Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do vrchu na Andrlův chlum

9.1.2016, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do vrchu na Andrlův chlum
  • datum konání: 9.1.2016
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - oddíl atletiky

Sociální sítě

Místo konání

restaurace Mendrik, Ústí nad Orlicí
start intervalový od 10:00 hodin

Přihlášky

od 9:00 do 9:45 v tělocvičně VÚB (naproti hotelu Avion) - restaurace Mendrik je mimo provoz!

Startovné

dospělí a veteráni 50,- Kč, junioři a žactvo 20,-Kč

Popis tratě

měří necelé 2 km a vede od místa startu u restaurace Mendrik až na Andrlův Chlum, kde je u chaty KČT cíl závodu /všichni musí potom seběhnout zpět ke startu/. Převýšení 222 m, start ve výšce 337 m n.m., cíl ve výšce 559 m n.m. Upozorňujeme všechny startující, že se několikrát přebíhá silnice Ústí nad Orlicí - Litomyšl za plného automobilového provozu.

Ceny pro vítěze

v dospělých kategoriích finanční, u mládeže věcné odměny. Pořadatel poskytne všem po závodě zdarma čaj.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

eva.hublova@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.1.2018Běh do vrchu na Andrlův chlum122
7.1.2017Běh do vrchu na Andrlův chlum50
3.1.2015Běh do vrchu na Andrlův chlum138
4.1.2014Běh do vrchu na Andrlův chlum132
5.1.2013Běh do vrchu na Andrlův chlum68
7.1.2012Běh do vrchu na Andrlův chlum68
8.1.2011Běh do vrchu na Andrlův chlum62
9.1.2010Běh do vrchu na Andrlův chlum41
3.1.2009Běh do vrchu na Andrlův chlum54
5.1.2008Běh do vrchu na Andrlův chlum79
6.1.2007Běh do vrchu na Andrlův chlum95
7.1.2006Běh do vrchu na Andrlův chlum84
8.1.2005Běh do vrchu na Andrlův chlum107
3.1.2004Běh do vrchu na Andrlův chlum100
4.1.2003Běh do vrchu na Andrlův chlum97
5.1.2002Běh do vrchu na Andrlův chlum69
6.1.2001Běh do vrchu na Andrlův chlum108
8.1.2000Andrlův chlum, 27. ročník102
9.1.1999Běh do vrchu na Andrlův chlum, 26.ročník115

Statistika závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1691

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Zajíc Jan5318
Sadílek Ota4617
Krupička Miroslav5316
Červ Miloslav5015
Keprtová Miloslava4815
Stránský Aleš6014
Šimůnek Jan8214
Bielčik Jindřich4013
Šebek Michal8413
Svatoš Otakar3413
Hübl Radek8812
Pilgr Bohuslav5112
Pilgr Luděk7612
Soukup Jiří2712
Kubelka Tomáš9312
Kalousek Jan4112
Doleček Josef7912
Mannlová Jana8012
Vacek Martin6911
Havran Miroslav3711
Šafář Jaroslav5111
Kubelka Petr9510
Valter Pavel5210
Matyášová Jana6510
Kratochvíl Miloš7510
Dobšíček Pavel809
Vytlačilová Lenka849
Zajíc Jakub899
Jadrný Lubomír739
Šimůnková Pavla779
Novotný Jiří459
Nechvíl Petr919
Jirásková Eva648
Razým Jan578
Siegel Josef868
Čechal Jaroslav618
Stránská Adéla918
Hrdina Jaroslav477
Koblížek Kamil807
Marhold Luboš777
Marhold Petr787
Kebrle Milan757
Mertová Michaela767
Sontáková Lenka917
Šimůnek Jan497
Heger Vojtěch747
Nágl Marek687
Bielčik Petr717
Kopecký Libor567
Kolář Radim697

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M431180Koditek JonášK.O.B. Ústí nad Orlicí0100:13:39-
2M440135Vebr DominikISCAREX Junior Team0300:14:38-
3M452184Nechuta MarekBike Freaks Holice0700:15:24-
4M462113Kovář LukášOB Česká Třebová0100:15:58-
5M474125Kapoun JanAtletika Polička0300:17:05-
6M48169Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:17:54-
7M488157Marhold JanChoceň0800:18:52-
8M489117Neugebauer TomášBike Freaks Holice0400:18:55-
9M490112Kovář RadimOB Česká Třebová0500:18:58-
10M49976Novák VojtěchBike Freaks Holice0700:20:19-
11M4108162Marhold DanielHorní Jelení0900:22:39-
Žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z448114Kovářová JanaOB Česká Třebová0200:15:16-
2Z458156Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:15:47-
3Z470168Papoušková MartinaCyklo-Ski klub Polička0200:16:50-
4Z472185Nechutová VendulaBike Freaks Holice0500:16:59-
5Z410084Nováková EllenHasiči Ústí0700:20:20-
6Z4110160Marholdová AnetaHorní Jelení0700:24:48-
Junioři (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2132Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:10:35-
2MJ3134Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:10:46-
3MJ4144Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:10:57-
4MJ5141Křivda TomášK.O.B. Choceň9900:11:03-
5MJ7174Grzyb MateuszOpoczno Sport Team9900:11:31-
6MJ12111Procházka MichalCyklo Bendl9900:12:00-
7MJ33166Holubář PatrikÚstí n.O.0000:13:45-
8MJ4770Bečka OndřejBike Freaks Holice0000:15:13-
9MJ55167Papoušek JanCyklo-Ski klub Polička9700:15:40-
Muži A (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1200Hübl RadekJiskra UO8800:10:22-
2MA6172Šilar ZdeněkÚstí n.O.8100:11:08-
3MA8110Procházka Michal 1CC Choceň7700:11:35-
4MA9124Havran JanISCAREX ČT9300:11:36-
5MA10143Pátek MichalK.O.B. Choceň8600:11:57-
6MA1158Doleček JosefFort SMC7900:11:59-
7MA14153Kubišta MichalRCR Bikes ČT9000:12:03-
8MA15127Radiměřský KarelISCAREX ČT8700:12:11-
9MA16176Jureček MichalISCAREX ČT9600:12:12-
10MA17122Nojman RadimCykloprofi Holice7700:12:17-
11MA18197Koblížek KamilK.O.B. Ústí nad Orlicí8000:12:21-
12MA20199Petr DanielCyklo SKI klub Polička8900:12:38-
13MA21154Budina JakubČeskáTřebová9300:12:43-
14MA2264Fátor JanKOB Dobruška7900:12:44-
15MA23139Pešek OndřejK.O.B. Choceň8500:12:55-
16MA2473Mikulecký JiříSDH UO8400:12:58-
17MA25198Mikulecký VojtěchCyklo Bendl9600:13:04-
18MA2679Válka MichaelČeskáTřebová9300:13:10-
19MA32151Beneš MichalRUNSPORT8300:13:45-
20MA34170Vacek TomášŘíčky9100:13:56-
21MA35146Sládek FrantišekCC Choceň8300:13:57-
22MA42131Getzel Ondřej-7900:14:47-
23MA4375Mikulecký TomášAKCCS8500:14:54-
24MA46145Bláha PetrVysoké Mýto7800:15:12-
25MA4955Šimůnek JanISCAREX8200:15:21-
26MA53148Zábranský AlešRybitví7800:15:29-
27MA54152Zastoupil MarekLanšperk9500:15:31-
28MA6367Grunta PřemyslHasiči Ústí9000:16:05-
29MA66126Dvořáček JanTrialrun.cz7900:16:25-
30MA87158Marhold PetrChoceň7800:18:51-
31MA93130Košnar FilipTrialrun.cz9100:19:27-
32MA10056Novák JiříHasiči Ústí8000:20:20-
33MA103196Polák PetrTJ Chvojkovice Brod8600:20:30-
34MA109163Marhold LubošHorní Jelení7700:22:40-
Muži B (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB19192Macháček PetrPUNKWORX7200:12:33-
2MB27150Jirout BohumilGOMANGO7300:13:21-
3MB29118Neugebauer JiříBike Freaks Holice7300:13:36-
4MB38169Brožek TomášKOB Ústí n.O.6900:14:29-
5MB39186Vaňous MartinGeodezie6900:14:31-
6MB44193Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:15:09-
7MB45165Poljak MiroslavTřebovice7000:15:10-
8MB61188Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:15:54-
9MB68129Kapoun PetrAtletika Polička7500:16:40-
10MB69194Velinský MiroslavLibchavy7200:16:42-
11MB80147Sojma PetrCC Choceň7300:17:51-
12MB91116Novák MartinHolice7600:19:00-
Muži C (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC13149Buriánek RomanISCAREX ČT6500:12:02-
2MC3068Donát VáclavVencl Tým Ústí nad Orlicí6500:13:38-
3MC37133Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:14:26-
4MC4177Hruban JanČeskáTřebová6600:14:42-
5MC5188Šeda PetrDlouhá Třebová6100:15:22-
6MC82120Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pardubice5900:18:07-
7MC86164Grätz LuděkSokol UO5800:18:22-
Muži D (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3654Krupička MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5300:14:06-
2MD56128Červ MiloslavAtletika Polička5000:15:40-
3MD60123Hájek FrantišekFGT Stolany4900:15:49-
4MD67171Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:16:34-
5MD7159Valter PavelÚstí n.O.5200:16:57-
6MD75142Švadlena JiříK.O.B. Choceň4600:17:16-
7MD97138Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:20:10-
8MD102189Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:20:23-
9MD105137Bielčik JindřichLichkov4000:21:31-
10MD10771Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:21:57-
Ženy A (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA78182Nováková MarkétaK.O.B. Ústí nad Orlicí0000:17:43-
2ZA79140Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:17:48-
3ZA8587Benedová LenkaSK SRCH8500:18:19-
4ZA10463Turcanu EcaterinaSDH UO9300:21:08-
Ženy B (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB28136Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:13:26-
2ZB50121Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:15:21-
3ZB57183Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:15:45-
4ZB59191Šedová JanaSruby7300:15:48-
5ZB64175Černá MarkétaISCAREX ČT7000:16:12-
6ZB65109Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:16:15-
7ZB73178Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:17:01-
8ZB7683Hrušková DarinaČeskáTřebová7500:17:38-
9ZB77173Mannlová JanaISCAREX ČT8000:17:43-
10ZB8386Pirklová MarkétaISCAREX ČT7900:18:11-
11ZB8482Sejkorová LenkaISCAREX ČT6300:18:16-
12ZB92119Cinková JitkaPardubice6800:19:07-
13ZB9461Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:19:39-
14ZB95179Koditková IlonaHnátnice7600:19:47-
15ZB96181Nováková KateřinaLibchavy7800:19:47-
16ZB9880Fátorová Čeníková BarboraKOB Dobruška7800:20:18-
17ZB10681Keprtová MiloslavaISCAREX ČT4800:21:37-
18ZB111161Marholdová MichaelaHorní Jelení7700:24:59-
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1200Hübl RadekJiskra UO8800:10:22-
1MJ2132Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:10:35-
2MJ3134Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:10:46-
3MJ4144Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:10:57-
4MJ5141Křivda TomášK.O.B. Choceň9900:11:03-
2MA6172Šilar ZdeněkÚstí n.O.8100:11:08-
5MJ7174Grzyb MateuszOpoczno Sport Team9900:11:31-
3MA8110Procházka Michal 1CC Choceň7700:11:35-
4MA9124Havran JanISCAREX ČT9300:11:36-
5MA10143Pátek MichalK.O.B. Choceň8600:11:57-
6MA1158Doleček JosefFort SMC7900:11:59-
6MJ12111Procházka MichalCyklo Bendl9900:12:00-
1MC13149Buriánek RomanISCAREX ČT6500:12:02-
7MA14153Kubišta MichalRCR Bikes ČT9000:12:03-
8MA15127Radiměřský KarelISCAREX ČT8700:12:11-
9MA16176Jureček MichalISCAREX ČT9600:12:12-
10MA17122Nojman RadimCykloprofi Holice7700:12:17-
11MA18197Koblížek KamilK.O.B. Ústí nad Orlicí8000:12:21-
1MB19192Macháček PetrPUNKWORX7200:12:33-
12MA20199Petr DanielCyklo SKI klub Polička8900:12:38-
13MA21154Budina JakubČeskáTřebová9300:12:43-
14MA2264Fátor JanKOB Dobruška7900:12:44-
15MA23139Pešek OndřejK.O.B. Choceň8500:12:55-
16MA2473Mikulecký JiříSDH UO8400:12:58-
17MA25198Mikulecký VojtěchCyklo Bendl9600:13:04-
18MA2679Válka MichaelČeskáTřebová9300:13:10-
2MB27150Jirout BohumilGOMANGO7300:13:21-
1ZB28136Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:13:26-
3MB29118Neugebauer JiříBike Freaks Holice7300:13:36-
2MC3068Donát VáclavVencl Tým Ústí nad Orlicí6500:13:38-
1M431180Koditek JonášK.O.B. Ústí nad Orlicí0100:13:39-
19MA32151Beneš MichalRUNSPORT8300:13:45-
7MJ33166Holubář PatrikÚstí n.O.0000:13:45-
20MA34170Vacek TomášŘíčky9100:13:56-
21MA35146Sládek FrantišekCC Choceň8300:13:57-
1MD3654Krupička MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5300:14:06-
3MC37133Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:14:26-
4MB38169Brožek TomášKOB Ústí n.O.6900:14:29-
5MB39186Vaňous MartinGeodezie6900:14:31-
2M440135Vebr DominikISCAREX Junior Team0300:14:38-
4MC4177Hruban JanČeskáTřebová6600:14:42-
22MA42131Getzel Ondřej-7900:14:47-
23MA4375Mikulecký TomášAKCCS8500:14:54-
6MB44193Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:15:09-
7MB45165Poljak MiroslavTřebovice7000:15:10-
24MA46145Bláha PetrVysoké Mýto7800:15:12-
8MJ4770Bečka OndřejBike Freaks Holice0000:15:13-
1Z448114Kovářová JanaOB Česká Třebová0200:15:16-
25MA4955Šimůnek JanISCAREX8200:15:21-
2ZB50121Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:15:21-
5MC5188Šeda PetrDlouhá Třebová6100:15:22-
3M452184Nechuta MarekBike Freaks Holice0700:15:24-
26MA53148Zábranský AlešRybitví7800:15:29-
27MA54152Zastoupil MarekLanšperk9500:15:31-
9MJ55167Papoušek JanCyklo-Ski klub Polička9700:15:40-
2MD56128Červ MiloslavAtletika Polička5000:15:40-
3ZB57183Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:15:45-
2Z458156Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:15:47-
4ZB59191Šedová JanaSruby7300:15:48-
3MD60123Hájek FrantišekFGT Stolany4900:15:49-
8MB61188Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:15:54-
4M462113Kovář LukášOB Česká Třebová0100:15:58-
28MA6367Grunta PřemyslHasiči Ústí9000:16:05-
5ZB64175Černá MarkétaISCAREX ČT7000:16:12-
6ZB65109Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:16:15-
29MA66126Dvořáček JanTrialrun.cz7900:16:25-
4MD67171Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:16:34-
9MB68129Kapoun PetrAtletika Polička7500:16:40-
10MB69194Velinský MiroslavLibchavy7200:16:42-
3Z470168Papoušková MartinaCyklo-Ski klub Polička0200:16:50-
5MD7159Valter PavelÚstí n.O.5200:16:57-
4Z472185Nechutová VendulaBike Freaks Holice0500:16:59-
7ZB73178Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:17:01-
5M474125Kapoun JanAtletika Polička0300:17:05-
6MD75142Švadlena JiříK.O.B. Choceň4600:17:16-
8ZB7683Hrušková DarinaČeskáTřebová7500:17:38-
9ZB77173Mannlová JanaISCAREX ČT8000:17:43-
1ZA78182Nováková MarkétaK.O.B. Ústí nad Orlicí0000:17:43-
2ZA79140Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:17:48-
11MB80147Sojma PetrCC Choceň7300:17:51-
6M48169Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:17:54-
6MC82120Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pardubice5900:18:07-
10ZB8386Pirklová MarkétaISCAREX ČT7900:18:11-
11ZB8482Sejkorová LenkaISCAREX ČT6300:18:16-
3ZA8587Benedová LenkaSK SRCH8500:18:19-
7MC86164Grätz LuděkSokol UO5800:18:22-
30MA87158Marhold PetrChoceň7800:18:51-
7M488157Marhold JanChoceň0800:18:52-
8M489117Neugebauer TomášBike Freaks Holice0400:18:55-
9M490112Kovář RadimOB Česká Třebová0500:18:58-
12MB91116Novák MartinHolice7600:19:00-
12ZB92119Cinková JitkaPardubice6800:19:07-
31MA93130Košnar FilipTrialrun.cz9100:19:27-
13ZB9461Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:19:39-
14ZB95179Koditková IlonaHnátnice7600:19:47-
15ZB96181Nováková KateřinaLibchavy7800:19:47-
7MD97138Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:20:10-
16ZB9880Fátorová Čeníková BarboraKOB Dobruška7800:20:18-
10M49976Novák VojtěchBike Freaks Holice0700:20:19-
5Z410084Nováková EllenHasiči Ústí0700:20:20-
32MA10056Novák JiříHasiči Ústí8000:20:20-
8MD102189Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:20:23-
33MA103196Polák PetrTJ Chvojkovice Brod8600:20:30-
4ZA10463Turcanu EcaterinaSDH UO9300:21:08-
9MD105137Bielčik JindřichLichkov4000:21:31-
17ZB10681Keprtová MiloslavaISCAREX ČT4800:21:37-
10MD10771Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:21:57-
11M4108162Marhold DanielHorní Jelení0900:22:39-
34MA109163Marhold LubošHorní Jelení7700:22:40-
6Z4110160Marholdová AnetaHorní Jelení0700:24:48-
18ZB111161Marholdová MichaelaHorní Jelení7700:24:59-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Ahoj Milane, prosím o opravu výsledků u závodníků: Luboš Marhold a Daniel Marhold, 40:29, správný čas 22:38 Petr Marhold a Jan Marhold, 36:41, správný čas 18:51. Nevím jak, ale časomíře se k našim časům podařilo přidat 17 min a 50 sec. Po skončení závodu a zveřejnění výsledků jsme na to organizátory upozornili a správné časy nahlásili, nicméně k vám se to zřejmě nedostalo. Díky, Petr Marhold
marhold
marholdovi opraveni :)
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód