Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch

7.7.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 7.7.2001
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
25.6.2023Mladkov - Suchý vrch75
22.6.2019Mladkov - Suchý vrch84
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2702

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4624
Javůrek Jiří4822
Bielčik Jindřich4019
Dostálek Petr6719
Pechek František5319
Vacek Martin6917
Stránský Aleš6017
Marek František4115
Jirásková Eva6415
Šimůnek Jan4915
Svatoš Otakar3414
Tučný Jan4714
Šimůnek Jan8213
Šír Václav4813
Kolínek František5613
Šalplachta Jindřich4713
Šmída Oldřich4812
Sadílek Václav5012
Tempír František4912
Pleticha František4212
Zajíc Jan5312
Tichý Pavel6311
Zdeněk Bílý5911
Koblížek Jindřich4811
Krupička Miroslav5311
Novotný Jiří4511
Šafář Jaroslav5111
Merta Jaroslav3511
Vodička Jan4511
Dobšíček Pavel8011
Keprtová Miloslava4810
Horáček Michal7510
Mertová Michaela7610
Šrůtek Stanislav5810
Kalousek Jan4110
Hejl Jan5310
Dušková Lenka8010
Gombita Josef5810
Paulů Blanka5410
Vítek Miroslav729
Jandejsek Zdeněk619
Palko Aleš719
Krejčí Stanislav639
Navrátilová Lucie809
Vraštilová Miloslava569
Špacír Ladislav559
Krejsa Václav529
Krunčík Pavel859
Sedlák Jiří589
Červ Miloslav509

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,500 km, 522,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ15103Vinzens OndřejCTC Fort Stavoartikel Ústí nad Orlicí8300:43:07106,31
2MJ1874Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:50103,09
3MJ3537Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:46:3790,59
4MJ45112Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:47:5684,68
5MJ5064Moravec MartinVencl tým8400:48:2782,36
6MJ5662Groš VojtěchP.J. Radhošť8500:49:2078,39
7MJ80119Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:53:0261,77
8MJ8163Groš ŠtefanP.J. Radhošť8400:53:0561,54
9MJ8268Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:53:0861,32
10MJ93113Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:57:1043,20
11MJ10317Kozel MartinASPV Trutnov8900:59:5530,85
Muži A (trať 9,500 km, 522,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA135Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:38:45101,59
2MA24Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:39:0899,63
3MA331Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:39:1898,78
4MA444Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:39:3797,16
5MA5110Dobšíček Pavel2 B Tým8000:40:0394,94
6MA6127Palko AlešRosice u Brna7100:40:4691,27
7MA730Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:40:5790,33
8MA10100Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:41:2687,85
9MA1153Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:5685,29
10MA1232Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:42:0784,35
11MA13120Pozler TomášAC Pardubice7600:42:4980,77
12MA1433Smetana JosefDatalusk Jihlava6900:42:5880,00
13MA1652Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:43:0979,06
14MA21102Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6300:44:110,00
15MA2240Adamec JosefATC Nekoř8100:44:4171,21
15MA2239Strnad VladimírATC Letohrad7700:44:4171,21
17MA2675Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:45:3866,35
18MA2746Smešný BronislavSokol Sobotín6800:45:4765,58
19MA29104Pirkl MichalRychnov nad Kněžnou7400:46:0464,13
20MA3354Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:46:2862,08
21MA3460Pross DavidPorkert Skuhrov n. B.7500:46:3061,91
22MA3894Venera MiroslavAŠ Mladá Boleslav6500:47:0459,01
23MA395Pánek LiborAsics Team Přerov7900:47:1657,99
24MA41101Grycman KazimirCiechowice7200:47:340,00
25MA433Mikulík DanielAsics Team Přerov7300:47:4555,51
26MA4680Mikelka OskarSK-M Vraclav7800:48:0254,06
27MA4899Bříza VáclavŽamberk7000:48:0553,80
28MA5369Dragolov DanielBrno6700:48:4250,65
29MA5711Vodička JanAsics Team Přerov7800:49:5044,84
30MA5929Suchánek LukášKHB Radegast7900:50:2142,20
31MA6098Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:50:2441,94
32MA6184Dvořák JiříViking Jilemnice6300:50:2541,86
33MA64116Kozák RadimBrno8000:51:0038,87
34MA67128Otcovský ZdeněkSKI Klub Polička7300:51:1038,02
35MA6891Dostálek PetrTěchonín6700:51:1637,51
36MA7997Syrovátka MilošAŠ Mladá Boleslav6300:52:5928,72
37MA9095Venera PetrAŠ Mladá Boleslav6600:56:548,66
38MA9634Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:57:563,37
39MA9796Schulz VlastimilAŠ Mladá Boleslav6700:58:250,90
40MA98106Mocek TomášAC Pardubice7900:58:470,00
41MA10290Bielčik PetrLichkov7100:59:540,00
42MA10693Vaňous MartinCTC Fort Stavoartikel Ústí nad Orlicí6901:00:100,00
43MA115115Kozák PavelXXX7601:05:580,00
44MA116107Cvrček MartinSokol Stříbež7901:06:080,00
45MA11851Krupica ZdeněkKlášterec nad Orlicí7201:07:200,00
46MA12525Gabriel EvženXXX6501:11:140,00
Muži B (trať 9,500 km, 522,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB856Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:01104,61
2MB927Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:41:12103,73
3MB1770Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:43:4491,66
4MB2067Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:44:0689,92
5MB2476Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:44:5486,11
6MB2565Kylar IvoJiskra Králíky5400:45:3083,25
7MB2873Čechal JaroslavTS Letohrad6100:45:5681,18
8MB4061Groš ŠtefanFoto Morava6100:47:1874,67
9MB422Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:47:4372,69
10MB4419Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:47:5471,81
11MB4718Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:48:0471,02
12MB5243Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:48:4068,16
13MB5441Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:48:4567,76
14MB5528Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:49:0566,18
15MB5892Hejl JanŠumperk5300:50:0761,25
16MB66114Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6100:51:0656,57
17MB6936Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:51:2754,90
18MB7016Zajíc JanKRB Chrudim5300:51:2954,74
19MB76129Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:52:2850,06
20MB78105Zdeněk BílýMK Pardubice5900:52:5148,23
21MB8881Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:55:0637,51
22MB928Pečenka LiborKHB Radegast6100:57:0528,07
23MB11214Krása RomanISCAREX Česká Třebová5301:04:050,00
24MB11924Přívětivý JiříBranky6101:08:480,00
25MB12915Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5201:13:310,00
Muži C (trať 9,500 km, 522,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1942Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:44:04106,21
2MC3078Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:46:0797,19
3MC3159Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:46:1596,60
4MC3283Tempír FrantišekSokol Štíty4900:46:2096,24
5MC3666Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:46:5693,60
6MC3738Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:47:0293,16
7MC4979Skalický JiříSokol Žamberk5000:48:1487,88
8MC51109Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:48:3786,20
9MC6313Vodička JanŠela Sport Přerov4500:50:5775,93
10MC6520Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:51:0275,57
11MC7187Sadílek VáclavKulina5000:51:5271,90
12MC74118Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:52:0670,88
13MC7588Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:52:1969,92
14MC7749Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:52:3169,04
15MC8512Les JosefKČT Třemošná4700:54:1561,42
16MC86126Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5000:54:2160,98
17MC9457Koblížek JindřichLíšnice4800:57:2647,42
18MC956Tučný JanMK Pardubice4700:57:4246,25
19MC9950Krumer MiroslavOstrov4900:59:2338,85
20MC10572Novotný JiříClub 21 Letohrad4501:00:0935,48
21MC11347Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:05:0413,85
22MC121124Kubíček JanLitomyšl5001:10:350,00
Muži D (trať 9,500 km, 522,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7345Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:52:04105,14
2MD8389Bielčík JindřichLichkov 00:53:3599,46
3MD8748Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:54:4095,40
4MD1089Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:00:4572,64
5MD111125Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:03:4961,16
6MD127123Kalousek JanSK Žamberk4101:11:5830,66
7MD1307Domanský IvoAVC Praha3801:18:216,77
Juniorky (trať 9,500 km, 522,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7271Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:51:58116,17
2ŽJ8910Ptáčková LenkaAC Škoda Plzeň8500:55:46102,73
3ŽJ10926Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:01:5381,09
4ŽJ11086Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8401:02:5377,56
5ŽJ11722Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:06:3964,23
6ŽJ12085Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:09:4753,15
Ženy A (trať 9,500 km, 522,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6258Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:50:36118,13
2ZA9121Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:56:5595,43
3ZA100121Mertová MichaelaPraha7600:59:2586,44
4ZA104111Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6900:59:5684,58
5ZA107108Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:00:3582,25
6ZA122130Cacková LenkaBlesk Králiky6701:10:4046,01
7ZA128117Davidová PavlínaBrno7601:13:0937,08
Ženy B (trať 9,500 km, 522,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB841Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:53:48119,40
2ZB10177Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:59:27100,43
3ZB11482Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:05:2980,18
4ZB123122Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:10:5362,05
5ZB12455Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:10:5461,99
6ZB12623Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:11:1760,70
Trať 9,500 km, 522,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA135Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:38:45101,59
2MA24Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:39:0899,63
3MA331Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:39:1898,78
4MA444Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:39:3797,16
5MA5110Dobšíček Pavel2 B Tým8000:40:0394,94
6MA6127Palko AlešRosice u Brna7100:40:4691,27
7MA730Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:40:5790,33
1MB856Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:01104,61
2MB927Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:41:12103,73
8MA10100Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:41:2687,85
9MA1153Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:5685,29
10MA1232Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:42:0784,35
11MA13120Pozler TomášAC Pardubice7600:42:4980,77
12MA1433Smetana JosefDatalusk Jihlava6900:42:5880,00
1MJ15103Vinzens OndřejCTC Fort Stavoartikel Ústí nad Orlicí8300:43:07106,31
13MA1652Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:43:0979,06
3MB1770Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:43:4491,66
2MJ1874Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:50103,09
1MC1942Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:44:04106,21
4MB2067Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:44:0689,92
14MA21102Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6300:44:110,00
15MA2240Adamec JosefATC Nekoř8100:44:4171,21
15MA2239Strnad VladimírATC Letohrad7700:44:4171,21
5MB2476Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:44:5486,11
6MB2565Kylar IvoJiskra Králíky5400:45:3083,25
17MA2675Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:45:3866,35
18MA2746Smešný BronislavSokol Sobotín6800:45:4765,58
7MB2873Čechal JaroslavTS Letohrad6100:45:5681,18
19MA29104Pirkl MichalRychnov nad Kněžnou7400:46:0464,13
2MC3078Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:46:0797,19
3MC3159Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:46:1596,60
4MC3283Tempír FrantišekSokol Štíty4900:46:2096,24
20MA3354Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:46:2862,08
21MA3460Pross DavidPorkert Skuhrov n. B.7500:46:3061,91
3MJ3537Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:46:3790,59
5MC3666Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:46:5693,60
6MC3738Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:47:0293,16
22MA3894Venera MiroslavAŠ Mladá Boleslav6500:47:0459,01
23MA395Pánek LiborAsics Team Přerov7900:47:1657,99
8MB4061Groš ŠtefanFoto Morava6100:47:1874,67
24MA41101Grycman KazimirCiechowice7200:47:340,00
9MB422Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:47:4372,69
25MA433Mikulík DanielAsics Team Přerov7300:47:4555,51
10MB4419Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:47:5471,81
4MJ45112Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:47:5684,68
26MA4680Mikelka OskarSK-M Vraclav7800:48:0254,06
11MB4718Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:48:0471,02
27MA4899Bříza VáclavŽamberk7000:48:0553,80
7MC4979Skalický JiříSokol Žamberk5000:48:1487,88
5MJ5064Moravec MartinVencl tým8400:48:2782,36
8MC51109Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:48:3786,20
12MB5243Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:48:4068,16
28MA5369Dragolov DanielBrno6700:48:4250,65
13MB5441Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:48:4567,76
14MB5528Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:49:0566,18
6MJ5662Groš VojtěchP.J. Radhošť8500:49:2078,39
29MA5711Vodička JanAsics Team Přerov7800:49:5044,84
15MB5892Hejl JanŠumperk5300:50:0761,25
30MA5929Suchánek LukášKHB Radegast7900:50:2142,20
31MA6098Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:50:2441,94
32MA6184Dvořák JiříViking Jilemnice6300:50:2541,86
1ZA6258Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:50:36118,13
9MC6313Vodička JanŠela Sport Přerov4500:50:5775,93
33MA64116Kozák RadimBrno8000:51:0038,87
10MC6520Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:51:0275,57
16MB66114Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6100:51:0656,57
34MA67128Otcovský ZdeněkSKI Klub Polička7300:51:1038,02
35MA6891Dostálek PetrTěchonín6700:51:1637,51
17MB6936Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:51:2754,90
18MB7016Zajíc JanKRB Chrudim5300:51:2954,74
11MC7187Sadílek VáclavKulina5000:51:5271,90
1ŽJ7271Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:51:58116,17
1MD7345Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:52:04105,14
12MC74118Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:52:0670,88
13MC7588Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:52:1969,92
19MB76129Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:52:2850,06
14MC7749Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:52:3169,04
20MB78105Zdeněk BílýMK Pardubice5900:52:5148,23
36MA7997Syrovátka MilošAŠ Mladá Boleslav6300:52:5928,72
7MJ80119Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:53:0261,77
8MJ8163Groš ŠtefanP.J. Radhošť8400:53:0561,54
9MJ8268Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:53:0861,32
2MD8389Bielčík JindřichLichkov 00:53:3599,46
1ZB841Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:53:48119,40
15MC8512Les JosefKČT Třemošná4700:54:1561,42
16MC86126Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5000:54:2160,98
3MD8748Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:54:4095,40
21MB8881Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:55:0637,51
2ŽJ8910Ptáčková LenkaAC Škoda Plzeň8500:55:46102,73
37MA9095Venera PetrAŠ Mladá Boleslav6600:56:548,66
2ZA9121Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:56:5595,43
22MB928Pečenka LiborKHB Radegast6100:57:0528,07
10MJ93113Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:57:1043,20
17MC9457Koblížek JindřichLíšnice4800:57:2647,42
18MC956Tučný JanMK Pardubice4700:57:4246,25
38MA9634Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:57:563,37
39MA9796Schulz VlastimilAŠ Mladá Boleslav6700:58:250,90
40MA98106Mocek TomášAC Pardubice7900:58:470,00
19MC9950Krumer MiroslavOstrov4900:59:2338,85
3ZA100121Mertová MichaelaPraha7600:59:2586,44
2ZB10177Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:59:27100,43
41MA10290Bielčik PetrLichkov7100:59:540,00
11MJ10317Kozel MartinASPV Trutnov8900:59:5530,85
4ZA104111Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6900:59:5684,58
20MC10572Novotný JiříClub 21 Letohrad4501:00:0935,48
42MA10693Vaňous MartinCTC Fort Stavoartikel Ústí nad Orlicí6901:00:100,00
5ZA107108Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:00:3582,25
4MD1089Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:00:4572,64
3ŽJ10926Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:01:5381,09
4ŽJ11086Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8401:02:5377,56
5MD111125Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:03:4961,16
23MB11214Krása RomanISCAREX Česká Třebová5301:04:050,00
21MC11347Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:05:0413,85
3ZB11482Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:05:2980,18
43MA115115Kozák PavelXXX7601:05:580,00
44MA116107Cvrček MartinSokol Stříbež7901:06:080,00
5ŽJ11722Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:06:3964,23
45MA11851Krupica ZdeněkKlášterec nad Orlicí7201:07:200,00
24MB11924Přívětivý JiříBranky6101:08:480,00
6ŽJ12085Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:09:4753,15
22MC121124Kubíček JanLitomyšl5001:10:350,00
6ZA122130Cacková LenkaBlesk Králiky6701:10:4046,01
4ZB123122Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:10:5362,05
5ZB12455Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:10:5461,99
46MA12525Gabriel EvženXXX6501:11:140,00
6ZB12623Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:11:1760,70
6MD127123Kalousek JanSK Žamberk4101:11:5830,66
7ZA128117Davidová PavlínaBrno7601:13:0937,08
25MB12915Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5201:13:310,00
7MD1307Domanský IvoAVC Praha3801:18:216,77

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód