Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

2.9.2012, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 2.9.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Atletika Albrechtice

Sociální sítě

Místo konání

OÚ Sázava u Lanškrouna
9:30 hodin

Popis tratě

Délka: 7,9 km
Převýšení: 375 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Marta Chmelíková
Sázava 123
563 01 Lanškroun
tel. 731 558 531

E-mailová adresa

jiraskova.spinning@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.9.2019Sázava - Lázek-
2.9.2018Sázava - Lázek65
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek67
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 1887

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4625
Stránský Aleš6020
Bielčik Jindřich4019
Šimůnek Jan4919
Vacek Martin6918
Jirásková Eva6418
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Novotná Eva4815
Šafář Jaroslav5115
Stránský Tomáš6514
Šimůnek Jan8214
Pechek František5314
Křenek Miroslav5014
Keprtová Miloslava4814
Dušková Lenka8013
Zdeněk Bílý5913
Dostálek Petr6713
Zajíc Jan5313
Sadílek Václav5013
Žák Jiří7112
Merta Jaroslav3512
Wendlig Miroslav5312
Krsek Jaroslav5112
Rys Jaromír6412
Mannlová Jana8011
Ožana Václav6411
Horáček Michal7511
Havran Miroslav3711
Volf Břetislav5211
Vraštilová Miloslava5611
Vítek Miroslav7210
Šrůtek Stanislav5810
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Tučný Jan479
Stránská Adéla919
Matyášová Jana659
Doležal Martin709
Javůrek Jiří489
Ehrig Rudolf489
Čechal Milan599
Špacír Ladislav559
Marek Dalimil609
Zálešák František378
Paulů Blanka548
Jorová Ludmila628
Tempír František498
Vytlačilová Lenka848
Krupička Miroslav538

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA168Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:1235
2MA227Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:33:1131
3MA531Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:34:24-
4MA635Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:34:4427
5MA825Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:35:1124
6MA97Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:35:1322
7MA155Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:36:5235
8MA1832Polách RostislavDama sport Šumperk7500:37:4620
9MA2064Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:38:2719
10MA232Jadrný LubomírRENOVA RACE Team7300:39:0418
11MA2630Vošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7500:39:4117
12MA3686Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:42:31-
13MA3778Kalous PetrSK Žamberk7700:42:4316
14MA506Bača DominikSFK Vrchovina9500:45:0731
15MA5660Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:47:0527
16MA6383Fafrowicz JakubLKS ISKRA Jaszkowa8300:49:22-
17MA6681Hofman JosefSPS Sázava8100:50:5215
Muži B (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB350Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:34:0535
2MB417Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:0831
3MB1053Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:35:5027
4MB11100Soukup RadomírAC Tábor6800:36:1024
5MB1279Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:36:1522
6MB1387Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:36:3320
7MB1471Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:36:4819
8MB1985Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6900:38:16-
9MB214Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:38:3318
10MB3165Kristek JiříRetia Pardubice6700:40:5217
11MB3213Doležal MartinSPS Sázava7000:41:0316
12MB3472Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:41:0815
13MB3526Zachař JiříSruby7200:41:4314
14MB3844Sedláček RomanLanškroun6400:42:5013
15MB4562Král PetrSPS Sázava6600:43:5212
16MB473Belobrad IvanŽamberk6600:44:0811
17MB4861Scheuer JanActivity Lanškroun6600:44:5210
18MB5163Šilar TomášSK Staročernsko6300:45:269
19MB5884Turek TomaszLKS Iskra Jaszkowa7100:47:33-
20MB6059Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:48:418
21MB6552Tomšů PetrMlýn Janderov6400:50:357
Muži C (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC718Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:0335
2MC1641Moravčík ZdeněkORBEA Czech6200:37:0531
3MC1747Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:37:2627
4MC2277Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:38:4924
5MC2774Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:4622
6MC2820Vanta JosefSK Hronov6200:39:4820
7MC3069Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:40:4419
8MC3954Krátký LubošLanškroun6200:43:0218
9MC4182Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa5500:43:18-
10MC4280Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:43:2617
11MC4658Jandejsek ZdeněkStudené6100:44:0616
12MC5248Skalický JosefŽichlínek6200:45:3315
13MC5324Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:45:5214
14MC6842Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:51:0713
Muži D (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2475Krsek MiroslavM. K. Luková4900:39:2335
2MD2521Tempír FrantišekSokol Štíty4900:39:3731
3MD4373Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:43:3727
4MD568Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:47:0524
5MD619Marek FrantišekSK Hronov4100:48:5535
6MD6243Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:49:0822
7MD6449Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:49:5420
8MD6915Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:52:1819
9MD7212Bielčik JindřichLichkov4000:55:5531
10MD7437Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:58:0618
11MD7822Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:03:4427
12MD8114Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:29:0124
Ženy A (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2919Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:40:4135
2ZA4076Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:43:1131
3ZA6638Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:5227
4ZA7655Krátká HanaLanškroun9500:59:3735
Ženy B (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3351Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:41:0735
2ZB4929Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:44:5631
3ZB5928Černá MarkétaLanškroun7000:47:4227
Ženy C (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4446Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:43:4035
2ZC5470Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:46:4131
3ZC5516Vacková HanaSK Hronov5600:46:5935
4ZC7040Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:52:3027
5ZC7134Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:52:4324
6ZC7336Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:56:0731
7ZC7567Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:58:1527
8ZC7756Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:02:0022
9ZC7939Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:07:2920
10ZC8045Sedláčková HedvikaLanškroun6601:07:3119
Trať 7,9 km, 375 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA168Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:1235
2MA227Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:33:1131
1MB350Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:34:0535
2MB417Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:0831
3MA531Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:34:24-
4MA635Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:34:4427
1MC718Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:0335
5MA825Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:35:1124
6MA97Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:35:1322
3MB1053Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:35:5027
4MB11100Soukup RadomírAC Tábor6800:36:1024
5MB1279Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:36:1522
6MB1387Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:36:3320
7MB1471Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:36:4819
7MA155Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:36:5235
2MC1641Moravčík ZdeněkORBEA Czech6200:37:0531
3MC1747Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:37:2627
8MA1832Polách RostislavDama sport Šumperk7500:37:4620
8MB1985Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6900:38:16-
9MA2064Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:38:2719
9MB214Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:38:3318
4MC2277Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:38:4924
10MA232Jadrný LubomírRENOVA RACE Team7300:39:0418
1MD2475Krsek MiroslavM. K. Luková4900:39:2335
2MD2521Tempír FrantišekSokol Štíty4900:39:3731
11MA2630Vošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7500:39:4117
5MC2774Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:4622
6MC2820Vanta JosefSK Hronov6200:39:4820
1ZA2919Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:40:4135
7MC3069Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:40:4419
10MB3165Kristek JiříRetia Pardubice6700:40:5217
11MB3213Doležal MartinSPS Sázava7000:41:0316
1ZB3351Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:41:0735
12MB3472Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:41:0815
13MB3526Zachař JiříSruby7200:41:4314
12MA3686Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:42:31-
13MA3778Kalous PetrSK Žamberk7700:42:4316
14MB3844Sedláček RomanLanškroun6400:42:5013
8MC3954Krátký LubošLanškroun6200:43:0218
2ZA4076Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:43:1131
9MC4182Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa5500:43:18-
10MC4280Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:43:2617
3MD4373Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:43:3727
1ZC4446Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:43:4035
15MB4562Král PetrSPS Sázava6600:43:5212
11MC4658Jandejsek ZdeněkStudené6100:44:0616
16MB473Belobrad IvanŽamberk6600:44:0811
17MB4861Scheuer JanActivity Lanškroun6600:44:5210
2ZB4929Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:44:5631
14MA506Bača DominikSFK Vrchovina9500:45:0731
18MB5163Šilar TomášSK Staročernsko6300:45:269
12MC5248Skalický JosefŽichlínek6200:45:3315
13MC5324Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:45:5214
2ZC5470Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:46:4131
3ZC5516Vacková HanaSK Hronov5600:46:5935
4MD568Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:47:0524
15MA5660Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:47:0527
19MB5884Turek TomaszLKS Iskra Jaszkowa7100:47:33-
3ZB5928Černá MarkétaLanškroun7000:47:4227
20MB6059Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:48:418
5MD619Marek FrantišekSK Hronov4100:48:5535
6MD6243Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:49:0822
16MA6383Fafrowicz JakubLKS ISKRA Jaszkowa8300:49:22-
7MD6449Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:49:5420
21MB6552Tomšů PetrMlýn Janderov6400:50:357
17MA6681Hofman JosefSPS Sázava8100:50:5215
3ZA6638Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:5227
14MC6842Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:51:0713
8MD6915Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:52:1819
4ZC7040Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:52:3027
5ZC7134Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:52:4324
9MD7212Bielčik JindřichLichkov4000:55:5531
6ZC7336Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:56:0731
10MD7437Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:58:0618
7ZC7567Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:58:1527
4ZA7655Krátká HanaLanškroun9500:59:3735
8ZC7756Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:02:0022
11MD7822Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:03:4427
9ZC7939Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:07:2920
10ZC8045Sedláčková HedvikaLanškroun6601:07:3119
12MD8114Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:29:0124
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2919Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:40:4135
2ZB3351Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:41:0731
3ZA4076Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:43:1127
4ZC4446Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:43:4024
5ZB4929Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:44:5622
6ZC5470Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:46:4120
7ZC5516Vacková HanaSK Hronov5600:46:5919
8ZB5928Černá MarkétaLanškroun7000:47:4218
9ZA6638Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:5217
10ZC7040Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:52:3016
11ZC7134Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:52:4315
12ZC7336Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:56:0714
13ZC7567Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:58:1513
14ZA7655Krátká HanaLanškroun9500:59:3712
15ZC7756Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:02:0011
16ZC7939Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:07:2910
17ZC8045Sedláčková HedvikaLanškroun6601:07:319

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód