Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Králický Lískovec

18.9.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Králický Lískovec
  • datum konání: 18.9.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jiskra Králíky

Sociální sítě

Místo konání

Králíky, areál koupaliště

čas startu první kategorie 10:00 hodin
čas startu hlavního závodu 11:30 hodin

Přihlášky

v místě startu od 8:30 do 9:45 hodin (platí pro dětské kategorie, hlavní závod muži - ženy max. 30 minut před startem)

Startovné

50,- dospělí
20,- děti

Popis tratě

lesní terén v okolí města

hlavní závod muži (A-D) - 8 km
hlavní závod ženy a muži E - 5 km

kategorie dle Orlické běžecké ligy mládeže a ISCAREX poháru

Ceny pro vítěze

věcné v hodnotě 3.000,- Kč
finanční v hodnotě 2.000,- Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Adresa pořadatele:
TJ Jiskra Králíky, o.s.
Bedřich Novotný
Dolní 247
561 69 Králíky
Telefon: +420 737 754 286

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

skiklub.kraliky@centrum.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Mateřinky (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1143Vašatová ZuzunaTatran Moravičany0500:00:19-
2D1250Hejkrlík MichalTJ Jiskra Králíky0600:00:24-
3D1376Žofka VojtěchTěchonín0500:00:29-
4D149Ptáčková LucieBrdy Horní Čermná0700:00:37-
5D1556Jonáš PetrFenix SKI Team Jeseník0700:00:38-
6D1675Halanič JanTJ Jiskra Králíky0800:01:00-
7D1777Sucháčková KarolínaÚstí nad Orlicí0800:01:27-
Předžákyně r. 2003-2004 (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1142Jonášová MartinaFenix SKI Team Jeseník0300:00:42-
2Ž1551Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:51-
3Ž1749Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:00:57-
4Ž187Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:01:00-
Předžáci r. 2003-2004 (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1222Költö MatějXCT.cz Horní Heřmanice0300:00:44-
2M1361Hudetz MichalTJ Jiskra Králíky0400:00:45-
3M142Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:00:50-
4M168Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:54-
Žákyně nejmladší I r. 2001-2002 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2664Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:01:44-
2Ž2846Strouhalová AnnaFORTEX SKI Moravský Beroun0100:01:47-
3Ž21060Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:50-
4Ž21237Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:52-
5Ž21424Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:01:57-
6Ž2156Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:59-
7Ž21610Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:10-
8Ž21732Večerková DorotaSK Mohelnice0200:02:11-
9Ž21878Kavinová ŠtěpánkaBrno0200:02:12-
Žáci nejmladší I r 2001-2002 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2179Kavín MichaelBrno0100:01:34-
2M2252Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:40-
3M235Procházka AdamAtletika Žamberk0100:01:42-
4M2455Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:42-
5M2545Strouhal JakubFORTEX SKI Moravský Beroun0100:01:43-
6M2765Hovorka VojtěchAtletika Jaroměř0100:01:46-
7M2936Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:01:49-
8M21162Hudetz FilipTJ Jiskra Králíky0200:01:51-
9M21341Hořčička TomášFenix Ski Team Jeseník0200:01:52-
Žáci nejmladší II r. 99-00 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3116Kašpar JosefAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:04:12-
2M3535Večeř PetrSpartak Letohrad9900:04:34-
3M3733Žalčík KimFenix SKI Team Jeseník9900:04:40-
4M3912Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:04:44-
5M31172Petiška VojtěchAtletika Jaroměř0000:04:47-
6M3133Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:48-
7M31434Břenek VáclavFenix SKI Team Jeseník9900:04:49-
8M31714Pavel TomášAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:04:56-
9M3191Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:05:10-
10M32111Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:05:18-
11M32474Mervart VojtěchAtletika Jaroměř0000:05:34-
12M32647Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:05:45-
Žákyně mladší r. 97-98 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM220Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:04:18-
2ŽM363Hanušová VeronikaAC Choceň9700:04:22-
3ŽM430Tylová HanaFenix SKI Team Jeseník9700:04:34-
4ŽM2518Nosková SáraTJ Jiskra Králíky9700:05:38-
Žáci mladší r. 97-98 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM427Pechoušek JanFenix Ski Team Jeseník9700:12:03-
2MM538Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:12:04-
3MM731Bráblík MichalFenix SKI Team Jeseník9800:12:57-
4MM854Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:13:05-
5MM928Jonáš MatějFenix SKI Team Jeseník9700:13:33-
6MM1073Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:13:49-
Žákyně starší r. 95-96 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1129Sotníková KristýnaFenix SKI Team Jeseník9600:15:32-
2ŽS1244Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:15:59-
3ŽS1367Krátká HanaLanškroun9500:16:11-
Žáci starší r. 95-96 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS113Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:11:25-
2MS226Profous DanielFenix SKI Team Jeseník9600:12:00-
3MS325Pěkný MartinFenix SKI Team Jeseník9500:12:02-
4MS640Večeř MilanSpartak Letohrad9600:12:48-
Dorostenky r. 93-94 (trať 5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci r. 93-94 (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD199Fellner AdamFenix SKI Team Jeseník9300:17:25-
2MD298Kautz RobertFenix SKI Team Jeseník9400:18:25-
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ397Ondrášek PavelFenix Ski Team Jeseník9200:26:53105,05
2MJ496Šmerda TomášFenix SKI Team Jeseník9100:26:56104,62
3MJ1324Krejčí StanislavVencl tým Ústí nad Orlicí9100:28:5490,33
4MJ2231Živný MarekOrel Letohrad - Orlice9100:31:0374,75
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:25:40104,20
2MA226Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:25:59101,69
3MA527Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:26:5994,11
4MA633Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:27:3289,85
5MA841Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:28:1085,00
6MA1039Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:28:2982,68
7MA111Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:28:3981,38
8MA12100Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:28:4081,23
9MA149Dobšíček PavelSK Hronov8000:29:1476,98
10MA1729Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:29:4273,34
11MA1816Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:30:3366,92
12MA2044Strouhal TomášFORTEX SKI Moravský Beroun7400:30:4066,01
13MA242Stříhavka JindřichAC Choceň7100:31:3359,25
14MA266Černý MiroslavHS Dolní Morava7400:32:4050,77
15MA2730Gregora ZdenekLanškroun7300:32:5448,98
16MA2845Šutera JosefAtletika Polička7900:33:4442,57
Muži B 40-49 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB712Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:27:39105,85
2MB922Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:28:25100,38
3MB1538Buriánek RomanČeská Třebová6500:29:2293,77
4MB1694Fellner MarekFenix SKI Team Jeseník6500:29:4291,41
5MB2114Pavel JanRtyně v Podkrkonoší6700:30:5383,12
6MB2323Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:31:2679,23
7MB258Hejtmánek JiříHS Jeseníky6900:31:3977,72
8MB305Žofka PavelTěchonín6900:34:3257,46
9MB314Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:35:1452,45
Muži C 50-59 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1915Bombera JiříMoravská Třebová5500:30:33125,44
2MC3528Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:39:2774,56
Muži D 60-69 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2942Červ MiloslavAtletika Polička5000:33:44109,93
2MD3240Krumer MiroslavMK Ostrov4900:35:4798,38
3MD3325Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:36:5891,70
4MD3419Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:37:5486,47
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1117Bielčik JindřichLichkov4000:25:00102,76
2ME1335Tomíšek JindřichStřechy Macháček3900:25:2998,90
3ME1432Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:25:3398,34
4ME1537Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:32:4541,59
5ME1620Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:46:503,00
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ913Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:24:11100,00
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA318Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:18:26111,46
2ZA495Adamíková EliškaFenix Ski Team Jeseník8600:19:4997,32
3ZA511Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:20:2591,22
4ZA83Stříhavková PetraAC Choceň7900:23:2860,02
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1043Strouhalová JanaFOTREX SKI Moravský Beroun7400:24:44100,00
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC636Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:49105,68
2ŽC710Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:0594,32
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1234Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:25:15100,00
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1143Vašatová ZuzunaTatran Moravičany0500:00:19-
2D1250Hejkrlík MichalTJ Jiskra Králíky0600:00:24-
3D1376Žofka VojtěchTěchonín0500:00:29-
4D149Ptáčková LucieBrdy Horní Čermná0700:00:37-
5D1556Jonáš PetrFenix SKI Team Jeseník0700:00:38-
6D1675Halanič JanTJ Jiskra Králíky0800:01:00-
7D1777Sucháčková KarolínaÚstí nad Orlicí0800:01:27-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1142Jonášová MartinaFenix SKI Team Jeseník0300:00:42-
1M1222Költö MatějXCT.cz Horní Heřmanice0300:00:44-
2M1361Hudetz MichalTJ Jiskra Králíky0400:00:45-
3M142Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:00:50-
2Ž1551Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:51-
4M168Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:54-
3Ž1749Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:00:57-
4Ž187Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:01:00-
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3116Kašpar JosefAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:04:12-
1ŽM220Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:04:18-
2ŽM363Hanušová VeronikaAC Choceň9700:04:22-
3ŽM430Tylová HanaFenix SKI Team Jeseník9700:04:34-
2M3535Večeř PetrSpartak Letohrad9900:04:34-
1Ž3657Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:40-
3M3733Žalčík KimFenix SKI Team Jeseník9900:04:40-
2Ž3853Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:43-
4M3912Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:04:44-
3Ž31068Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:04:45-
5M31172Petiška VojtěchAtletika Jaroměř0000:04:47-
4Ž31270Suchánková NikolSokol atletika Jaroměř9900:04:47-
6M3133Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:48-
7M31434Břenek VáclavFenix SKI Team Jeseník9900:04:49-
5Ž31569Truhlářová LucieAtletika Jaroměř9900:04:51-
6Ž31615Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:54-
8M31714Pavel TomášAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:04:56-
7Ž31859Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:05:06-
9M3191Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:05:10-
8Ž32058Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:05:16-
10M32111Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:05:18-
9Ž32266Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:05:26-
10Ž32339Mrklovská DanaTJ Spartak OEZ Letohrad0000:05:32-
11M32474Mervart VojtěchAtletika Jaroměř0000:05:34-
4ŽM2518Nosková SáraTJ Jiskra Králíky9700:05:38-
12M32647Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:05:45-
11Ž32723Prausová NicoleTJ Jiskra Králíky9900:05:51-
12Ž32819Vavříková AnetaTJ Jiskra Králíky9900:06:14-
13Ž3294Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:06:28-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD199Fellner AdamFenix SKI Team Jeseník9300:17:25-
2MD298Kautz RobertFenix SKI Team Jeseník9400:18:25-
1ZA318Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:18:26111,46
2ZA495Adamíková EliškaFenix Ski Team Jeseník8600:19:4997,32
3ZA511Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:20:2591,22
1ŽC636Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:49105,68
2ŽC710Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:0594,32
4ZA83Stříhavková PetraAC Choceň7900:23:2860,02
1ŽJ913Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:24:11100,00
1ZB1043Strouhalová JanaFOTREX SKI Moravský Beroun7400:24:44100,00
1ME1117Bielčik JindřichLichkov4000:25:00102,76
1ZD1234Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:25:15100,00
2ME1335Tomíšek JindřichStřechy Macháček3900:25:2998,90
3ME1432Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:25:3398,34
4ME1537Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:32:4541,59
5ME1620Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:46:503,00
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:25:40104,20
2MA226Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:25:59101,69
1MJ397Ondrášek PavelFenix Ski Team Jeseník9200:26:53105,05
2MJ496Šmerda TomášFenix SKI Team Jeseník9100:26:56104,62
3MA527Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:26:5994,11
4MA633Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:27:3289,85
1MB712Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:27:39105,85
5MA841Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:28:1085,00
2MB922Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:28:25100,38
6MA1039Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:28:2982,68
7MA111Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:28:3981,38
8MA12100Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:28:4081,23
3MJ1324Krejčí StanislavVencl tým Ústí nad Orlicí9100:28:5490,33
9MA149Dobšíček PavelSK Hronov8000:29:1476,98
3MB1538Buriánek RomanČeská Třebová6500:29:2293,77
4MB1694Fellner MarekFenix SKI Team Jeseník6500:29:4291,41
10MA1729Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:29:4273,34
11MA1816Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:30:3366,92
1MC1915Bombera JiříMoravská Třebová5500:30:33125,44
12MA2044Strouhal TomášFORTEX SKI Moravský Beroun7400:30:4066,01
5MB2114Pavel JanRtyně v Podkrkonoší6700:30:5383,12
4MJ2231Živný MarekOrel Letohrad - Orlice9100:31:0374,75
6MB2323Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:31:2679,23
13MA242Stříhavka JindřichAC Choceň7100:31:3359,25
7MB258Hejtmánek JiříHS Jeseníky6900:31:3977,72
14MA266Černý MiroslavHS Dolní Morava7400:32:4050,77
15MA2730Gregora ZdenekLanškroun7300:32:5448,98
16MA2845Šutera JosefAtletika Polička7900:33:4442,57
1MD2942Červ MiloslavAtletika Polička5000:33:44109,93
8MB305Žofka PavelTěchonín6900:34:3257,46
9MB314Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:35:1452,45
2MD3240Krumer MiroslavMK Ostrov4900:35:4798,38
3MD3325Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:36:5891,70
4MD3419Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:37:5486,47
2MC3528Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:39:2774,56
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:25:40103,94
2MA226Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:25:59101,43
3MJ397Ondrášek PavelFenix Ski Team Jeseník9200:26:5394,63
4MJ496Šmerda TomášFenix SKI Team Jeseník9100:26:5694,18
5MA527Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:26:5993,84
6MA633Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:27:3289,58
7MB712Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:27:3988,79
8MA841Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:28:1084,72
9MB922Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:28:2582,85
10MA1039Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:28:2982,39
11MA111Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:28:3981,09
12MA12100Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:28:4080,95
13MJ1324Krejčí StanislavVencl tým Ústí nad Orlicí9100:28:5479,12
14MA149Dobšíček PavelSK Hronov8000:29:1476,69
15MB1538Buriánek RomanČeská Třebová6500:29:2275,65
16MB1694Fellner MarekFenix SKI Team Jeseník6500:29:4273,09
17MA1729Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:29:4273,05
18MA1816Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:30:3366,61
19MC1915Bombera JiříMoravská Třebová5500:30:3366,57
20MA2044Strouhal TomášFORTEX SKI Moravský Beroun7400:30:4065,71
21MB2114Pavel JanRtyně v Podkrkonoší6700:30:5364,07
22MJ2231Živný MarekOrel Letohrad - Orlice9100:31:0362,71
23MB2323Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:31:2659,83
24MA242Stříhavka JindřichAC Choceň7100:31:3358,94
25MB258Hejtmánek JiříHS Jeseníky6900:31:3958,19
26MA266Černý MiroslavHS Dolní Morava7400:32:4050,45
27MA2730Gregora ZdenekLanškroun7300:32:5448,66
28MA2845Šutera JosefAtletika Polička7900:33:4442,23
29MD2942Červ MiloslavAtletika Polička5000:33:4442,18
30MB305Žofka PavelTěchonín6900:34:3236,15
31MB314Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:35:1430,71
32MD3240Krumer MiroslavMK Ostrov4900:35:4726,52
33MD3325Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:36:5817,46
34MD3419Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:37:5410,37
35MC3528Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:39:273,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA318Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:18:26111,46
2ZA495Adamíková EliškaFenix Ski Team Jeseník8600:19:4997,32
3ZA511Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:20:2591,22
4ŽC636Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:4976,93
5ŽC710Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:0563,90
6ZA83Stříhavková PetraAC Choceň7900:23:2860,02
7ŽJ913Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:24:1152,62
8ZB1043Strouhalová JanaFOTREX SKI Moravský Beroun7400:24:4447,13
9ZD1234Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:25:1541,72

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 50%
Zvolená trasa závodu: 37%
Značení závodu: 73%
Vyhlášení výsledků: 57%
Zpracování výsledků: 50%
Ceny vítězům: 63%
Celkový dojem ze závodu: 60%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
56%

Názory na závod

Co se týká závodu dospělých kategorií, tak bylo vše O.K. Vůbec se nepovedl závod žáků, zejména zvolené tratě. Vloni trať aspoň trošku připomínala kros, letos to byl sprint nahoru a dolů. Závod byl dělaný pro atlety a fotbalisty, kteří neumí běhat do kopce a v lese. Dle mého názoru, kluci, kteří mají 9 let v pohodě uběhnou trať min.800 m v lese s kopečkem v čase kolem 6 minut. Asfaltový sprint v čase 1:40 je pouze pro atlety. Pro příští rok by jste to měli změnit. Jinak počasí super a závod dospělých taky. Skol Tomáš
Strouhal.tomas
Atletika Jaroměř- prosím o opravu jména a zřejmě bodů: vítězkou se stala v kategorii Alžběta Pourová mladší žákyně 2002 ročník. Máte tam napsáno Pouková a to je špatně!!!!!! Díky Pour Jiří trenér atletika Jaroměř
jiri.pour
Pourova opravena, dekujeme za upozorneni.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód