Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Králický Lískovec

15.9.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Králický Lískovec
  • datum konání: 15.9.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jiskra Králiky

Sociální sítě

Místo konání

Králíky - chata Amálka
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

od 8:30 do 9:30 hodin v místě startu

Startovné

děti (2005 a mladší) zdarma; žactvo + dorost Kč 20,-; junioři + dospělí 50,-

Popis tratě

Délka: 8 km a méně
louky a lesní cesty u vrchu Lískovec

Ceny pro vítěze

diplomy a vecné ceny v kategoriích
finanční v absolutním pořadí

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Bedřich Novotný
tel. 737 754 286

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

skiklub.kraliky@centrum.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 6-7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C216Vondráček AdamTJ Jiskra Králíky0500:00:40-
2C2313Knápek ŠimonTJ Jiskra Králíky0700:00:42-
3C2556Večeř DanTJ Jiskra Králíky0600:00:44-
4C2617Hejkrlík MichalTJ Jiskra Králíky0600:00:45-
5C2719Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:46-
Děvčata 6-7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D223Koldinská EliškaSokol Hradec Králové0500:00:41-
2D2452Martinková MonikaTěchonín0500:00:43-
3D2850Vetchá RozálieLanškroun0700:00:47-
Nejmladší žáci I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1137Budig MatoušAtletika Polička0300:02:00103,66
2M1238Mužík MartinAtletika Polička0300:02:00103,20
3M1312Költö MatějTJ Jiskra Králíky0300:02:0693,14
4M1651Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:02:1185,10
5M1758Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:02:1479,33
6M1814Hovorka MatoušTJ Sokol Altetika Jaroměř0400:02:1577,56
7M195Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:02:1677,12
7M1923Vondráček JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:02:1677,12
9M11357Šebek DominikTJ Jiskra Králíky0300:02:2659,60
10M11410Krejčí MartinTJ Jiskra Králíky0300:02:3151,93
11M11553Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:02:4528,48
Nejmladší žákyně I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1439Červená EliškaDukla Polička0400:02:06107,82
2Z1541Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:08105,88
3Z11131Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:02:2086,30
4Z11260Skalová KateřinaTJ Jiskra Králíky0400:02:2381,70
5Z11616Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:02:5140,05
Nejmladší žáci II (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M211Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:04:44113,12
2M2232Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:04:53107,01
3M2855Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:05:3479,87
-M2-9Vondráček TomášTJ Jiskra Králíky01DNF-
Nejmladší žákyně II (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2644Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:05:20106,09
2Z2718Škrabalová KristýnaLinhartice0200:05:25103,27
3Z2940Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:05:4690,64
4Z21154Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:06:1076,08
5Z2122Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:06:1373,72
Mladší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3611Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:12:49101,82
2M3847Grzyb MateuszULKS Bystrzyca Klodzka9900:12:56100,03
3M31045Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:13:0498,15
4M31124Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:13:1295,89
Mladší žákyně (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3320Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:05:07104,59
2Z3422Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:05:1798,46
3Z3533Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:05:1996,95
4Z31021Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:06:0170,20
Starší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4149Szkwarek GrzegorzULSK Bystrzyca Klodzka9700:11:05106,46
2M4248Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:11:3697,49
3M4343Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:11:4196,04
4M4434Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:11:5093,52
5M4527Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:5791,31
6M4715Petiška OndřejTJ Sokol atletika Jaroměř9700:12:5275,35
7M4959Vebr PatrikSKI Klub Česká Třebová9800:13:0372,13
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41236Scheuerová VeronikaHK Lanškroun9700:15:57103,61
2Z4134Koldinská TerezaTJ Sokol Hradec Králové9800:16:3296,39
Dorostenci (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5461Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:24:34100,00
-M5-8Kašpar JanTJ Jiskra Králíky95DNF-
Dorostenky (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51062Krátká HanaLanškroun9500:27:06100,00
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ628Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí9300:25:46100,00
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:28:57105,78
2MA21Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:29:5699,20
3MA311Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:30:3395,02
4MA414Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:30:3494,95
5MA510Malý JiříSKP Nymburk8000:30:4993,25
6MA1326Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:36:2955,24
7MA1727Roleček MilanPěčín7600:39:3034,91
Muži B 40-49 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB723Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:31:03106,77
2MB821Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:32:1099,75
3MB96Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:33:1193,48
4MB1119Sedláček RomanLanškroun6400:35:2179,97
5MB1215Dostálek PetrASPV Těchonín6700:35:5376,62
6MB147Scheuer JanActivity Lanškroun6600:36:4571,28
7MB1516Belobrad IvanŽamberk6600:37:5963,57
8MB2013Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:40:1849,19
Muži C 50-59 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC62Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:01122,10
2MC1029Krátký LubošLanškroun6200:35:0698,61
3MC1620Skalický JosefŽichlínek6200:38:2879,29
4MC1828Jandejsek ZdeněkStudené6100:39:3872,67
5MC244Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:45:2839,17
Muži D 60-69 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD198Červ MiloslavAtletika Polička5000:39:42107,51
2MD213Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:40:45102,45
3MD229Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:43:1890,04
4MD2317Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:44:1085,87
5MD2522Vilhelm VáclavPřívrat5100:45:4678,06
6MD265Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:50:5453,22
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1266Bielčik JindřichLichkov4000:29:21159,08
2ME1465Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:53:5740,92
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA146Gózdz MartaULKS Bystrzyca Klodzka9100:22:04116,25
2ZA726Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:5883,75
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB342Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:23:19105,75
2ZB525Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:4294,25
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC264Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:25120,56
2ZC863Jirásková EvaLanškroun6400:26:0591,17
3ZC929Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:2788,27
4ZC1130Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:27:0683,02
5ZC1335Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:35:5512,51
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C216Vondráček AdamTJ Jiskra Králíky0500:00:40-
1D223Koldinská EliškaSokol Hradec Králové0500:00:41-
2C2313Knápek ŠimonTJ Jiskra Králíky0700:00:42-
2D2452Martinková MonikaTěchonín0500:00:43-
3C2556Večeř DanTJ Jiskra Králíky0600:00:44-
4C2617Hejkrlík MichalTJ Jiskra Králíky0600:00:45-
5C2719Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:46-
3D2850Vetchá RozálieLanškroun0700:00:47-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1137Budig MatoušAtletika Polička0300:02:00103,66
2M1238Mužík MartinAtletika Polička0300:02:00103,20
3M1312Költö MatějTJ Jiskra Králíky0300:02:0693,14
1Z1439Červená EliškaDukla Polička0400:02:06107,82
2Z1541Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:08105,88
4M1651Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:02:1185,10
5M1758Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:02:1479,33
6M1814Hovorka MatoušTJ Sokol Altetika Jaroměř0400:02:1577,56
7M1923Vondráček JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:02:1677,12
7M195Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:02:1677,12
3Z11131Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:02:2086,30
4Z11260Skalová KateřinaTJ Jiskra Králíky0400:02:2381,70
9M11357Šebek DominikTJ Jiskra Králíky0300:02:2659,60
10M11410Krejčí MartinTJ Jiskra Králíky0300:02:3151,93
11M11553Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:02:4528,48
5Z11616Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:02:5140,05
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M211Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:04:44113,12
2M2232Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:04:53107,01
1Z3320Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:05:07104,59
2Z3422Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:05:1798,46
3Z3533Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:05:1996,95
1Z2644Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:05:20106,09
2Z2718Škrabalová KristýnaLinhartice0200:05:25103,27
3M2855Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:05:3479,87
3Z2940Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:05:4690,64
4Z31021Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:06:0170,20
4Z21154Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:06:1076,08
5Z2122Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:06:1373,72
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4149Szkwarek GrzegorzULSK Bystrzyca Klodzka9700:11:05106,46
2M4248Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:11:3697,49
3M4343Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:11:4196,04
4M4434Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:11:5093,52
5M4527Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:5791,31
1M3611Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:12:49101,82
6M4715Petiška OndřejTJ Sokol atletika Jaroměř9700:12:5275,35
2M3847Grzyb MateuszULKS Bystrzyca Klodzka9900:12:56100,03
7M4959Vebr PatrikSKI Klub Česká Třebová9800:13:0372,13
3M31045Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:13:0498,15
4M31124Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:13:1295,89
1Z41236Scheuerová VeronikaHK Lanškroun9700:15:57103,61
2Z4134Koldinská TerezaTJ Sokol Hradec Králové9800:16:3296,39
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA146Gózdz MartaULKS Bystrzyca Klodzka9100:22:04116,25
1ZC264Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:25120,56
1ZB342Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:23:19105,75
1M5461Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:24:34100,00
2ZB525Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:4294,25
1ZJ628Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí9300:25:46100,00
2ZA726Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:5883,75
2ZC863Jirásková EvaLanškroun6400:26:0591,17
3ZC929Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:2788,27
1Z51062Krátká HanaLanškroun9500:27:06100,00
4ZC1130Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:27:0683,02
1ME1266Bielčik JindřichLichkov4000:29:21159,08
5ZC1335Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:35:5512,51
2ME1465Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:53:5740,92
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:28:57105,78
2MA21Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:29:5699,20
3MA311Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:30:3395,02
4MA414Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:30:3494,95
5MA510Malý JiříSKP Nymburk8000:30:4993,25
1MC62Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:01122,10
1MB723Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:31:03106,77
2MB821Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:32:1099,75
3MB96Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:33:1193,48
2MC1029Krátký LubošLanškroun6200:35:0698,61
4MB1119Sedláček RomanLanškroun6400:35:2179,97
5MB1215Dostálek PetrASPV Těchonín6700:35:5376,62
6MA1326Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:36:2955,24
6MB147Scheuer JanActivity Lanškroun6600:36:4571,28
7MB1516Belobrad IvanŽamberk6600:37:5963,57
3MC1620Skalický JosefŽichlínek6200:38:2879,29
7MA1727Roleček MilanPěčín7600:39:3034,91
4MC1828Jandejsek ZdeněkStudené6100:39:3872,67
1MD198Červ MiloslavAtletika Polička5000:39:42107,51
8MB2013Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:40:1849,19
2MD213Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:40:45102,45
3MD229Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:43:1890,04
4MD2317Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:44:1085,87
5MC244Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:45:2839,17
5MD2522Vilhelm VáclavPřívrat5100:45:4678,06
6MD265Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:50:5453,22
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:28:57105,78
2MA21Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:29:5699,20
3MA311Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:30:3395,02
4MA414Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:30:3494,95
5MA510Malý JiříSKP Nymburk8000:30:4993,25
6MC62Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:0191,91
7MB723Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:31:0391,68
8MB821Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:32:1084,11
9MB96Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:33:1177,35
10MC1029Krátký LubošLanškroun6200:35:0664,44
11MB1119Sedláček RomanLanškroun6400:35:2162,79
12MB1215Dostálek PetrASPV Těchonín6700:35:5359,18
13MA1326Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:36:2955,24
14MB147Scheuer JanActivity Lanškroun6600:36:4553,42
15MB1516Belobrad IvanŽamberk6600:37:5945,11
16MC1620Skalický JosefŽichlínek6200:38:2841,84
17MA1727Roleček MilanPěčín7600:39:3034,91
18MC1828Jandejsek ZdeněkStudené6100:39:3834,09
19MD198Červ MiloslavAtletika Polička5000:39:4233,60
20MB2013Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:40:1829,60
21MD213Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:40:4526,59
22MD229Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:43:189,42
23MD2317Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:44:103,65
24MC244Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:45:283,00
25MD2522Vilhelm VáclavPřívrat5100:45:463,00
26MD265Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:50:543,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA146Gózdz MartaULKS Bystrzyca Klodzka9100:22:04104,74
2ZC264Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:25101,62
3ZB342Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:23:1993,64
4ZB525Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:4281,42
5ZJ628Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí9300:25:4671,98
6ZA726Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:5870,21
7ZC863Jirásková EvaLanškroun6400:26:0569,13
8ZC929Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:2765,92
9Z51062Krátká HanaLanškroun9500:27:0660,19
10ZC1130Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:27:0660,12
11ZC1335Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:35:553,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód