Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Králický Lískovec

18.9.2022, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Králický Lískovec
  • datum konání: 18.9.2022
  • zobrazeno již 552x
  • místo konání: Králíky
  • GPS: 50.0747119N, 16.7755653E
  • pořadatel: SKIKLUB Králíky

Sociální sítě

Místo konání

Chata Amálka, vrch Lískovec a okolí (Králíky, Pardubický kraj)
start první kategorie: 10:30 hodin
start hlavního závodu: 11: 30 hodin

Přihlášky

na místě od 8 hodin

Startovné

předžáci/předžákyně (2014 a mladší) zdarma
žactvo 30,- Kč
dorost a juniorské kategorie 50,- Kčbr> dospělí 100,- Kč

Popis tratě

délka hlavního závodu: 8 km
další tratě: 200 m, 600 m, 1,2 km, 3 km, 5 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Bedřich Novotný
tel. 737 754 286

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

skiklub.kraliky@centrum.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.9.2021Králický Lískovec-
15.9.2019Králický Lískovec106
15.9.2018Králický Lískovec98
16.9.2017Králický Lískovec102
19.9.2015Králický Lískovec84
20.9.2014Králický Lískovec82
14.9.2013Králický Lískovec60
15.9.2012Králický Lískovec91
17.9.2011Králický Lískovec85
18.9.2010Králický Lískovec126
19.9.2009Králický Lískovec121
20.9.2008Králický Lískovec78
22.9.2007Králický Lískovec110

Statistika závodu Králický Lískovec

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 1143

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Viktor0410
Bielčik Jindřich4010
Borek Petr7010
Matyášová Jana6510
Novotná Michaela019
Borková Agáta029
Gregora Filip028
Sadílek Ota468
Hlaváček Zdeněk548
Gregorová Michaela048
Buriánek Roman657
Gregorová Monika007
Jirásková Eva647
Derková Martina017
Marek Jiří436
Hejkrlíková Mirka036
Kubišta Oto536
Sejkorová Lenka636
Bubeníček Jiří516
Mrklovský Miroslav726
Šutera Josef796
Vondra Vojtěch986
Serbousková Sára046
Nechvílová Miroslava606
Krátký František436
Gregora Zdenek735
Vebr Patrik985
Volf Břetislav525
Bogdał Roman795
Krňávek Vojtěch545
Költö Matěj035
Sontáková Lenka915
Krátká Hana955
Hypešová Natálie995
Hejkrlík Matěj005
Vacek Martin695
Červ Miloslav505
Skalová Kateřina045
Svatoš Otakar345
Borková Adéla755
Gregora Jakub985
Hamplová Tereza054
Kačerovský Michal984
Bráblík Michal984
Čerenkova Petra994
Divíšek Jan934
Stránská Adéla914
Vetchý Kryštof044
Večeř Milan964
Stříhavková Eliška024

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2136Klement DanielLanškroun1500:00:35-
2C2245Bílek BartolomějAtletika Žamberk1500:00:43-
3C2413Kouřil AdamFenix Ski Team Jeseník1600:00:45-
-C2-47Kautz JáchymFenix SKI Team Jeseník17DNF-
-C2-48Kautz OliverFenix SKI Team Jeseník20DNF-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2333Nosálová GabrielaTJ SOKOL KLášterec nad Orlicí1500:00:44-
2D2544Berková BarboraAtletika Žamberk1700:00:54-
3D2635Bílková EvelínaAtletika Žamberk1900:01:05-
Nejmladší žáci I (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M114Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:02:31109,32
2M145Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:02:4295,34
2M1437Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:02:4295,34
Nejmladší žákyně I (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1231Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:02:33108,60
2Z1329Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:02:4099,21
3Z163Diblíková LilianaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:02:4692,19
4Z1743Bílková LilianaAtletika Žamberk1300:03:0963,29
5Z1841Diblíková NatálieAtletika Žamberk1300:03:1358,34
6Z1942Berková KarolínaAtletika Žamberk1300:03:1752,64
7Z1102Nosálová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:03:2147,49
Nejmladší žáci II (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2130Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:47106,06
2M2232Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:04:48105,61
3M2534Doskočil JakubTJ Spartak Letohrad1200:05:1488,34
4M266Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:05:1686,59
Nejmladší žákyně II (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21028Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:05:54100,00
Mladší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3211Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:15:46106,00
2M3310Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:16:11100,96
3M3717Gajdoš MatějFenix Jeseník0900:16:4993,03
4M31646Dostálek ŠimonMY OD Kopřivy1000:20:5742,29
Mladší žákyně (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3316Kubíčková AlenaFenix Ski Team Jeseník0900:04:53109,17
2Z3414Mudrová BeátaFenix Ski Team Jeseník0900:05:05101,51
3Z379Mitvalská BáraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:05:2489,32
4Z388Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:05:4476,03
5Z3915Juříková NikolFENIX SKI TEAM Jeseník0900:05:4873,35
Starší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4126Cenek TomášFenix SKI Team Jeseník0700:15:25108,78
2M4425Černoch OskarFenix Ski team Jeseník0700:16:2796,01
3M4522Mrkvica VáclavFenix Ski Team Jeseník0800:16:3195,21
4M41223Bandík JanFenix Jeseník0800:18:4168,37
5M41424Svoboda PavelFenix Ski Team Jeseník0700:19:4355,50
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4620Kouřilová JulieFenix ski team Jeseník0800:16:36106,14
2Z4812Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:16:51103,29
3Z4919Vršanová JulieFenix Ski Team Jeseník0800:17:5690,57
4Z41018Žáková BarboraFénix Jeseník0800:18:0189,63
5Z41140Hegerová RozálieAtletika Žamberk0700:18:0988,01
6Z41339Jedličková TerezaAtletika Žamberk0800:19:3471,40
7Z41538Berková DanielaAtletika Žamberk0800:20:0964,56
Dorostenci (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M513Janeček RomanFenix SKI Team Jeseník0600:20:02100,00
Dorostenky (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z527Kouřilová EmaFenix SKI Team Jeseník0500:21:22111,39
2Z566Macurová BáraFénix Ski Team Jeseník0600:23:1794,46
3Z574Bandíková MonikaFénix Jeseník0600:23:2094,15
4Z5115Mudrová NelaFenix Ski Team Jeseník0600:24:2684,38
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ21Juřík MarekFénix Ski Team Jeseník0400:29:34128,16
2MJ1016Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:33:55102,79
3MJ159Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:39:4469,05
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ317Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:22:39100,00
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:28:56106,83
2MA34Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:30:0299,44
3MA46Petr RadekFenix Sport Blansko8500:30:5393,73
4MA1117Šebek MichalČeská Třebová8400:34:0472,46
5MA127Kalousek JiříČervená Voda9500:35:2363,69
Muži B 40-49 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB63Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:32:00104,11
2MB75Šimek PetrŘetůvka7700:32:27101,27
3MB915Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:33:3394,62
Muži C 50-59 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC512Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:31:55110,37
2MC814Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:33:21101,79
3MC132Dostálek PetrMy od KOPŘIVY / Těchonín6700:35:4287,84
4MC1411Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:36:5480,76
5MC168Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:41:4152,31
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD525Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:23:04105,70
2MD915Šolc VítězslavBKL Machov5700:23:40100,58
3MD1324Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:24:2993,71
4MD1814Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:27:2868,54
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2123Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:31:43100,00
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1421Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:24:43100,54
2ZA1526Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:24:5199,46
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB810Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:23:22124,31
2ZB1612Dufková ŠárkaAtletika Žamberk8100:25:07111,13
3ZB2016Indrová MartinaProstřední Lipka7900:31:1864,56
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1019Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:23:50109,30
2ZC1711Pavelcová RomanaAtletika TJ Sokol Žamberk7200:26:0990,70
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD428Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:22:48118,77
2ZD1220Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:24:27105,58
3ZD1918Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:28:1375,66
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2136Klement DanielLanškroun1500:00:35-
2C2245Bílek BartolomějAtletika Žamberk1500:00:43-
1D2333Nosálová GabrielaTJ SOKOL KLášterec nad Orlicí1500:00:44-
3C2413Kouřil AdamFenix Ski Team Jeseník1600:00:45-
2D2544Berková BarboraAtletika Žamberk1700:00:54-
3D2635Bílková EvelínaAtletika Žamberk1900:01:05-
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M114Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:02:31109,32
1Z1231Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:02:33108,60
2Z1329Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:02:4099,21
2M1437Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:02:4295,34
2M145Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:02:4295,34
3Z163Diblíková LilianaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:02:4692,19
4Z1743Bílková LilianaAtletika Žamberk1300:03:0963,29
5Z1841Diblíková NatálieAtletika Žamberk1300:03:1358,34
6Z1942Berková KarolínaAtletika Žamberk1300:03:1752,64
7Z1102Nosálová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:03:2147,49
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2130Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:47106,06
2M2232Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:04:48105,61
1Z3316Kubíčková AlenaFenix Ski Team Jeseník0900:04:53109,17
2Z3414Mudrová BeátaFenix Ski Team Jeseník0900:05:05101,51
3M2534Doskočil JakubTJ Spartak Letohrad1200:05:1488,34
4M266Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:05:1686,59
3Z379Mitvalská BáraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:05:2489,32
4Z388Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:05:4476,03
5Z3915Juříková NikolFENIX SKI TEAM Jeseník0900:05:4873,35
1Z21028Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:05:54100,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4126Cenek TomášFenix SKI Team Jeseník0700:15:25108,78
1M3211Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:15:46106,00
2M3310Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:16:11100,96
2M4425Černoch OskarFenix Ski team Jeseník0700:16:2796,01
3M4522Mrkvica VáclavFenix Ski Team Jeseník0800:16:3195,21
1Z4620Kouřilová JulieFenix ski team Jeseník0800:16:36106,14
3M3717Gajdoš MatějFenix Jeseník0900:16:4993,03
2Z4812Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:16:51103,29
3Z4919Vršanová JulieFenix Ski Team Jeseník0800:17:5690,57
4Z41018Žáková BarboraFénix Jeseník0800:18:0189,63
5Z41140Hegerová RozálieAtletika Žamberk0700:18:0988,01
4M41223Bandík JanFenix Jeseník0800:18:4168,37
6Z41339Jedličková TerezaAtletika Žamberk0800:19:3471,40
5M41424Svoboda PavelFenix Ski Team Jeseník0700:19:4355,50
7Z41538Berková DanielaAtletika Žamberk0800:20:0964,56
4M31646Dostálek ŠimonMY OD Kopřivy1000:20:5742,29
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M513Janeček RomanFenix SKI Team Jeseník0600:20:02100,00
1Z527Kouřilová EmaFenix SKI Team Jeseník0500:21:22111,39
1ZJ317Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:22:39100,00
1ZD428Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:22:48118,77
1MD525Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:23:04105,70
2Z566Macurová BáraFénix Ski Team Jeseník0600:23:1794,46
3Z574Bandíková MonikaFénix Jeseník0600:23:2094,15
1ZB810Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:23:22124,31
2MD915Šolc VítězslavBKL Machov5700:23:40100,58
1ZC1019Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:23:50109,30
4Z5115Mudrová NelaFenix Ski Team Jeseník0600:24:2684,38
2ZD1220Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:24:27105,58
3MD1324Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:24:2993,71
1ZA1421Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:24:43100,54
2ZA1526Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:24:5199,46
2ZB1612Dufková ŠárkaAtletika Žamberk8100:25:07111,13
2ZC1711Pavelcová RomanaAtletika TJ Sokol Žamberk7200:26:0990,70
4MD1814Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:27:2868,54
3ZD1918Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:28:1375,66
3ZB2016Indrová MartinaProstřední Lipka7900:31:1864,56
1ME2123Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:31:43100,00
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:28:56106,83
1MJ21Juřík MarekFénix Ski Team Jeseník0400:29:34128,16
2MA34Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:30:0299,44
3MA46Petr RadekFenix Sport Blansko8500:30:5393,73
1MC512Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:31:55110,37
1MB63Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:32:00104,11
2MB75Šimek PetrŘetůvka7700:32:27101,27
2MC814Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:33:21101,79
3MB915Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:33:3394,62
2MJ1016Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:33:55102,79
4MA1117Šebek MichalČeská Třebová8400:34:0472,46
5MA127Kalousek JiříČervená Voda9500:35:2363,69
3MC132Dostálek PetrMy od KOPŘIVY / Těchonín6700:35:4287,84
4MC1411Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:36:5480,76
3MJ159Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:39:4469,05
5MC168Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:41:4152,31
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:28:56103,94
2MJ21Juřík MarekFénix Ski Team Jeseník0400:29:3499,62
3MA34Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:30:0296,44
4MA46Petr RadekFenix Sport Blansko8500:30:5390,65
5MC512Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:31:5583,68
6MB63Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:32:0083,14
7MB75Šimek PetrŘetůvka7700:32:2780,00
8MC814Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:33:2173,89
9MB915Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:33:3372,64
10MJ1016Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:33:5570,04
11MA1117Šebek MichalČeská Třebová8400:34:0469,06
12MA127Kalousek JiříČervená Voda9500:35:2360,16
13MC132Dostálek PetrMy od KOPŘIVY / Těchonín6700:35:4257,98
14MC1411Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:36:5449,90
15MJ159Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:39:4430,69
16MC168Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:41:4117,45
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z527Kouřilová EmaFenix SKI Team Jeseník0500:21:22108,08
2ZJ317Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:22:3996,61
3ZD428Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:22:4895,32
4Z566Macurová BáraFénix Ski Team Jeseník0600:23:1790,84
5Z574Bandíková MonikaFénix Jeseník0600:23:2090,53
6ZB810Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:23:2290,21
7ZC1019Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:23:5086,03
8Z5115Mudrová NelaFenix Ski Team Jeseník0600:24:2680,59
9ZD1220Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:24:2780,41
10ZA1421Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:24:4378,10
11ZA1526Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:24:5176,89
12ZB1612Dufková ŠárkaAtletika Žamberk8100:25:0774,47
13ZC1711Pavelcová RomanaAtletika TJ Sokol Žamberk7200:26:0965,16
14ZD1918Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:28:1346,62
15ZB2016Indrová MartinaProstřední Lipka7900:31:1818,86

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód