Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

3.9.1995, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 3.9.1995
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.9.2019Sázava - Lázek60
2.9.2018Sázava - Lázek65
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek67
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 1967

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4625
Stránský Aleš6020
Bielčik Jindřich4019
Vacek Martin6919
Jirásková Eva6419
Šimůnek Jan4919
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Šafář Jaroslav5115
Novotná Eva4815
Stránský Tomáš6514
Šimůnek Jan8214
Pechek František5314
Křenek Miroslav5014
Keprtová Miloslava4814
Zajíc Jan5313
Sadílek Václav5013
Žák Jiří7113
Dušková Lenka8013
Dostálek Petr6713
Zdeněk Bílý5913
Rys Jaromír6412
Mannlová Jana8012
Merta Jaroslav3512
Krsek Jaroslav5112
Wendlig Miroslav5312
Vraštilová Miloslava5611
Šrůtek Stanislav5811
Ožana Václav6411
Horáček Michal7511
Volf Břetislav5211
Havran Miroslav3711
Matyášová Jana6510
Doležal Martin7010
Vítek Miroslav7210
Javůrek Jiří4810
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Špacír Ladislav559
Marek Dalimil609
Tučný Jan479
Stránská Adéla919
Čechal Milan599
Ehrig Rudolf489
Mazač Jaroslav688
Paulů Blanka548
Jorová Ludmila628
Borek Petr708
Zálešák František378
Vytlačilová Lenka848

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1172Krupička RobertJiskra Ústí nad Orlicí7800:34:3820
2MJ1835Šlesinger RadekJiskra Ústí nad Orlicí7800:35:5519
3MJ2075Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:36:0918
4MJ4111Ehrig PetrLoko Česká Třebová7800:42:3217
Muži A (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA183Kynčl StanislavViking Jilemnice6400:30:5330
2MA259Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:31:0329
3MA387Filingr ČeněkStart Karlovy Vary6100:31:5028
4MA485Metelka TomášSKI Jilemnice7200:32:0027
5MA571Koucký RomanViking Jilemnice6300:32:3026
6MA632Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí6600:32:4425
7MA781Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:0124
8MA1030Fajfr FrantišekLukavice7200:34:2123
9MA12100Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:35:1522
10MA131Tomáš VáclavDSZ Jilemnice6400:35:2321
11MA1698Olšjak LadislavSAF České Budějovice5900:35:3720
12MA1776Podstata MartinMaratonstav Úpice7500:35:4319
13MA2233Rys JaromírSKP Holešov6400:36:5618
14MA252Heš PetrJiskra Králíky6000:37:4217
15MA2670Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:37:5616
16MA2931Lipenský PavelLetohrad6800:38:3315
17MA3224Brokeš MartinSokol Záchlumí7100:39:2114
18MA3474Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:40:0413
19MA4636Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6700:43:3112
20MA485Jiráska JanKrálíky5600:43:3611
21MA513Exler PavelSokol Žamberk5800:46:0010
Muži B (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB827Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:34:0220
2MB1479Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:35:2719
3MB1543Šalplachta JindřichFENIX Jeseník4700:35:3018
4MB2114Ehrenberger JaroslavBiatlon Letohrad5500:36:2917
5MB2350Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:37:0316
6MB2446Skalický JiříŽamberk5000:37:1015
7MB277Švec MiroslavSokol Potštejn5200:38:0214
8MB2812Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:38:1013
9MB3073Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:38:5112
10MB3692Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:5311
11MB3895Zajíc JanKRB Chrudim5300:41:5510
12MB3990Osička MilošKrálíky5200:42:069
13MB4099Kavan IvanSněžka Trutnov5000:42:248
14MB426Tučný JanPardubice4700:42:527
15MB4469Ehrig RudolfSemanín4800:43:036
16MB5521Hrdina JaroslavISCAREX Česká Třebová4700:49:115
Muži C (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC934Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:34:1310
2MC1955Metelka JosefSokol Studnice4400:36:079
3MC318Veyr KarelSokol Doudleby4200:39:108
4MC3326Marek FrantišekASPRO Náchod4100:39:387
5MC4348Miles PetrHostinné3700:42:596
6MC4919Bielčik JindřichLichkov4000:44:025
7MC5049Straka JosefŠumperk3900:44:594
8MC5847Burda VladimírChemopetrol Litvínov4500:51:233
Muži D (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4582Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:43:2610
2MD5628Cupánek JosefPřerovské Strojírny2600:49:309
3MD6068Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:53:108
Ženy A (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3542Krátká JitkaJiskra Králíky7400:40:1410
2ZA4613Matoušková LenkaJiskra Ústí nad Orlicí7700:43:319
3ZA524Ehrenbergerová MonikaBiatlon Letohrad8100:46:348
4ZA5351Krejsová RenataPardubice7000:46:547
Ženy B (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3745Vacková HanaSK Hronov5600:41:3710
2ZB5425Ehrenbergerová MartaBiatlon Letohrad5700:47:359
3ZB5729Novotná EvaLetohrad4800:50:268
4ZB5867Horáková HedvikaMetra Linhartice4800:51:237
5ZB6137Šourková HelenaMaratonstav Úpice5000:54:016
Trať 7,9 km, 375 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA183Kynčl StanislavViking Jilemnice6400:30:5330
2MA259Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:31:0329
3MA387Filingr ČeněkStart Karlovy Vary6100:31:5028
4MA485Metelka TomášSKI Jilemnice7200:32:0027
5MA571Koucký RomanViking Jilemnice6300:32:3026
6MA632Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí6600:32:4425
7MA781Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:0124
1MB827Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:34:0220
1MC934Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:34:1310
8MA1030Fajfr FrantišekLukavice7200:34:2123
1MJ1172Krupička RobertJiskra Ústí nad Orlicí7800:34:3820
9MA12100Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:35:1522
10MA131Tomáš VáclavDSZ Jilemnice6400:35:2321
2MB1479Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:35:2719
3MB1543Šalplachta JindřichFENIX Jeseník4700:35:3018
11MA1698Olšjak LadislavSAF České Budějovice5900:35:3720
12MA1776Podstata MartinMaratonstav Úpice7500:35:4319
2MJ1835Šlesinger RadekJiskra Ústí nad Orlicí7800:35:5519
2MC1955Metelka JosefSokol Studnice4400:36:079
3MJ2075Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:36:0918
4MB2114Ehrenberger JaroslavBiatlon Letohrad5500:36:2917
13MA2233Rys JaromírSKP Holešov6400:36:5618
5MB2350Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:37:0316
6MB2446Skalický JiříŽamberk5000:37:1015
14MA252Heš PetrJiskra Králíky6000:37:4217
15MA2670Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:37:5616
7MB277Švec MiroslavSokol Potštejn5200:38:0214
8MB2812Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:38:1013
16MA2931Lipenský PavelLetohrad6800:38:3315
9MB3073Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:38:5112
3MC318Veyr KarelSokol Doudleby4200:39:108
17MA3224Brokeš MartinSokol Záchlumí7100:39:2114
4MC3326Marek FrantišekASPRO Náchod4100:39:387
18MA3474Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:40:0413
1ZA3542Krátká JitkaJiskra Králíky7400:40:1410
10MB3692Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:5311
1ZB3745Vacková HanaSK Hronov5600:41:3710
11MB3895Zajíc JanKRB Chrudim5300:41:5510
12MB3990Osička MilošKrálíky5200:42:069
13MB4099Kavan IvanSněžka Trutnov5000:42:248
4MJ4111Ehrig PetrLoko Česká Třebová7800:42:3217
14MB426Tučný JanPardubice4700:42:527
5MC4348Miles PetrHostinné3700:42:596
15MB4469Ehrig RudolfSemanín4800:43:036
1MD4582Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:43:2610
2ZA4613Matoušková LenkaJiskra Ústí nad Orlicí7700:43:319
19MA4636Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6700:43:3112
20MA485Jiráska JanKrálíky5600:43:3611
6MC4919Bielčik JindřichLichkov4000:44:025
7MC5049Straka JosefŠumperk3900:44:594
21MA513Exler PavelSokol Žamberk5800:46:0010
3ZA524Ehrenbergerová MonikaBiatlon Letohrad8100:46:348
4ZA5351Krejsová RenataPardubice7000:46:547
2ZB5425Ehrenbergerová MartaBiatlon Letohrad5700:47:359
16MB5521Hrdina JaroslavISCAREX Česká Třebová4700:49:115
2MD5628Cupánek JosefPřerovské Strojírny2600:49:309
3ZB5729Novotná EvaLetohrad4800:50:268
8MC5847Burda VladimírChemopetrol Litvínov4500:51:233
4ZB5867Horáková HedvikaMetra Linhartice4800:51:237
3MD6068Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:53:108
5ZB6137Šourková HelenaMaratonstav Úpice5000:54:016

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód