Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

8.9.2002, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 8.9.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: OA TJ Albrechtice

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Sázava
9.30 hodin

Přihlášky

8.00 - 9.30 hodin v místě startu

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Délka 7,9 km, převýšení 393 m
Převážně terénní běh vede z větší části lesem.

Ceny pro vítěze

první 3 v každé kategorii získají finanční cenu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Marta Chmelíková
Sázava 123
563 01 Lanškroun
tel. 0467 523 336

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.9.2019Sázava - Lázek-
2.9.2018Sázava - Lázek65
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek66
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 1893

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4625
Stránský Aleš6020
Bielčik Jindřich4019
Šimůnek Jan4919
Vacek Martin6918
Jirásková Eva6418
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Šafář Jaroslav5115
Novotná Eva4815
Stránský Tomáš6514
Šimůnek Jan8214
Pechek František5314
Křenek Miroslav5014
Keprtová Miloslava4814
Zajíc Jan5313
Sadílek Václav5013
Dušková Lenka8013
Zdeněk Bílý5913
Dostálek Petr6713
Rys Jaromír6412
Žák Jiří7112
Merta Jaroslav3512
Krsek Jaroslav5112
Wendlig Miroslav5312
Volf Břetislav5211
Vraštilová Miloslava5611
Mannlová Jana8011
Ožana Václav6411
Horáček Michal7511
Havran Miroslav3711
Vítek Miroslav7210
Šrůtek Stanislav5810
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Špacír Ladislav559
Marek Dalimil609
Tučný Jan479
Stránská Adéla919
Matyášová Jana659
Doležal Martin709
Javůrek Jiří489
Čechal Milan599
Ehrig Rudolf489
Ouřecká Renáta708
Mazač Jaroslav688
Mertová Michaela768
Paulů Blanka548
Jorová Ludmila628
Zálešák František378

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1744Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:35:23111,37
2MJ195Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:35:58108,26
3MJ3970Bartoň EduardSK Štíty8500:41:1280,36
4MJ4460Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:41:4677,34
5MJ5469Maťátko DanielPunk Rock Horní Čermná8600:45:0659,57
Muži A (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA161Dobšíček Pavel2 B Tým8000:31:32102,30
2MA218Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:31:52100,21
3MA350Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:32:1897,49
4MA432Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:32:3296,03
5MA841Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:33:1591,54
6MA916Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:4588,40
7MA1151Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:34:1485,37
8MA1246Pross DavidTJ Porkert Skuhrov n. B.7500:34:2284,54
9MA1464Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:34:4582,13
10MA1848Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:35:4176,28
11MA2223Dostálek PetrTěchonín6700:36:4269,91
12MA2312Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:36:5468,65
13MA2754Procházka PetrAC Choceň7400:38:3458,20
14MA3074Ondríšek JosefLanškroun6400:39:1054,44
15MA3671Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:40:0648,59
16MA412Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:41:2939,92
17MA4913Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:43:0529,89
18MA7173Bednář MartinSázava7300:55:120,00
Muži B (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB538Kolínek FrantišekAK Perná5600:32:56100,50
2MB657Filip LubošAC Choceň5900:33:0299,90
3MB727Poduška JosefAC Kladno6200:33:0599,60
4MB1015Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:4895,25
5MB1362Macíček MiroslavDodo Kopřivnice6100:34:3390,71
6MB1521Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:35:0087,99
7MB1614Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:35:1786,27
8MB219Čechal JaroslavTS Letohrad6100:36:1280,72
9MB2824Hejl JanAC Šumperk5300:38:4265,57
10MB2955Šlajs TomášCC Choceň6000:38:5464,36
11MB3153Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:39:2361,43
12MB3320Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:39:3660,12
13MB3430Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:39:4159,62
14MB3552Morkes KarelISCAREX Česká Třebová5400:39:5058,71
15MB384Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:40:2954,77
16MB4047Zdeněk BílýMK Pardubice5900:41:1450,23
17MB5131Pečenka LiborKHB Radegast6100:43:3535,99
18MB5268Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:44:0333,17
Muži C (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2026Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:36:02106,27
2MC2440Biemann GötzSKI Harrachov4300:37:2598,84
3MC256Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:38:0994,89
4MC2656Vaško BohuslavŽichlínek4800:38:2293,73
5MC3728Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:40:2582,71
6MC4366Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:41:3976,08
7MC4619Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:42:1373,03
8MC4767Sadílek VáclavXXX5000:42:2472,04
9MC4859Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:42:3271,33
10MC6063Krumer MiroslavOstrov4900:46:4848,39
11MC6235Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:47:1645,88
12MC6565Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:50:1030,29
13MC6949Linhart MilošAC Náchod4400:54:465,56
Muži D (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3233Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:39:35120,51
2MD5722Bielčik JindřichLichkov4000:45:4292,77
3MD613Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:47:0286,72
4MD7258Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:55:4047,58
Juniorky (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5611Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:45:23118,81
2ŽJ6729Vícenová KarolínaKHB Radegast8600:50:5896,52
3ŽJ687Čechalová HanaTS Letohrad8600:53:5684,67
4ŽJ708Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:55:0680,02
5ŽJ7442Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:04:3742,02
Ženy A (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4210Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:41:38108,39
2ZA5045Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:43:25100,18
3ZA5537Ouřecká RenátaPardubice7000:45:1991,43
4ZA581Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:46:1886,91
5ZA6417Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:49:4071,41
6ZA6672Piteráková MonikaAFC Veřovice7400:50:2767,81
Ženy B (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4534Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:41:54111,17
2ZB7343Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:57:3640,41
Ženy C (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5336Novotná EvaLetohrad4800:44:3399,22
2ŽC5939Janečková AnežkaAK Zlín4700:46:4189,61
3ŽC6325Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:47:3585,55
Trať 7,9 km, 375 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA161Dobšíček Pavel2 B Tým8000:31:32102,30
2MA218Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:31:52100,21
3MA350Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:32:1897,49
4MA432Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:32:3296,03
1MB538Kolínek FrantišekAK Perná5600:32:56100,50
2MB657Filip LubošAC Choceň5900:33:0299,90
3MB727Poduška JosefAC Kladno6200:33:0599,60
5MA841Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:33:1591,54
6MA916Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:4588,40
4MB1015Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:4895,25
7MA1151Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:34:1485,37
8MA1246Pross DavidTJ Porkert Skuhrov n. B.7500:34:2284,54
5MB1362Macíček MiroslavDodo Kopřivnice6100:34:3390,71
9MA1464Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:34:4582,13
6MB1521Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:35:0087,99
7MB1614Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:35:1786,27
1MJ1744Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:35:23111,37
10MA1848Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:35:4176,28
2MJ195Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:35:58108,26
1MC2026Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:36:02106,27
8MB219Čechal JaroslavTS Letohrad6100:36:1280,72
11MA2223Dostálek PetrTěchonín6700:36:4269,91
12MA2312Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:36:5468,65
2MC2440Biemann GötzSKI Harrachov4300:37:2598,84
3MC256Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:38:0994,89
4MC2656Vaško BohuslavŽichlínek4800:38:2293,73
13MA2754Procházka PetrAC Choceň7400:38:3458,20
9MB2824Hejl JanAC Šumperk5300:38:4265,57
10MB2955Šlajs TomášCC Choceň6000:38:5464,36
14MA3074Ondríšek JosefLanškroun6400:39:1054,44
11MB3153Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:39:2361,43
1MD3233Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:39:35120,51
12MB3320Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:39:3660,12
13MB3430Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:39:4159,62
14MB3552Morkes KarelISCAREX Česká Třebová5400:39:5058,71
15MA3671Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:40:0648,59
5MC3728Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:40:2582,71
15MB384Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:40:2954,77
3MJ3970Bartoň EduardSK Štíty8500:41:1280,36
16MB4047Zdeněk BílýMK Pardubice5900:41:1450,23
16MA412Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:41:2939,92
1ZA4210Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:41:38108,39
6MC4366Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:41:3976,08
4MJ4460Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:41:4677,34
1ZB4534Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:41:54111,17
7MC4619Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:42:1373,03
8MC4767Sadílek VáclavXXX5000:42:2472,04
9MC4859Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:42:3271,33
17MA4913Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:43:0529,89
2ZA5045Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:43:25100,18
17MB5131Pečenka LiborKHB Radegast6100:43:3535,99
18MB5268Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:44:0333,17
1ŽC5336Novotná EvaLetohrad4800:44:3399,22
5MJ5469Maťátko DanielPunk Rock Horní Čermná8600:45:0659,57
3ZA5537Ouřecká RenátaPardubice7000:45:1991,43
1ŽJ5611Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:45:23118,81
2MD5722Bielčik JindřichLichkov4000:45:4292,77
4ZA581Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:46:1886,91
2ŽC5939Janečková AnežkaAK Zlín4700:46:4189,61
10MC6063Krumer MiroslavOstrov4900:46:4848,39
3MD613Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:47:0286,72
11MC6235Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:47:1645,88
3ŽC6325Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:47:3585,55
5ZA6417Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:49:4071,41
12MC6565Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:50:1030,29
6ZA6672Piteráková MonikaAFC Veřovice7400:50:2767,81
2ŽJ6729Vícenová KarolínaKHB Radegast8600:50:5896,52
3ŽJ687Čechalová HanaTS Letohrad8600:53:5684,67
13MC6949Linhart MilošAC Náchod4400:54:465,56
4ŽJ708Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:55:0680,02
18MA7173Bednář MartinSázava7300:55:120,00
4MD7258Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:55:4047,58
2ZB7343Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:57:3640,41
5ŽJ7442Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:04:3742,02

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 85%
Značení závodu: 80%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 95%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
91%

Názory na závod

Dobrá atmosféra nahoře...
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč