Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

2.9.2001, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 2.9.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Albrechtice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.8.2020Sázava - Lázek-
1.9.2019Sázava - Lázek60
2.9.2018Sázava - Lázek65
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek67
8.9.2002Sázava - Lázek74
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 31
  • závodníků na všech ročnících: 1938

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4625
Stránský Aleš6020
Bielčik Jindřich4019
Vacek Martin6919
Jirásková Eva6419
Šimůnek Jan4919
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Novotná Eva4815
Šafář Jaroslav5115
Stránský Tomáš6514
Šimůnek Jan8214
Pechek František5314
Křenek Miroslav5014
Keprtová Miloslava4814
Zajíc Jan5313
Sadílek Václav5013
Žák Jiří7113
Dušková Lenka8013
Dostálek Petr6713
Zdeněk Bílý5913
Merta Jaroslav3512
Krsek Jaroslav5112
Wendlig Miroslav5312
Mannlová Jana8012
Rys Jaromír6412
Horáček Michal7511
Volf Břetislav5211
Havran Miroslav3711
Vraštilová Miloslava5611
Šrutek Stanislav5811
Ožana Václav6411
Javůrek Jiří4810
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Matyášová Jana6510
Doležal Martin7010
Vítek Miroslav7210
Čechal Milan599
Ehrig Rudolf489
Špacír Ladislav559
Marek Dalimil609
Tučný Jan479
Stránská Adéla919
Krupička Miroslav538
Ouřecká Renáta708
Čechal Jaroslav618
Sejkorová Lenka638
Chaloupková Marie538
Mertová Michaela768

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,900 km, 393,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ647Vinzens OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8300:32:42105,39
2MJ740Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:33:02103,41
3MJ1366Novák JanPostřelmov8200:35:0591,21
4MJ1881Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:4387,44
5MJ2374Vacek TomášAC Jablonné8300:36:5979,90
6MJ2745Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:37:3576,33
7MJ3159Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:37:5374,54
8MJ3210Vojáček AlešLOKO Trutnov8400:38:0173,75
9MJ4658Bartoň EduardSK Štíty8500:41:0855,20
10MJ5076Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:41:2553,51
Muži A (trať 7,900 km, 393,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA172Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:31:10101,94
2MA289Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:31:3099,82
3MA373Dobšíček Pavel2 B Tým8000:31:4598,23
4MA470Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:32:1694,95
5MA522Ulich PetrMaterial Technology6800:32:3393,15
6MA84Holický MilanAFK Pardubice6500:33:1089,23
7MA1038Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:33:2687,54
8MA1236Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:34:2681,18
9MA1541Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:35:1276,31
10MA1767Adamec JosefATC Nekoř8100:35:4273,13
11MA2039Kovařík PetrPTM Lanškroun6900:36:1769,43
12MA2133Stránský TomášSparta Praha6500:36:2668,47
13MA2442Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:37:0864,02
14MA2653Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:37:2662,12
15MA2888Mikelka OskarSKM Vraclav7800:37:3960,74
16MA2969Fojt RobertLABE TRI CLUB HK7600:37:4759,89
17MA3452Šutera JosefSK Masokombinát Polička7900:38:1057,46
18MA3890Dvořák JiříViking Jilemnice6300:38:4853,43
19MA411Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:39:3148,88
20MA4318Suchánek LukášKHB Radegast7900:40:0944,85
21MA4835Dostálek PetrTěchonín6700:41:1637,76
22MA5284Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:41:3935,32
23MA5412Doležal MartinSázava7000:41:5533,63
24MA5827Tužil PavelSTAPRO Pardubice7400:42:1032,04
25MA6132Bielčik PetrLichkov7100:42:2830,13
26MA6423Hynek PetrTC Nové Město n. Metují6300:42:5727,06
Muži B (trať 7,900 km, 393,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB97Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:33:19104,59
2MB1143Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:34103,13
3MB1650Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:35:2592,28
4MB2562Čechal JaroslavTS Letohrad6100:37:2380,74
5MB3044Groš ŠtefanFoto Morava6100:37:5078,10
6MB3560Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:38:2075,17
7MB3615Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:38:3973,31
8MB3937Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:39:2069,31
9MB4485Zdeněk BílýMK Pardubice5900:40:2562,95
10MB4524Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:40:4561,00
11MB4917Marek DalimilASK Blansko6000:41:2357,28
12MB6611Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:43:3244,67
13MB6787Pečenka LiborKHB Radegast6100:43:4443,50
14MB7526Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:46:2028,25
15MB833Krása RomanISCAREX Česká Třebová5300:49:1611,05
Muži C (trať 7,900 km, 393,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1431Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:35:10104,12
2MC1925Krsek JaroslavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5100:35:50100,40
3MC2213Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:36:4395,48
4MC3330Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:38:0687,78
5MC3780Vaško BohuslavŽichlínek4800:38:4384,34
6MC4051Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:39:2980,07
7MC425Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:39:5377,84
8MC5568Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:41:5666,42
9MC5782Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:42:0865,31
10MC6265Sadílek VáclavKulina5000:42:4062,34
11MC7363Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4500:45:4045,63
12MC749Krumer MiroslavOstrov4900:46:0243,59
13MC8579Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:50:4117,69
Muži D (trať 7,900 km, 393,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4719Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:41:12103,21
2MD5121Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:41:36101,30
3MD6320Zálešák FrantišekKD Havířov3700:42:4995,49
4MD6834Bielčík JindřichLichkov 00:43:4790,87
5MD6916Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:43:5190,55
6MD828Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:48:4267,39
7MD9083Kalousek JanSK Žamberk4100:57:4024,56
Juniorky (trať 7,900 km, 393,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5964Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:42:15114,13
2ŽJ7629Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:46:4394,48
3ŽJ7986Skybová LucieARC Brno8700:47:2591,40
4ŽJ872Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:52:2269,62
5ŽJ8848Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:54:3959,57
6ŽJ8961Čechalová HanaTS Letohrad8600:55:2855,98
Ženy A (trať 7,900 km, 393,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5356Jiroušková JanaCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7900:41:46104,07
2ZA5654Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:42:05102,58
3ZA7078Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:44:0393,35
4ZA7271Mertová MichaelaXXX7600:44:2291,87
5ZA7857Ouřecká RenátaPardubice7000:47:2277,80
6ZA8077Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:48:0874,20
7ZA8175Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6900:48:2472,95
Ženy B (trať 7,900 km, 393,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6028Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:42:21103,83
2ZB6514Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:43:07100,28
3ZB716Sokolová OlgaISCAREX Česká Třebová6400:44:0495,88
4ZB7755Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:46:5582,68
5ZB8449Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:50:2566,47
6ZB8646Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:51:0263,61
Trať 7,900 km, 393,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA172Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:31:10101,94
2MA289Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:31:3099,82
3MA373Dobšíček Pavel2 B Tým8000:31:4598,23
4MA470Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:32:1694,95
5MA522Ulich PetrMaterial Technology6800:32:3393,15
1MJ647Vinzens OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8300:32:42105,39
2MJ740Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:33:02103,41
6MA84Holický MilanAFK Pardubice6500:33:1089,23
1MB97Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:33:19104,59
7MA1038Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:33:2687,54
2MB1143Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:34103,13
8MA1236Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:34:2681,18
3MJ1366Novák JanPostřelmov8200:35:0591,21
1MC1431Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:35:10104,12
9MA1541Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:35:1276,31
3MB1650Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:35:2592,28
10MA1767Adamec JosefATC Nekoř8100:35:4273,13
4MJ1881Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:4387,44
2MC1925Krsek JaroslavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5100:35:50100,40
11MA2039Kovařík PetrPTM Lanškroun6900:36:1769,43
12MA2133Stránský TomášSparta Praha6500:36:2668,47
3MC2213Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:36:4395,48
5MJ2374Vacek TomášAC Jablonné8300:36:5979,90
13MA2442Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:37:0864,02
4MB2562Čechal JaroslavTS Letohrad6100:37:2380,74
14MA2653Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:37:2662,12
6MJ2745Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:37:3576,33
15MA2888Mikelka OskarSKM Vraclav7800:37:3960,74
16MA2969Fojt RobertLABE TRI CLUB HK7600:37:4759,89
5MB3044Groš ŠtefanFoto Morava6100:37:5078,10
7MJ3159Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:37:5374,54
8MJ3210Vojáček AlešLOKO Trutnov8400:38:0173,75
4MC3330Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:38:0687,78
17MA3452Šutera JosefSK Masokombinát Polička7900:38:1057,46
6MB3560Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:38:2075,17
7MB3615Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:38:3973,31
5MC3780Vaško BohuslavŽichlínek4800:38:4384,34
18MA3890Dvořák JiříViking Jilemnice6300:38:4853,43
8MB3937Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:39:2069,31
6MC4051Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:39:2980,07
19MA411Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:39:3148,88
7MC425Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:39:5377,84
20MA4318Suchánek LukášKHB Radegast7900:40:0944,85
9MB4485Zdeněk BílýMK Pardubice5900:40:2562,95
10MB4524Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:40:4561,00
9MJ4658Bartoň EduardSK Štíty8500:41:0855,20
1MD4719Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:41:12103,21
21MA4835Dostálek PetrTěchonín6700:41:1637,76
11MB4917Marek DalimilASK Blansko6000:41:2357,28
10MJ5076Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:41:2553,51
2MD5121Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:41:36101,30
22MA5284Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:41:3935,32
1ZA5356Jiroušková JanaCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7900:41:46104,07
23MA5412Doležal MartinSázava7000:41:5533,63
8MC5568Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:41:5666,42
2ZA5654Navrátilová LucieOlfin Car Vella - Trutnov8000:42:05102,58
9MC5782Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:42:0865,31
24MA5827Tužil PavelSTAPRO Pardubice7400:42:1032,04
1ŽJ5964Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:42:15114,13
1ZB6028Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:42:21103,83
25MA6132Bielčik PetrLichkov7100:42:2830,13
10MC6265Sadílek VáclavKulina5000:42:4062,34
3MD6320Zálešák FrantišekKD Havířov3700:42:4995,49
26MA6423Hynek PetrTC Nové Město n. Metují6300:42:5727,06
2ZB6514Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:43:07100,28
12MB6611Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:43:3244,67
13MB6787Pečenka LiborKHB Radegast6100:43:4443,50
4MD6834Bielčík JindřichLichkov 00:43:4790,87
5MD6916Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:43:5190,55
3ZA7078Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:44:0393,35
3ZB716Sokolová OlgaISCAREX Česká Třebová6400:44:0495,88
4ZA7271Mertová MichaelaXXX7600:44:2291,87
11MC7363Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4500:45:4045,63
12MC749Krumer MiroslavOstrov4900:46:0243,59
14MB7526Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:46:2028,25
2ŽJ7629Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:46:4394,48
4ZB7755Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:46:5582,68
5ZA7857Ouřecká RenátaPardubice7000:47:2277,80
3ŽJ7986Skybová LucieARC Brno8700:47:2591,40
6ZA8077Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:48:0874,20
7ZA8175Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6900:48:2472,95
6MD828Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:48:4267,39
15MB833Krása RomanISCAREX Česká Třebová5300:49:1611,05
5ZB8449Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:50:2566,47
13MC8579Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:50:4117,69
6ZB8646Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:51:0263,61
4ŽJ872Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:52:2269,62
5ŽJ8848Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:54:3959,57
6ŽJ8961Čechalová HanaTS Letohrad8600:55:2855,98
7MD9083Kalousek JanSK Žamberk4100:57:4024,56

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód