Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

31.8.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 31.8.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

OÚ Sázava u Lanškrouna
9:30 hodin

Přihlášky

od 8:30 hodin na fotbalovém hřišti v Sázavě

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 7,9 km
Převýšení: 375 m
první kilometr po asfaltu, dále polní a lesní cesty

Ceny pro vítěze

finanční

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Spolek přátel sportu (SPS) Sázava o. s.
Jiří Malátek
Sázava 122
Tel. 724 186 758

Internetové stránky

http://www.pspsazava.cz

E-mailová adresa

malatek.jiri@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.8.2020Sázava - Lázek41
1.9.2019Sázava - Lázek60
2.9.2018Sázava - Lázek65
3.9.2017Běh Sázava - Lázek66
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek66
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 32
  • závodníků na všech ročnících: 2056

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4626
Stránský Aleš6020
Jirásková Eva6420
Bielčik Jindřich4020
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Svatoš Otakar3416
Krsek Miroslav4916
Novotná Eva4815
Šafář Jaroslav5115
Křenek Miroslav5014
Pechek František5314
Žák Jiří7114
Keprtová Miloslava4814
Mannlová Jana8014
Šimůnek Jan8214
Stránský Tomáš6514
Zajíc Jan5313
Sadílek Václav5013
Dostálek Petr6713
Dušková Lenka8013
Zdeněk Bílý5913
Krsek Jaroslav5112
Ožana Václav6412
Merta Jaroslav3512
Šrutek Stanislav5812
Wendlig Miroslav5312
Matyášová Jana6512
Doležal Martin7012
Rys Jaromír6412
Havran Miroslav3711
Volf Břetislav5211
Horáček Michal7511
Vraštilová Miloslava5611
Javůrek Jiří4810
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Tučný Jan4710
Vítek Miroslav7210
Špacír Ladislav559
Borek Petr709
Stránská Adéla919
Marek Dalimil609
Čechal Milan599
Ehrig Rudolf489
Krátká Anna698
Chaloupková Marie538
Čechal Jaroslav618
Ouřecká Renáta708
Mazač Jaroslav688

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 31.08.2014, 10:51
  • zobrazeno 1426x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ875Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:36:1635
2MJ1231Seifert VojtěchSK Nové Město na Moravě9600:36:4431
3MJ1320Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:37:0927
4MJ1868Kalous MartinSK Nové Město na Moravě9500:40:1324
5MJ2428Pekař JanSK Nové Město na Moravě9700:40:5922
6MJ2995Pavlas JanActivity Lanškroun9600:42:2020
7MJ4158Lavička JanSK Nové Město na Moravě9800:46:4219
8MJ4660Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:49:0418
Muži A (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA127Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:32:3335
2MA214Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:33:5531
3MA572Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:35:2827
4MA741Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:36:0724
5MA956Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:1722
6MA1455Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8000:37:3820
7MA1670Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:39:2119
8MA178Augustiňák DušanSK Nové Město na Moravě9000:39:4018
9MA1954Adamec JosefINOB Voda Topení Plyn8100:40:1617
10MA269Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:41:2016
11MA3476Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:43:3815
12MA3582Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:43:4914
13MA3717Tempír JiříSokol Štíty7500:44:3513
14MA5648Rychecký Miroslavneregistrován7500:52:0512
15MA5725Skalický Petrneregistrován7800:52:0611
Muži B (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB322Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:34:4435
2MB412Hejl RadekLetohrad7200:35:0831
3MB66Fajfr František3D Fitness Race Team7200:35:5327
4MB1042Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:36:2524
5MB2185Scheuer JanActivity Lanškroun6600:40:2822
6MB2759Král PetrSPS Sázava6600:41:3320
7MB3143Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:42:5819
8MB3271Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:43:1318
9MB5044Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:4017
10MB5419Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:51:2316
11MB5579Belobrad IvanŽamberk6600:51:5415
Muži C (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1146Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:3335
2MC1518Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:38:3331
3MC3615Kalous Tomᚎamberk6400:44:0527
4MC6339Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:54:3724
Muži D (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD20100Tempír FrantišekSokol Štíty4900:40:2035
2MD2249Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:40:4431
3MD2751Krsek MiroslavM. K. Luková4900:41:3327
4MD3340Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:43:3224
5MD3950Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:46:1322
6MD4773Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:49:1220
7MD4935Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:49:2419
8MD5361Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:51:1718
9MD6064Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:53:1017
10MD6213Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:53:4616
Muži E (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5283Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:50:4435
2ME6647Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:58:0631
3ME6767Bielčik JindřichLichkov4000:58:5227
4ME7180Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:03:0024
5ME7386Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:04:1622
6ME7487Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:04:2920
7ME7552Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:05:0419
Juniorky (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4529Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě9600:47:3435
2ZJ4884Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:49:1631
3ZJ6178Ostrejšová VendulaSK Nové Město na Moravě9800:53:2427
Ženy A (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2337Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:40:4535
2ZA2565Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě9300:41:0731
3ZA422Kalousová AlenaŽamberk8000:46:5327
4ZA445Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:47:1924
5ZA6869Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:59:2222
Ženy B (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4074Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:46:3835
2ZB5145Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:50:2131
3ZB587Žitníková LenkaSPS Sázava7800:52:0627
Ženy C (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3016Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:2235
2ZC384Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:45:1131
3ZC4324Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:47:1327
4ZC593Jirásková EvaLanškroun6400:52:1824
5ZC7021Cinková JitkaDL Ponorka Pardubice6801:01:3322
6ZC7634Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6601:05:2620
7ZC7862Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:20:0419
Ženy D (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6430Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:57:3835
2ZD6577Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:57:4031
3ZD6981Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:00:4527
4ZD7263Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5401:03:4324
5ZD7736Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4501:07:1722
Trať 7,9 km, 375 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA127Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:32:3335
2MA214Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:33:5531
1MB322Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:34:4435
2MB412Hejl RadekLetohrad7200:35:0831
3MA572Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:35:2827
3MB66Fajfr František3D Fitness Race Team7200:35:5327
4MA741Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:36:0724
1MJ875Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:36:1635
5MA956Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:1722
4MB1042Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:36:2524
1MC1146Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:3335
2MJ1231Seifert VojtěchSK Nové Město na Moravě9600:36:4431
3MJ1320Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:37:0927
6MA1455Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8000:37:3820
2MC1518Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:38:3331
7MA1670Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:39:2119
8MA178Augustiňák DušanSK Nové Město na Moravě9000:39:4018
4MJ1868Kalous MartinSK Nové Město na Moravě9500:40:1324
9MA1954Adamec JosefINOB Voda Topení Plyn8100:40:1617
1MD20100Tempír FrantišekSokol Štíty4900:40:2035
5MB2185Scheuer JanActivity Lanškroun6600:40:2822
2MD2249Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:40:4431
1ZA2337Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:40:4535
5MJ2428Pekař JanSK Nové Město na Moravě9700:40:5922
2ZA2565Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě9300:41:0731
10MA269Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:41:2016
6MB2759Král PetrSPS Sázava6600:41:3320
3MD2751Krsek MiroslavM. K. Luková4900:41:3327
6MJ2995Pavlas JanActivity Lanškroun9600:42:2020
1ZC3016Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:2235
7MB3143Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:42:5819
8MB3271Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:43:1318
4MD3340Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:43:3224
11MA3476Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:43:3815
12MA3582Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:43:4914
3MC3615Kalous Tomᚎamberk6400:44:0527
13MA3717Tempír JiříSokol Štíty7500:44:3513
2ZC384Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:45:1131
5MD3950Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:46:1322
1ZB4074Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:46:3835
7MJ4158Lavička JanSK Nové Město na Moravě9800:46:4219
3ZA422Kalousová AlenaŽamberk8000:46:5327
3ZC4324Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:47:1327
4ZA445Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:47:1924
1ZJ4529Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě9600:47:3435
8MJ4660Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:49:0418
6MD4773Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:49:1220
2ZJ4884Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:49:1631
7MD4935Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:49:2419
9MB5044Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:4017
2ZB5145Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:50:2131
1ME5283Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:50:4435
8MD5361Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:51:1718
10MB5419Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:51:2316
11MB5579Belobrad IvanŽamberk6600:51:5415
14MA5648Rychecký Miroslavneregistrován7500:52:0512
15MA5725Skalický Petrneregistrován7800:52:0611
3ZB587Žitníková LenkaSPS Sázava7800:52:0627
4ZC593Jirásková EvaLanškroun6400:52:1824
9MD6064Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:53:1017
3ZJ6178Ostrejšová VendulaSK Nové Město na Moravě9800:53:2427
10MD6213Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:53:4616
4MC6339Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:54:3724
1ZD6430Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:57:3835
2ZD6577Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:57:4031
2ME6647Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:58:0631
3ME6767Bielčik JindřichLichkov4000:58:5227
5ZA6869Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:59:2222
3ZD6981Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:00:4527
5ZC7021Cinková JitkaDL Ponorka Pardubice6801:01:3322
4ME7180Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:03:0024
4ZD7263Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5401:03:4324
5ME7386Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:04:1622
6ME7487Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:04:2920
7ME7552Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:05:0419
6ZC7634Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6601:05:2620
5ZD7736Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4501:07:1722
7ZC7862Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:20:0419
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA127Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:32:3335
2MA214Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:33:5531
3MB322Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:34:4427
4MB412Hejl RadekLetohrad7200:35:0824
5MA572Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:35:2822
6MB66Fajfr František3D Fitness Race Team7200:35:5320
7MA741Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:36:0719
8MJ875Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:36:1618
9MA956Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:1717
10MB1042Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:36:2516
11MC1146Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:3315
12MJ1231Seifert VojtěchSK Nové Město na Moravě9600:36:4414
13MJ1320Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:37:0913
14MA1455Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8000:37:3812
15MC1518Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:38:3311
16MA1670Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:39:2110
17MA178Augustiňák DušanSK Nové Město na Moravě9000:39:409
18MJ1868Kalous MartinSK Nové Město na Moravě9500:40:138
19MA1954Adamec JosefINOB Voda Topení Plyn8100:40:167
20MD20100Tempír FrantišekSokol Štíty4900:40:206
21MB2185Scheuer JanActivity Lanškroun6600:40:285
22MD2249Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:40:444
23MJ2428Pekař JanSK Nové Město na Moravě9700:40:593
24MA269Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:41:202
25MD2751Krsek MiroslavM. K. Luková4900:41:331
25MB2759Král PetrSPS Sázava6600:41:331

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód