Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Králický Lískovec

16.9.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Králický Lískovec
  • datum konání: 16.9.2017
  • zobrazeno již 659x
  • místo konání: Králíky
  • GPS: 50.0747119N, 16.7755653E
  • pořadatel: TJ Jiskra Králíky

Sociální sítě

Místo konání

vrch Lískovec, Králíky
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

předžáci/předžákyně (2010 a mladší) zdarma
žactvo + dorost = Kč 30
juniorské kategorie + dospělí = Kč 70

Popis tratě

Délka: 8 km a méne
Povrch: terén

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Beřich Novotný
tel. 737 754 286

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

skiklub.kraliky@centrum.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.9.2019Králický Lískovec-
15.9.2018Králický Lískovec98
19.9.2015Králický Lískovec84
20.9.2014Králický Lískovec82
14.9.2013Králický Lískovec60
15.9.2012Králický Lískovec91
17.9.2011Králický Lískovec85
18.9.2010Králický Lískovec126
19.9.2009Králický Lískovec116
20.9.2008Králický Lískovec78
22.9.2007Králický Lískovec110

Statistika závodu Králický Lískovec

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 930

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Bielčik Jindřich4010
Novotná Michaela019
Borková Agáta029
Borek Petr708
Borek Viktor048
Sadílek Ota468
Gregora Filip028
Matyášová Jana658
Gregorová Michaela047
Derková Martina017
Gregorová Monika007
Marek Jiří436
Mrklovský Miroslav726
Nechvílová Miroslava606
Hejkrlíková Mirka036
Hlaváček Zdeněk546
Vondra Vojtěch986
Hejkrlík Matěj005
Sejkorová Lenka635
Krňávek Vojtěch545
Serbousková Sára045
Bubeníček Jiří515
Volf Břetislav525
Bogdał Roman795
Gregora Zdenek735
Červ Miloslav505
Skalová Kateřina045
Svatoš Otakar345
Šutera Josef795
Krátká Hana955
Gregora Jakub985
Krátký František435
Buriánek Roman655
Hypešová Natálie995
Jirásková Eva645
Grzyb Mateusz994
Čerenková Denisa964
Hamplová Tereza054
Stránská Adéla914
Razým Jan574
Borková Adéla754
Faltusová Kateřina994
Večeř Milan964
Abrahámová Tereza004
Költö Matěj034
Kubišta Oto534
Kačerovský Michal984
Bráblík Michal984
Stříhavková Petra794
Krejčí Stanislav634

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2249Ducháček MatějSokol Řetová1100:00:39-
2C2326Černý FrantišekTJ Jiskra Králíky1000:00:40-
3C2433Kouba RadimRybník1100:00:43-
4C2536Machač LukášSokol Valašské Meziříčí1100:00:44-
5C2653Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:44-
6C291Mucha Zdenek-1100:00:51-
7C21025Černý TadeášTJ Jiskra Králíky1200:00:56-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2156Gregorová AnnaŽichlínek ZŠ1000:00:39-
2D2720Faltusová ŠtěpánkaT.J. Sokol Klášterec n. Orlicí1000:00:46-
3D2811Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:47-
4D21140Grežová Karolína-1300:00:57-
5D21231Kučerová Eliška-1200:01:01-
Nejmladší žáci I (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1110Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:02:22103,84
2M1255Gregora LukášActivity Lanškroun0800:02:2698,44
3M136Zajíček VojtěchAtletika Lanškroun0800:02:2797,73
4M1616Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:02:3881,90
5M185Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:02:3980,21
6M1918Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:02:4768,73
7M11019Pácha OndřejSokol Klášterec nad Orlicí0900:02:5360,90
8M11121Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:02:5853,55
Nejmladší žákyně I (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1434Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:30106,70
2Z1517Zvercová MarieSokol Klášterec nad Orlicí0800:02:3797,53
3Z1742Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:02:3995,77
4Z11222Zvercová AdélaSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:0265,72
5Z11339Grežová Nela-0900:03:0462,68
6Z11432Hegerová Jessica-0900:03:3424,29
Nejmladší žáci II (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M252Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:05:14120,40
2M2935Machač PatrikSokol Valašské Meziříčí0700:05:44103,44
3M2134Valenta LukášAtletika TJ Lanškroun0700:06:3176,15
Nejmladší žákyně II (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2341Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:05:01103,68
2Z2445Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:05:03102,28
3Z2628Matějková Viktoria ElaLubník0700:05:1694,04
4Z2727Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:05:2190,55
5Z21114Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:06:0263,91
6Z21237Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:06:0562,16
7Z21523Šaríková SáraTJ Jiskra Králíky0600:07:269,43
Mladší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3251Bukáček MarekAtletika Polička0400:13:24109,24
2M3343Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:14:01100,40
3M3554Topinka JonášActivity Lanškroun0500:14:4390,36
4M3646Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:15:2081,58
Mladší žákyně (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3144Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:04:35118,16
2Z3248Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:04:57103,03
3Z3812Suchodolová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0500:05:3478,81
4Z3103Šrolerová JanaSokol Klášterec nad Orlicí0500:05:4869,58
5Z31413Zvercová ZdislavaSokol Klášterec nad Orlicí0500:06:5028,60
6Z31630Hegerová Natálie-0500:08:013,00
7Z3179Linhartová NikolaTJ Jiskra Králíky0500:08:043,00
Starší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4152Kapoun JanAtletika Polička0300:13:15141,47
2M41124Mrklovský MatějTJ Jiskra Králíky0300:20:1058,53
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4450Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:14:25112,14
2Z4729Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:15:2798,74
3Z4815Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:16:1189,12
4Z4938Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:16:3484,10
5Z41047Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:17:1674,92
6Z4128Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:21:3818,12
Dorostenci (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5515Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:21:36100,00
Dorostenky (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5716Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:21:58132,97
2Z51824Derková MartinaActivity Lanškroun0100:28:1784,95
3Z51914Hnátnická ZuzanaOB Žamberk0100:28:3982,08
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ211Grzyb MateuszULKS Bystrzyca Klodzka9900:28:51120,69
2MJ157Vencl JiříActivity Lanškroun9800:35:3079,31
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Kalousek JiříČervená Voda9500:28:37103,32
2MA322Hradecký JaromírSkuteč8500:29:1199,47
3MA512Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:29:3097,20
4MA821Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:30:3489,95
5MA920Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:30:4388,84
6MA1218Živný Marek3D Fitness race team9100:34:1464,72
7MA1819Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:37:0045,68
8MA199Šustek FrantišekČeská Třebová8300:39:3727,69
Muži B 40-49 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB44Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:29:28113,85
2MB1014Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:32:0497,39
3MB1117Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:33:2688,76
4MB1313Roleček MilanPěčín7600:34:2282,89
5MB143Hampl AloisOstrov7000:34:5879,07
6MB172Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:36:4268,15
7MB201Vacek JiříDlouhá Třebová7700:41:3637,18
-MB-15Malátek AntonínPardubice77DNF-
Muži C 50-59 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC616Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:33115,28
2MC78Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:30:30109,34
3MC165Horáček TomášSokol Hradec Králové6700:35:5675,38
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD119Bláha MilanAF Křovice5700:20:42106,40
2MD425Tempír FrantišekSokol Štíty4900:21:3298,60
3MD612Ráb PavelČeská Třebová5200:21:5595,00
4MD1032Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:23:0484,23
5MD137Červ MiloslavAtletika Polička5000:24:3669,88
6MD1610Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:27:1245,59
-MD-11Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou51DNF-
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME320Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:21:27150,83
2ME2226Bielčik JindřichElma Tým4000:31:0384,11
3ME2528Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:33:4765,06
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA821Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:03116,49
2ZA158Vaculinová EvaDYNAFIT SKIALP Dolní Morava9200:26:0183,51
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1117Šedová JanaSruby7300:23:32130,14
2ZB2029Koubová MarcelaRybník8000:29:0490,26
3ZB215Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:3279,60
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC234Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:21:18112,40
2ZC933Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:27102,27
3ZC1223Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:24:2285,32
4ZC146Schmiedová Šárka-7000:25:5471,78
5ZC173Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:28:0253,00
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2318Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:31:23105,91
2ZD244Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:1894,09
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2156Gregorová AnnaŽichlínek ZŠ1000:00:39-
1C2249Ducháček MatějSokol Řetová1100:00:39-
2C2326Černý FrantišekTJ Jiskra Králíky1000:00:40-
3C2433Kouba RadimRybník1100:00:43-
4C2536Machač LukášSokol Valašské Meziříčí1100:00:44-
5C2653Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:44-
2D2720Faltusová ŠtěpánkaT.J. Sokol Klášterec n. Orlicí1000:00:46-
3D2811Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:47-
6C291Mucha Zdenek-1100:00:51-
7C21025Černý TadeášTJ Jiskra Králíky1200:00:56-
4D21140Grežová Karolína-1300:00:57-
5D21231Kučerová Eliška-1200:01:01-
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1110Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:02:22103,84
2M1255Gregora LukášActivity Lanškroun0800:02:2698,44
3M136Zajíček VojtěchAtletika Lanškroun0800:02:2797,73
1Z1434Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:30106,70
2Z1517Zvercová MarieSokol Klášterec nad Orlicí0800:02:3797,53
4M1616Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:02:3881,90
3Z1742Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:02:3995,77
5M185Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:02:3980,21
6M1918Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:02:4768,73
7M11019Pácha OndřejSokol Klášterec nad Orlicí0900:02:5360,90
8M11121Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:02:5853,55
4Z11222Zvercová AdélaSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:0265,72
5Z11339Grežová Nela-0900:03:0462,68
6Z11432Hegerová Jessica-0900:03:3424,29
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4152Kapoun JanAtletika Polička0300:13:15141,47
1M3251Bukáček MarekAtletika Polička0400:13:24109,24
2M3343Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:14:01100,40
1Z4450Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:14:25112,14
3M3554Topinka JonášActivity Lanškroun0500:14:4390,36
4M3646Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:15:2081,58
2Z4729Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:15:2798,74
3Z4815Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:16:1189,12
4Z4938Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:16:3484,10
5Z41047Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:17:1674,92
2M41124Mrklovský MatějTJ Jiskra Králíky0300:20:1058,53
6Z4128Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:21:3818,12
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD119Bláha MilanAF Křovice5700:20:42106,40
1ZC234Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:21:18112,40
1ME320Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:21:27150,83
2MD425Tempír FrantišekSokol Štíty4900:21:3298,60
1M5515Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko0000:21:36100,00
3MD612Ráb PavelČeská Třebová5200:21:5595,00
1Z5716Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:21:58132,97
1ZA821Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:03116,49
2ZC933Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:27102,27
4MD1032Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:23:0484,23
1ZB1117Šedová JanaSruby7300:23:32130,14
3ZC1223Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:24:2285,32
5MD137Červ MiloslavAtletika Polička5000:24:3669,88
4ZC146Schmiedová Šárka-7000:25:5471,78
2ZA158Vaculinová EvaDYNAFIT SKIALP Dolní Morava9200:26:0183,51
6MD1610Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:27:1245,59
5ZC173Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:28:0253,00
2Z51824Derková MartinaActivity Lanškroun0100:28:1784,95
3Z51914Hnátnická ZuzanaOB Žamberk0100:28:3982,08
2ZB2029Koubová MarcelaRybník8000:29:0490,26
3ZB215Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:3279,60
2ME2226Bielčik JindřichElma Tým4000:31:0384,11
1ZD2318Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:31:23105,91
2ZD244Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:1894,09
3ME2528Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:33:4765,06
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Kalousek JiříČervená Voda9500:28:37103,32
1MJ211Grzyb MateuszULKS Bystrzyca Klodzka9900:28:51120,69
2MA322Hradecký JaromírSkuteč8500:29:1199,47
1MB44Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:29:28113,85
3MA512Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:29:3097,20
1MC616Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:33115,28
2MC78Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:30:30109,34
4MA821Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:30:3489,95
5MA920Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:30:4388,84
2MB1014Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:32:0497,39
3MB1117Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:33:2688,76
6MA1218Živný Marek3D Fitness race team9100:34:1464,72
4MB1313Roleček MilanPěčín7600:34:2282,89
5MB143Hampl AloisOstrov7000:34:5879,07
2MJ157Vencl JiříActivity Lanškroun9800:35:3079,31
3MC165Horáček TomášSokol Hradec Králové6700:35:5675,38
6MB172Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:36:4268,15
7MA1819Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:37:0045,68
8MA199Šustek FrantišekČeská Třebová8300:39:3727,69
7MB201Vacek JiříDlouhá Třebová7700:41:3637,18
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Kalousek JiříČervená Voda9500:28:37101,81
2MJ211Grzyb MateuszULKS Bystrzyca Klodzka9900:28:51100,25
3MA322Hradecký JaromírSkuteč8500:29:1197,94
4MB44Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:29:2895,91
5MA512Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:29:3095,65
6MC616Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:3395,36
7MC78Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:30:3088,77
8MA821Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:30:3488,34
9MA920Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:30:4387,22
10MB1014Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:32:0477,86
11MB1117Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:33:2668,40
12MA1218Živný Marek3D Fitness race team9100:34:1462,91
13MB1313Roleček MilanPěčín7600:34:2261,96
14MB143Hampl AloisOstrov7000:34:5857,78
15MJ157Vencl JiříActivity Lanškroun9800:35:3054,16
16MC165Horáček TomášSokol Hradec Králové6700:35:5651,15
17MB172Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:36:4245,81
18MA1819Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:37:0043,73
19MA199Šustek FrantišekČeská Třebová8300:39:3725,60
20MB201Vacek JiříDlouhá Třebová7700:41:3611,86
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC234Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:21:18104,40
2Z5716Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:21:5898,22
3ZA821Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:0397,39
4ZC933Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:2793,83
5ZB1117Šedová JanaSruby7300:23:3283,79
6ZC1223Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:24:2276,16
7ZC146Schmiedová Šárka-7000:25:5462,04
8ZA158Vaculinová EvaDYNAFIT SKIALP Dolní Morava9200:26:0160,98
9ZC173Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:28:0242,46
10Z51824Derková MartinaActivity Lanškroun0100:28:1740,21
11Z51914Hnátnická ZuzanaOB Žamberk0100:28:3936,75
12ZB2029Koubová MarcelaRybník8000:29:0433,02
13ZB215Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:3219,45
14ZD2318Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:31:2311,61
15ZD244Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:183,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód