Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

16.9.1989, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 16.9.1989
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
27.8.2023Sázava - Lázek60
28.8.2022Sázava - Lázek59
30.8.2020Sázava - Lázek41
1.9.2019Sázava - Lázek60
2.9.2018Sázava - Lázek65
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek67
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 2151

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4625
Stránský Aleš6021
Jirásková Eva6421
Vacek Martin6920
Bielčik Jindřich4020
Šimůnek Jan4919
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Novotná Eva4815
Šafář Jaroslav5115
Mannlová Jana8015
Šrůtek Stanislav5814
Křenek Miroslav5014
Pechek František5314
Šimůnek Jan8214
Keprtová Miloslava4814
Stránský Tomáš6514
Doležal Martin7013
Dostálek Petr6713
Zajíc Jan5313
Sadílek Václav5013
Matyášová Jana6513
Žák Jiří7113
Dušková Lenka8013
Zdeněk Bílý5913
Wendlig Miroslav5312
Rys Jaromír6412
Krsek Jaroslav5112
Merta Jaroslav3512
Havran Miroslav3711
Ožana Václav6411
Volf Břetislav5211
Horáček Michal7511
Vraštilová Miloslava5611
Javůrek Jiří4810
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Vítek Miroslav7210
Borek Petr7010
Šmída Oldřich489
Krátká Anna699
Stránská Adéla919
Špacír Ladislav559
Čechal Milan599
Marek Dalimil609
Tučný Jan479
Ehrig Rudolf489
Krupička Miroslav539
Vytlačilová Lenka848
Šebek Michal848

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 7,900 km, 375,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:33:1130
2MA22Stránský TomášSokol Albrechtice6500:33:4829
3MA33Klampfl PavelSpartak Vrchlabí6400:34:0328
4MA44Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5700:34:3727
5MA75Čechal MilanJiskra Ústí nad Orlicí5900:36:0326
6MA86Dostálek PetrTěchonín6700:36:3325
7MA97Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:36:4824
8MA118Vetchý RadimLanškroun7500:37:0823
9MA129Rys JaromírKohoutovice6400:37:1822
10MA1310Zajíc JanSlavia Pardubice5300:37:2421
11MA1411Zdeněk BílýTJ Dynamo Pardubice5900:37:3420
12MA1512Sadílek VáclavSokol Albrechtice5000:38:1619
13MA1913Kuběnka RadekSokol Albrechtice6700:39:0718
14MA2114Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:39:2917
15MA2215Žouželka JaroslavSokol Temenice5000:39:3216
Muži B (trať 7,900 km, 375,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB517Melišík MilanTJ Loko Trutnov4700:34:5320
2MB618Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:35:0919
3MB1016Lapáček KarelZdobnice4800:37:0518
4MB1619Sadílek OtaSokol Albrechtice4600:38:2517
5MB1720Pochobradský PavelTJ Jindřichův Hradec4600:38:3616
6MB2021Voráč AloisTJ Zábřeh4900:39:1715
7MB2322Burda VladimírLitvínov4500:39:4214
8MB2423Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:39:4613
9MB3024Král JosefStart Č.Třebová4000:42:5412
10MB3125Bielčik JindřichLichkov4000:43:2311
11MB3326Šimůnek JanLokomotiva Česká Třebová4900:47:3710
Muži C (trať 7,900 km, 375,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1827Havran MiroslavTJ Jiskra Litomyšl3700:38:4810
2MC2628Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:40:289
3MC2729Ondrák BohumírTJ Nové Město na Moravě3600:41:098
4MC2930Čepelka FrantišekTJ Jiskra Vela Machov3200:42:327
Ženy A (trať 7,900 km, 375,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2531Bouchalová IrenaLokomotiva Česká Třebová6700:40:0210
2ZA2832Jebavá EvaTJ Spartak Vrchlabí6400:41:169
3ZA3227Novotná EvaLetohrad4800:43:338
4ZA3433Hloušková TaťánaSokol Kostelec nad Orlicí5900:48:557
5ZA3534Felcmanová RadkaLokomotiva Česká Třebová6900:51:036
6ZA3635Javůrková VěraTn Svoboda5000:55:105
7ZA3736Horáková HedvikaSlovan Moravská Třebová4800:58:134
Trať 7,900 km, 375,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:33:1130
2MA22Stránský TomášSokol Albrechtice6500:33:4829
3MA33Klampfl PavelSpartak Vrchlabí6400:34:0328
4MA44Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5700:34:3727
1MB517Melišík MilanTJ Loko Trutnov4700:34:5320
2MB618Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:35:0919
5MA75Čechal MilanJiskra Ústí nad Orlicí5900:36:0326
6MA86Dostálek PetrTěchonín6700:36:3325
7MA97Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:36:4824
3MB1016Lapáček KarelZdobnice4800:37:0518
8MA118Vetchý RadimLanškroun7500:37:0823
9MA129Rys JaromírKohoutovice6400:37:1822
10MA1310Zajíc JanSlavia Pardubice5300:37:2421
11MA1411Zdeněk BílýTJ Dynamo Pardubice5900:37:3420
12MA1512Sadílek VáclavSokol Albrechtice5000:38:1619
4MB1619Sadílek OtaSokol Albrechtice4600:38:2517
5MB1720Pochobradský PavelTJ Jindřichův Hradec4600:38:3616
1MC1827Havran MiroslavTJ Jiskra Litomyšl3700:38:4810
13MA1913Kuběnka RadekSokol Albrechtice6700:39:0718
6MB2021Voráč AloisTJ Zábřeh4900:39:1715
14MA2114Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:39:2917
15MA2215Žouželka JaroslavSokol Temenice5000:39:3216
7MB2322Burda VladimírLitvínov4500:39:4214
8MB2423Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:39:4613
1ZA2531Bouchalová IrenaLokomotiva Česká Třebová6700:40:0210
2MC2628Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:40:289
3MC2729Ondrák BohumírTJ Nové Město na Moravě3600:41:098
2ZA2832Jebavá EvaTJ Spartak Vrchlabí6400:41:169
4MC2930Čepelka FrantišekTJ Jiskra Vela Machov3200:42:327
9MB3024Král JosefStart Č.Třebová4000:42:5412
10MB3125Bielčik JindřichLichkov4000:43:2311
3ZA3227Novotná EvaLetohrad4800:43:338
11MB3326Šimůnek JanLokomotiva Česká Třebová4900:47:3710
4ZA3433Hloušková TaťánaSokol Kostelec nad Orlicí5900:48:557
5ZA3534Felcmanová RadkaLokomotiva Česká Třebová6900:51:036
6ZA3635Javůrková VěraTn Svoboda5000:55:105
7ZA3736Horáková HedvikaSlovan Moravská Třebová4800:58:134

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód