí Okresní běžecké ligy mládeže a Iscarex poháru 2004.

Traťové rekordy:

muži .... Miroslav Vítek .......... 8:40 ..... 1998
ženy .... Erika Kaplanová ..... 11:35 ..... 1991

Vítězové 2003:

muži ..... Miroslav Vítek ...... Sportdres Ústí nad Orlicí ....... 8:53
ženy ..... Michaela Mertová ..... Atletika Albrechtice .... 14:50

Kontakt:

Eva Hüblová
Zborovská 213
562 01 Ústí nad Orlicí
mobil 605 183 844

E-mailová adresa

oss.uno@worldonline.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.1.2019Běh do vrchu na Andrlův chlum90
6.1.2018Běh do vrchu na Andrlův chlum122
7.1.2017Běh do vrchu na Andrlův chlum50
9.1.2016Běh do vrchu na Andrlův chlum111
3.1.2015Běh do vrchu na Andrlův chlum138
4.1.2014Běh do vrchu na Andrlův chlum132
5.1.2013Běh do vrchu na Andrlův chlum68
7.1.2012Běh do vrchu na Andrlův chlum68
8.1.2011Běh do vrchu na Andrlův chlum62
9.1.2010Běh do vrchu na Andrlův chlum41
3.1.2009Běh do vrchu na Andrlův chlum54
5.1.2008Běh do vrchu na Andrlův chlum79
6.1.2007Běh do vrchu na Andrlův chlum95
7.1.2006Běh do vrchu na Andrlův chlum84
8.1.2005Běh do vrchu na Andrlův chlum107
4.1.2003Běh do vrchu na Andrlův chlum97
5.1.2002Běh do vrchu na Andrlův chlum69
6.1.2001Běh do vrchu na Andrlův chlum108
8.1.2000Andrlův chlum, 27. ročník102
9.1.1999Běh do vrchu na Andrlův chlum, 26.ročník115

Statistika závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 1792

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Zajíc Jan5319
Sadílek Ota4618
Krupička Miroslav5317
Keprtová Miloslava4816
Červ Miloslav5016
Šimůnek Jan8215
Stránský Aleš6014
Soukup Jiří2713
Kubelka Tomáš9313
Mannlová Jana8013
Svatoš Otakar3413
Pilgr Bohuslav5113
Bielčik Jindřich4013
Pilgr Luděk7613
Šebek Michal8413
Kalousek Jan4112
Doleček Josef7912
Hübl Radek8812
Šafář Jaroslav5111
Vacek Martin6911
Matyášová Jana6511
Havran Miroslav3711
Valter Pavel5210
Kubelka Petr9510
Šimůnková Pavla7710
Kratochvíl Miloš7510
Novotný Jiří459
Nechvíl Petr919
Dobšíček Pavel809
Jadrný Lubomír739
Vytlačilová Lenka849
Zajíc Jakub899
Razým Jan578
Stránská Adéla918
Siegel Josef868
Čechal Jaroslav618
Jirásková Eva648
Sejkorová Lenka638
Novák Jiří808
Koblížek Kamil808
Kopecký Libor567
Nemšák Miroslav697
Kolář Radim697
Marhold Luboš777
Buriánek Roman657
Jirásková Bára917
Hrdina Jaroslav477
Polák Petr867
Kebrle Milan757
Mertová Michaela767

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci mladší 10-11 let (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M35727Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:14:1535,08
2M3674Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:14:4126,89
3M37320Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:15:1017,87
4M3905Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:17:420,00
5M39971Webr MatějPraha 109900:28:050,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM6849Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:14:4197,72
2ŽM8921Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:17:3358,24
3ŽM9222Uhlířová ZuzanaAtletika Albrechtice9100:18:2346,76
Žáci mladší 12-13 let (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM4758Siegel JakubAC Choceň9200:13:3746,81
2MM5361Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:13:5142,31
3MM7736Vytlačil MarekČeská Třebová9100:16:070,34
Žákyně starší 14-15 let (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žáci starší 14-15 let (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1547Červ JakubAtletika Polička8900:11:2189,05
2MS2748Večeře TomášAtletika Polička9000:11:4083,10
3MS3776Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:12:4263,77
4MS4445Tománek FilipAtletika Polička9000:13:0157,85
5MS5215Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:13:4544,11
6MS5546Vlček PetrAtletika Polička8900:13:5840,17
Dorostenci 16-17 let (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD686Jeníček OndřejCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí8800:10:32104,19
2MD865Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:10:45100,19
3MD1057Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:10:5995,63
4MD1350Sejkora KarelAtletika Polička8800:11:1191,87
5MD2355Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:11:3783,93
6MD75113Čapek MilošDžbánov8800:15:369,96
-MD-79Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí88DNF-
Dorostenky 16-17 let (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD6252Schauerová LenkaAtletika Polička8800:14:23101,85
Junioři (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1859Siegel JosefAC Choceň8600:11:2886,63
2MJ2954Mach JakubAtletika Polička8500:11:4182,72
3MJ3675Šopa DanielAC Choceň8600:12:3565,88
4MJ3974Řemínek MatějAC Choceň8600:12:4961,57
Muži A (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Dobšíček PavelSK Hronov8000:09:32107,25
2MA267Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:09:53100,30
3MA43Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:10:1692,45
4MA568Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:10:1891,80
5MA79Doleček JosefCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:10:3685,70
6MA1170Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:11:0476,22
7MA147Bielčik PetrLichkov7100:11:1472,82
8MA1712Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:11:2768,53
9MA1982Částek MichalCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7500:11:3466,00
10MA2437Brokeš MartinCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7100:11:3864,79
11MA2588Šebek MichalCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8400:11:3864,65
12MA2681Kašpar JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7400:11:4064,22
13MA2869Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:11:4163,84
14MA3110Bílek LubošDSHS Köln7900:12:0854,67
15MA3296Moštěk JanKokořín8200:12:1651,87
16MA3399Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:12:1951,03
17MA3478Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:12:2748,06
18MA4056Pacík JanCyklo Stratílek Litomyšl8400:12:5937,47
19MA4172Korenčík MartinASK Slavia Praha8400:13:0037,17
20MA4964Kubíček LukášLitomyšl7700:13:4023,68
21MA5826Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:14:1511,74
22MA6193Nágl MarekÚstí nad Orlicí6800:14:219,88
23MA6913Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:14:442,16
24MA7292Pilgr AlešOB Česká Třebová8000:15:020,00
25MA9325Žampach RadekVysoké Mýto7700:18:240,00
Muži B (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB316Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:10:13109,54
2MB941Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:10:4798,85
3MB1260Siegel JosefSpartak Choceň5800:11:1191,61
4MB2023Martinák JiříCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6000:11:3683,71
5MB2162Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:11:3783,52
5MB2197Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:11:3783,52
7MB3866Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:12:4761,73
8MB4342Skyba MartinBrno6200:13:0157,44
9MB5187Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:13:4344,26
10MB5985Jeníček PavelHK Ústí nad Orlicí5900:14:1933,19
11MB6311Mocker FrantišekASK Děčín5800:14:2730,64
12MB6551Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:14:4026,41
13MB831Betlach JanSO Parník5700:16:220,00
14MB8895Velechovský JiříKráliky5500:17:190,00
15MB98100Čapek MilošDžbánov5600:24:310,00
Muži C (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1683Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:11:27109,09
2MC3053Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:12:0099,74
3MC3540Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:12:3191,17
4MC4518Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:13:0481,91
5MC4689Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:13:1379,54
6MC4863Dušek JanSokol Verměřovice5100:13:3872,67
7MC5035Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:13:4171,58
8MC6014Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:14:2060,76
9MC7024Krumer MiroslavOstrov4900:14:4454,28
10MC7491Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:15:1944,32
11MC7680Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:15:44110,40
12MC8044Volf BřetislavLanškroun5200:16:1628,57
13MC8228Novotný JiříKB Letohrad4500:16:2027,60
14MC8430Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:16:5296,74
15MC8529Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:16:5717,11
16MC868Bielčik JindřichLichkov4000:17:1192,86
17MC8738Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:17:1492,24
18MC9494Kalousek JanSK Žamberk4100:18:4574,07
19MC9598Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:19:440,00
20MC972Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:21:1244,58
Juniorky (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6443Skybová LucieARC Brno8700:14:29100,43
2ŽJ7831Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:16:0877,88
3ŽJ8177Rychtaříková IvaAC Choceň8500:16:1775,74
4ŽJ9133Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:18:0151,81
Ženy A (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4173Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:13:00109,77
2ZA5419Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:13:5496,64
3ZA5639Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:14:0693,59
4ZA6532Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:14:4085,19
5ZA7134Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:14:5182,68
6ZA9684Galbová JindraISCAREX Česká Třebová7300:20:260,88
Ženy B (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB796Novotná EvaLetohrad4800:16:09100,00
Trať 2,500 km, 209,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Dobšíček PavelSK Hronov8000:09:32107,25
2MA267Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:09:53100,30
1MB316Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:10:13109,54
3MA43Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:10:1692,45
4MA568Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:10:1891,80
1MD686Jeníček OndřejCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí8800:10:32104,19
5MA79Doleček JosefCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:10:3685,70
2MD865Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:10:45100,19
2MB941Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:10:4798,85
3MD1057Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:10:5995,63
6MA1170Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:11:0476,22
3MB1260Siegel JosefSpartak Choceň5800:11:1191,61
4MD1350Sejkora KarelAtletika Polička8800:11:1191,87
7MA147Bielčik PetrLichkov7100:11:1472,82
1MS1547Červ JakubAtletika Polička8900:11:2189,05
1MC1683Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:11:27109,09
8MA1712Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:11:2768,53
1MJ1859Siegel JosefAC Choceň8600:11:2886,63
9MA1982Částek MichalCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7500:11:3466,00
4MB2023Martinák JiříCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6000:11:3683,71
5MB2197Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:11:3783,52
5MB2162Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:11:3783,52
5MD2355Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:11:3783,93
10MA2437Brokeš MartinCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7100:11:3864,79
11MA2588Šebek MichalCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8400:11:3864,65
12MA2681Kašpar JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7400:11:4064,22
2MS2748Večeře TomášAtletika Polička9000:11:4083,10
13MA2869Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:11:4163,84
2MJ2954Mach JakubAtletika Polička8500:11:4182,72
2MC3053Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:12:0099,74
14MA3110Bílek LubošDSHS Köln7900:12:0854,67
15MA3296Moštěk JanKokořín8200:12:1651,87
16MA3399Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:12:1951,03
17MA3478Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:12:2748,06
3MC3540Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:12:3191,17
3MJ3675Šopa DanielAC Choceň8600:12:3565,88
3MS3776Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:12:4263,77
7MB3866Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:12:4761,73
4MJ3974Řemínek MatějAC Choceň8600:12:4961,57
18MA4056Pacík JanCyklo Stratílek Litomyšl8400:12:5937,47
1ZA4173Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:13:00109,77
19MA4172Korenčík MartinASK Slavia Praha8400:13:0037,17
8MB4342Skyba MartinBrno6200:13:0157,44
4MS4445Tománek FilipAtletika Polička9000:13:0157,85
4MC4518Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:13:0481,91
5MC4689Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:13:1379,54
1MM4758Siegel JakubAC Choceň9200:13:3746,81
6MC4863Dušek JanSokol Verměřovice5100:13:3872,67
20MA4964Kubíček LukášLitomyšl7700:13:4023,68
7MC5035Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:13:4171,58
9MB5187Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:13:4344,26
5MS5215Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:13:4544,11
2MM5361Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:13:5142,31
2ZA5419Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:13:5496,64
6MS5546Vlček PetrAtletika Polička8900:13:5840,17
3ZA5639Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:14:0693,59
1M35727Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:14:1535,08
21MA5826Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:14:1511,74
10MB5985Jeníček PavelHK Ústí nad Orlicí5900:14:1933,19
8MC6014Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:14:2060,76
22MA6193Nágl MarekÚstí nad Orlicí6800:14:219,88
1ŽD6252Schauerová LenkaAtletika Polička8800:14:23101,85
11MB6311Mocker FrantišekASK Děčín5800:14:2730,64
1ŽJ6443Skybová LucieARC Brno8700:14:29100,43
12MB6551Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:14:4026,41
4ZA6532Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:14:4085,19
2M3674Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:14:4126,89
1ŽM6849Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:14:4197,72
23MA6913Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:14:442,16
9MC7024Krumer MiroslavOstrov4900:14:4454,28
5ZA7134Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:14:5182,68
24MA7292Pilgr AlešOB Česká Třebová8000:15:020,00
3M37320Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:15:1017,87
10MC7491Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:15:1944,32
6MD75113Čapek MilošDžbánov8800:15:369,96
11MC7680Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:15:44110,40
3MM7736Vytlačil MarekČeská Třebová9100:16:070,34
2ŽJ7831Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:16:0877,88
1ZB796Novotná EvaLetohrad4800:16:09100,00
12MC8044Volf BřetislavLanškroun5200:16:1628,57
3ŽJ8177Rychtaříková IvaAC Choceň8500:16:1775,74
13MC8228Novotný JiříKB Letohrad4500:16:2027,60
13MB831Betlach JanSO Parník5700:16:220,00
14MC8430Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:16:5296,74
15MC8529Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:16:5717,11
16MC868Bielčik JindřichLichkov4000:17:1192,86
17MC8738Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:17:1492,24
14MB8895Velechovský JiříKráliky5500:17:190,00
2ŽM8921Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:17:3358,24
4M3905Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:17:420,00
4ŽJ9133Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:18:0151,81
3ŽM9222Uhlířová ZuzanaAtletika Albrechtice9100:18:2346,76
25MA9325Žampach RadekVysoké Mýto7700:18:240,00
18MC9494Kalousek JanSK Žamberk4100:18:4574,07
19MC9598Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:19:440,00
6ZA9684Galbová JindraISCAREX Česká Třebová7300:20:260,88
20MC972Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:21:1244,58
15MB98100Čapek MilošDžbánov5600:24:310,00
5M39971Webr MatějPraha 109900:28:050,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód