Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch

9.7.1989, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 9.7.1989
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.6.2020Mladkov - Suchý vrch - Memoriál Dobroslava Marečka-
22.6.2019Mladkov - Suchý vrch84
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 35
  • závodníků na všech ročnících: 3257

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4825
Pechek František5321
Bielčik Jindřich4021
Dostálek Petr6721
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Tučný Jan4716
Marek František4116
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6416
Kolínek František5614
Tempír František4914
Šimůnek Jan8214
Šír Václav4814
Šalplachta Jindřich4714
Šrutek Stanislav5813
Vraštilová Miloslava5613
Pleticha František4213
Šmída Oldřich4813
Vodička Jan4513
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Tichý Pavel6312
Sadílek Václav5012
Dušková Lenka8012
Merta Jaroslav3512
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Zajíc Jan5312
Dobšíček Pavel8012
Krunčík Pavel8511
Zdeněk Bílý5911
Horáček Michal7511
Jandejsek Zdeněk6111
Vacarda Vladimír5911
Krupička Miroslav5311
Gombita Josef5811
Keprtová Miloslava4811
Mertová Michaela7610
Krejčí Stanislav6310
Vítek Miroslav7210
Ožana Václav6410
Krejsa Václav5210
Hanuš Petr6410
Hejl Jan5310
Kalousek Jan4110
Křenek Miroslav509

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 9,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:41:1030
2MA22Novotný JiříSokol Havlovice5400:41:4829
3MA43Eliáš PetrNAB Včelákov6000:42:4528
4MA54Červ MiloslavSK Polička5000:44:0327
5MA65Klec PavelNAB Včelákov6400:44:0926
6MA86Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5700:44:4025
7MA97Dostálek PetrSokol Lukavice6700:44:4324
8MA108Fencl JiříNAB Včelákov6300:44:5923
9MA119Krejčí PavelJablonne nad Orlicí5300:45:2222
10MA1210Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:45:2821
11MA1411Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:46:0520
12MA1512Zajíc JanSlavia VŠCHT Pardubice5300:46:4819
13MA1613Šusta Pavelneregistrován5800:47:1218
14MA1814Kožnar JanSokol Mladkov6400:47:3417
15MA2215Taláček PetrKrálíky5800:49:2616
16MA2516Tomšů PetrLokomotiva Pardubice6400:50:4415
17MA2617Čech IvanSokol Třebeš HO ALPIN HK7000:50:5014
18MA2718Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:51:1013
19MA3119Wendlig MiroslavAlbrechtice5300:52:0312
20MA3220Soukup PavelSokol Poniklá5800:52:4811
21MA3721Doležal FrantišekSpartak Hradec Králové5900:59:1610
22MA4022Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:02:119
Muži B (trať 9,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB323Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:42:0920
2MB724Kunrt MiroslavSedloňov4900:44:1019
3MB1725Linhart MilošTepna Velké Poříčí4400:47:2218
4MB1926Zounar VladimírSpartak Horní Slavkov4200:47:3817
5MB2027Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:48:0316
6MB2128Sadílek OtaSokol Albrechtice4600:48:2415
7MB2329Burda VladimírLitvínov4500:49:5114
8MB3030Bielčik JindřichLichkov4000:51:4313
9MB3931Kotyza AntonínSokol Mladkov4601:01:3612
10MB4132Kalous JanSokol Žamberk4101:02:2211
11MB4533Pleticha FrantišekSparta Praha4201:21:0010
Muži C (trať 9,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1334Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:45:3910
2MC2435Ondrák BohumírSK Nové Město na Moravě3600:50:259
3MC2836Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:51:368
4MC3337Kousal OldřichLokomotiva Přerov3800:54:307
5MC3638Kožnar JanSokol Mladkov3900:58:186
6MC3839Pecháček JosefSokol Albrechtice3800:59:275
Ženy A (trať 9,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2940Coufalová JanaVŠTJ Olomouc6500:51:4110
2ZA3441Hloušková TaťánaSokol Kostelec nad Orlicí5900:57:239
3ZA3542Novotná EvaLoko Česká Třebová4800:57:428
4ZA4243Zajícová VěraSKI Jilemnice4601:02:267
5ZA4344Javůrková VěraTn Svoboda5001:12:276
6ZA4445Horáková HedvikaSlovan Moravská Třebová4801:16:235
Trať 9,500 km, 450,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:41:1030
2MA22Novotný JiříSokol Havlovice5400:41:4829
1MB323Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:42:0920
3MA43Eliáš PetrNAB Včelákov6000:42:4528
4MA54Červ MiloslavSK Polička5000:44:0327
5MA65Klec PavelNAB Včelákov6400:44:0926
2MB724Kunrt MiroslavSedloňov4900:44:1019
6MA86Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5700:44:4025
7MA97Dostálek PetrSokol Lukavice6700:44:4324
8MA108Fencl JiříNAB Včelákov6300:44:5923
9MA119Krejčí PavelJablonne nad Orlicí5300:45:2222
10MA1210Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:45:2821
1MC1334Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:45:3910
11MA1411Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:46:0520
12MA1512Zajíc JanSlavia VŠCHT Pardubice5300:46:4819
13MA1613Šusta Pavelneregistrován5800:47:1218
3MB1725Linhart MilošTepna Velké Poříčí4400:47:2218
14MA1814Kožnar JanSokol Mladkov6400:47:3417
4MB1926Zounar VladimírSpartak Horní Slavkov4200:47:3817
5MB2027Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:48:0316
6MB2128Sadílek OtaSokol Albrechtice4600:48:2415
15MA2215Taláček PetrKrálíky5800:49:2616
7MB2329Burda VladimírLitvínov4500:49:5114
2MC2435Ondrák BohumírSK Nové Město na Moravě3600:50:259
16MA2516Tomšů PetrLokomotiva Pardubice6400:50:4415
17MA2617Čech IvanSokol Třebeš HO ALPIN HK7000:50:5014
18MA2718Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:51:1013
3MC2836Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:51:368
1ZA2940Coufalová JanaVŠTJ Olomouc6500:51:4110
8MB3030Bielčik JindřichLichkov4000:51:4313
19MA3119Wendlig MiroslavAlbrechtice5300:52:0312
20MA3220Soukup PavelSokol Poniklá5800:52:4811
4MC3337Kousal OldřichLokomotiva Přerov3800:54:307
2ZA3441Hloušková TaťánaSokol Kostelec nad Orlicí5900:57:239
3ZA3542Novotná EvaLoko Česká Třebová4800:57:428
5MC3638Kožnar JanSokol Mladkov3900:58:186
21MA3721Doležal FrantišekSpartak Hradec Králové5900:59:1610
6MC3839Pecháček JosefSokol Albrechtice3800:59:275
9MB3931Kotyza AntonínSokol Mladkov4601:01:3612
22MA4022Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:02:119
10MB4132Kalous JanSokol Žamberk4101:02:2211
4ZA4243Zajícová VěraSKI Jilemnice4601:02:267
5ZA4344Javůrková VěraTn Svoboda5001:12:276
6ZA4445Horáková HedvikaSlovan Moravská Třebová4801:16:235
11MB4533Pleticha FrantišekSparta Praha4201:21:0010

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód