Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do vrchu na Andrlův chlum

5.1.2019, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do vrchu na Andrlův chlum
  • datum konání: 5.1.2019
  • zobrazeno již 285x
  • pořadatel: TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

u restaurace Mendrik, Ústí nad Orlicí
od 10:00 hodin, start je intervalový po 1 minutě, běží se v 2-3 členných skupinkách

Přihlášky

od 9:00 do 9:45 hodin v tělocvičně VÚB (naproti hotelu Avion)

Startovné

dospělí a veteráni 50,- Kč, junioři a žactvo 20,- Kč

Popis tratě

Trať měří necelé 2 km a vede od místa startu u restaurace Mendrik až na Andrlův Chlum, kde je u chaty KČT cíl závodu (všichni musí potom seběhnout zpět ke startu). Převýšení je 222 m, start ve výšce 337 m n. m., cíl ve výšce 559 m n. m.
Upozorňujeme všechny startující, že se několikrát přebíhá silnice Ústí nad Orlicí - Litomyšl za plného automobilového provozu.

Ceny pro vítěze

v dospělých kategoriích finanční, u mládeže věcné odměny. Pořadatel poskytne všem po závodě zdarma čaj.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PF

E-mailová adresa

eva.hublova@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.1.2018Běh do vrchu na Andrlův chlum122
7.1.2017Běh do vrchu na Andrlův chlum50
9.1.2016Běh do vrchu na Andrlův chlum111
3.1.2015Běh do vrchu na Andrlův chlum138
4.1.2014Běh do vrchu na Andrlův chlum132
5.1.2013Běh do vrchu na Andrlův chlum68
7.1.2012Běh do vrchu na Andrlův chlum68
8.1.2011Běh do vrchu na Andrlův chlum62
9.1.2010Běh do vrchu na Andrlův chlum41
3.1.2009Běh do vrchu na Andrlův chlum54
5.1.2008Běh do vrchu na Andrlův chlum79
6.1.2007Běh do vrchu na Andrlův chlum95
7.1.2006Běh do vrchu na Andrlův chlum84
8.1.2005Běh do vrchu na Andrlův chlum107
3.1.2004Běh do vrchu na Andrlův chlum100
4.1.2003Běh do vrchu na Andrlův chlum97
5.1.2002Běh do vrchu na Andrlův chlum69
6.1.2001Běh do vrchu na Andrlův chlum108
8.1.2000Andrlův chlum, 27. ročník102
9.1.1999Běh do vrchu na Andrlův chlum, 26.ročník115

Statistika závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 1802

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Zajíc Jan5319
Sadílek Ota4618
Krupička Miroslav5317
Keprtová Miloslava4816
Červ Miloslav5016
Šimůnek Jan8215
Stránský Aleš6014
Soukup Jiří2713
Kubelka Tomáš9313
Svatoš Otakar3413
Bielčik Jindřich4013
Pilgr Bohuslav5113
Pilgr Luděk7613
Šebek Michal8413
Mannlová Jana8013
Kalousek Jan4112
Hübl Radek8812
Doleček Josef7912
Šafář Jaroslav5111
Matyášová Jana6511
Vacek Martin6911
Havran Miroslav3711
Kubelka Petr9510
Šimůnková Pavla7710
Valter Pavel5210
Kratochvíl Miloš7510
Jadrný Lubomír739
Dobšíček Pavel809
Novotný Jiří459
Nechvíl Petr919
Vytlačilová Lenka849
Zajíc Jakub899
Siegel Josef868
Čechal Jaroslav618
Sejkorová Lenka638
Novák Jiří808
Jirásková Eva648
Koblížek Kamil808
Stránská Adéla918
Razým Jan578
Kolář Radim697
Polák Petr867
Kebrle Milan757
Mertová Michaela767
Jirásková Bára917
Hrdina Jaroslav477
Bielčik Petr717
Marhold Petr787
Sontáková Lenka917
Šimůnek Jan497

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M428120Nechuta MarekBike Freaks Holice0700:14:23-
2M43480Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:14:49-
3M43599Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:14:50-
4M458150Hájek DominikCET Česká Třebová0600:16:41-
5M462123Hurych Adam-0600:16:45-
6M468106Fišer JakubTvoje máma0700:17:40-
7M476116Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:18:34-
Žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z45687Brožková TerezaKOB Ústí nad Orlicí0400:16:22-
2Z471119Nechutová VendulaBike Freaks Holice0500:17:53-
Junioři 16-19 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2132Bílek DavidVencl tým Ústí n.O.0300:10:29-
2MJ4113Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:11:22-
3MJ6144Paleček OndřejOK Lokomotiva Pardubice0100:11:33-
4MJ783Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:11:36-
5MJ1156Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:12:15-
6MJ1669Fejfar LukášLysá nad Labem0300:13:06-
7MJ18147Koditek JonášK.O.B. Ústí nad Orlicí0100:13:17-
8MJ20152Kovář LukášOB Loko Česká Třebová0100:13:23-
Juniorky 16-19 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3679Stránská VendulaTJ Jiskra Ústí n. Orl.0300:15:08-
2ZJ4368Fejfarová TerezaVPU0300:15:30-
3ZJ45124Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:15:45-
4ZJ48110Šedová TerezaCykloklub Bendl Vysoké Mýto0300:15:57-
5ZJ7289Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0100:18:09-
6ZJ7363Kacálková VendulaSKP Duha Lanškroun0200:18:10-
7ZJ7571Kroulíková ŽanetaTJ Spartak Letohrad0100:18:17-
Muži A 20-39 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA182Kubelka TomášVencl Team Ústí nad Orlicí9300:10:19-
2MA361Herda JanSKP Nymburk8300:11:17-
3MA5117Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:11:25-
4MA9131Skotálek JanFbK OT9700:11:45-
5MA1085Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:11:50-
6MA13105Novák JosefHorní Čermná9700:12:22-
7MA17145Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:13:13-
8MA21102Kubišta MichalRCR Bikes9000:13:25-
9MA22100Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:13:37-
10MA24121Slabý JanTvoje máma9000:14:09-
11MA27112Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:14:21-
12MA29155Ježek OndřejTJ Sokol Ústí nad Orlicí8500:14:26-
13MA30143Přibil MilanNotable8600:14:28-
14MA37128Doležal LukášSpartan Training Group8200:15:11-
15MA47107Fišer DavidTvoje máma8000:15:56-
16MA5466Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:16:17-
17MA61139Klusoň OldřichDannyho smečka8000:16:45-
18MA69125Novák JiříHasiči Ústí nad Orlicí8000:17:45-
19MA78133Polák PetrTJ Chvojkovice-Brod8600:19:26-
Muži B 40-49 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB867Fátor JanHradec Králové7900:11:44-
2MB1284Procházka MichalOrlov7700:12:22-
3MB1573Dvořáček JanTrailrun.cz/Runsport.cz7900:13:00-
4MB2370Dvořák PavelČeská Třebová7500:13:45-
5MB25126Rasmussen Frank-7500:14:13-
6MB33135Pospíšil TomášGENARO7800:14:48-
7MB3875Kocourek LubomírTRAILRUN.CZ RUNSPORT.CZ7400:15:15-
8MB40153Simon PetrPolička7200:15:19-
9MB4281Vebr MichalČeská Třebová7800:15:29-
10MB4998Vacek JiříDlouhá Třebová7700:15:59-
11MB50137Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:16:00-
12MB5777Dušek MartinLibřice7700:16:33-
13MB64108Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:16:48-
14MB77115Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:18:36-
Muži C 50-59 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1491Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:12:23-
2MC39141Vaňous MartinGeodézie Ústí nad Orlicí6900:15:16-
3MC44136Hruban JanČeská Třebová6600:15:41-
4MC5186Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:16:05-
5MC63148Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:16:46-
6MC8394Korba Jan-6400:20:31-
Muži D 60 let a starší (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD32122Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:14:44-
2MD55154Leszkow PetrMK Hlinsko4400:16:21-
3MD6055Ráb PavelČeská Třebová5200:16:44-
4MD81142Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:20:10-
5MD84127Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:20:36-
6MD86111Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:12-
7MD87103Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:21:59-
8MD8854Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:23:12-
9MD9093Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:58:14-
Ženy A 20-34 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA19129Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:13:17-
2ZA30118Pokorná Anežka-9000:14:28-
3ZA41134Hronová MarkétaAtletika Chrudim9000:15:21-
Ženy B 35-44 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB52114Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:16:14-
2ZB53149Hájková LudmilaCET Česká Třebová7500:16:16-
3ZB59151Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:16:42-
4ZB65101Jarešová RadmilaJablonné7600:16:49-
5ZB6795Melšová Martina-7800:17:25-
6ZB7064Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:17:51-
7ZB8065Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:20:03-
8ZB85146Koditková IlonaHnátnice7600:20:42-
Ženy C 45 let a starší (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2676Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:14:18-
2ZC4658Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:15:52-
3ZC6696Bartošová JindraKynologové Svatý Jiří7300:17:19-
4ZC7488Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:18:17-
5ZC7957Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:20:01-
6ZC82109Šedová Jana-7300:20:11-
7ZC8959Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:23:58-
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA182Kubelka TomášVencl Team Ústí nad Orlicí9300:10:19-
1MJ2132Bílek DavidVencl tým Ústí n.O.0300:10:29-
2MA361Herda JanSKP Nymburk8300:11:17-
2MJ4113Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:11:22-
3MA5117Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:11:25-
3MJ6144Paleček OndřejOK Lokomotiva Pardubice0100:11:33-
4MJ783Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:11:36-
1MB867Fátor JanHradec Králové7900:11:44-
4MA9131Skotálek JanFbK OT9700:11:45-
5MA1085Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:11:50-
5MJ1156Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:12:15-
2MB1284Procházka MichalOrlov7700:12:22-
6MA13105Novák JosefHorní Čermná9700:12:22-
1MC1491Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:12:23-
3MB1573Dvořáček JanTrailrun.cz/Runsport.cz7900:13:00-
6MJ1669Fejfar LukášLysá nad Labem0300:13:06-
7MA17145Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:13:13-
7MJ18147Koditek JonášK.O.B. Ústí nad Orlicí0100:13:17-
1ZA19129Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:13:17-
8MJ20152Kovář LukášOB Loko Česká Třebová0100:13:23-
8MA21102Kubišta MichalRCR Bikes9000:13:25-
9MA22100Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:13:37-
4MB2370Dvořák PavelČeská Třebová7500:13:45-
10MA24121Slabý JanTvoje máma9000:14:09-
5MB25126Rasmussen Frank-7500:14:13-
1ZC2676Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:14:18-
11MA27112Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:14:21-
1M428120Nechuta MarekBike Freaks Holice0700:14:23-
12MA29155Ježek OndřejTJ Sokol Ústí nad Orlicí8500:14:26-
13MA30143Přibil MilanNotable8600:14:28-
2ZA30118Pokorná Anežka-9000:14:28-
1MD32122Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:14:44-
6MB33135Pospíšil TomášGENARO7800:14:48-
2M43480Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:14:49-
3M43599Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:14:50-
1ZJ3679Stránská VendulaTJ Jiskra Ústí n. Orl.0300:15:08-
14MA37128Doležal LukášSpartan Training Group8200:15:11-
7MB3875Kocourek LubomírTRAILRUN.CZ RUNSPORT.CZ7400:15:15-
2MC39141Vaňous MartinGeodézie Ústí nad Orlicí6900:15:16-
8MB40153Simon PetrPolička7200:15:19-
3ZA41134Hronová MarkétaAtletika Chrudim9000:15:21-
9MB4281Vebr MichalČeská Třebová7800:15:29-
2ZJ4368Fejfarová TerezaVPU0300:15:30-
3MC44136Hruban JanČeská Třebová6600:15:41-
3ZJ45124Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:15:45-
2ZC4658Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:15:52-
15MA47107Fišer DavidTvoje máma8000:15:56-
4ZJ48110Šedová TerezaCykloklub Bendl Vysoké Mýto0300:15:57-
10MB4998Vacek JiříDlouhá Třebová7700:15:59-
11MB50137Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:16:00-
4MC5186Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:16:05-
1ZB52114Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:16:14-
2ZB53149Hájková LudmilaCET Česká Třebová7500:16:16-
16MA5466Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:16:17-
2MD55154Leszkow PetrMK Hlinsko4400:16:21-
1Z45687Brožková TerezaKOB Ústí nad Orlicí0400:16:22-
12MB5777Dušek MartinLibřice7700:16:33-
4M458150Hájek DominikCET Česká Třebová0600:16:41-
3ZB59151Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:16:42-
3MD6055Ráb PavelČeská Třebová5200:16:44-
17MA61139Klusoň OldřichDannyho smečka8000:16:45-
5M462123Hurych Adam-0600:16:45-
5MC63148Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:16:46-
13MB64108Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:16:48-
4ZB65101Jarešová RadmilaJablonné7600:16:49-
3ZC6696Bartošová JindraKynologové Svatý Jiří7300:17:19-
5ZB6795Melšová Martina-7800:17:25-
6M468106Fišer JakubTvoje máma0700:17:40-
18MA69125Novák JiříHasiči Ústí nad Orlicí8000:17:45-
6ZB7064Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:17:51-
2Z471119Nechutová VendulaBike Freaks Holice0500:17:53-
5ZJ7289Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0100:18:09-
6ZJ7363Kacálková VendulaSKP Duha Lanškroun0200:18:10-
4ZC7488Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:18:17-
7ZJ7571Kroulíková ŽanetaTJ Spartak Letohrad0100:18:17-
7M476116Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:18:34-
14MB77115Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:18:36-
19MA78133Polák PetrTJ Chvojkovice-Brod8600:19:26-
5ZC7957Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:20:01-
7ZB8065Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:20:03-
4MD81142Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:20:10-
6ZC82109Šedová Jana-7300:20:11-
6MC8394Korba Jan-6400:20:31-
5MD84127Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:20:36-
8ZB85146Koditková IlonaHnátnice7600:20:42-
6MD86111Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:12-
7MD87103Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:21:59-
8MD8854Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:23:12-
7ZC8959Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:23:58-
9MD9093Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:58:14-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 85%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
88%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód