Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch

18.7.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 18.7.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sport Mladkov

Sociální sítě

Místo konání

náměstí v Mladkově
10:30 hodin

Přihlášky

8:00 - 10:15 hodin, KD Mladkov

Startovné

50 Kč

Popis tratě

běh do vrchu po lesních cestách
délka 9,5 km (lidový běh 4 km)
převýšení 522 m (lisový běh 350 m)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Sport Mladkov
Petr Uhrner
561 67 Mladkov
737 957 608

Internetové stránky

http://www.skimladkov.cz

E-mailová adresa

sport.mladkov@orlicko.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.6.2020Mladkov - Suchý vrch - Memoriál Dobroslava Marečka-
22.6.2019Mladkov - Suchý vrch84
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 35
  • závodníků na všech ročnících: 3186

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4825
Dostálek Petr6721
Pechek František5321
Bielčik Jindřich4021
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Tučný Jan4716
Marek František4116
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6416
Šír Václav4814
Šalplachta Jindřich4714
Kolínek František5614
Tempír František4914
Šimůnek Jan8214
Šrůtek Stanislav5813
Vraštilová Miloslava5613
Pleticha František4213
Vodička Jan4513
Šmída Oldřich4813
Zajíc Jan5312
Dobšíček Pavel8012
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Sadílek Václav5012
Tichý Pavel6312
Merta Jaroslav3512
Dušková Lenka8012
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Keprtová Miloslava4811
Zdeněk Bílý5911
Krunčík Pavel8511
Horáček Michal7511
Jandejsek Zdeněk6111
Vacarda Vladimír5911
Krupička Miroslav5311
Gombita Josef5811
Kalousek Jan4110
Mertová Michaela7610
Krejčí Stanislav6310
Vítek Miroslav7210
Krejsa Václav5210
Ožana Václav6410
Hanuš Petr6410
Hejl Jan5310
Mannlová Jana809

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ563Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:41:31103,57
2MJ996Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:42:11100,42
3MJ12105Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:43:0796,00
4MJ2169Trávníček MatějSK Nové Město n. M.9200:45:1286,15
5MJ3181Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:47:0677,16
6MJ4082Nechvíl PetrAC Choceň9100:48:3370,30
7MJ4227Uliasz JacekLKS Iskra Jaszkova9200:48:5068,96
8MJ4323Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:48:5768,41
9MJ6668Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:53:4046,09
10MJ7167Zahradník VojtaSK Nové Město n. M.9400:54:1743,17
11MJ1101Štrait Františekneregistrován9201:08:500,00
12MJ11265Beznoska JanFK AGRIA Choceň9701:12:300,00
Muži A 20-39 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Žák JiříSCOTT TEAM - SK Nové Město na Moravě7100:40:41101,09
2MA215Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:5699,86
3MA343Rosenberg DavidAK ASICS Kroměříž8600:41:0699,05
4MA676Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:41:4695,79
5MA757Bogdał RomanMiedzygorze7900:41:5994,73
6MA833Bartoš DaliborMilíře u Jablonce nad Nisou7500:42:0694,16
7MA104Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:42:3891,55
8MA1358Bogdał PawełMiedzygorze7600:43:1188,86
9MA16100Tejchman JakubPSK Olymp Praha8800:43:5285,52
10MA20106Boryška TomášVSK UNI Brno8800:45:0979,25
11MA2262Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:45:1678,68
12MA2724Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:45:5475,58
13MA3246Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7700:47:2268,41
14MA3359Mrklovský MiroslavSTALAK7200:47:5066,13
15MA3497Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:47:5166,05
16MA3545Jadrný LubomírFort SMC Ústí nad Orlicí7300:48:0065,31
17MA3785Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:48:1264,34
18MA4787Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:49:4856,51
19MA49112Berka LuděkAtletika Rtyně7200:50:2053,90
20MA5494Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:50:5750,89
21MA6195Kosek PetrSPV Těchonín7900:51:5246,41
22MA6384Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:52:2243,96
23MA6970Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:54:0735,41
24MA7471Marhold PetrChoceň7800:54:4832,07
25MA8335Sejkora PatrikLanškroun7800:56:4522,53
26MA8690Šimek Ladislavneregistrován7500:56:5921,39
27MA88111Kubíček LukášLitomyšl7700:58:2614,30
28MA10099Mildorf Lukášneregistrován7901:03:540,00
Muži B 40-49 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB414Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:27104,92
2MB1118Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:42:4199,11
3MB1455Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:43:2195,97
4MB1717Jančík BořekSVARTES Hořice6400:44:0992,21
5MB237Valenta MichalAVC Praha6200:45:3885,23
6MB2474Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:45:4085,07
7MB2642Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:45:5084,29
8MB29116Tichý PavelAC Náchod6300:46:5279,42
9MB3929Macíček MiroslavKHB Radegast6100:48:2372,35
10MB4580Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:49:2267,66
11MB4625Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova - POL6900:49:3266,87
12MB5064Kaván LubomírChřibská6100:50:2462,79
13MB5898Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:51:3557,22
14MB64110Jančařík PetrAAC Brno6800:52:4052,12
15MB7077Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:54:1444,75
16MB7566Beznoska KamilČermná6300:55:0440,83
17MB7672Marhold StanislavChoceň6600:55:1440,04
18MB9478Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:00:0816,98
Muži C 50-59 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1540Kolínek FrantišekAK Perná5600:43:36105,07
2MC1834Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:44:13102,31
3MC288Gombita JosefLoučná 9565800:46:2392,62
4MC3039Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:47:0089,87
5MC3852Kaše JaroslavAgrikomp/Barnex Sport Brno5300:48:2283,76
6MC4116Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:48:3482,86
7MC512Flegl VlastimilBrtev5300:50:4373,25
8MC5310Černý VladimírHAC Praha5200:50:4972,80
9MC57109Malatín ŠtefanAAC Brno5500:51:3169,67
10MC6089Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:51:3869,15
11MC6291Kosek MiroslavSPV Těchonín5500:51:5767,73
12MC6726Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszkowa5500:53:4759,54
13MC739Eppert RomanCanis Team5900:54:4455,29
14MC80101Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:56:1248,73
15MC8149Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:56:2947,47
16MC84104Sadílek VáclavAlbrechtice5000:56:5045,90
17MC101114Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:04:2412,07
18MC10661Raclavský VlastimilTJ Liga 100 Olomouc5501:07:280,00
19MC115107Krejsa VáclavRentia Praha5201:20:550,00
Muži D 60-69 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4447Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:49:08103,77
2MD4856Tempír FrantišekSokol Štíty4900:49:52100,84
3MD55102Kadavý JanJablonec n. Nisou4700:51:1495,38
4MD6883Vodička JanMK Radslavice4500:54:0384,14
5MD7828Šalplachta JindřichFenix Ski Jesení­k4700:55:4377,48
6MD8593Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:56:5872,49
7MD9041Kubíček FrantišekBEST CAR DEPO Dobré Pole4600:59:2162,97
8MD93103Krumer MiroslavOstrov4900:59:4161,70
9MD10722Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:07:5129,02
Muži E 70 let a starší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME10830Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:08:11109,53
2ME11136Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:10:05104,22
3ME11479Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:16:3186,25
Juniorky 19 let a mladší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5675Vévodová MartinaAK Perná9000:51:16109,46
2ŽJ72113Čerenkova PetraAtletika Rtyně9900:54:3397,25
3ŽJ7731Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:55:3793,29
4ŽJ7944Rosenbergová MichaelaFenix Ski team Jeseník9300:56:0691,49
5ŽJ9119Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:59:2978,92
6ŽJ10538Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:07:1450,11
Ženy A 20-34 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1992Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:44:17117,01
2ZA36115Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:48:07101,17
3ZA6513Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:52:4881,82
4ZA8212Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:56:3466,25
5ZA8711Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:57:2762,60
6ZA9750Stříhavková PetraAC Choceň7901:00:3749,52
Ženy B 35-44 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2553Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:45:45125,24
2ZB5273Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:50:44106,26
3ZB9632Šumberová LucieOrel Česká Třebová7201:00:3668,51
4ZB1045Pokorová JaroslavaHAC Praha7201:06:4245,21
Ženy C 45-54 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC896Valentová KvětaAVC Praha5600:58:51102,41
2ŽC9288Machalická LibušeFortex Moravský Beroun6400:59:4099,66
3ŽC9554Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:00:1197,93
4ŽC9837Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:01:2094,07
5ŽC993Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:01:4292,84
6ŽC10386Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6101:06:0378,23
7ŽC11320Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:16:2843,26
Ženy D 55 let a starší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5948Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:51:36132,94
2ZD10251Kašová HanaBarnex Sport Brno5401:04:5589,76
3ZD10921Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:08:4677,30
4ZD116108Gruberová VěraHorní Počernice5201:21:5134,93
Trať 9,5 km, 522 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Žák JiříSCOTT TEAM - SK Nové Město na Moravě7100:40:41101,09
2MA215Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:5699,86
3MA343Rosenberg DavidAK ASICS Kroměříž8600:41:0699,05
1MB414Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:27104,92
1MJ563Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:41:31103,57
4MA676Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:41:4695,79
5MA757Bogdał RomanMiedzygorze7900:41:5994,73
6MA833Bartoš DaliborMilíře u Jablonce nad Nisou7500:42:0694,16
2MJ996Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:42:11100,42
7MA104Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:42:3891,55
2MB1118Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:42:4199,11
3MJ12105Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:43:0796,00
8MA1358Bogdał PawełMiedzygorze7600:43:1188,86
3MB1455Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:43:2195,97
1MC1540Kolínek FrantišekAK Perná5600:43:36105,07
9MA16100Tejchman JakubPSK Olymp Praha8800:43:5285,52
4MB1717Jančík BořekSVARTES Hořice6400:44:0992,21
2MC1834Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:44:13102,31
1ZA1992Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:44:17117,01
10MA20106Boryška TomášVSK UNI Brno8800:45:0979,25
4MJ2169Trávníček MatějSK Nové Město n. M.9200:45:1286,15
11MA2262Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:45:1678,68
5MB237Valenta MichalAVC Praha6200:45:3885,23
6MB2474Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:45:4085,07
1ZB2553Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:45:45125,24
7MB2642Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:45:5084,29
12MA2724Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:45:5475,58
3MC288Gombita JosefLoučná 9565800:46:2392,62
8MB29116Tichý PavelAC Náchod6300:46:5279,42
4MC3039Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:47:0089,87
5MJ3181Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:47:0677,16
13MA3246Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7700:47:2268,41
14MA3359Mrklovský MiroslavSTALAK7200:47:5066,13
15MA3497Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:47:5166,05
16MA3545Jadrný LubomírFort SMC Ústí nad Orlicí7300:48:0065,31
2ZA36115Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:48:07101,17
17MA3785Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:48:1264,34
5MC3852Kaše JaroslavAgrikomp/Barnex Sport Brno5300:48:2283,76
9MB3929Macíček MiroslavKHB Radegast6100:48:2372,35
6MJ4082Nechvíl PetrAC Choceň9100:48:3370,30
6MC4116Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:48:3482,86
7MJ4227Uliasz JacekLKS Iskra Jaszkova9200:48:5068,96
8MJ4323Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:48:5768,41
1MD4447Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:49:08103,77
10MB4580Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:49:2267,66
11MB4625Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova - POL6900:49:3266,87
18MA4787Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:49:4856,51
2MD4856Tempír FrantišekSokol Štíty4900:49:52100,84
19MA49112Berka LuděkAtletika Rtyně7200:50:2053,90
12MB5064Kaván LubomírChřibská6100:50:2462,79
7MC512Flegl VlastimilBrtev5300:50:4373,25
2ZB5273Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:50:44106,26
8MC5310Černý VladimírHAC Praha5200:50:4972,80
20MA5494Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:50:5750,89
3MD55102Kadavý JanJablonec n. Nisou4700:51:1495,38
1ŽJ5675Vévodová MartinaAK Perná9000:51:16109,46
9MC57109Malatín ŠtefanAAC Brno5500:51:3169,67
13MB5898Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:51:3557,22
1ZD5948Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:51:36132,94
10MC6089Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:51:3869,15
21MA6195Kosek PetrSPV Těchonín7900:51:5246,41
11MC6291Kosek MiroslavSPV Těchonín5500:51:5767,73
22MA6384Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:52:2243,96
14MB64110Jančařík PetrAAC Brno6800:52:4052,12
3ZA6513Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:52:4881,82
9MJ6668Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:53:4046,09
12MC6726Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszkowa5500:53:4759,54
4MD6883Vodička JanMK Radslavice4500:54:0384,14
23MA6970Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:54:0735,41
15MB7077Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:54:1444,75
10MJ7167Zahradník VojtaSK Nové Město n. M.9400:54:1743,17
2ŽJ72113Čerenkova PetraAtletika Rtyně9900:54:3397,25
13MC739Eppert RomanCanis Team5900:54:4455,29
24MA7471Marhold PetrChoceň7800:54:4832,07
16MB7566Beznoska KamilČermná6300:55:0440,83
17MB7672Marhold StanislavChoceň6600:55:1440,04
3ŽJ7731Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:55:3793,29
5MD7828Šalplachta JindřichFenix Ski Jesení­k4700:55:4377,48
4ŽJ7944Rosenbergová MichaelaFenix Ski team Jeseník9300:56:0691,49
14MC80101Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:56:1248,73
15MC8149Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:56:2947,47
4ZA8212Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:56:3466,25
25MA8335Sejkora PatrikLanškroun7800:56:4522,53
16MC84104Sadílek VáclavAlbrechtice5000:56:5045,90
6MD8593Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:56:5872,49
26MA8690Šimek Ladislavneregistrován7500:56:5921,39
5ZA8711Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:57:2762,60
27MA88111Kubíček LukášLitomyšl7700:58:2614,30
1ŽC896Valentová KvětaAVC Praha5600:58:51102,41
7MD9041Kubíček FrantišekBEST CAR DEPO Dobré Pole4600:59:2162,97
5ŽJ9119Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:59:2978,92
2ŽC9288Machalická LibušeFortex Moravský Beroun6400:59:4099,66
8MD93103Krumer MiroslavOstrov4900:59:4161,70
18MB9478Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:00:0816,98
3ŽC9554Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:00:1197,93
3ZB9632Šumberová LucieOrel Česká Třebová7201:00:3668,51
6ZA9750Stříhavková PetraAC Choceň7901:00:3749,52
4ŽC9837Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:01:2094,07
5ŽC993Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:01:4292,84
28MA10099Mildorf Lukášneregistrován7901:03:540,00
17MC101114Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:04:2412,07
2ZD10251Kašová HanaBarnex Sport Brno5401:04:5589,76
6ŽC10386Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6101:06:0378,23
4ZB1045Pokorová JaroslavaHAC Praha7201:06:4245,21
6ŽJ10538Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:07:1450,11
18MC10661Raclavský VlastimilTJ Liga 100 Olomouc5501:07:280,00
9MD10722Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:07:5129,02
1ME10830Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:08:11109,53
3ZD10921Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:08:4677,30
11MJ1101Štrait Františekneregistrován9201:08:500,00
2ME11136Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:10:05104,22
12MJ11265Beznoska JanFK AGRIA Choceň9701:12:300,00
7ŽC11320Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:16:2843,26
3ME11479Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:16:3186,25
19MC115107Krejsa VáclavRentia Praha5201:20:550,00
4ZD116108Gruberová VěraHorní Počernice5201:21:5134,93

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód