Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch, memoriál Dobroslava Marečka

10.7.2022, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch, memoriál Dobroslava Marečka
  • datum konání: 10.7.2022
  • zobrazeno již 620x
  • místo konání: Mladkov, náměstí
  • GPS: 50.09685N, 16.62708E
  • pořadatel: TJ Sport Mladkov, z.s.

Sociální sítě

Místo konání

Mladkov - náměstí
10:30 hodin

Přihlášky

od 8:00 do 10:00 hodin v kulturním domě v Mladkově - tělocvična

Startovné

100 Kč

Popis tratě

délka 9,5 km v lesním terénu
převýšení 522 m

Ceny pro vítěze

medaile
finanční pro první tři v kategorii (400,300,200)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Renata Vágnerová
tel. 737 929 824

Plakát závodu ve formátu JPG

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

renca.vagner@email.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.7.2021Mladkov - Suchý vrch - Memoriál Dobroslava Marečka 79
20.6.2020Mladkov - Suchý vrch - Memoriál Dobroslava Marečka-
22.6.2019Mladkov - Suchý vrch84
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch, memoriál Dobroslava Marečka

  • ročníků: 37
  • závodníků na všech ročnících: 3381

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4630
Javůrek Jiří4826
Bielčik Jindřich4022
Pechek František5321
Dostálek Petr6721
Vacek Martin6921
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Tučný Jan4716
Marek František4116
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6416
Šrůtek Stanislav5815
Šír Václav4815
Kolínek František5614
Tempír František4914
Šimůnek Jan8214
Tichý Pavel6314
Šalplachta Jindřich4714
Šmída Oldřich4813
Vodička Jan4513
Jandejsek Zdeněk6113
Vraštilová Miloslava5613
Pleticha František4213
Červ Miloslav5013
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Sadílek Václav5012
Dobšíček Pavel8012
Merta Jaroslav3512
Dušková Lenka8012
Krupička Miroslav5312
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Vacarda Vladimír5912
Zajíc Jan5312
Horáček Michal7511
Matyášová Jana6511
Krunčík Pavel8511
Sedlák Jiří5811
Fajfr František7211
Gombita Josef5811
Ožana Václav6411
Keprtová Miloslava4811
Zdeněk Bílý5911
Krejsa Václav5210
Vítek Miroslav7210
Hanuš Petr6410
Krejčí Stanislav6310
Mertová Michaela7610

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ629Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:46:21120,08
2MJ144Šolc JanBKN Náchod0400:51:26100,35
3MJ2556Hanuš AdamBiatlon Letohrad0800:56:4779,58
Juniorky 19 let a mladší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3818Likusová BarboraAdrien Elixír Team1101:03:42117,26
2ZJ5552Švestková JohankaAK Račí údolí1401:15:4482,74
Muži A 20-39 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA262Cihlář AdamSokol Hylváty9800:43:54102,60
2MA340Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:44:28100,05
3MA47Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:45:0497,35
4MA931Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:47:4485,36
5MA168Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:51:4367,45
6MA2442Dolejška LubošSK HZS KHK8700:55:5948,26
7MA3061Černý JanSokol Hylváty9800:58:2237,55
8MA5653Švestka DavidAK Račí údolí8301:15:463,00
Muži B 40-49 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB173Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:43:30111,58
2MB524Roháček Jan3D Fitnes-raceteam8200:45:49101,54
3MB1247Neugebauer PetrJeseník7500:49:1286,88
4MB1322Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:49:3385,37
5MB2264Cabala RastislavŠneci v běhu7800:55:0061,76
6MB2345Němec RadekLitomyšl7700:55:3559,23
7MB3115Vašíček RomanTJ Maratonstav Úpice7400:59:1943,06
8MB3458Hanuš PřemyslKUS Jablonné nad Orlicí7601:01:0635,34
Muži C 50-59 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC723Hejl RadekLetohrad7200:46:30104,05
2MC841Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:47:27100,05
3MC1028Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:48:2695,90
4MC1121Ulich PetrMT Dobruška6800:48:5394,01
5MC1516Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:51:3582,63
6MC1811Havelka PetrEleven Run Team7200:52:4777,57
7MC192Ožana VáclavFIT BEZ DIET6400:53:4473,57
8MC2655Simon PetrPolička7200:57:0259,66
9MC281Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:57:4556,64
10MC293Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:58:1854,33
11MC3265Tichý PavelAC Náchod6301:00:1346,25
12MC4567Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:07:2415,98
13MC5050Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:10:054,67
14MC5432Dvořák PavelVysoké Mýto7001:13:353,00
15MC6644Krátký JosefHvězda Pardubice6501:42:373,00
Muži D 60-69 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3327Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:00:21103,83
2MD3672Jandejsek ZdeněkSport Studené6101:01:4399,39
3MD375Šolc VítězslavBKL Machov5701:02:3196,79
4MD4370Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:06:3383,67
5MD469Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:07:4179,99
6MD5737Bílý ZdeněkMK Pardubice5901:16:2451,66
7MD5812Sedlák JiříPřelouč5801:17:4047,54
8MD6268Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:22:2332,21
Muži E 70 let a starší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4020Pilík StanislavPanský mlýn Rakovník5001:04:52120,62
2ME5214Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:13:0697,85
3ME5925Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:19:0081,53
4ME6339Sadílek OtaRUNSPORT4601:29:1653,14
5ME6571Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:32:4143,69
Ženy A 20-34 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1749Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:51:44141,19
2ZA3910Kurková DitaKB Střelka Brno9401:03:49104,09
3ZA606Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9201:19:5454,72
Ženy B 35-44 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2054Kaniová EliškaTeam LightBIKE Havířov8500:53:58113,68
2ZB2130Nováková BarboraSokol Kunvald8300:54:31111,78
3ZB4113Žitníková LenkaLetohrad7801:05:1874,55
4ZB4234Paďourová RenataTJ Žichlínek8701:05:4373,11
5ZB4433Richtrová HanaRun Sport Team8201:06:3570,12
6ZB5160Cabalová PetraŠneci v běhu8301:11:4352,39
Ženy C 45-54 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3566Pachtová IvaOstrava7001:01:37114,58
2ZC4836Cinková JitkaPardubice6801:08:2993,91
3ZC4959Jarešová RadmilaKUS Jablonné nad Orlicí7601:09:1791,51
4ZC5317Likusová DagmarAdrien Elixír Team7001:13:3178,77
Ženy D 55 let a starší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2726Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:57:17134,15
2ZD4746Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:07:47103,75
3ZD6138Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6301:22:1062,10
4ZD6419Nechvílová MiroslavaChoceň6001:30:2438,27
Lidový běh (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB114Fajfr Aleš1. FC Žamberk0900:24:27-
2LB213Havelková KristinaSK Jeseniova0800:25:57-
3LB311Havelka DavidHBK Dřínov1100:26:06-
4LB410Berková DanielaAtletika Žamberk0800:33:01-
5LB515Chmelíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0200:36:47-
Trať 4,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB114Fajfr Aleš1. FC Žamberk0900:24:27-
2LB213Havelková KristinaSK Jeseniova0800:25:57-
3LB311Havelka DavidHBK Dřínov1100:26:06-
4LB410Berková DanielaAtletika Žamberk0800:33:01-
5LB515Chmelíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0200:36:47-
Trať 9,5 km, 522 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB173Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:43:30111,58
1MA262Cihlář AdamSokol Hylváty9800:43:54102,60
2MA340Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:44:28100,05
3MA47Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:45:0497,35
2MB524Roháček Jan3D Fitnes-raceteam8200:45:49101,54
1MJ629Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:46:21120,08
1MC723Hejl RadekLetohrad7200:46:30104,05
2MC841Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:47:27100,05
4MA931Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:47:4485,36
3MC1028Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:48:2695,90
4MC1121Ulich PetrMT Dobruška6800:48:5394,01
3MB1247Neugebauer PetrJeseník7500:49:1286,88
4MB1322Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:49:3385,37
2MJ144Šolc JanBKN Náchod0400:51:26100,35
5MC1516Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:51:3582,63
5MA168Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:51:4367,45
1ZA1749Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:51:44141,19
6MC1811Havelka PetrEleven Run Team7200:52:4777,57
7MC192Ožana VáclavFIT BEZ DIET6400:53:4473,57
1ZB2054Kaniová EliškaTeam LightBIKE Havířov8500:53:58113,68
2ZB2130Nováková BarboraSokol Kunvald8300:54:31111,78
5MB2264Cabala RastislavŠneci v běhu7800:55:0061,76
6MB2345Němec RadekLitomyšl7700:55:3559,23
6MA2442Dolejška LubošSK HZS KHK8700:55:5948,26
3MJ2556Hanuš AdamBiatlon Letohrad0800:56:4779,58
8MC2655Simon PetrPolička7200:57:0259,66
1ZD2726Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:57:17134,15
9MC281Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:57:4556,64
10MC293Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:58:1854,33
7MA3061Černý JanSokol Hylváty9800:58:2237,55
7MB3115Vašíček RomanTJ Maratonstav Úpice7400:59:1943,06
11MC3265Tichý PavelAC Náchod6301:00:1346,25
1MD3327Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:00:21103,83
8MB3458Hanuš PřemyslKUS Jablonné nad Orlicí7601:01:0635,34
1ZC3566Pachtová IvaOstrava7001:01:37114,58
2MD3672Jandejsek ZdeněkSport Studené6101:01:4399,39
3MD375Šolc VítězslavBKL Machov5701:02:3196,79
1ZJ3818Likusová BarboraAdrien Elixír Team1101:03:42117,26
2ZA3910Kurková DitaKB Střelka Brno9401:03:49104,09
1ME4020Pilík StanislavPanský mlýn Rakovník5001:04:52120,62
3ZB4113Žitníková LenkaLetohrad7801:05:1874,55
4ZB4234Paďourová RenataTJ Žichlínek8701:05:4373,11
4MD4370Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:06:3383,67
5ZB4433Richtrová HanaRun Sport Team8201:06:3570,12
12MC4567Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:07:2415,98
5MD469Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:07:4179,99
2ZD4746Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:07:47103,75
2ZC4836Cinková JitkaPardubice6801:08:2993,91
3ZC4959Jarešová RadmilaKUS Jablonné nad Orlicí7601:09:1791,51
13MC5050Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:10:054,67
6ZB5160Cabalová PetraŠneci v běhu8301:11:4352,39
2ME5214Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:13:0697,85
4ZC5317Likusová DagmarAdrien Elixír Team7001:13:3178,77
14MC5432Dvořák PavelVysoké Mýto7001:13:353,00
2ZJ5552Švestková JohankaAK Račí údolí1401:15:4482,74
8MA5653Švestka DavidAK Račí údolí8301:15:463,00
6MD5737Bílý ZdeněkMK Pardubice5901:16:2451,66
7MD5812Sedlák JiříPřelouč5801:17:4047,54
3ME5925Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:19:0081,53
3ZA606Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9201:19:5454,72
3ZD6138Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6301:22:1062,10
8MD6268Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:22:2332,21
4ME6339Sadílek OtaRUNSPORT4601:29:1653,14
4ZD6419Nechvílová MiroslavaChoceň6001:30:2438,27
5ME6571Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:32:4143,69
15MC6644Krátký JosefHvězda Pardubice6501:42:373,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB173Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:43:30102,07
2MA262Cihlář AdamSokol Hylváty9800:43:54100,25
3MA340Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:44:2897,67
4MA47Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:45:0494,94
5MB524Roháček Jan3D Fitnes-raceteam8200:45:4991,53
6MJ629Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:46:2189,11
7MC723Hejl RadekLetohrad7200:46:3088,42
8MC841Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:47:2784,10
9MA931Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:47:4482,81
10MC1028Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:48:2679,63
11MC1121Ulich PetrMT Dobruška6800:48:5377,58
12MB1247Neugebauer PetrJeseník7500:49:1276,14
13MB1322Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:49:3374,54
14MJ144Šolc JanBKN Náchod0400:51:2665,98
15MC1516Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:51:3565,29
16MA168Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:51:4364,69
17MC1811Havelka PetrEleven Run Team7200:52:4759,83
18MC192Ožana VáclavFIT BEZ DIET6400:53:4455,51
19MB2264Cabala RastislavŠneci v běhu7800:55:0049,75
20MB2345Němec RadekLitomyšl7700:55:3547,09
21MA2442Dolejška LubošSK HZS KHK8700:55:5945,27
22MJ2556Hanuš AdamBiatlon Letohrad0800:56:4741,63
23MC2655Simon PetrPolička7200:57:0240,50
24MC281Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:57:4537,23
25MC293Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:58:1834,73
26MA3061Černý JanSokol Hylváty9800:58:2234,43
27MB3115Vašíček RomanTJ Maratonstav Úpice7400:59:1930,11
28MC3265Tichý PavelAC Náchod6301:00:1326,01
29MD3327Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:00:2125,40
30MB3458Hanuš PřemyslKUS Jablonné nad Orlicí7601:01:0621,99
31MD3672Jandejsek ZdeněkSport Studené6101:01:4319,19
32MD375Šolc VítězslavBKL Machov5701:02:3115,55
33ME4020Pilík StanislavPanský mlýn Rakovník5001:04:524,85
34MD4370Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:06:333,00
35MC4567Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:07:243,00
36MD469Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:07:413,00
37MC5050Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:10:053,00
38ME5214Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:13:063,00
39MC5432Dvořák PavelVysoké Mýto7001:13:353,00
40MA5653Švestka DavidAK Račí údolí8301:15:463,00
41MD5737Bílý ZdeněkMK Pardubice5901:16:243,00
42MD5812Sedlák JiříPřelouč5801:17:403,00
43ME5925Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:19:003,00
44MD6268Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:22:233,00
45ME6339Sadílek OtaRUNSPORT4601:29:163,00
46ME6571Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:32:413,00
47MC6644Krátký JosefHvězda Pardubice6501:42:373,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1749Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:51:44106,26
2ZB2054Kaniová EliškaTeam LightBIKE Havířov8500:53:5897,90
3ZB2130Nováková BarboraSokol Kunvald8300:54:3195,84
4ZD2726Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:57:1785,48
5ZC3566Pachtová IvaOstrava7001:01:3769,25
6ZJ3818Likusová BarboraAdrien Elixír Team1101:03:4261,45
7ZA3910Kurková DitaKB Střelka Brno9401:03:4961,01
8ZB4113Žitníková LenkaLetohrad7801:05:1855,46
9ZB4234Paďourová RenataTJ Žichlínek8701:05:4353,90
10ZB4433Richtrová HanaRun Sport Team8201:06:3550,65
11ZD4746Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:07:4746,16
12ZC4836Cinková JitkaPardubice6801:08:2943,53
13ZC4959Jarešová RadmilaKUS Jablonné nad Orlicí7601:09:1740,54
14ZB5160Cabalová PetraŠneci v běhu8301:11:4331,43
15ZC5317Likusová DagmarAdrien Elixír Team7001:13:3124,69
16ZJ5552Švestková JohankaAK Račí údolí1401:15:4416,38
17ZA606Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9201:19:543,00
18ZD6138Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6301:22:103,00
19ZD6419Nechvílová MiroslavaChoceň6001:30:243,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód