Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch - Memoriál Dobroslava Marečka

10.7.2021, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch - Memoriál Dobroslava Marečka
  • datum konání: 10.7.2021
  • zobrazeno již 498x
  • pořadatel: TJ Sport Mladkov, z.s.

Sociální sítě

Místo konání

Mladkov - náměstí
10:30 hodin

Přihlášky

od 8:00 do 10:00 hodin v kulturním domě v Mladkově - tělocvična

Startovné

80 Kč

Popis tratě

délka 9,5 km v lesním terénu
převýšení 522 m

Ceny pro vítěze

medaile
finanční pro první tři v kategorii (400,300,200)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Renata Vágnerová
tel. 737 929 824

Plakát závodu ve formátu JPG

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

renca.vagner@email.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.6.2020Mladkov - Suchý vrch - Memoriál Dobroslava Marečka-
22.6.2019Mladkov - Suchý vrch84
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch - Memoriál Dobroslava Marečka

  • ročníků: 36
  • závodníků na všech ročnících: 3302

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4826
Bielčik Jindřich4022
Dostálek Petr6721
Pechek František5321
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Tučný Jan4716
Marek František4116
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6416
Šír Václav4815
Šalplachta Jindřich4714
Šrutek Stanislav5814
Kolínek František5614
Šimůnek Jan8214
Tempír František4914
Červ Miloslav5013
Tichý Pavel6313
Vraštilová Miloslava5613
Pleticha František4213
Vodička Jan4513
Šmída Oldřich4813
Zajíc Jan5312
Dobšíček Pavel8012
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Jandejsek Zdeněk6112
Sadílek Václav5012
Vacarda Vladimír5912
Merta Jaroslav3512
Dušková Lenka8012
Krupička Miroslav5312
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Zdeněk Bílý5911
Horáček Michal7511
Gombita Josef5811
Krunčík Pavel8511
Keprtová Miloslava4811
Kalousek Jan4110
Matyášová Jana6510
Ožana Václav6410
Mertová Michaela7610
Sedlák Jiří5810
Krejčí Stanislav6310
Krejsa Václav5210
Hanuš Petr6410
Vítek Miroslav7210

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1540Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:49:26108,15
2MJ1946Haas FilipOK Lokomotiva Pardubice0400:50:46102,98
3MJ2731Uher JanPřibyslav0400:54:2488,87
4MJ3456Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:57:2077,49
5MJ5661Moravec JanJM Team Letohrad0201:06:1542,88
Juniorky 19 let a mladší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5954Válková SimonaDolní Morava0201:07:31107,76
2ZJ6447Haasová KláraOK Lokomotiva Pardubice0601:12:5892,24
Muži A 20-39 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:42:51106,16
2MA315Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:44:02100,80
3MA460Moravec JiříJM Team Letohrad9600:45:4593,04
4MA573Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:45:5592,28
5MA659Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:46:1690,70
6MA732Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:46:3289,49
7MA1272Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8300:48:0482,56
8MA2549Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto9900:53:5256,32
9MA302Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:55:0151,12
10MA5164Košnar FilipDRILLO TEAM9101:03:3912,06
11MA5814Nečas Martinneregistrován9201:07:213,00
Muži B 40-49 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB244Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:43:25111,28
2MB1018Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:47:1194,90
3MB1139Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:47:2693,82
4MB1366Malátek AntonínPardubice7700:48:1989,98
5MB1425Hejl RadekLetohrad7200:49:0786,50
6MB1665Kyncl TomášHolice7400:49:3484,54
7MB1819Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:50:3180,42
8MB2067Janů LiborŠumperk7800:50:5578,68
9MB217Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:52:5769,84
10MB2428Dvořák PavelČeská Třebová7500:53:3667,01
11MB2629Uher JurajPřibyslav7300:54:1164,48
12MB2852Vebr MichalDSC Gym Česká Třebová7800:54:2663,39
13MB3216Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:56:3154,33
14MB3558Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:57:3849,48
15MB3823Smrčka StanislavZdraví ve mlýně Choceň7900:58:2146,37
16MB4036Simon PetrPolička7200:58:4744,48
17MB5034Pávek PavelÚstí nad Orlicí7701:03:3523,62
18MB5453Válek JanDolní Morava7501:05:2715,50
19MB6545Haas KarelOK Lokomotiva Pardubice7301:13:013,00
Muži C 50-59 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC84Jančík BořekSalming/Run4fun6400:46:33105,28
2MC941Buřil FrantišekVidochov6600:46:55103,74
3MC1771Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:49:5890,98
4MC3638Kalousek JanMalšovice7100:57:4958,15
5MC3968Tichý PavelAC Náchod6300:58:2555,64
6MC4417Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7101:00:0148,94
7MC4827Bruger JiříKopřivnice6401:01:4641,62
8MC6677Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:13:173,00
Muži D 60-69 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2250Vacarda VladimírElevan Run team5900:53:12109,79
2MD3124Mück ArnoštHranice5900:56:2698,23
3MD3751Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:58:1191,98
4MD4111Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:59:0388,88
5MD438Šolc VítězslavBKL Machov5700:59:5985,54
6MD4679Jandejsek ZdeněkSport Studené6101:00:3083,69
7MD4920Ráb PavelČeská Třebová5201:02:5974,81
8MD6322Sedlák JiříSportovní klub Cafe Bajer5801:12:5139,54
9MD6821Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:17:1823,63
10MD6974Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:22:175,81
Muži E 70 let a starší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME299Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:54:42118,42
2ME4755Pilík StanislavPanský mlýn Rakovník5001:00:5697,73
3ME5312Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:05:0783,85
4ME6013Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:08:2472,95
5ME7237Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:30:013,00
6ME7378Červ MiloslavAtletika Polička5001:35:503,00
Ženy A 20-34 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA673Chaloupková BarboraRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL8701:15:41111,30
2ZA7033Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9201:24:4588,70
Ženy B 35-44 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB231Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:53:24129,26
2ZB5575Šimůnková PavlaAK Iscarex Česká Třebová7701:05:4189,98
3ZB6180Žitníková LenkaLetohrad7801:08:3480,76
4ZB6242Kušíková KateřinaSRTG Šumperk8401:10:2574,85
Ženy C 45-54 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4230Uherová JanaPřibyslav7200:59:14109,22
2ZC4510Kábrtová JitkaSokol Studnice7101:00:13106,05
3ZC5726Brugerová MartinaKopřivnice7301:06:5084,74
Ženy D 55 let a starší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD336Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:57:07137,38
2ZD5262Slabáková LenkaAC Moravská Slavia Brno6601:04:59114,98
3ZD7170Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:28:3847,64
Lidový běh (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB113Kušík VojtěchŠumperk1000:25:34-
2LB210Rašner JiříTJ Šumperk0800:28:05-
3LB314Kušíková KristýnaŠumperk1000:33:49-
4LB415Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:35:24-
5LB517Bielčik JindřichLichkov4000:42:30-
6LB611Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:43:33-
Trať 4,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB113Kušík VojtěchŠumperk1000:25:34-
2LB210Rašner JiříTJ Šumperk0800:28:05-
3LB314Kušíková KristýnaŠumperk1000:33:49-
4LB415Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:35:24-
5LB517Bielčik JindřichLichkov4000:42:30-
6LB611Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:43:33-
Trať 9,5 km, 522 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:42:51106,16
1MB244Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:43:25111,28
2MA315Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:44:02100,80
3MA460Moravec JiříJM Team Letohrad9600:45:4593,04
4MA573Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:45:5592,28
5MA659Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:46:1690,70
6MA732Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:46:3289,49
1MC84Jančík BořekSalming/Run4fun6400:46:33105,28
2MC941Buřil FrantišekVidochov6600:46:55103,74
2MB1018Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:47:1194,90
3MB1139Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:47:2693,82
7MA1272Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8300:48:0482,56
4MB1366Malátek AntonínPardubice7700:48:1989,98
5MB1425Hejl RadekLetohrad7200:49:0786,50
1MJ1540Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:49:26108,15
6MB1665Kyncl TomášHolice7400:49:3484,54
3MC1771Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:49:5890,98
7MB1819Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:50:3180,42
2MJ1946Haas FilipOK Lokomotiva Pardubice0400:50:46102,98
8MB2067Janů LiborŠumperk7800:50:5578,68
9MB217Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:52:5769,84
1MD2250Vacarda VladimírElevan Run team5900:53:12109,79
1ZB231Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:53:24129,26
10MB2428Dvořák PavelČeská Třebová7500:53:3667,01
8MA2549Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto9900:53:5256,32
11MB2629Uher JurajPřibyslav7300:54:1164,48
3MJ2731Uher JanPřibyslav0400:54:2488,87
12MB2852Vebr MichalDSC Gym Česká Třebová7800:54:2663,39
1ME299Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:54:42118,42
9MA302Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:55:0151,12
2MD3124Mück ArnoštHranice5900:56:2698,23
13MB3216Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:56:3154,33
1ZD336Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:57:07137,38
4MJ3456Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:57:2077,49
14MB3558Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:57:3849,48
4MC3638Kalousek JanMalšovice7100:57:4958,15
3MD3751Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:58:1191,98
15MB3823Smrčka StanislavZdraví ve mlýně Choceň7900:58:2146,37
5MC3968Tichý PavelAC Náchod6300:58:2555,64
16MB4036Simon PetrPolička7200:58:4744,48
4MD4111Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:59:0388,88
1ZC4230Uherová JanaPřibyslav7200:59:14109,22
5MD438Šolc VítězslavBKL Machov5700:59:5985,54
6MC4417Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7101:00:0148,94
2ZC4510Kábrtová JitkaSokol Studnice7101:00:13106,05
6MD4679Jandejsek ZdeněkSport Studené6101:00:3083,69
2ME4755Pilík StanislavPanský mlýn Rakovník5001:00:5697,73
7MC4827Bruger JiříKopřivnice6401:01:4641,62
7MD4920Ráb PavelČeská Třebová5201:02:5974,81
17MB5034Pávek PavelÚstí nad Orlicí7701:03:3523,62
10MA5164Košnar FilipDRILLO TEAM9101:03:3912,06
2ZD5262Slabáková LenkaAC Moravská Slavia Brno6601:04:59114,98
3ME5312Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:05:0783,85
18MB5453Válek JanDolní Morava7501:05:2715,50
2ZB5575Šimůnková PavlaAK Iscarex Česká Třebová7701:05:4189,98
5MJ5661Moravec JanJM Team Letohrad0201:06:1542,88
3ZC5726Brugerová MartinaKopřivnice7301:06:5084,74
11MA5814Nečas Martinneregistrován9201:07:213,00
1ZJ5954Válková SimonaDolní Morava0201:07:31107,76
4ME6013Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:08:2472,95
3ZB6180Žitníková LenkaLetohrad7801:08:3480,76
4ZB6242Kušíková KateřinaSRTG Šumperk8401:10:2574,85
8MD6322Sedlák JiříSportovní klub Cafe Bajer5801:12:5139,54
2ZJ6447Haasová KláraOK Lokomotiva Pardubice0601:12:5892,24
19MB6545Haas KarelOK Lokomotiva Pardubice7301:13:013,00
8MC6677Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:13:173,00
1ZA673Chaloupková BarboraRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL8701:15:41111,30
9MD6821Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:17:1823,63
10MD6974Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:22:175,81
2ZA7033Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9201:24:4588,70
3ZD7170Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:28:3847,64
5ME7237Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:30:013,00
6ME7378Červ MiloslavAtletika Polička5001:35:503,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:42:51102,69
2MB244Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:43:25100,08
3MA315Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:44:0297,24
4MA460Moravec JiříJM Team Letohrad9600:45:4589,33
5MA573Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:45:5588,56
6MA659Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:46:1686,95
7MA732Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:46:3285,73
8MC84Jančík BořekSalming/Run4fun6400:46:3385,65
9MC941Buřil FrantišekVidochov6600:46:5583,96
10MB1018Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:47:1182,73
11MB1139Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:47:2681,58
12MA1272Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8300:48:0478,66
13MB1366Malátek AntonínPardubice7700:48:1977,51
14MB1425Hejl RadekLetohrad7200:49:0773,83
15MJ1540Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:49:2672,37
16MB1665Kyncl TomášHolice7400:49:3471,76
17MC1771Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:49:5869,92
18MB1819Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:50:3167,38
19MJ1946Haas FilipOK Lokomotiva Pardubice0400:50:4666,23
20MB2067Janů LiborŠumperk7800:50:5565,54
21MB217Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:52:5756,18
22MD2250Vacarda VladimírElevan Run team5900:53:1255,03
23MB2428Dvořák PavelČeská Třebová7500:53:3653,18
24MA2549Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto9900:53:5251,96
25MB2629Uher JurajPřibyslav7300:54:1150,50
26MJ2731Uher JanPřibyslav0400:54:2449,50
27MB2852Vebr MichalDSC Gym Česká Třebová7800:54:2649,35
28ME299Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:54:4248,12
29MA302Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:55:0146,66
30MD3124Mück ArnoštHranice5900:56:2640,14
31MB3216Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:56:3139,75
32MJ3456Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:57:2035,99
33MB3558Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:57:3834,61
34MC3638Kalousek JanMalšovice7100:57:4933,77
35MD3751Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:58:1132,08
36MB3823Smrčka StanislavZdraví ve mlýně Choceň7900:58:2131,31
37MC3968Tichý PavelAC Náchod6300:58:2531,01
38MB4036Simon PetrPolička7200:58:4729,32
39MD4111Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:59:0328,09
40MD438Šolc VítězslavBKL Machov5700:59:5923,79
41MC4417Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7101:00:0123,64
42MD4679Jandejsek ZdeněkSport Studené6101:00:3021,41
43ME4755Pilík StanislavPanský mlýn Rakovník5001:00:5619,42
44MC4827Bruger JiříKopřivnice6401:01:4615,58
45MD4920Ráb PavelČeská Třebová5201:02:599,98
46MB5034Pávek PavelÚstí nad Orlicí7701:03:357,21
47MA5164Košnar FilipDRILLO TEAM9101:03:396,91
48ME5312Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:05:073,00
49MB5453Válek JanDolní Morava7501:05:273,00
50MJ5661Moravec JanJM Team Letohrad0201:06:153,00
51MA5814Nečas Martinneregistrován9201:07:213,00
52ME6013Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:08:243,00
53MD6322Sedlák JiříSportovní klub Cafe Bajer5801:12:513,00
54MB6545Haas KarelOK Lokomotiva Pardubice7301:13:013,00
55MC6677Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:13:173,00
56MD6821Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:17:183,00
57MD6974Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:22:173,00
58ME7237Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:30:013,00
59ME7378Červ MiloslavAtletika Polička5001:35:503,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB231Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:53:24111,25
2ZD336Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:57:0798,11
3ZC4230Uherová JanaPřibyslav7200:59:1490,63
4ZC4510Kábrtová JitkaSokol Studnice7101:00:1387,16
5ZD5262Slabáková LenkaAC Moravská Slavia Brno6601:04:5970,31
6ZB5575Šimůnková PavlaAK Iscarex Česká Třebová7701:05:4167,84
7ZC5726Brugerová MartinaKopřivnice7301:06:5063,77
8ZJ5954Válková SimonaDolní Morava0201:07:3161,35
9ZB6180Žitníková LenkaLetohrad7801:08:3457,64
10ZB6242Kušíková KateřinaSRTG Šumperk8401:10:2551,10
11ZJ6447Haasová KláraOK Lokomotiva Pardubice0601:12:5842,09
12ZA673Chaloupková BarboraRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL8701:15:4132,49
13ZA7033Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9201:24:453,00
14ZD7170Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:28:383,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 60%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
90%

Názory na závod

Značení závodu mělo mouchy ........
chajda6

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód