Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Králický Lískovec

19.9.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Králický Lískovec
  • datum konání: 19.9.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jiskra Králíky

Sociální sítě

Místo konání

Chata Amálka, Králíky
čas prvního startu: 10:00 hodin
čas hlavního závodu: 11:30 hodin

Přihlášky

písemně (telefonicky) na adrese organizátora (B. Novotný), mailem nebo při prezentaci (při prezentaci nutno předat vyplněné a podepsané prohlášení)

Startovné

předžáci/předžákyně (2008 a mladší) zdarma
žactvo - 20 Kč
dorost, junioři + dospělí - 50 Kč

Popis tratě

Délka: 8 km a méně
Popis terénu tratě: Krátké tratě do 1 km - mírný terén okraj města; ostatní tratě v lesním terénu vrchu Lískovec. Mapa trasy závodu bude zveřejněna v místě startu.

Ceny pro vítěze

věcné ceny v hodnotě: 5.000 Kč, závodníci na prvních třech místech obdrží diplom a medaili, finanční ocenění pro absolutní pořadí muži (včetně juniorů), ženy (včetně juniorek)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Lyžařský oddíl při TJ Jiskra Králíky
ředitel závodu: Bedřich Novotný
Dolní 247
561 69 Králíky
telefon 737 754 286

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

skiklub.kraliky@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.9.2019Králický Lískovec-
15.9.2018Králický Lískovec98
16.9.2017Králický Lískovec102
20.9.2014Králický Lískovec82
14.9.2013Králický Lískovec60
15.9.2012Králický Lískovec91
17.9.2011Králický Lískovec85
18.9.2010Králický Lískovec126
19.9.2009Králický Lískovec121
20.9.2008Králický Lískovec78
22.9.2007Králický Lískovec110

Statistika závodu Králický Lískovec

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 953

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Bielčik Jindřich4010
Borek Viktor049
Novotná Michaela019
Borková Agáta029
Sadílek Ota468
Gregora Filip028
Borek Petr708
Gregorová Michaela048
Matyášová Jana658
Gregorová Monika007
Derková Martina017
Marek Jiří436
Hlaváček Zdeněk546
Hejkrlíková Mirka036
Vondra Vojtěch986
Mrklovský Miroslav726
Nechvílová Miroslava606
Gregora Zdenek735
Červ Miloslav505
Svatoš Otakar345
Volf Břetislav525
Bogdał Roman795
Gregora Jakub985
Šutera Josef795
Skalová Kateřina045
Krátký František435
Buriánek Roman655
Krátká Hana955
Jirásková Eva645
Hejkrlík Matěj005
Sejkorová Lenka635
Krňávek Vojtěch545
Serbousková Sára045
Bubeníček Jiří515
Hypešová Natálie995
Kubišta Oto534
Kačerovský Michal984
Bráblík Michal984
Stříhavková Petra794
Grzyb Mateusz994
Hamplová Tereza054
Večeř Petr994
Razým Lukáš794
Borková Adéla754
Stříhavková Eliška024
Költö Matěj034
Tomíšek Jindřich394
Krejčí Stanislav634
Krátký Luboš624
Čerenkova Petra994

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2123Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:34-
2C2318Topinka TobiášLanškroun1000:00:48-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D222Martincová DenisaTJ Jiskra Králíky0800:00:35-
Nejmladší žáci I (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1124Topinka AdamActivity Lanškroun0700:00:31104,20
2M1213Bajt MarekTJ Jiskra Králíky0700:00:3395,80
Nejmladší žákyně I (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1315Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:49115,63
2Z1420Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:00:5884,37
Nejmladší žáci II (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M229Gregor JanActivity Lanškroun0400:04:18107,24
2M245Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:04:3197,55
3M258Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:04:3495,21
4M2619Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:4090,57
5M2814Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:04:4289,00
6M2921Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:4388,23
7M2106Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:05:1564,31
8M21312Bajt JaroslavTJ Jiskra Králíky0400:05:1762,34
Nejmladší žákyně II (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2117Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:04:12121,82
2Z2616Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:04:40102,21
3Z21110Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:05:1775,97
4Z2123Bederková NikolaTJ Jiskra Králíky0500:05:1775,72
5Z2134Skalová KateřinaTJ Jiskra Králíky0400:05:1775,55
Mladší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M336Gregora FilipActivity Lanškroun0200:12:08123,42
2M3411Urbánek MatyášTýniště Nad Oricí0300:13:5298,17
3M357Bederka LukášTJ Jiskra Králíky0300:15:1378,41
4M3104Mrklovský MatějTJ Jiskra Králíky0300:19:4013,66
Mladší žákyně (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3311Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:04:23124,32
2Z31522Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:1887,99
3Z3161Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:05:1887,69
Starší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4110Swieliulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:11:48100,93
2M425Gregora JanIscarex Juniorteam Česká Třebová0000:11:5599,07
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z468Derková MartinaActivity Lanškroun0100:15:32108,25
2Z4715Kořenková JanaFENIX SKI TEAM Jeseník o.s0000:16:1499,71
3Z4814Nováková NatálieFENIX SKI TEAM Jeseník o.s0000:16:5192,04
4Z4912Rotterová AnnaFENIX SKI TEAM Jeseník o.s0000:17:0888,56
5Z4113Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:20:0252,76
Dorostenci (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5165Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:17:03103,46
2M5288Žalčík KimFENIX SKI TEAM Jeseník o.s9900:17:11101,92
3M5362Grzyb MateuszOpoczno Sport Team9900:17:4994,62
4M5490Bráblík MichalFENIX SKI TEAM Jeseník o.s9800:18:1489,81
5M5564Kačerovský MichalVencl tým Ústí nad Orlicí9800:18:2687,50
6M5789Bedeč JanFENIX SKI TEAM Jeseník o.s9800:19:5670,19
Dorostenky (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51277Kalousová TerezaÚstí na Orlicí9800:21:32105,28
2Z51660Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:22:4294,72
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ28Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:26:09123,07
2MJ1692Schreier JakubFENIX SKI TEAM Jeseník o.s9600:32:5876,93
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA417Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:27:26105,52
2MA67Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:28:2698,35
3MA79Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:28:4596,14
4MA912Fabián JakubTJ Jiskra Králíky9100:29:5188,38
5MA1213Petr RadekKrálíky8500:31:3176,56
6MA135Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:31:3276,43
Muži B 40-49 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB14Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:25:41108,02
2MB36Hejl RadekKrálíky7200:26:5398,96
3MB53Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:4193,02
4MB810Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:29:1181,85
5MB101Jadrný LubomírCzech Outdoor Extreme Team7300:30:0275,49
6MB1416Doležal MartinSPS Sázava7000:31:4662,48
7MB1515Černý MiroslavMY Z ORLICE OUTDOOR7400:32:2158,14
8MB172Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:35:5930,97
Muži C 50-59 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1111Krátký LubošLanškroun6200:31:06115,04
2MC1814Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:36:0984,96
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1076Tempír FrantišekSokol Štíty4900:20:54104,13
2MD1168Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:21:2699,23
3MD1480Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:21:4296,63
4MD2381Hlaváček ZdeněkSKI Skuhrov5400:26:3251,45
5MD2561Sadílek OtaACTIVITY Lanškroun4600:28:0736,48
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME878Krátký FrantišekKrálíky4300:20:28184,00
2ME3073Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:33:05112,44
3ME3185Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:52:173,56
-ME-86Bielčik JindřichLichkov40DNF-
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA667Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:17121,35
2ZA1982Krátká HanaLanškroun9500:23:5378,65
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1369Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:36111,10
2ZB1787Černá JitkaMY Z ORLICE OUTDOOR7900:23:2595,13
3ZB1883Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:3493,77
4ZB2075Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:24:0389,65
5ZB2963Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:1036,07
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC874Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:28117,11
2ZC1584Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:3098,92
3ZC2191Žalčíková MarionFENIX SKI Jeseník6600:24:1083,97
4ZC2279Jirásková EvaLanškroun6400:25:5468,52
5ZC2466Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:4660,77
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2670Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:29:14102,37
2ZD2772Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:29:25101,13
3ZD2871Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:30:0696,50
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2123Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:34-
1D222Martincová DenisaTJ Jiskra Králíky0800:00:35-
2C2318Topinka TobiášLanškroun1000:00:48-
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1124Topinka AdamActivity Lanškroun0700:00:31104,20
2M1213Bajt MarekTJ Jiskra Králíky0700:00:3395,80
1Z1315Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:49115,63
2Z1420Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:00:5884,37
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2117Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:04:12121,82
1M229Gregor JanActivity Lanškroun0400:04:18107,24
1Z3311Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:04:23124,32
2M245Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:04:3197,55
3M258Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:04:3495,21
4M2619Topinka JonášActivity Lanškroun0500:04:4090,57
2Z2616Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:04:40102,21
5M2814Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:04:4289,00
6M2921Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:4388,23
7M2106Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:05:1564,31
3Z21110Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:05:1775,97
4Z2123Bederková NikolaTJ Jiskra Králíky0500:05:1775,72
8M21312Bajt JaroslavTJ Jiskra Králíky0400:05:1762,34
5Z2134Skalová KateřinaTJ Jiskra Králíky0400:05:1775,55
2Z31522Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:1887,99
3Z3161Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:05:1887,69
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4110Swieliulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:11:48100,93
2M425Gregora JanIscarex Juniorteam Česká Třebová0000:11:5599,07
1M336Gregora FilipActivity Lanškroun0200:12:08123,42
2M3411Urbánek MatyášTýniště Nad Oricí0300:13:5298,17
3M357Bederka LukášTJ Jiskra Králíky0300:15:1378,41
1Z468Derková MartinaActivity Lanškroun0100:15:32108,25
2Z4715Kořenková JanaFENIX SKI TEAM Jeseník o.s0000:16:1499,71
3Z4814Nováková NatálieFENIX SKI TEAM Jeseník o.s0000:16:5192,04
4Z4912Rotterová AnnaFENIX SKI TEAM Jeseník o.s0000:17:0888,56
4M3104Mrklovský MatějTJ Jiskra Králíky0300:19:4013,66
5Z4113Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:20:0252,76
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5165Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:17:03103,46
2M5288Žalčík KimFENIX SKI TEAM Jeseník o.s9900:17:11101,92
3M5362Grzyb MateuszOpoczno Sport Team9900:17:4994,62
4M5490Bráblík MichalFENIX SKI TEAM Jeseník o.s9800:18:1489,81
5M5564Kačerovský MichalVencl tým Ústí nad Orlicí9800:18:2687,50
1ZA667Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:17121,35
6M5789Bedeč JanFENIX SKI TEAM Jeseník o.s9800:19:5670,19
1ME878Krátký FrantišekKrálíky4300:20:28184,00
1ZC874Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:28117,11
1MD1076Tempír FrantišekSokol Štíty4900:20:54104,13
2MD1168Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:21:2699,23
1Z51277Kalousová TerezaÚstí na Orlicí9800:21:32105,28
1ZB1369Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:36111,10
3MD1480Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:21:4296,63
2ZC1584Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:3098,92
2Z51660Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:22:4294,72
2ZB1787Černá JitkaMY Z ORLICE OUTDOOR7900:23:2595,13
3ZB1883Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:3493,77
2ZA1982Krátká HanaLanškroun9500:23:5378,65
4ZB2075Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:24:0389,65
3ZC2191Žalčíková MarionFENIX SKI Jeseník6600:24:1083,97
4ZC2279Jirásková EvaLanškroun6400:25:5468,52
4MD2381Hlaváček ZdeněkSKI Skuhrov5400:26:3251,45
5ZC2466Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:4660,77
5MD2561Sadílek OtaACTIVITY Lanškroun4600:28:0736,48
1ZD2670Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:29:14102,37
2ZD2772Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:29:25101,13
3ZD2871Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:30:0696,50
5ZB2963Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:1036,07
2ME3073Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:33:05112,44
3ME3185Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:52:173,56
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB14Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:25:41108,02
1MJ28Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:26:09123,07
2MB36Hejl RadekKrálíky7200:26:5398,96
1MA417Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:27:26105,52
3MB53Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:4193,02
2MA67Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:28:2698,35
3MA79Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:28:4596,14
4MB810Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:29:1181,85
4MA912Fabián JakubTJ Jiskra Králíky9100:29:5188,38
5MB101Jadrný LubomírCzech Outdoor Extreme Team7300:30:0275,49
1MC1111Krátký LubošLanškroun6200:31:06115,04
5MA1213Petr RadekKrálíky8500:31:3176,56
6MA135Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:31:3276,43
6MB1416Doležal MartinSPS Sázava7000:31:4662,48
7MB1515Černý MiroslavMY Z ORLICE OUTDOOR7400:32:2158,14
2MJ1692Schreier JakubFENIX SKI TEAM Jeseník o.s9600:32:5876,93
8MB172Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:35:5930,97
2MC1814Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:36:0984,96
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB14Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:25:41104,28
2MJ28Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:26:09100,68
3MB36Hejl RadekKrálíky7200:26:5395,04
4MA417Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:27:2690,94
5MB53Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:4188,98
6MA67Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:28:2683,23
7MA79Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:28:4580,85
8MB810Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:29:1177,59
9MA912Fabián JakubTJ Jiskra Králíky9100:29:5172,51
10MB101Jadrný LubomírCzech Outdoor Extreme Team7300:30:0271,11
11MC1111Krátký LubošLanškroun6200:31:0662,93
12MA1213Petr RadekKrálíky8500:31:3159,80
13MA135Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:31:3259,67
14MB1416Doležal MartinSPS Sázava7000:31:4657,85
15MB1515Černý MiroslavMY Z ORLICE OUTDOOR7400:32:2153,43
16MJ1692Schreier JakubFENIX SKI TEAM Jeseník o.s9600:32:5848,69
17MB172Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:35:5925,72
18MC1814Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:36:0924,38
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA667Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:17111,20
2ZC874Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:2899,63
3Z51277Kalousová TerezaÚstí na Orlicí9800:21:3289,18
4ZB1369Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:3688,53
5ZC1584Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:3079,70
6Z51660Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:22:4277,75
7ZB1787Černá JitkaMY Z ORLICE OUTDOOR7900:23:2570,65
8ZB1883Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:3469,13
9ZA1982Krátká HanaLanškroun9500:23:5366,07
10ZB2075Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:24:0364,52
11ZC2191Žalčíková MarionFENIX SKI Jeseník6600:24:1063,32
12ZC2279Jirásková EvaLanškroun6400:25:5446,40
13ZC2466Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:4637,91
14ZD2670Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:29:1413,68
15ZD2772Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:29:2511,88
16ZD2871Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:30:065,17
17ZB2963Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:104,53

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 57%
Zvolená trasa závodu: 27%
Značení závodu: 77%
Vyhlášení výsledků: 60%
Zpracování výsledků: 50%
Ceny vítězům: 70%
Celkový dojem ze závodu: 47%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
55%

Názory na závod

No jestli bude trasa za rok stejná jako teď, tak už půjdu raději duatlon do Žamberka :-).
trubkar
Trošku to tam celé vázlo, dlouhé prostoje...určitě se dá v okolí Králík udělat zajímavější závod.
kudlac

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód