Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

5.9.2004, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 5.9.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: OA TJ Albrechtice

Sociální sítě

Místo konání

MŠ Sázava u Lanškrouna
9.30 hodin

Přihlášky

od 8.00 hodin, Fotbalové hřiště Sázava u Lanškrouna

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

První kilometr po asfaltu, dále polní a lesní cesty s největším stoupáním na posledním kilometru.
Délka 7,9 km
Převýšení 393 m

Ceny pro vítěze

první 3 v každé kategorii získají finanční cenu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:

Marta Chmelíková
Sázava 123
563 01 Lanškroun
tel.: 465 323 336

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.8.2020Sázava - Lázek-
1.9.2019Sázava - Lázek60
2.9.2018Sázava - Lázek65
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
7.9.2003Sázava - Lázek66
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 31
  • závodníků na všech ročnících: 1971

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4625
Stránský Aleš6020
Bielčik Jindřich4019
Vacek Martin6919
Jirásková Eva6419
Šimůnek Jan4919
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Šafář Jaroslav5115
Novotná Eva4815
Stránský Tomáš6514
Šimůnek Jan8214
Pechek František5314
Křenek Miroslav5014
Keprtová Miloslava4814
Zajíc Jan5313
Sadílek Václav5013
Žák Jiří7113
Dušková Lenka8013
Dostálek Petr6713
Zdeněk Bílý5913
Krsek Jaroslav5112
Wendlig Miroslav5312
Mannlová Jana8012
Rys Jaromír6412
Merta Jaroslav3512
Vraštilová Miloslava5611
Šrutek Stanislav5811
Ožana Václav6411
Horáček Michal7511
Volf Břetislav5211
Havran Miroslav3711
Javůrek Jiří4810
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Matyášová Jana6510
Doležal Martin7010
Vítek Miroslav7210
Čechal Milan599
Ehrig Rudolf489
Špacír Ladislav559
Marek Dalimil609
Tučný Jan479
Stránská Adéla919
Sejkorová Lenka638
Chaloupková Marie538
Mertová Michaela768
Mazač Jaroslav688
Paulů Blanka548
Jorová Ludmila628

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ71Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:34:46112,58
2MJ2251Bartoň EduardSK Štíty8500:39:2687,42
Muži A (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA141Krupička RobertSK Valteřice7800:31:54101,62
2MA228Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:31:59101,11
3MA325Ondráček TomášVzácný kytky7700:32:3697,27
4MA47Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:4596,34
5MA940Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:35:1181,21
6MA1033Stránský TomášSparta Praha6500:35:1381,00
7MA114Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:35:3978,30
8MA1354Šebek MichalCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí8400:37:1868,04
9MA1453Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:37:2167,73
10MA1550Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:37:2567,32
11MA1937Jančařík PetrAAC Brno6800:38:2161,51
12MA2431Dvořák MiroslavSSK Horka nad Moravou7300:39:4353,01
13MA2748Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:41:2342,65
14MA4230Vaněk PetrOlomouc7000:47:136,37
Muži B (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB552Kolínek FrantišekAK Perná5600:34:24101,86
2MB636Kašpar ZdeněkCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:34:38100,51
3MB814Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:35:0897,63
4MB1732Čechal JaroslavTS Letohrad6100:37:4782,37
5MB238Kubeša JiříTAS Šternberk5900:39:3072,48
6MB2943Zdeněk BílýMK Pardubice5900:41:4259,81
7MB3317Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:42:5253,09
Muži C (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC125Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:36:49104,51
2MC166Krsek JaroslavCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí5100:37:4499,65
3MC202Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:38:2795,84
4MC2620Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:41:0182,21
5MC2816Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:41:3579,20
6MC3145Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:42:0476,64
7MC3635Krumer MiroslavOstrov4900:44:3863,01
8MC3826Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:45:5456,28
9MC4829Volf BřetislavLanškroun5200:50:5329,82
10MC4944Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:51:4125,58
11MC5118Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:55:255,75
Muži D (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2542Leszkow PetrMK Hlinsko4400:40:09122,95
2MD4123Bielčik JindřichLichkov4000:47:0992,09
3MD463Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:48:4684,96
4MD5015Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3000:55:1556,37
5MD5427Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:59:4236,75
6MD5647Domanský IvoAVC Praha3801:10:110,00
Juniorky (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4734Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:49:05100,00
Ženy A (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1839Jančaříková LenkaAAC Brno7000:38:16107,14
2ZA2119Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:38:54103,95
3ZA3038Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:41:5388,91
4ZA3211Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:2486,31
5ZA3713Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:44:5973,29
6ZA4010Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:46:5763,38
7ZA439Krňávková EvaSalón Zdena - Ruda nad Moravou7500:47:3260,44
Ženy B (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3422Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:43:55103,80
2ZB3524Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:44:15102,31
3ZB3949Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:0893,89
4ZB4546Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:48:3782,80
5ZB5121Svobodová Radkaneregistrována6600:55:2552,42
Ženy C (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC4412Novotná EvaLetohrad4800:47:4286,90
2ŽC5356Chaloupková Marieneregistrována5300:57:4741,85
3ŽC5555Bartoňová Marieneregistrována5301:05:208,12
Trať 7,9 km, 393 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA141Krupička RobertSK Valteřice7800:31:54101,62
2MA228Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:31:59101,11
3MA325Ondráček TomášVzácný kytky7700:32:3697,27
4MA47Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:4596,34
1MB552Kolínek FrantišekAK Perná5600:34:24101,86
2MB636Kašpar ZdeněkCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:34:38100,51
1MJ71Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:34:46112,58
3MB814Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:35:0897,63
5MA940Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:35:1181,21
6MA1033Stránský TomášSparta Praha6500:35:1381,00
7MA114Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:35:3978,30
1MC125Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:36:49104,51
8MA1354Šebek MichalCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí8400:37:1868,04
9MA1453Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:37:2167,73
10MA1550Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:37:2567,32
2MC166Krsek JaroslavCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí5100:37:4499,65
4MB1732Čechal JaroslavTS Letohrad6100:37:4782,37
1ZA1839Jančaříková LenkaAAC Brno7000:38:16107,14
11MA1937Jančařík PetrAAC Brno6800:38:2161,51
3MC202Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:38:2795,84
2ZA2119Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:38:54103,95
2MJ2251Bartoň EduardSK Štíty8500:39:2687,42
5MB238Kubeša JiříTAS Šternberk5900:39:3072,48
12MA2431Dvořák MiroslavSSK Horka nad Moravou7300:39:4353,01
1MD2542Leszkow PetrMK Hlinsko4400:40:09122,95
4MC2620Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:41:0182,21
13MA2748Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:41:2342,65
5MC2816Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:41:3579,20
6MB2943Zdeněk BílýMK Pardubice5900:41:4259,81
3ZA3038Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:41:5388,91
6MC3145Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:42:0476,64
4ZA3211Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:2486,31
7MB3317Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:42:5253,09
1ZB3422Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:43:55103,80
2ZB3524Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:44:15102,31
7MC3635Krumer MiroslavOstrov4900:44:3863,01
5ZA3713Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:44:5973,29
8MC3826Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:45:5456,28
3ZB3949Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:0893,89
6ZA4010Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:46:5763,38
2MD4123Bielčik JindřichLichkov4000:47:0992,09
14MA4230Vaněk PetrOlomouc7000:47:136,37
7ZA439Krňávková EvaSalón Zdena - Ruda nad Moravou7500:47:3260,44
1ŽC4412Novotná EvaLetohrad4800:47:4286,90
4ZB4546Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:48:3782,80
3MD463Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:48:4684,96
1ŽJ4734Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:49:05100,00
9MC4829Volf BřetislavLanškroun5200:50:5329,82
10MC4944Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:51:4125,58
4MD5015Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3000:55:1556,37
11MC5118Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:55:255,75
5ZB5121Svobodová Radkaneregistrována6600:55:2552,42
2ŽC5356Chaloupková Marieneregistrována5300:57:4741,85
5MD5427Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:59:4236,75
3ŽC5555Bartoňová Marieneregistrována5301:05:208,12
6MD5647Domanský IvoAVC Praha3801:10:110,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód