Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch

9.7.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 9.7.2011
  • zobrazeno již 12x
  • pořadatel: TJ Sport Mladkov

Sociální sítě

Místo konání

Mladkov, náměstí
10:30 hodin

Přihlášky

od 8:00 do 10:15 hodin v Kulturním domě v Mladkově - tělocvična

Startovné

50 Kč

Popis tratě

délka: 9,5 km
převýšení: 522 m

Ceny pro vítěze

Pohár pro první v kategorii
Medaile pro první tři v kategorii
Finanční pro první tři v kategorii ( 300,200,100)
věcné ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Sport Mladkov
Teodor Šmok
561 67 Mladkov 14
mobil 739 780 951

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.skimladkov.cz

E-mailová adresa

teodorsmok@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 3067

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4824
Dostálek Petr6721
Bielčik Jindřich4021
Pechek František5320
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Tučný Jan4716
Marek František4116
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6416
Šalplachta Jindřich4714
Kolínek František5614
Tempír František4914
Šimůnek Jan8214
Šír Václav4814
Šrutek Stanislav5813
Vodička Jan4513
Vraštilová Miloslava5613
Pleticha František4213
Zajíc Jan5312
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Dobšíček Pavel8012
Šmída Oldřich4812
Sadílek Václav5012
Merta Jaroslav3512
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Zdeněk Bílý5911
Krunčík Pavel8511
Horáček Michal7511
Tichý Pavel6311
Dušková Lenka8011
Keprtová Miloslava4811
Gombita Josef5811
Krejsa Václav5210
Hanuš Petr6410
Jandejsek Zdeněk6110
Vítek Miroslav7210
Mertová Michaela7610
Krupička Miroslav5310
Vacarda Vladimír5910
Hejl Jan5310
Krejčí Stanislav6310
Kalousek Jan4110
Mannlová Jana809
Křenek Miroslav509

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 09.07.2011, 12:21
  • zobrazeno 1141x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3119Lichý TomášSK SKI ALP Beskydy9400:41:1070
2MJ1022Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:44:0062
3MJ1456Kordač JacobSokol Stachy9300:44:4154
4MJ1876Novák MichalLK Slovan Karlovy Vary9600:45:0648
5MJ2050Teplý JanTJ Nové Město na Moravě9300:45:2544
6MJ21120Titěra JanASK SG Jablonec nad Nisou9200:46:1640
7MJ2283Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:46:1738
8MJ2472Vlk RadimLK Slovan Karlovy Vary9200:46:3036
9MJ3068Řehořek TomášLK Slovan Karlovy Vary9600:47:2934
10MJ3263Fellner AdamFenix Jeseník9300:47:3932
11MJ3373Rádl JakubLK Slovan Karlovy Vary9200:47:4430
12MJ3462Pňáček TomášFenix Jeseník9400:47:4828
13MJ3553Rypl MichalSokol Stachy9300:48:1626
14MJ3649Kalous MartinTJ MARS Svratka9500:48:4824
15MJ3782Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:48:5322
16MJ4392Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou9400:49:2220
17MJ51116Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:50:1818
18MJ5257Řežáb MartinSokol Stachy9500:50:2216
19MJ56140Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší9500:50:5614
20MJ6351Pekař ŠtěpánTJ MARS Svratka9400:51:5412
21MJ6574Štros JanLK Slovan Karlovy Vary9500:52:1510
22MJ7069Valtera MatoušLK Slovan Karlovy Vary9300:52:388
23MJ7975Jaroš TomášLK Slovan Karlovy Vary9300:53:476
24MJ8454Zitta FilipSokol Stachy9300:55:004
25MJ8555Bárta MartinSokol Stachy9500:55:332
26MJ9160Chaloupný VáclavHradec Králové9300:56:132
27MJ10091Štefek MartinSKI Skuhrov nad Bělou9600:58:432
28MJ10871Kraus VáclavLK Slovan Karlovy Vary9201:00:032
29MJ115118Dvořáček RadekOOB Vamberk9401:03:512
30MJ120103Wobnicz DanielULKS Bystrzyca Klodzka9201:05:22-
31MJ1286Macek JanLitovel9301:08:552
Muži A (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Horák OndřejX-AIR Ostrava7500:40:2570
2MA247Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:3862
3MA458Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:41:5154
4MA565Kautz MichalTJ Šumperk8900:42:1548
5MA820Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:0444
6MA1266Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:44:2640
7MA15100Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:44:46-
8MA1687Abrahám LuděkSK Hronov7500:44:5738
9MA1935Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:45:1736
10MA23121Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:46:2134
11MA2570Franc JanLK Slovan Karlovy Vary9100:46:4532
12MA2999Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:47:22-
13MA3129Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:47:3030
14MA3842Doleček JosefPřívrat7900:48:5628
15MA4084Kožnar MarekKerteam8800:49:0826
16MA44138Blaha MilanOknoplast Šumperk7700:49:2824
17MA4652Hejkrlík FilipAK Hodonín7900:49:3922
18MA47128Hubáček PavelŠumperk7600:49:4520
19MA48139Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:49:5518
20MA4941Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:50:0516
21MA5327Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:50:2714
22MA5993Kosek ŠtěpánStudené Crew8900:51:1712
23MA6034Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:51:3910
24MA62109Zachař JiříSruby7200:51:518
25MA7313Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:53:006
26MA749Kubíček JakubTJ Šumperk9100:53:184
27MA7638Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:53:232
28MA7794Purkert MartinStudené CREW9000:53:242
29MA78133Hovorka TomášH. O. Boj8300:53:462
30MA8061Petránek RadimJablonné nad Orlicí8300:53:482
31MA8289Dobšíček PavelSK Hronov8000:54:362
32MA86112Vaníček RadimJablonné nad Orlicí8200:55:412
33MA88127Novotný Tomᚊumperk7500:55:552
34MA92123Hartman KarelOMT Pardubice7700:56:262
35MA9678Sejkora PatrikLanškroun7800:57:532
36MA9743Vařeka PavelLitovel - ORRERO7500:57:592
37MA10112Lorenc JanHradec Králové7900:58:482
38MA10395Mikula PetrStudené CREW9100:58:502
39MA116113Vaníček JiříStudené CREW9001:04:032
40MA12485Yoo Seup EomMladkov9001:07:412
Muži B (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB624Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:42:1870
2MB711Jančík BořekSvartes Hořice6400:42:3962
3MB9131Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:43:2654
4MB11136Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:44:2448
5MB27134Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:46:4944
6MB39110Onderka AloisPraha6900:49:0740
7MB50106Brokeš MartinCTC Fort Ústí nad Orlicí7100:50:0638
8MB54115Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:50:3136
9MB553Valenta MichalHZS Praha6200:50:3934
10MB5823Stříhavka JindřichAC Choceň7100:51:1032
11MB6481Dostálek PetrASPV Těchonín6700:52:0030
12MB6940Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:52:3628
13MB81125Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:54:1926
14MB109132Tomšů PetrMlýn Janderov6401:00:1724
15MB13410Frýdl MiroslavHradec Králové6401:12:4922
16MB138108Krátký JosefTJ Svitavy6501:19:5220
Muži C (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC13122Vaněk PetrAC Praha6100:44:3570
2MC1714Kolínek FrantišekAK Perná5600:45:0162
3MC2616Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:46:4754
4MC2819Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:47:0748
5MC614Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:51:4544
6MC6845Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:52:2340
7MC71126Hodek RomanSokol Kunvald6000:52:4338
8MC83117Dvořáček VlastimilTýniště nad Orlicí5900:54:5336
9MC87137Jandejsek ZdeněkStudené6100:55:4834
10MC8915Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:55:5632
11MC9544Talaš JaromírSKD Otrokovice5400:57:2930
12MC13959Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:21:4328
Muži D (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD425Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:49:1970
2MD6739Tempír FrantišekSokol Štíty4900:52:2062
3MD7218Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:52:5354
4MD90130Červ MiloslavAtletika Polička5000:56:0648
5MD94111Vodička JanMK Radslavice4500:57:1544
6MD9980Leszkow JosefMK Hlinsko5100:58:1140
7MD10479Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:59:0738
8MD10730Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:59:4536
9MD11217Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4601:00:3434
10MD117129Koblížek JindřichLíšnice4801:04:2932
11MD119135Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:05:0130
12MD12128Tučný JanMK Pardubice4701:05:3828
13MD123114Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:07:1626
14MD130105Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:10:1024
15MD13648Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:15:2222
Muži E (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME10531Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:59:1270
2ME12233Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:06:5062
3ME12625Sedláček FrantišekSokol Jeneč4001:08:3654
4ME1351Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:13:3748
Juniorky (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4577Nováková PetraLK Slovan Karlovy Vary9300:49:3670
2ZJ10264Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:58:4962
3ZJ10696Holíková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou9600:59:2254
4ZJ11097Jirásková ŠárkaSKI Skuhrov nad Bělou9501:00:2448
5ZJ137101Rokosz BeataULKS Bystrzyca Klodzka9201:18:51-
Ženy A (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4137Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:49:1270
2ZA7590Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:53:2062
3ZA93102Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:57:09-
4ZA11398Henclová RadkaNové Město nad Metují9001:03:3754
5ZA11467Fialová MartinaSK Kolářka Praha8701:03:4048
6ZA11826Stříhavková PetraAC Choceň7901:04:5244
7ZA12946Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:09:1440
Ženy B (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB66107Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:52:1770
Ženy C (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC98124Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:58:0370
2ZC12786Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:08:3962
3ZC132104Budinská HanaMoravská Slavia Brno6001:11:1254
4ZC14021Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:24:3848
Ženy D (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD572Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:0770
2ZD11136Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:00:3062
3ZD12532Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:08:0854
4ZD13188Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:10:4748
5ZD1338Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:12:4544
Lidový běh (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB114Pechoušek JanFenix SKI Team Jeseník9700:22:58-
2LB213Schreier JakubFenix SKI Team Jeseník9600:23:34-
3LB319Kotraba TomášLK Slovan Karlovy Vary9700:23:46-
4LB417Pěkný MartinFenix SKI Team Jeseník9500:24:20-
5LB511Keclík JanFenix SKI Team Jeseník9600:24:59-
6LB621Keclík RadimSKI Klub Rýmařov7000:25:15-
7LB715Profous DanielFenix SKI Team Jeseník9600:25:51-
8LB818Medek FilipFenix SKI Team Jeseník9700:25:51-
9LB916Poulíková TerezaFenix SKI Team Jeseník9700:26:15-
10LB1010Sováková NikolSokol Stachy9400:28:11-
11LB1120Lubinová MarkétaLK Slovan Karlovy Vary9700:30:04-
Trať 9,5 km, 522 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Horák OndřejX-AIR Ostrava7500:40:2570
2MA247Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:3862
1MJ3119Lichý TomášSK SKI ALP Beskydy9400:41:1070
3MA458Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:41:5154
4MA565Kautz MichalTJ Šumperk8900:42:1548
1MB624Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:42:1870
2MB711Jančík BořekSvartes Hořice6400:42:3962
5MA820Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:0444
3MB9131Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:43:2654
2MJ1022Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:44:0062
4MB11136Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:44:2448
6MA1266Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:44:2640
1MC13122Vaněk PetrAC Praha6100:44:3570
3MJ1456Kordač JacobSokol Stachy9300:44:4154
7MA15100Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:44:46-
8MA1687Abrahám LuděkSK Hronov7500:44:5738
2MC1714Kolínek FrantišekAK Perná5600:45:0162
4MJ1876Novák MichalLK Slovan Karlovy Vary9600:45:0648
9MA1935Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:45:1736
5MJ2050Teplý JanTJ Nové Město na Moravě9300:45:2544
6MJ21120Titěra JanASK SG Jablonec nad Nisou9200:46:1640
7MJ2283Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:46:1738
10MA23121Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:46:2134
8MJ2472Vlk RadimLK Slovan Karlovy Vary9200:46:3036
11MA2570Franc JanLK Slovan Karlovy Vary9100:46:4532
3MC2616Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:46:4754
5MB27134Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:46:4944
4MC2819Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:47:0748
12MA2999Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:47:22-
9MJ3068Řehořek TomášLK Slovan Karlovy Vary9600:47:2934
13MA3129Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:47:3030
10MJ3263Fellner AdamFenix Jeseník9300:47:3932
11MJ3373Rádl JakubLK Slovan Karlovy Vary9200:47:4430
12MJ3462Pňáček TomášFenix Jeseník9400:47:4828
13MJ3553Rypl MichalSokol Stachy9300:48:1626
14MJ3649Kalous MartinTJ MARS Svratka9500:48:4824
15MJ3782Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:48:5322
14MA3842Doleček JosefPřívrat7900:48:5628
6MB39110Onderka AloisPraha6900:49:0740
15MA4084Kožnar MarekKerteam8800:49:0826
1ZA4137Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:49:1270
1MD425Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:49:1970
16MJ4392Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou9400:49:2220
16MA44138Blaha MilanOknoplast Šumperk7700:49:2824
1ZJ4577Nováková PetraLK Slovan Karlovy Vary9300:49:3670
17MA4652Hejkrlík FilipAK Hodonín7900:49:3922
18MA47128Hubáček PavelŠumperk7600:49:4520
19MA48139Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:49:5518
20MA4941Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:50:0516
7MB50106Brokeš MartinCTC Fort Ústí nad Orlicí7100:50:0638
17MJ51116Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:50:1818
18MJ5257Řežáb MartinSokol Stachy9500:50:2216
21MA5327Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:50:2714
8MB54115Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:50:3136
9MB553Valenta MichalHZS Praha6200:50:3934
19MJ56140Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší9500:50:5614
1ZD572Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:0770
10MB5823Stříhavka JindřichAC Choceň7100:51:1032
22MA5993Kosek ŠtěpánStudené Crew8900:51:1712
23MA6034Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:51:3910
5MC614Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:51:4544
24MA62109Zachař JiříSruby7200:51:518
20MJ6351Pekař ŠtěpánTJ MARS Svratka9400:51:5412
11MB6481Dostálek PetrASPV Těchonín6700:52:0030
21MJ6574Štros JanLK Slovan Karlovy Vary9500:52:1510
1ZB66107Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:52:1770
2MD6739Tempír FrantišekSokol Štíty4900:52:2062
6MC6845Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:52:2340
12MB6940Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:52:3628
22MJ7069Valtera MatoušLK Slovan Karlovy Vary9300:52:388
7MC71126Hodek RomanSokol Kunvald6000:52:4338
3MD7218Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:52:5354
25MA7313Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:53:006
26MA749Kubíček JakubTJ Šumperk9100:53:184
2ZA7590Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:53:2062
27MA7638Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:53:232
28MA7794Purkert MartinStudené CREW9000:53:242
29MA78133Hovorka TomášH. O. Boj8300:53:462
23MJ7975Jaroš TomášLK Slovan Karlovy Vary9300:53:476
30MA8061Petránek RadimJablonné nad Orlicí8300:53:482
13MB81125Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:54:1926
31MA8289Dobšíček PavelSK Hronov8000:54:362
8MC83117Dvořáček VlastimilTýniště nad Orlicí5900:54:5336
24MJ8454Zitta FilipSokol Stachy9300:55:004
25MJ8555Bárta MartinSokol Stachy9500:55:332
32MA86112Vaníček RadimJablonné nad Orlicí8200:55:412
9MC87137Jandejsek ZdeněkStudené6100:55:4834
33MA88127Novotný Tomᚊumperk7500:55:552
10MC8915Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:55:5632
4MD90130Červ MiloslavAtletika Polička5000:56:0648
26MJ9160Chaloupný VáclavHradec Králové9300:56:132
34MA92123Hartman KarelOMT Pardubice7700:56:262
3ZA93102Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:57:09-
5MD94111Vodička JanMK Radslavice4500:57:1544
11MC9544Talaš JaromírSKD Otrokovice5400:57:2930
35MA9678Sejkora PatrikLanškroun7800:57:532
36MA9743Vařeka PavelLitovel - ORRERO7500:57:592
1ZC98124Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:58:0370
6MD9980Leszkow JosefMK Hlinsko5100:58:1140
27MJ10091Štefek MartinSKI Skuhrov nad Bělou9600:58:432
37MA10112Lorenc JanHradec Králové7900:58:482
2ZJ10264Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:58:4962
38MA10395Mikula PetrStudené CREW9100:58:502
7MD10479Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:59:0738
1ME10531Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:59:1270
3ZJ10696Holíková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou9600:59:2254
8MD10730Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:59:4536
28MJ10871Kraus VáclavLK Slovan Karlovy Vary9201:00:032
14MB109132Tomšů PetrMlýn Janderov6401:00:1724
4ZJ11097Jirásková ŠárkaSKI Skuhrov nad Bělou9501:00:2448
2ZD11136Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:00:3062
9MD11217Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4601:00:3434
4ZA11398Henclová RadkaNové Město nad Metují9001:03:3754
5ZA11467Fialová MartinaSK Kolářka Praha8701:03:4048
29MJ115118Dvořáček RadekOOB Vamberk9401:03:512
39MA116113Vaníček JiříStudené CREW9001:04:032
10MD117129Koblížek JindřichLíšnice4801:04:2932
6ZA11826Stříhavková PetraAC Choceň7901:04:5244
11MD119135Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:05:0130
30MJ120103Wobnicz DanielULKS Bystrzyca Klodzka9201:05:22-
12MD12128Tučný JanMK Pardubice4701:05:3828
2ME12233Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:06:5062
13MD123114Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:07:1626
40MA12485Yoo Seup EomMladkov9001:07:412
3ZD12532Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:08:0854
3ME12625Sedláček FrantišekSokol Jeneč4001:08:3654
2ZC12786Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:08:3962
31MJ1286Macek JanLitovel9301:08:552
7ZA12946Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:09:1440
14MD130105Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:10:1024
4ZD13188Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:10:4748
3ZC132104Budinská HanaMoravská Slavia Brno6001:11:1254
5ZD1338Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:12:4544
15MB13410Frýdl MiroslavHradec Králové6401:12:4922
4ME1351Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:13:3748
15MD13648Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:15:2222
5ZJ137101Rokosz BeataULKS Bystrzyca Klodzka9201:18:51-
16MB138108Krátký JosefTJ Svitavy6501:19:5220
12MC13959Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:21:4328
4ZC14021Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:24:3848
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Horák OndřejX-AIR Ostrava7500:40:2570
2MA247Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:3862
3MJ3119Lichý TomášSK SKI ALP Beskydy9400:41:1054
4MA458Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:41:5148
5MA565Kautz MichalTJ Šumperk8900:42:1544
6MB624Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:42:1840
7MB711Jančík BořekSvartes Hořice6400:42:3938
8MA820Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:43:0436
9MB9131Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:43:2634
10MJ1022Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:44:0032
11MB11136Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:44:2430
12MA1266Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:44:2628
13MC13122Vaněk PetrAC Praha6100:44:3526
14MJ1456Kordač JacobSokol Stachy9300:44:4124
15MA1687Abrahám LuděkSK Hronov7500:44:5722
16MC1714Kolínek FrantišekAK Perná5600:45:0120
17MJ1876Novák MichalLK Slovan Karlovy Vary9600:45:0618
18MA1935Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:45:1716
19MJ2050Teplý JanTJ Nové Město na Moravě9300:45:2514
20MJ21120Titěra JanASK SG Jablonec nad Nisou9200:46:1612
21MJ2283Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:46:1710
22MA23121Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:46:218
23MJ2472Vlk RadimLK Slovan Karlovy Vary9200:46:306
24MA2570Franc JanLK Slovan Karlovy Vary9100:46:454
25MC2616Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:46:472

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód