Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

4.9.2011, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 4.9.2011
  • zobrazeno již 9x

Sociální sítě

Místo konání

Sázava u Lanškrouna - obecní úřad
9:30 hodin

Popis tratě

délka: 7,9 km
převýšení: 375 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Sokol Albrechtice
Marta Chmelíková
Sázava 123
563 01 Lanškroun
mobil 731 558 531

E-mailová adresa

marta.chmelikova@ow.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.9.2019Sázava - Lázek-
2.9.2018Sázava - Lázek65
3.9.2017Běh Sázava - Lázek66
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek67
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 31
  • závodníků na všech ročnících: 1940

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4626
Stránský Aleš6020
Šimůnek Jan4919
Bielčik Jindřich4019
Vacek Martin6919
Jirásková Eva6418
Svatoš Otakar3416
Krsek Miroslav4916
Novotná Eva4815
Šafář Jaroslav5115
Stránský Tomáš6514
Keprtová Miloslava4814
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan8214
Pechek František5314
Žák Jiří7113
Zajíc Jan5313
Sadílek Václav5013
Dušková Lenka8013
Zdeněk Bílý5913
Dostálek Petr6713
Merta Jaroslav3512
Wendlig Miroslav5312
Rys Jaromír6412
Mannlová Jana8012
Krsek Jaroslav5112
Ožana Václav6412
Volf Břetislav5211
Havran Miroslav3711
Vraštilová Miloslava5611
Horáček Michal7511
Tučný Jan4710
Vítek Miroslav7210
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Matyášová Jana6510
Doležal Martin7010
Šrutek Stanislav5810
Ehrig Rudolf489
Javůrek Jiří489
Špacír Ladislav559
Čechal Milan599
Marek Dalimil609
Stránská Adéla919
Ouřecká Renáta708
Jorová Ludmila628
Paulů Blanka548
Vytlačilová Lenka848
Krupička Miroslav538
Mertová Michaela768

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1473Cink MartinAC Pardubice9400:37:22124,96
2MJ2858Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:41:17106,61
3MJ6880Kouba TomášSPS Sázava9500:49:2668,43
4MJ7583Stříhavka JindřichAC Choceň0000:52:4353,05
Muži A (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA166Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7800:29:56115,29
2MA237Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:2194,21
3MA351Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:33:5790,50
4MA46Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:34:1488,76
5MA577Zapalač MartinISRT8600:34:3886,29
6MA676Cink TomášÚstí nad Orlicí8700:34:4285,88
7MA731Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:34:4885,26
8MA955Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:35:3980,01
9MA1167Miřejovský JiříVencl Team Ústí nad Orlicí7900:35:5578,37
10MA1261Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:36:1676,21
11MA1565Nechvíl PetrAC Choceň9100:37:4367,26
12MA2046Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:39:3455,85
13MA2285Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:39:4854,41
14MA2526Zachař JiříSruby7200:41:0146,90
15MA3454Minář Martinneregistrován8400:42:2038,77
16MA3771Krmela PavelRychnov na Moravě7800:43:0833,84
17MA4092Hartman KarelOMT Pardubice7700:43:5728,80
18MA4598Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:44:5722,63
19MA474Vařeka PavelLitovel - ORRERO7500:45:3318,92
20MA4891Herbs JanVrchlabí7500:45:4317,90
21MA4952Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:46:1914,19
22MA563Gonda Janneregistrován7600:47:356,38
23MA6656Matějka PetrLubník8900:49:063,00
24MA70100Fryauf JanAtletika Albrechtice8900:49:573,00
25MA8889Klampfl MilanVrchlabí9100:59:563,00
Muži B (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB833Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:57108,00
2MB1040Jančík BořekSvartes Hořice6400:35:47103,42
3MB1647Buriánek RomanČeská Třebová6500:38:2988,59
4MB177Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:39:1184,74
5MB1884Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:39:2483,55
6MB3027Stříhavka JindřichAC Choceň7100:41:2372,65
7MB3569Kristek JiříRetia Pardubice6700:42:3665,97
8MB369Ambrož RadomírLanškroun6300:42:4165,51
9MB3913Doležal MartinSPS Sázava7000:43:2761,30
10MB5079Šilar TomášSK Staročernsko6300:46:3344,27
11MB5172Sedláček RomanLanškroun6400:46:4742,99
12MB8644Krátký JosefTJ Svitavy6500:59:073,00
Muži C (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1324Kolínek FrantišekAK Perná5600:36:42112,22
2MC212Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:4196,96
3MC2421Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:40:5390,82
4MC2686Jandejsek ZdeněkStudené6100:41:0689,71
5MC3882Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:43:2078,28
6MC4129Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:44:0674,36
7MC4219Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:1473,68
8MC4314Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:44:4571,03
9MC6096Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:48:1053,55
10MC6987Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:49:4545,45
11MC715Lisa OttoOrrero Tři Dvory5900:50:0144,09
12MC7749Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:52:4530,10
13MC8428Wendlig MiroslavLuková 365300:57:583,41
14MC8595Chlumský LubošVokovice Praha5600:58:073,00
Muži D (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1910Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:39:27104,54
2MD238Tempír FrantišekSokol Štíty4900:40:2599,75
3MD2712Krsek JaroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5100:41:1495,71
4MD5217Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:47:0167,05
5MD5342Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:47:0966,39
6MD5825Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:48:0262,01
7MD6216Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:48:2060,53
8MD6353Krumer MiroslavMK Ostrov4900:48:3059,70
9MD6459Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:48:3559,29
10MD8760Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:59:235,78
Muži E (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5718Marek FrantišekSK Hronov4100:47:48125,81
2ME7962Sedláček FrantišekSokol Jeneč4000:54:45100,49
3ME9230Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:02:0673,70
4ME9478Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:07:4453,17
Juniorky (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ7290Klampflová HanaKrkonoše Vrchlabí9300:50:20117,52
2ZJ8993Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9301:00:0082,48
Ženy A (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3264Vévodová MartinaAK Perná9000:41:48108,99
2ZA3335Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:02107,92
3ZA5532Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:47:2883,09
4ZA5975Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:48:0780,12
5ZA6150Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:48:1279,74
6ZA7515Stříhavková PetraAC Choceň7900:52:4359,10
7ZA8038Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:55:0748,13
8ZA8143Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:55:3945,70
9ZA9381Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8101:05:003,00
Ženy B (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3145Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:41:42112,84
2ZB4439Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:44:4799,00
3ZB5434Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:47:1288,16
4ZB7894Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:52:5562,50
Ženy C (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4697Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:44:59113,48
2ZC6799Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:49:1096,13
3ZC7388Klampflová EvaKrkonoše Vrchlabí6400:50:3390,39
4ZC7448Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:51:1287,70
5ZC9074Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:00:3149,07
Ženy D (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2936Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:41:19131,23
2ZD6522Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:48:36101,48
3ZD8270Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:56:5867,30
4ZD8341Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:57:5663,35
5ZD9120Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:00:3552,52
Trať 7,9 km, 375 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA166Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7800:29:56115,29
2MA237Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:2194,21
3MA351Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:33:5790,50
4MA46Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:34:1488,76
5MA577Zapalač MartinISRT8600:34:3886,29
6MA676Cink TomášÚstí nad Orlicí8700:34:4285,88
7MA731Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:34:4885,26
1MB833Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:57108,00
8MA955Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:35:3980,01
2MB1040Jančík BořekSvartes Hořice6400:35:47103,42
9MA1167Miřejovský JiříVencl Team Ústí nad Orlicí7900:35:5578,37
10MA1261Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:36:1676,21
1MC1324Kolínek FrantišekAK Perná5600:36:42112,22
1MJ1473Cink MartinAC Pardubice9400:37:22124,96
11MA1565Nechvíl PetrAC Choceň9100:37:4367,26
3MB1647Buriánek RomanČeská Třebová6500:38:2988,59
4MB177Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:39:1184,74
5MB1884Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:39:2483,55
1MD1910Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:39:27104,54
12MA2046Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:39:3455,85
2MC212Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:4196,96
13MA2285Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:39:4854,41
2MD238Tempír FrantišekSokol Štíty4900:40:2599,75
3MC2421Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:40:5390,82
14MA2526Zachař JiříSruby7200:41:0146,90
4MC2686Jandejsek ZdeněkStudené6100:41:0689,71
3MD2712Krsek JaroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5100:41:1495,71
2MJ2858Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:41:17106,61
1ZD2936Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:41:19131,23
6MB3027Stříhavka JindřichAC Choceň7100:41:2372,65
1ZB3145Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:41:42112,84
1ZA3264Vévodová MartinaAK Perná9000:41:48108,99
2ZA3335Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:02107,92
15MA3454Minář Martinneregistrován8400:42:2038,77
7MB3569Kristek JiříRetia Pardubice6700:42:3665,97
8MB369Ambrož RadomírLanškroun6300:42:4165,51
16MA3771Krmela PavelRychnov na Moravě7800:43:0833,84
5MC3882Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:43:2078,28
9MB3913Doležal MartinSPS Sázava7000:43:2761,30
17MA4092Hartman KarelOMT Pardubice7700:43:5728,80
6MC4129Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:44:0674,36
7MC4219Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:1473,68
8MC4314Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:44:4571,03
2ZB4439Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:44:4799,00
18MA4598Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:44:5722,63
1ZC4697Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:44:59113,48
19MA474Vařeka PavelLitovel - ORRERO7500:45:3318,92
20MA4891Herbs JanVrchlabí7500:45:4317,90
21MA4952Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:46:1914,19
10MB5079Šilar TomášSK Staročernsko6300:46:3344,27
11MB5172Sedláček RomanLanškroun6400:46:4742,99
4MD5217Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:47:0167,05
5MD5342Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:47:0966,39
3ZB5434Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:47:1288,16
3ZA5532Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:47:2883,09
22MA563Gonda Janneregistrován7600:47:356,38
1ME5718Marek FrantišekSK Hronov4100:47:48125,81
6MD5825Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:48:0262,01
4ZA5975Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:48:0780,12
9MC6096Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:48:1053,55
5ZA6150Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:48:1279,74
7MD6216Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:48:2060,53
8MD6353Krumer MiroslavMK Ostrov4900:48:3059,70
9MD6459Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:48:3559,29
2ZD6522Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:48:36101,48
23MA6656Matějka PetrLubník8900:49:063,00
2ZC6799Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:49:1096,13
3MJ6880Kouba TomášSPS Sázava9500:49:2668,43
10MC6987Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:49:4545,45
24MA70100Fryauf JanAtletika Albrechtice8900:49:573,00
11MC715Lisa OttoOrrero Tři Dvory5900:50:0144,09
1ZJ7290Klampflová HanaKrkonoše Vrchlabí9300:50:20117,52
3ZC7388Klampflová EvaKrkonoše Vrchlabí6400:50:3390,39
4ZC7448Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:51:1287,70
6ZA7515Stříhavková PetraAC Choceň7900:52:4359,10
4MJ7583Stříhavka JindřichAC Choceň0000:52:4353,05
12MC7749Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:52:4530,10
4ZB7894Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:52:5562,50
2ME7962Sedláček FrantišekSokol Jeneč4000:54:45100,49
7ZA8038Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:55:0748,13
8ZA8143Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:55:3945,70
3ZD8270Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:56:5867,30
4ZD8341Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:57:5663,35
13MC8428Wendlig MiroslavLuková 365300:57:583,41
14MC8595Chlumský LubošVokovice Praha5600:58:073,00
12MB8644Krátký JosefTJ Svitavy6500:59:073,00
10MD8760Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:59:235,78
25MA8889Klampfl MilanVrchlabí9100:59:563,00
2ZJ8993Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9301:00:0082,48
5ZC9074Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:00:3149,07
5ZD9120Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:00:3552,52
3ME9230Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:02:0673,70
9ZA9381Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8101:05:003,00
4ME9478Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:07:4453,17
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA166Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7800:29:56115,29
2MA237Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:2194,21
3MA351Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:33:5790,50
4MA46Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:34:1488,76
5MA577Zapalač MartinISRT8600:34:3886,29
6MA676Cink TomášÚstí nad Orlicí8700:34:4285,88
7MA731Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:34:4885,26
8MB833Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:5784,33
9MA955Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:35:3980,01
10MB1040Jančík BořekSvartes Hořice6400:35:4779,19
11MA1167Miřejovský JiříVencl Team Ústí nad Orlicí7900:35:5578,37
12MA1261Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:36:1676,21
13MC1324Kolínek FrantišekAK Perná5600:36:4273,53
14MJ1473Cink MartinAC Pardubice9400:37:2269,42
15MA1565Nechvíl PetrAC Choceň9100:37:4367,26
16MB1647Buriánek RomanČeská Třebová6500:38:2962,53
17MB177Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:39:1158,21
18MB1884Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:39:2456,87
19MD1910Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:39:2756,56
20MA2046Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:39:3455,85
21MC212Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:4155,13
22MA2285Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:39:4854,41
23MD238Tempír FrantišekSokol Štíty4900:40:2550,60
24MC2421Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:40:5347,72
25MA2526Zachař JiříSruby7200:41:0146,90
26MC2686Jandejsek ZdeněkStudené6100:41:0646,38
27MD2712Krsek JaroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5100:41:1445,56
28MJ2858Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:41:1745,25
29MB3027Stříhavka JindřichAC Choceň7100:41:2344,63
30MA3454Minář Martinneregistrován8400:42:2038,77
31MB3569Kristek JiříRetia Pardubice6700:42:3637,13
32MB369Ambrož RadomírLanškroun6300:42:4136,61
33MA3771Krmela PavelRychnov na Moravě7800:43:0833,84
34MC3882Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:43:2032,60
35MB3913Doležal MartinSPS Sázava7000:43:2731,88
36MA4092Hartman KarelOMT Pardubice7700:43:5728,80
37MC4129Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:44:0627,87
38MC4219Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:1427,05
39MC4314Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:44:4523,86
40MA4598Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:44:5722,63
41MA474Vařeka PavelLitovel - ORRERO7500:45:3318,92
42MA4891Herbs JanVrchlabí7500:45:4317,90
43MA4952Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:46:1914,19
44MB5079Šilar TomášSK Staročernsko6300:46:3312,75
45MB5172Sedláček RomanLanškroun6400:46:4711,31
46MD5217Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:47:019,87
47MD5342Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:47:099,05
48MA563Gonda Janneregistrován7600:47:356,38
49ME5718Marek FrantišekSK Hronov4100:47:485,04
50MD5825Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:48:023,60
51MC6096Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:48:103,00
52MD6216Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:48:203,00
53MD6353Krumer MiroslavMK Ostrov4900:48:303,00
54MD6459Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:48:353,00
55MA6656Matějka PetrLubník8900:49:063,00
56MJ6880Kouba TomášSPS Sázava9500:49:263,00
57MC6987Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:49:453,00
58MA70100Fryauf JanAtletika Albrechtice8900:49:573,00
59MC715Lisa OttoOrrero Tři Dvory5900:50:013,00
60MJ7583Stříhavka JindřichAC Choceň0000:52:433,00
61MC7749Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:52:453,00
62ME7962Sedláček FrantišekSokol Jeneč4000:54:453,00
63MC8428Wendlig MiroslavLuková 365300:57:583,00
64MC8595Chlumský LubošVokovice Praha5600:58:073,00
65MB8644Krátký JosefTJ Svitavy6500:59:073,00
66MD8760Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:59:233,00
67MA8889Klampfl MilanVrchlabí9100:59:563,00
68ME9230Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:02:063,00
69ME9478Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:07:443,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2936Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:41:19101,39
2ZB3145Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:41:4299,55
3ZA3264Vévodová MartinaAK Perná9000:41:4899,07
4ZA3335Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:0297,94
5ZB4439Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:44:4784,72
6ZC4697Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:44:5983,76
7ZB5434Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:47:1273,11
8ZA5532Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:47:2871,83
9ZA5975Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:48:0768,70
10ZA6150Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:48:1268,30
11ZD6522Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:48:3666,38
12ZC6799Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:49:1063,65
13ZJ7290Klampflová HanaKrkonoše Vrchlabí9300:50:2058,05
14ZC7388Klampflová EvaKrkonoše Vrchlabí6400:50:3357,00
15ZC7448Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:51:1253,88
16ZA7515Stříhavková PetraAC Choceň7900:52:4346,59
17ZB7894Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:52:5545,63
18ZA8038Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:55:0735,05
19ZA8143Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:55:3932,49
20ZD8270Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:56:5826,16
21ZD8341Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:57:5621,51
22ZJ8993Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9301:00:0011,58
23ZC9074Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:00:319,09
24ZD9120Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:00:358,77
25ZA9381Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8101:05:003,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

super
roman.sedlacek
Přátelská atmosféra a dobré zázemí se sprchami. Přespolní trať bez aut - OK. Občerstvení dobré v cíli i při vyhlášení. Nemělo to chybu. Já bych uvítal dopravu zpět.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód