15.9.2012, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
15.9.2024 | Králický Lískovec | - |
16.9.2023 | Králický Lískovec | 56 |
18.9.2022 | Králický Lískovec | 81 |
12.9.2021 | Králický Lískovec | - |
15.9.2019 | Králický Lískovec | 106 |
15.9.2018 | Králický Lískovec | 98 |
16.9.2017 | Králický Lískovec | 102 |
19.9.2015 | Králický Lískovec | 84 |
20.9.2014 | Králický Lískovec | 82 |
14.9.2013 | Králický Lískovec | 60 |
17.9.2011 | Králický Lískovec | 85 |
18.9.2010 | Králický Lískovec | 126 |
19.9.2009 | Králický Lískovec | 121 |
20.9.2008 | Králický Lískovec | 78 |
22.9.2007 | Králický Lískovec | 110 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Bielčik Jindřich | 40 | 11 |
Borek Petr | 70 | 11 |
Matyášová Jana | 65 | 11 |
Borek Viktor | 04 | 11 |
Novotná Michaela | 01 | 9 |
Hlaváček Zdeněk | 54 | 9 |
Borková Agáta | 02 | 9 |
Sadílek Ota | 46 | 8 |
Jirásková Eva | 64 | 8 |
Gregorová Michaela | 04 | 8 |
Gregora Filip | 02 | 8 |
Gregorová Monika | 00 | 7 |
Derková Martina | 01 | 7 |
Šutera Josef | 79 | 7 |
Buriánek Roman | 65 | 7 |
Kubišta Oto | 53 | 6 |
Sontáková Lenka | 91 | 6 |
Sejkorová Lenka | 63 | 6 |
Bubeníček Jiří | 51 | 6 |
Mrklovský Miroslav | 72 | 6 |
Hejkrlíková Mirka | 03 | 6 |
Vondra Vojtěch | 98 | 6 |
Serbousková Sára | 04 | 6 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 6 |
Krátký František | 43 | 6 |
Marek Jiří | 43 | 6 |
Vebr Patrik | 98 | 5 |
Volf Břetislav | 52 | 5 |
Bogdał Roman | 79 | 5 |
Hypešová Natálie | 99 | 5 |
Krňávek Vojtěch | 54 | 5 |
Krátký Luboš | 62 | 5 |
Krátká Hana | 95 | 5 |
Hejkrlík Matěj | 00 | 5 |
Költö Matěj | 03 | 5 |
Vacek Martin | 69 | 5 |
Červ Miloslav | 50 | 5 |
Svatoš Otakar | 34 | 5 |
Skalová Kateřina | 04 | 5 |
Gregora Jakub | 98 | 5 |
Gregora Zdenek | 73 | 5 |
Borková Adéla | 75 | 5 |
Divíšek Jan | 93 | 5 |
Vacek Jiří | 77 | 4 |
Večeř Milan | 96 | 4 |
Stříhavková Eliška | 02 | 4 |
Razým Lukáš | 79 | 4 |
Nechvíl Petr | 91 | 4 |
Vetchý Kryštof | 04 | 4 |
Dostálek Petr | 67 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 1 | 6 | Vondráček Adam | TJ Jiskra Králíky | 05 | 00:00:40 | - |
2 | C2 | 3 | 13 | Knápek Šimon | TJ Jiskra Králíky | 07 | 00:00:42 | - |
3 | C2 | 5 | 56 | Večeř Dan | TJ Jiskra Králíky | 06 | 00:00:44 | - |
4 | C2 | 6 | 17 | Hejkrlík Michal | TJ Jiskra Králíky | 06 | 00:00:45 | - |
5 | C2 | 7 | 19 | Škrabal Štěpán | Linhartice | 07 | 00:00:46 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D2 | 2 | 3 | Koldinská Eliška | Sokol Hradec Králové | 05 | 00:00:41 | - |
2 | D2 | 4 | 52 | Martinková Monika | Těchonín | 05 | 00:00:43 | - |
3 | D2 | 8 | 50 | Vetchá Rozálie | Lanškroun | 07 | 00:00:47 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 37 | Budig Matouš | Atletika Polička | 03 | 00:02:00 | 103,66 |
2 | M1 | 2 | 38 | Mužík Martin | Atletika Polička | 03 | 00:02:00 | 103,20 |
3 | M1 | 3 | 12 | Költö Matěj | TJ Jiskra Králíky | 03 | 00:02:06 | 93,14 |
4 | M1 | 6 | 51 | Vetchý Kryštof | Atletika Albrechtice | 04 | 00:02:11 | 85,10 |
5 | M1 | 7 | 58 | Vebr Dominik | SKI Klub Česká Třebová | 03 | 00:02:14 | 79,33 |
6 | M1 | 8 | 14 | Hovorka Matouš | TJ Sokol Altetika Jaroměř | 04 | 00:02:15 | 77,56 |
7 | M1 | 9 | 5 | Hruška Vladislav | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:02:16 | 77,12 |
7 | M1 | 9 | 23 | Vondráček Jakub | Atletika Jablonné nad Orlicí | 03 | 00:02:16 | 77,12 |
9 | M1 | 13 | 57 | Šebek Dominik | TJ Jiskra Králíky | 03 | 00:02:26 | 59,60 |
10 | M1 | 14 | 10 | Krejčí Martin | TJ Jiskra Králíky | 03 | 00:02:31 | 51,93 |
11 | M1 | 15 | 53 | Borek Viktor | TJ Spartak OEZ Letohrad | 04 | 00:02:45 | 28,48 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 4 | 39 | Červená Eliška | Dukla Polička | 04 | 00:02:06 | 107,82 |
2 | Z1 | 5 | 41 | Serbousková Sára | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:02:08 | 105,88 |
3 | Z1 | 11 | 31 | Gregorová Michaela | Atletika Albrechtice | 04 | 00:02:20 | 86,30 |
4 | Z1 | 12 | 60 | Skalová Kateřina | TJ Jiskra Králíky | 04 | 00:02:23 | 81,70 |
5 | Z1 | 16 | 16 | Hejkrlíková Mirka | TJ Jiskra Králíky | 03 | 00:02:51 | 40,05 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 1 | Verner Kristián | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:04:44 | 113,12 |
2 | M2 | 2 | 32 | Gregora Filip | Atletika Albrechtice | 02 | 00:04:53 | 107,01 |
3 | M2 | 8 | 55 | Dostálek Vojtěch | ASPV Těchonín | 02 | 00:05:34 | 79,87 |
- | M2 | - | 9 | Vondráček Tomáš | TJ Jiskra Králíky | 01 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 6 | 44 | Hanáková Klára | Atletika Albrechtice | 02 | 00:05:20 | 106,09 |
2 | Z2 | 7 | 18 | Škrabalová Kristýna | Linhartice | 02 | 00:05:25 | 103,27 |
3 | Z2 | 9 | 40 | Derková Martina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 01 | 00:05:46 | 90,64 |
4 | Z2 | 11 | 54 | Borková Agáta | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:06:10 | 76,08 |
5 | Z2 | 12 | 2 | Novotná Michaela | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:06:13 | 73,72 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 6 | 11 | Večeř Petr | TJ Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:12:49 | 101,82 |
2 | M3 | 8 | 47 | Grzyb Mateusz | ULKS Bystrzyca Klodzka | 99 | 00:12:56 | 100,03 |
3 | M3 | 10 | 45 | Chlup Tomáš | Atletika Albrechtice | 00 | 00:13:04 | 98,15 |
4 | M3 | 11 | 24 | Hermann Matěj | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:13:12 | 95,89 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 3 | 20 | Faltusová Kateřina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:05:07 | 104,59 |
2 | Z3 | 4 | 22 | Šilarová Sabina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:05:17 | 98,46 |
3 | Z3 | 5 | 33 | Gregorová Monika | Atletika Albrechtice | 00 | 00:05:19 | 96,95 |
4 | Z3 | 10 | 21 | Abrahámová Tereza | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:06:01 | 70,20 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 49 | Szkwarek Grzegorz | ULSK Bystrzyca Klodzka | 97 | 00:11:05 | 106,46 |
2 | M4 | 2 | 48 | Jilek Krzysztof | ULKS Bystrzyca Klodzka | 97 | 00:11:36 | 97,49 |
3 | M4 | 3 | 43 | Kačerovský Michal | Atletika Albrechtice | 98 | 00:11:41 | 96,04 |
4 | M4 | 4 | 34 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:11:50 | 93,52 |
5 | M4 | 5 | 27 | Vondra Vojtěch | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:11:57 | 91,31 |
6 | M4 | 7 | 15 | Petiška Ondřej | TJ Sokol atletika Jaroměř | 97 | 00:12:52 | 75,35 |
7 | M4 | 9 | 59 | Vebr Patrik | SKI Klub Česká Třebová | 98 | 00:13:03 | 72,13 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 12 | 36 | Scheuerová Veronika | HK Lanškroun | 97 | 00:15:57 | 103,61 |
2 | Z4 | 13 | 4 | Koldinská Tereza | TJ Sokol Hradec Králové | 98 | 00:16:32 | 96,39 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 4 | 61 | Pavlas Jan | Atletika Albrechtice | 96 | 00:24:34 | 100,00 |
- | M5 | - | 8 | Kašpar Jan | TJ Jiskra Králíky | 95 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 10 | 62 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:27:06 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 6 | 28 | Martincová Kristýna | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 93 | 00:25:46 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 18 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:28:57 | 105,78 |
2 | MA | 2 | 1 | Král Jindřich | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:29:56 | 99,20 |
3 | MA | 3 | 11 | Vetchý Radim | Atletika Albrechtice | 75 | 00:30:33 | 95,02 |
4 | MA | 4 | 14 | Bogdał Roman | ULKS Bystrzyca Klodzka | 79 | 00:30:34 | 94,95 |
5 | MA | 5 | 10 | Malý Jiří | SKP Nymburk | 80 | 00:30:49 | 93,25 |
6 | MA | 13 | 26 | Gregora Zdenek | Atletika Albrechtice | 73 | 00:36:29 | 55,24 |
7 | MA | 17 | 27 | Roleček Milan | Pěčín | 76 | 00:39:30 | 34,91 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 7 | 23 | Nemšák Miroslav | TJ Sokol Černovír | 69 | 00:31:03 | 106,77 |
2 | MB | 8 | 21 | Mrklovský Miroslav | STALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou | 72 | 00:32:10 | 99,75 |
3 | MB | 9 | 6 | Buriánek Roman | ISCAREX Česká Třebová | 65 | 00:33:11 | 93,48 |
4 | MB | 11 | 19 | Sedláček Roman | Lanškroun | 64 | 00:35:21 | 79,97 |
5 | MB | 12 | 15 | Dostálek Petr | ASPV Těchonín | 67 | 00:35:53 | 76,62 |
6 | MB | 14 | 7 | Scheuer Jan | Activity Lanškroun | 66 | 00:36:45 | 71,28 |
7 | MB | 15 | 16 | Belobrad Ivan | Žamberk | 66 | 00:37:59 | 63,57 |
8 | MB | 20 | 13 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:40:18 | 49,19 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 6 | 2 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:31:01 | 122,10 |
2 | MC | 10 | 29 | Krátký Luboš | Lanškroun | 62 | 00:35:06 | 98,61 |
3 | MC | 16 | 20 | Skalický Josef | Žichlínek | 62 | 00:38:28 | 79,29 |
4 | MC | 18 | 28 | Jandejsek Zdeněk | Studené | 61 | 00:39:38 | 72,67 |
5 | MC | 24 | 4 | Hlaváček Zdeněk | SKP Rychnov nad Kněžnou | 54 | 00:45:28 | 39,17 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 19 | 8 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:39:42 | 107,51 |
2 | MD | 21 | 3 | Bubeníček Jiří | SKI Skuhrov nad Bělou | 51 | 00:40:45 | 102,45 |
3 | MD | 22 | 9 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:43:18 | 90,04 |
4 | MD | 23 | 17 | Volf Břetislav | Atletika Albrechtice | 52 | 00:44:10 | 85,87 |
5 | MD | 25 | 22 | Vilhelm Václav | Přívrat | 51 | 00:45:46 | 78,06 |
6 | MD | 26 | 5 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:50:54 | 53,22 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 12 | 66 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:29:21 | 159,08 |
2 | ME | 14 | 65 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:53:57 | 40,92 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 1 | 46 | Gózdz Marta | ULKS Bystrzyca Klodzka | 91 | 00:22:04 | 116,25 |
2 | ZA | 7 | 26 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:25:58 | 83,75 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 3 | 42 | Mikulecká Marcela | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:23:19 | 105,75 |
2 | ZB | 5 | 25 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:24:42 | 94,25 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 2 | 64 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:22:25 | 120,56 |
2 | ZC | 8 | 63 | Jirásková Eva | Lanškroun | 64 | 00:26:05 | 91,17 |
3 | ZC | 9 | 29 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:26:27 | 88,27 |
4 | ZC | 11 | 30 | Klaclová Renata | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:27:06 | 83,02 |
5 | ZC | 13 | 35 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:35:55 | 12,51 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 1 | 6 | Vondráček Adam | TJ Jiskra Králíky | 05 | 00:00:40 | - |
1 | D2 | 2 | 3 | Koldinská Eliška | Sokol Hradec Králové | 05 | 00:00:41 | - |
2 | C2 | 3 | 13 | Knápek Šimon | TJ Jiskra Králíky | 07 | 00:00:42 | - |
2 | D2 | 4 | 52 | Martinková Monika | Těchonín | 05 | 00:00:43 | - |
3 | C2 | 5 | 56 | Večeř Dan | TJ Jiskra Králíky | 06 | 00:00:44 | - |
4 | C2 | 6 | 17 | Hejkrlík Michal | TJ Jiskra Králíky | 06 | 00:00:45 | - |
5 | C2 | 7 | 19 | Škrabal Štěpán | Linhartice | 07 | 00:00:46 | - |
3 | D2 | 8 | 50 | Vetchá Rozálie | Lanškroun | 07 | 00:00:47 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 37 | Budig Matouš | Atletika Polička | 03 | 00:02:00 | 103,66 |
2 | M1 | 2 | 38 | Mužík Martin | Atletika Polička | 03 | 00:02:00 | 103,20 |
3 | M1 | 3 | 12 | Költö Matěj | TJ Jiskra Králíky | 03 | 00:02:06 | 93,14 |
1 | Z1 | 4 | 39 | Červená Eliška | Dukla Polička | 04 | 00:02:06 | 107,82 |
2 | Z1 | 5 | 41 | Serbousková Sára | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:02:08 | 105,88 |
4 | M1 | 6 | 51 | Vetchý Kryštof | Atletika Albrechtice | 04 | 00:02:11 | 85,10 |
5 | M1 | 7 | 58 | Vebr Dominik | SKI Klub Česká Třebová | 03 | 00:02:14 | 79,33 |
6 | M1 | 8 | 14 | Hovorka Matouš | TJ Sokol Altetika Jaroměř | 04 | 00:02:15 | 77,56 |
7 | M1 | 9 | 23 | Vondráček Jakub | Atletika Jablonné nad Orlicí | 03 | 00:02:16 | 77,12 |
7 | M1 | 9 | 5 | Hruška Vladislav | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:02:16 | 77,12 |
3 | Z1 | 11 | 31 | Gregorová Michaela | Atletika Albrechtice | 04 | 00:02:20 | 86,30 |
4 | Z1 | 12 | 60 | Skalová Kateřina | TJ Jiskra Králíky | 04 | 00:02:23 | 81,70 |
9 | M1 | 13 | 57 | Šebek Dominik | TJ Jiskra Králíky | 03 | 00:02:26 | 59,60 |
10 | M1 | 14 | 10 | Krejčí Martin | TJ Jiskra Králíky | 03 | 00:02:31 | 51,93 |
11 | M1 | 15 | 53 | Borek Viktor | TJ Spartak OEZ Letohrad | 04 | 00:02:45 | 28,48 |
5 | Z1 | 16 | 16 | Hejkrlíková Mirka | TJ Jiskra Králíky | 03 | 00:02:51 | 40,05 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 1 | Verner Kristián | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:04:44 | 113,12 |
2 | M2 | 2 | 32 | Gregora Filip | Atletika Albrechtice | 02 | 00:04:53 | 107,01 |
1 | Z3 | 3 | 20 | Faltusová Kateřina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:05:07 | 104,59 |
2 | Z3 | 4 | 22 | Šilarová Sabina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:05:17 | 98,46 |
3 | Z3 | 5 | 33 | Gregorová Monika | Atletika Albrechtice | 00 | 00:05:19 | 96,95 |
1 | Z2 | 6 | 44 | Hanáková Klára | Atletika Albrechtice | 02 | 00:05:20 | 106,09 |
2 | Z2 | 7 | 18 | Škrabalová Kristýna | Linhartice | 02 | 00:05:25 | 103,27 |
3 | M2 | 8 | 55 | Dostálek Vojtěch | ASPV Těchonín | 02 | 00:05:34 | 79,87 |
3 | Z2 | 9 | 40 | Derková Martina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 01 | 00:05:46 | 90,64 |
4 | Z3 | 10 | 21 | Abrahámová Tereza | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:06:01 | 70,20 |
4 | Z2 | 11 | 54 | Borková Agáta | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:06:10 | 76,08 |
5 | Z2 | 12 | 2 | Novotná Michaela | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:06:13 | 73,72 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 49 | Szkwarek Grzegorz | ULSK Bystrzyca Klodzka | 97 | 00:11:05 | 106,46 |
2 | M4 | 2 | 48 | Jilek Krzysztof | ULKS Bystrzyca Klodzka | 97 | 00:11:36 | 97,49 |
3 | M4 | 3 | 43 | Kačerovský Michal | Atletika Albrechtice | 98 | 00:11:41 | 96,04 |
4 | M4 | 4 | 34 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:11:50 | 93,52 |
5 | M4 | 5 | 27 | Vondra Vojtěch | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:11:57 | 91,31 |
1 | M3 | 6 | 11 | Večeř Petr | TJ Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:12:49 | 101,82 |
6 | M4 | 7 | 15 | Petiška Ondřej | TJ Sokol atletika Jaroměř | 97 | 00:12:52 | 75,35 |
2 | M3 | 8 | 47 | Grzyb Mateusz | ULKS Bystrzyca Klodzka | 99 | 00:12:56 | 100,03 |
7 | M4 | 9 | 59 | Vebr Patrik | SKI Klub Česká Třebová | 98 | 00:13:03 | 72,13 |
3 | M3 | 10 | 45 | Chlup Tomáš | Atletika Albrechtice | 00 | 00:13:04 | 98,15 |
4 | M3 | 11 | 24 | Hermann Matěj | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:13:12 | 95,89 |
1 | Z4 | 12 | 36 | Scheuerová Veronika | HK Lanškroun | 97 | 00:15:57 | 103,61 |
2 | Z4 | 13 | 4 | Koldinská Tereza | TJ Sokol Hradec Králové | 98 | 00:16:32 | 96,39 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 1 | 46 | Gózdz Marta | ULKS Bystrzyca Klodzka | 91 | 00:22:04 | 116,25 |
1 | ZC | 2 | 64 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:22:25 | 120,56 |
1 | ZB | 3 | 42 | Mikulecká Marcela | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:23:19 | 105,75 |
1 | M5 | 4 | 61 | Pavlas Jan | Atletika Albrechtice | 96 | 00:24:34 | 100,00 |
2 | ZB | 5 | 25 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:24:42 | 94,25 |
1 | ZJ | 6 | 28 | Martincová Kristýna | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 93 | 00:25:46 | 100,00 |
2 | ZA | 7 | 26 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:25:58 | 83,75 |
2 | ZC | 8 | 63 | Jirásková Eva | Lanškroun | 64 | 00:26:05 | 91,17 |
3 | ZC | 9 | 29 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:26:27 | 88,27 |
1 | Z5 | 10 | 62 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:27:06 | 100,00 |
4 | ZC | 11 | 30 | Klaclová Renata | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:27:06 | 83,02 |
1 | ME | 12 | 66 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:29:21 | 159,08 |
5 | ZC | 13 | 35 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:35:55 | 12,51 |
2 | ME | 14 | 65 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:53:57 | 40,92 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 1 | 46 | Gózdz Marta | ULKS Bystrzyca Klodzka | 91 | 00:22:04 | 104,74 |
2 | ZC | 2 | 64 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:22:25 | 101,62 |
3 | ZB | 3 | 42 | Mikulecká Marcela | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:23:19 | 93,64 |
4 | ZB | 5 | 25 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:24:42 | 81,42 |
5 | ZJ | 6 | 28 | Martincová Kristýna | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 93 | 00:25:46 | 71,98 |
6 | ZA | 7 | 26 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:25:58 | 70,21 |
7 | ZC | 8 | 63 | Jirásková Eva | Lanškroun | 64 | 00:26:05 | 69,13 |
8 | ZC | 9 | 29 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:26:27 | 65,92 |
9 | Z5 | 10 | 62 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:27:06 | 60,19 |
10 | ZC | 11 | 30 | Klaclová Renata | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:27:06 | 60,12 |
11 | ZC | 13 | 35 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:35:55 | 3,00 |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.