Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Králický Lískovec

22.9.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Králický Lískovec
  • datum konání: 22.9.2007
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Králíky - fotbalový stadion
10.00 - 11.30 hodin

Přihlášky

od 8.30 do 9.30 hodin, hlavní závod max. 30 minut před startem

Startovné

dospělí 35 Kč
mládež 10 Kč

Popis tratě

Délka hlavní trati 8 km, ostatní méně
Krátké tratě do 1 km - mírný terén okraj města ; ostatní tratě v lesním terénu vrch Lískovec start a cíl - fotbalový stadion; úvodní část všech tratí - asfaltový povrch cca 200 m

Ceny pro vítěze

Věcné ceny v hodnotě 5.000,- Kč. Finanční ceny v hodnotě 2.000,- Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Lyžařský oddíl při TJ Jiskra Králíky
Beřich Novotný
Dolní 247
561 69 Králíky
Telefon: 737 754 286

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Mapa tratí

Internetové stránky

http://www.kraliky.cz

E-mailová adresa

skiklub.kraliky@centrum.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně do 7 let (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž111Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:00:01-
2Ž132Fellnerová NatálieFenix Ski team Jeseník0000:00:01-
3Ž153Gregorová MonikaLanškroun0000:00:01-
4Ž174Poláková NatálieFenix Ski team Jeseník0000:00:01-
5Ž195Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:01-
6Ž1116Švédová VeronikaTJ Jiskra Králíky0200:00:01-
7Ž1137Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:01-
8Ž1158Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:01-
9Ž1179Ptáčková MarkétaHorní Čermná0300:00:01-
10Ž11910Poulíková TerezaFenix Jeseník9700:00:01-
Předžáci do 7 let (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1111Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:00:01-
2M1312Bráblík MartinFenix Jeseník0000:00:01-
3M1513Gregora FilipLanškroun0200:00:01-
4M1714Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:00:01-
5M1915Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:00:01-
6M111113Kubíček OndřejTJ Jiskra Králíky0100:00:01-
7M11316Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:00:01-
8M11517Halanič MartinTJ Jiskra Králíky0100:00:01-
9M11718Coural JaroslavJiskra Vír0200:00:01-
10M11919Borek ViktorHorní Čermná0400:00:01-
Nejmladší žákyně I. 8-9 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2120Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:12107,11
2Ž2421Křivohlávková KristýnaTJ Jiskra Králíky9800:02:1996,96
3Ž2522Křivohlávková MichaelaTJ Jiskra Králíky9800:02:1995,93
4Ž2823Dvořáčková LucieAC Choceň9800:02:2094,17
5Ž21324Svobodová EditaPardubice9800:02:3375,35
6Ž21425Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:3868,15
Nejmladší žáci I. 8-9 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2226Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:02:14104,35
2M2327Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:1799,36
3M2528Gregora JakubLanškroun9800:02:1996,28
4M2729Polák DanielFenix Ski team Jeseník9800:02:2095,84
5M2930Bráblík MichalFenix Jeseník9800:02:3179,55
6M21031Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:02:3277,20
7M21132Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:02:3376,47
8M21233Žalčík KimFenix Ski team Jeseník9900:02:3376,03
9M21534Kubín VáclavTJ Jiskra Králíky 00:02:3966,63
10M21635Lésniewsky MateuszSPZ Lubin - Polska 00:02:4460,18
11M21736Bedeč JanFenix Jeseník9800:02:4755,04
12M21837Doupovec VáclavFenix Jeseník 00:02:4854,16
Nejmladší žáci II. 10-11 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3243Halbrštát TomášAC Choceň9600:03:46116,56
2M3344Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:04:0997,89
3M3945Schreier JakubFenix Jeseník9600:04:2585,55
4M31246Doupovec VojtěchFenix Jeseník 00:05:0850,00
Nejmladší žákyně II. 10-11 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3138Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:46116,67
2Ž3439Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:04:1196,59
3Ž3840Poulíková TerezaFenix Jeseník9700:04:2386,75
4Ž31041Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:04:3477,97
5Ž313112Říhová PetraSmart Team9300:05:4321,79
Mladší žákyně 12-13 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM547Civišová AnnaAC Choceň9500:04:12101,45
2ŽM648Bártová KristýnaAtletika Choceň9500:04:13100,18
3ŽM749Koprnová HanaFenix Ski klub Jeseník9400:04:1598,37
4ŽM1150Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:04:4674,49
Mladší žáci 12-13 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM151Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:04:38108,08
2MM252Pňáček TomášFenix Jeseník9400:04:5297,83
3MM353Král RichardFenix Ski team Jeseník9500:04:5894,09
4MM554Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:05:0886,89
Starší žákyně 14-15 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS455Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:05:01100,00
Starší žáci 14-15 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS156Fellner AdamFenix Jeseník9300:07:47112,45
2MS257Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:08:18100,00
3MS358Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:08:4987,55
4MS459Mohelník PetrAtletika Polička9200:08:5585,30
5MS560Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:09:0083,45
6MS661Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:09:1378,15
7MS762Jehlička VladimírFenix Jeseník9300:10:2150,72
8MS863Žalčík AlešFenix Jeseník9300:10:2947,59
Mladší dorostenci 16-17 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD164Večeře TomášAtletika Polička9000:12:26103,55
2MD265Nechvíl PetrAC Choceň9100:12:4199,41
3MD366Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:12:5097,04
Starší dorostenci (junioři 18-19 let) (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ172Sejkora KarelAtletika Polička8800:18:51-
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA193Tejchman JakubFENIX Ski Team Jeseník8800:26:15-
2MA294Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:26:19-
3MA395Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:31-
4MA496Řemínek MatějAC Choceň8600:26:43-
5MA597Baďura JanVŠKA VŠB Ostrava 00:27:16-
6MA698Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:27:34-
7MA799Šutera JosefAtletika Polička7900:28:10-
8MA8100Koblic JanOB Vamberk7600:30:37-
9MA9101Liésniewski PiortBiegajznami.pl Lubin - POL 00:35:52-
10MA10102Říha PetrSmart Team6800:37:57-
Muži B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB186Siegel JosefAC Choceň5800:18:26-
2MB287Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:19:00-
3MB588Fellner MarekFenix Jeseník6500:20:00-
4MB689Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:21:04-
5MB890Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:21:54-
6MB1191Hynek VladimírFenix Jeseník5800:22:34-
7MB1792Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:24:18-
Muži C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC480Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:19:34-
2MC781Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:21:20-
3MC982Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:58-
4MC1883Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:24:49-
5MC1984Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:25:02-
6MC2185Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:25:28-
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD374Krátký FrantišekViking Králiky4300:19:05-
2MD1475Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:27-
3MD1576Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:23:34-
4MD1677Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:23:57-
5MD2078Bielčik JindřichLichkov4000:25:20-
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2773Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:38:46-
Starší dorostenky (juniorky18 - 19 let) (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ467Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:14:28-
2ŽJ5111Lapčíková EliškaFenix Ski Team Jeseník9200:15:03-
3ŽJ669Rosenbergová MichaelaFenix Ski team Jeseník9300:15:15-
4ŽJ770Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:15:56-
5ŽJ871Kubínová MarkétaTJ Jiskra Králíky 00:19:02-
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA10108Adamíková EliškaOlfin Car Vella - Trutnov8600:22:21-
2ZA13109Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:22:49-
3ZA25110Hejkrlíková MarkétaTJ Jiskra Králíky8500:31:10-
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB12104Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:22:45-
2ZB22105Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:43-
3ZB23106Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:26:56-
4ZB24107Tomancová IvaFenix Jeseník 00:28:25-
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC26103Nechvílová MiroslavaChoceň6000:31:48-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2120Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:12107,11
1M2226Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:02:14104,35
2M2327Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:1799,36
2Ž2421Křivohlávková KristýnaTJ Jiskra Králíky9800:02:1996,96
3Ž2522Křivohlávková MichaelaTJ Jiskra Králíky9800:02:1995,93
3M2528Gregora JakubLanškroun9800:02:1996,28
4M2729Polák DanielFenix Ski team Jeseník9800:02:2095,84
4Ž2823Dvořáčková LucieAC Choceň9800:02:2094,17
5M2930Bráblík MichalFenix Jeseník9800:02:3179,55
6M21031Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:02:3277,20
7M21132Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:02:3376,47
8M21233Žalčík KimFenix Ski team Jeseník9900:02:3376,03
5Ž21324Svobodová EditaPardubice9800:02:3375,35
6Ž21425Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:3868,15
9M21534Kubín VáclavTJ Jiskra Králíky 00:02:3966,63
10M21635Lésniewsky MateuszSPZ Lubin - Polska 00:02:4460,18
11M21736Bedeč JanFenix Jeseník9800:02:4755,04
12M21837Doupovec VáclavFenix Jeseník 00:02:4854,16
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3138Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:46116,67
1M3243Halbrštát TomášAC Choceň9600:03:46116,56
2M3344Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:04:0997,89
2Ž3439Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:04:1196,59
1ŽM547Civišová AnnaAC Choceň9500:04:12101,45
2ŽM648Bártová KristýnaAtletika Choceň9500:04:13100,18
3ŽM749Koprnová HanaFenix Ski klub Jeseník9400:04:1598,37
3Ž3840Poulíková TerezaFenix Jeseník9700:04:2386,75
3M3945Schreier JakubFenix Jeseník9600:04:2585,55
4Ž31041Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:04:3477,97
4ŽM1150Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:04:4674,49
4M31246Doupovec VojtěchFenix Jeseník 00:05:0850,00
5Ž313112Říhová PetraSmart Team9300:05:4321,79
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM151Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:04:38108,08
2MM252Pňáček TomášFenix Jeseník9400:04:5297,83
3MM353Král RichardFenix Ski team Jeseník9500:04:5894,09
1ŽS455Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:05:01100,00
4MM554Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:05:0886,89
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS156Fellner AdamFenix Jeseník9300:07:47112,45
2MS257Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:08:18100,00
3MS358Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:08:4987,55
4MS459Mohelník PetrAtletika Polička9200:08:5585,30
5MS560Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:09:0083,45
6MS661Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:09:1378,15
7MS762Jehlička VladimírFenix Jeseník9300:10:2150,72
8MS863Žalčík AlešFenix Jeseník9300:10:2947,59
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD164Večeře TomášAtletika Polička9000:12:26103,55
2MD265Nechvíl PetrAC Choceň9100:12:4199,41
3MD366Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:12:5097,04
1ŽJ467Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:14:28-
2ŽJ5111Lapčíková EliškaFenix Ski Team Jeseník9200:15:03-
3ŽJ669Rosenbergová MichaelaFenix Ski team Jeseník9300:15:15-
4ŽJ770Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:15:56-
5ŽJ871Kubínová MarkétaTJ Jiskra Králíky 00:19:02-
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ172Sejkora KarelAtletika Polička8800:18:51-
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA193Tejchman JakubFENIX Ski Team Jeseník8800:26:15-
2MA294Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:26:19-
3MA395Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:31-
4MA496Řemínek MatějAC Choceň8600:26:43-
5MA597Baďura JanVŠKA VŠB Ostrava 00:27:16-
6MA698Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:27:34-
7MA799Šutera JosefAtletika Polička7900:28:10-
8MA8100Koblic JanOB Vamberk7600:30:37-
9MA9101Liésniewski PiortBiegajznami.pl Lubin - POL 00:35:52-
10MA10102Říha PetrSmart Team6800:37:57-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód