Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Králický Lískovec

16.9.2023, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Králický Lískovec
  • datum konání: 16.9.2023
  • zobrazeno již 668x
  • místo konání: Králíky
  • GPS: 50.0747119N, 16.7755653E
  • pořadatel: SKIKLUB Králíky, z.s.

Sociální sítě

Místo konání

vrch Lískovec a okolí (Králíky, Pardubický kraj)
od 10:30 hodin
hlavní závod v 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 do 9:45 hodin

Startovné

předžáci/předžákyně (2016 a mladší) zdarma
žactvo 30,- Kč
dorost a juniorské kategorie 50,- Kč
dospělí 100,- Kč

Popis tratě

Délka: 8 km a méně
krátké tratě do 3 km - mírný terén v okolí chaty Amálka; ostatní tratě v lesním terénu vrchu Lískovec. Mapa trasy závodu bude zveřejněna v místě startu.

Ceny pro vítěze

ceny v kategoriích dle možností pořadatele, absolutní vítěz a vítězka hlavního závodu obdrží samostatnou cenu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Beřich Novotný
telefon: 737 754 286

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

skiklub.kraliky@centrum.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
18.9.2022Králický Lískovec81
12.9.2021Králický Lískovec-
15.9.2019Králický Lískovec106
15.9.2018Králický Lískovec98
16.9.2017Králický Lískovec102
19.9.2015Králický Lískovec84
20.9.2014Králický Lískovec82
14.9.2013Králický Lískovec60
15.9.2012Králický Lískovec91
17.9.2011Králický Lískovec85
18.9.2010Králický Lískovec126
19.9.2009Králický Lískovec116
20.9.2008Králický Lískovec78
22.9.2007Králický Lískovec110

Statistika závodu Králický Lískovec

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 1219

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Matyášová Jana6511
Bielčik Jindřich4011
Borek Petr7011
Borek Viktor0410
Novotná Michaela019
Borková Agáta029
Hlaváček Zdeněk549
Gregora Filip028
Sadílek Ota468
Jirásková Eva648
Gregorová Michaela047
Derková Martina017
Buriánek Roman657
Gregorová Monika007
Šutera Josef797
Serbousková Sára046
Nechvílová Miroslava606
Krátký František436
Marek Jiří436
Hejkrlíková Mirka036
Kubišta Oto536
Sontáková Lenka916
Sejkorová Lenka636
Bubeníček Jiří516
Mrklovský Miroslav726
Vondra Vojtěch986
Červ Miloslav505
Vebr Patrik985
Hypešová Natálie995
Svatoš Otakar345
Gregora Jakub985
Gregora Zdenek735
Divíšek Jan935
Volf Břetislav525
Bogdał Roman795
Krňávek Vojtěch545
Költö Matěj035
Krátký Luboš625
Krátká Hana955
Skalová Kateřina045
Borková Adéla755
Hejkrlík Matěj005
Vacek Martin695
Mertová Michaela764
Faltusová Kateřina994
Vacek Jiří774
Tomíšek Jindřich394
Abrahámová Tereza004
Vetchý Kryštof044
Krumer Miroslav494

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2016 a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2114Navrátil AdamAtletika Žamberk1600:00:41-
2C2213Anikieiev SašaAtletika Žamberk1600:00:41-
3C2315Malátek VítekAtletika Žamberk1600:00:42-
4C2412Osuský DanielAtletika Žamberk1600:00:42-
5C2823Petr MaximFénix Sport Králíky1700:00:50-
6C2105Svoboda Jiří-1800:00:55-
Děvčata r.2016 a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2516Plundrová EvelínaAtletika Žamberk1600:00:43-
2D262Svobodová EliškaSKI Klub Králíky1600:00:47-
3D2721Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:48-
4D298Turoňová Anna-1800:00:53-
5D21124Mlčůchová Madlenka-1700:00:55-
Nejmladší žáci I r. 2014-15 (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1211Malátek MatějAtletika Žamberk1400:02:23104,00
2M137Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:02:2699,86
3M1417Dušánek DanielJiskra Ústí n.O.1500:02:3592,66
Nejmladší žákyně I r. 2014-15 (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1122Švestková JohankaAK Račí Údolí1400:02:21104,00
2Z1518Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:02:3592,04
3Z1625Mlčůchová Mariánka-1400:03:0669,38
4Z173Šiková DenisaSKI Klub Králíky1500:03:5732,04
Nejmladší žáci II r. 2012-13 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M216Doskočil JakubAtletika Žamberk1200:04:58104,00
2M259Turoň Radek-1300:06:2971,08
Nejmladší žákyně II r. 2012-13 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2620Bašková SáraActivity Lanškroun1300:07:05104,00
2Z274Šiková KateřinaSKI Klub Králíky1300:09:1571,47
Mladší žáci r. 2010-11 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3182Dušánek MarekJiskra Ústí nad Orlicí1100:20:51104,00
Mladší žákyně r. 2010-11 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z321Fliedrová AdélaTJ Atletika Svitavy1000:05:23104,00
2Z3310Szabó IsabellaAtletika Žamberk1100:05:3398,73
3Z3419Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl 1100:05:3597,10
Starší žáci r. 2008-09 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4384Lučan JakubFénix Sport Králíky0900:24:54104,00
Starší žákyně r. 2008-09 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4283Berková DanielaAtletika Ústí nad Orlicí0800:24:21104,00
2Z4481Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:27:3688,71
Dorostenci r. 2006-07 (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51115Janeček RomanFenix SKI Team Jeseník0600:28:27104,00
Dorostenky r. 2006-07 (trať 7 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2156Boštík MatějF-bike klub Sádek0500:29:35104,00
2MJ8158Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:34:0886,58
3MJ13161Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:44:4849,49
Juniorky 18-19 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ8112Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:39:05104,00
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1159Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:29:04104,00
2MA5154Petr RadekFénix Sport Králíky8500:30:1897,78
3MA7152Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:33:0087,49
4MA9157Radiměřský KarelAK ISCAREX Česká Třebová8700:35:3477,63
Muži B 40-49 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3151Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:29:50104,00
2MB4155Šutera JosefAtletika Polička7900:30:05101,17
3MB10153Švestka DavidAK Račí údolí8300:37:4474,54
4MB11160Němec RadekLitomyšl7700:37:5672,87
Muži C 50-59 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC6163Hejl RadekLetohrad7200:30:25104,00
2MC12162Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:0960,14
Muži D 60-69 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4117Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:33:34104,00
2MD10111Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:40:2781,49
Muži E 70 let a starší (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6113Ráb PavelČeská Třebová5200:38:14104,00
2ME14119Bielčik JindřichLichkov4000:57:4650,87
Ženy A 20-34 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5123Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:36:59104,00
2ZA11114Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:40:5091,59
Ženy B 35-44 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB13118Indrová MartinaProstřední Lipka7900:50:12104,00
Ženy C 45-54 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2124Pirklová KateřinaLetohrad7600:32:44104,00
2ZC7116Jarešová RadmilaKUS Jablonné nad Orlicí7600:38:5183,30
Ženy D 55 let a starší (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3120Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:32:56104,00
2ZD9122Jirásková EvaMaratonstav Úpice 6400:39:5180,98
3ZD12121Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:41:5673,65
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2114Navrátil AdamAtletika Žamberk1600:00:41-
2C2213Anikieiev SašaAtletika Žamberk1600:00:41-
3C2315Malátek VítekAtletika Žamberk1600:00:42-
4C2412Osuský DanielAtletika Žamberk1600:00:42-
1D2516Plundrová EvelínaAtletika Žamberk1600:00:43-
2D262Svobodová EliškaSKI Klub Králíky1600:00:47-
3D2721Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:48-
5C2823Petr MaximFénix Sport Králíky1700:00:50-
4D298Turoňová Anna-1800:00:53-
6C2105Svoboda Jiří-1800:00:55-
5D21124Mlčůchová Madlenka-1700:00:55-
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1122Švestková JohankaAK Račí Údolí1400:02:21104,00
1M1211Malátek MatějAtletika Žamberk1400:02:23104,00
2M137Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:02:2699,86
3M1417Dušánek DanielJiskra Ústí n.O.1500:02:3592,66
2Z1518Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:02:3592,04
3Z1625Mlčůchová Mariánka-1400:03:0669,38
4Z173Šiková DenisaSKI Klub Králíky1500:03:5732,04
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M216Doskočil JakubAtletika Žamberk1200:04:58104,00
1Z321Fliedrová AdélaTJ Atletika Svitavy1000:05:23104,00
2Z3310Szabó IsabellaAtletika Žamberk1100:05:3398,73
3Z3419Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl 1100:05:3597,10
2M259Turoň Radek-1300:06:2971,08
1Z2620Bašková SáraActivity Lanškroun1300:07:05104,00
2Z274Šiková KateřinaSKI Klub Králíky1300:09:1571,47
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3182Dušánek MarekJiskra Ústí nad Orlicí1100:20:51104,00
1Z4283Berková DanielaAtletika Ústí nad Orlicí0800:24:21104,00
1M4384Lučan JakubFénix Sport Králíky0900:24:54104,00
2Z4481Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:27:3688,71
Trať 7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51115Janeček RomanFenix SKI Team Jeseník0600:28:27104,00
1ZC2124Pirklová KateřinaLetohrad7600:32:44104,00
1ZD3120Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:32:56104,00
1MD4117Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:33:34104,00
1ZA5123Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:36:59104,00
1ME6113Ráb PavelČeská Třebová5200:38:14104,00
2ZC7116Jarešová RadmilaKUS Jablonné nad Orlicí7600:38:5183,30
1ZJ8112Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:39:05104,00
2ZD9122Jirásková EvaMaratonstav Úpice 6400:39:5180,98
2MD10111Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:40:2781,49
2ZA11114Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:40:5091,59
3ZD12121Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:41:5673,65
1ZB13118Indrová MartinaProstřední Lipka7900:50:12104,00
2ME14119Bielčik JindřichLichkov4000:57:4650,87
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1159Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:29:04104,00
1MJ2156Boštík MatějF-bike klub Sádek0500:29:35104,00
1MB3151Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:29:50104,00
2MB4155Šutera JosefAtletika Polička7900:30:05101,17
2MA5154Petr RadekFénix Sport Králíky8500:30:1897,78
1MC6163Hejl RadekLetohrad7200:30:25104,00
3MA7152Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:33:0087,49
2MJ8158Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:34:0886,58
4MA9157Radiměřský KarelAK ISCAREX Česká Třebová8700:35:3477,63
3MB10153Švestka DavidAK Račí údolí8300:37:4474,54
4MB11160Němec RadekLitomyšl7700:37:5672,87
2MC12162Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:0960,14
3MJ13161Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:44:4849,49
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1159Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:29:04104,00
2MJ2156Boštík MatějF-bike klub Sádek0500:29:35100,25
3MB3151Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:29:5098,34
4MB4155Šutera JosefAtletika Polička7900:30:0596,49
5MA5154Petr RadekFénix Sport Králíky8500:30:1895,78
6MC6163Hejl RadekLetohrad7200:30:2595,34
7MA7152Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:33:0086,49
8MJ8158Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:34:0882,56
9MA9157Radiměřský KarelAK ISCAREX Česká Třebová8700:35:3477,63
10MB10153Švestka DavidAK Račí údolí8300:37:4470,17
11MB11160Němec RadekLitomyšl7700:37:5669,49
12MC12162Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:0951,53
13MJ13161Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:44:4845,84
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2124Pirklová KateřinaLetohrad7600:32:44104,00
2ZD3120Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:32:56101,39
3ZA5123Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:36:5987,99
4ZC7116Jarešová RadmilaKUS Jablonné nad Orlicí7600:38:5181,30
5ZJ8112Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:39:0580,59
6ZD9122Jirásková EvaMaratonstav Úpice 6400:39:5178,24
7ZA11114Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:40:5075,23
8ZD12121Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:41:5671,87
9ZB13118Indrová MartinaProstřední Lipka7900:50:1246,62

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód