Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

4.9.1994, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 4.9.1994
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.8.2020Sázava - Lázek-
1.9.2019Sázava - Lázek60
2.9.2018Sázava - Lázek65
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek66
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 31
  • závodníků na všech ročnících: 1985

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4625
Stránský Aleš6020
Bielčik Jindřich4019
Vacek Martin6919
Jirásková Eva6419
Šimůnek Jan4919
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Novotná Eva4815
Šafář Jaroslav5115
Stránský Tomáš6514
Šimůnek Jan8214
Křenek Miroslav5014
Pechek František5314
Keprtová Miloslava4814
Zdeněk Bílý5913
Dostálek Petr6713
Zajíc Jan5313
Sadílek Václav5013
Žák Jiří7113
Dušková Lenka8013
Merta Jaroslav3512
Wendlig Miroslav5312
Krsek Jaroslav5112
Rys Jaromír6412
Mannlová Jana8012
Ožana Václav6411
Horáček Michal7511
Volf Břetislav5211
Havran Miroslav3711
Vraštilová Miloslava5611
Šrůtek Stanislav5811
Vítek Miroslav7210
Javůrek Jiří4810
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Matyášová Jana6510
Doležal Martin7010
Stránská Adéla919
Ehrig Rudolf489
Čechal Milan599
Špacír Ladislav559
Marek Dalimil609
Tučný Jan479
Krátká Anna698
Krupička Miroslav538
Ouřecká Renáta708
Čechal Jaroslav618
Sejkorová Lenka638
Chaloupková Marie538

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ85Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:34:3220
2MJ216Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:38:4519
3MJ387Ehrig PetrLoko Česká Třebová7800:45:3918
-MJ-8Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí75DNF-
Muži A (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA216Stránský AlešJiskra Ústí nad Orlicí6000:32:3330
2MA317Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:33:1029
3MA418Čechal MilanJiskra Ústí nad Orlicí5900:33:3328
4MA519Rys JaromírASICS TEAM Holešov6400:33:4327
5MA720Vacek MartinSKI Klub Česká Třebová6900:33:5426
6MA1021Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí6600:35:1125
7MA1122Karlík MichalLoko Trutnov6400:35:4924
8MA1623Mraček JanLokomotiva Trutnov6600:37:2623
9MA2224Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí5900:39:1322
10MA3425Dostálek PetrŠME Lukavice6700:43:1021
11MA3526Tyahur JiříAC Pardubice6100:44:1520
12MA3627Weiser MilošJiskra Ústí nad Orlicí5800:44:5819
Muži B (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB128Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:32:1120
2MB629Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:33:4619
3MB930Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:35:0218
4MB1331Skalický JiříŽamberk5000:35:5917
5MB1532Krsek JaroslavOÁZA Luková5100:37:2016
6MB1833Kavan IvanLOKO Trutnov5000:37:4615
7MB1934Lapáček KarelZdobnice4800:37:4814
8MB2335Zajíc JanKRB Chrudim5300:39:5513
9MB2436Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:0712
10MB2537Burda VladimírLitvínov4500:41:3211
11MB2738Tučný JanPardubice4700:41:5610
12MB2839Křenek JosefSokol Vyprachtice4800:42:009
13MB3140Wendlig MiroslavLuková5300:43:038
14MB3241Ehrig RudolfČeská Třebová4800:43:067
15MB3742Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:45:196
16MB3943Novotný JiříLetohrad4500:46:075
Muži C (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC129Metelka JosefSokol Studnice4400:35:5410
2MC1410Zálešák FrantišekStava Havířov3700:36:539
3MC1711Veyr KarelSokol Doudleby4200:37:388
4MC1912Havran MiroslavSokol Litomyšl3700:37:487
5MC2613Miles PetrHostinné3700:41:516
6MC2914Bielčik JindřichLichkov4000:42:155
7MC4015Karhan MilošDoudleby nad Orlicí4100:46:324
Ženy A (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA332Matoušková LenkaJiskra Ústí nad Orlicí7700:43:0710
Ženy B (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB303Novotná EvaLetohrad4800:42:2210
2ZB414Horáková HedvikaSlovan Moravská Třebová4800:53:529
Trať 7,9 km, 375 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB128Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:32:1120
1MA216Stránský AlešJiskra Ústí nad Orlicí6000:32:3330
2MA317Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:33:1029
3MA418Čechal MilanJiskra Ústí nad Orlicí5900:33:3328
4MA519Rys JaromírASICS TEAM Holešov6400:33:4327
2MB629Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:33:4619
5MA720Vacek MartinSKI Klub Česká Třebová6900:33:5426
1MJ85Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:34:3220
3MB930Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:35:0218
6MA1021Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí6600:35:1125
7MA1122Karlík MichalLoko Trutnov6400:35:4924
1MC129Metelka JosefSokol Studnice4400:35:5410
4MB1331Skalický JiříŽamberk5000:35:5917
2MC1410Zálešák FrantišekStava Havířov3700:36:539
5MB1532Krsek JaroslavOÁZA Luková5100:37:2016
8MA1623Mraček JanLokomotiva Trutnov6600:37:2623
3MC1711Veyr KarelSokol Doudleby4200:37:388
6MB1833Kavan IvanLOKO Trutnov5000:37:4615
7MB1934Lapáček KarelZdobnice4800:37:4814
4MC1912Havran MiroslavSokol Litomyšl3700:37:487
2MJ216Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:38:4519
9MA2224Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí5900:39:1322
8MB2335Zajíc JanKRB Chrudim5300:39:5513
9MB2436Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:0712
10MB2537Burda VladimírLitvínov4500:41:3211
5MC2613Miles PetrHostinné3700:41:516
11MB2738Tučný JanPardubice4700:41:5610
12MB2839Křenek JosefSokol Vyprachtice4800:42:009
6MC2914Bielčik JindřichLichkov4000:42:155
1ZB303Novotná EvaLetohrad4800:42:2210
13MB3140Wendlig MiroslavLuková5300:43:038
14MB3241Ehrig RudolfČeská Třebová4800:43:067
1ZA332Matoušková LenkaJiskra Ústí nad Orlicí7700:43:0710
10MA3425Dostálek PetrŠME Lukavice6700:43:1021
11MA3526Tyahur JiříAC Pardubice6100:44:1520
12MA3627Weiser MilošJiskra Ústí nad Orlicí5800:44:5819
15MB3742Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:45:196
3MJ387Ehrig PetrLoko Česká Třebová7800:45:3918
16MB3943Novotný JiříLetohrad4500:46:075
7MC4015Karhan MilošDoudleby nad Orlicí4100:46:324
2ZB414Horáková HedvikaSlovan Moravská Třebová4800:53:529

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód