14.9.2013, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
15.9.2024 | Králický Lískovec | - |
16.9.2023 | Králický Lískovec | 56 |
18.9.2022 | Králický Lískovec | 81 |
12.9.2021 | Králický Lískovec | - |
15.9.2019 | Králický Lískovec | 106 |
15.9.2018 | Králický Lískovec | 98 |
16.9.2017 | Králický Lískovec | 102 |
19.9.2015 | Králický Lískovec | 84 |
20.9.2014 | Králický Lískovec | 82 |
15.9.2012 | Králický Lískovec | 91 |
17.9.2011 | Králický Lískovec | 85 |
18.9.2010 | Králický Lískovec | 126 |
19.9.2009 | Králický Lískovec | 116 |
20.9.2008 | Králický Lískovec | 78 |
22.9.2007 | Králický Lískovec | 110 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Borek Petr | 70 | 11 |
Matyášová Jana | 65 | 11 |
Bielčik Jindřich | 40 | 11 |
Borek Viktor | 04 | 10 |
Hlaváček Zdeněk | 54 | 9 |
Novotná Michaela | 01 | 9 |
Borková Agáta | 02 | 9 |
Gregora Filip | 02 | 8 |
Sadílek Ota | 46 | 8 |
Jirásková Eva | 64 | 8 |
Gregorová Michaela | 04 | 7 |
Derková Martina | 01 | 7 |
Buriánek Roman | 65 | 7 |
Gregorová Monika | 00 | 7 |
Šutera Josef | 79 | 7 |
Vondra Vojtěch | 98 | 6 |
Serbousková Sára | 04 | 6 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 6 |
Krátký František | 43 | 6 |
Marek Jiří | 43 | 6 |
Hejkrlíková Mirka | 03 | 6 |
Kubišta Oto | 53 | 6 |
Sontáková Lenka | 91 | 6 |
Bubeníček Jiří | 51 | 6 |
Sejkorová Lenka | 63 | 6 |
Mrklovský Miroslav | 72 | 6 |
Hejkrlík Matěj | 00 | 5 |
Vacek Martin | 69 | 5 |
Červ Miloslav | 50 | 5 |
Vebr Patrik | 98 | 5 |
Hypešová Natálie | 99 | 5 |
Svatoš Otakar | 34 | 5 |
Gregora Jakub | 98 | 5 |
Gregora Zdenek | 73 | 5 |
Divíšek Jan | 93 | 5 |
Volf Břetislav | 52 | 5 |
Bogdał Roman | 79 | 5 |
Krňávek Vojtěch | 54 | 5 |
Költö Matěj | 03 | 5 |
Krátký Luboš | 62 | 5 |
Krátká Hana | 95 | 5 |
Skalová Kateřina | 04 | 5 |
Borková Adéla | 75 | 5 |
Hamplová Tereza | 05 | 4 |
Stříhavková Petra | 79 | 4 |
Tomíšek Jindřich | 39 | 4 |
Mertová Michaela | 76 | 4 |
Faltusová Kateřina | 99 | 4 |
Vacek Jiří | 77 | 4 |
Krumer Miroslav | 49 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 2 | 9 | Kumpošt Radovan | Čtyřka Česká Třebová | 08 | 00:00:55 | - |
2 | C2 | 3 | 14 | Bajt Marek | TJ Jiskra Králíky | 07 | 00:00:59 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D2 | 1 | 29 | Klementová Luisa | Lanškroun | 06 | 00:00:49 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 7 | 6 | Vetchý Kryštof | Activity Lanškroun | 04 | 00:02:19 | 121,66 |
2 | M1 | 8 | 27 | Hovorka Matouš | TJ Sokol Jaroměř | 04 | 00:02:39 | 95,85 |
3 | M1 | 9 | 13 | Bajt Jaroslav | Tj Jiskra Králíky | 04 | 00:02:49 | 82,49 |
4 | M1 | 10 | 4 | Mlynář Matěj | Tj Jiskra Králíky | 05 | 00:03:24 | 37,06 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 1 | 17 | Serbousková Sára | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:02:08 | 102,79 |
2 | Z1 | 2 | 15 | Červená Eliška | Dukla Polička | 04 | 00:02:10 | 99,08 |
3 | Z1 | 3 | 16 | Burešová Markéta | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:02:11 | 98,13 |
4 | Z1 | 4 | 23 | Gregorová Michaela | Activity Lanškroun | 04 | 00:02:12 | 95,23 |
5 | Z1 | 5 | 5 | Skalová Kateřina | TJ Jiskra Králiky | 04 | 00:02:13 | 95,22 |
6 | Z1 | 6 | 8 | Kumpoštová Andrea | Čtyřka Česká Třebová | 05 | 00:02:15 | 91,97 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 2 | 20 | Költö Matěj | TJ Jiskra Králiky | 03 | 00:05:31 | 111,89 |
2 | M2 | 6 | 18 | Dostálek Vojtěch | ASPV Těchonín | 02 | 00:05:54 | 98,68 |
3 | M2 | 8 | 10 | Vebr Dominik | SKI Klub Česká Třebová | 03 | 00:06:10 | 89,44 |
4 | M2 | 10 | 26 | Hemelík Jindřich | TJ Sokol Jaroměř | 03 | 00:06:56 | 63,15 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 1 | 28 | Jansová Denisa | TJ Sokol Deštné | 02 | 00:05:16 | 109,07 |
2 | Z2 | 3 | 19 | Pourová Alžběta | TJ Sokol Jaroměř | 02 | 00:05:37 | 96,45 |
3 | Z2 | 4 | 21 | Hanáková Klára | Activity Lanškroun | 02 | 00:05:40 | 94,48 |
4 | Z2 | 11 | 12 | Lerchová Kateřina | Spartak Letohrad | 03 | 00:07:16 | 36,41 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 2 | 22 | Chlup Tomáš | Activity Lanškroun | 00 | 00:12:56 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 5 | 25 | Derková Martina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 01 | 00:05:43 | 116,62 |
2 | Z3 | 7 | 24 | Gregorová Monika | Activity Lanškroun | 00 | 00:06:07 | 103,99 |
3 | Z3 | 9 | 2 | Novotná Michaela | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:06:53 | 79,39 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 11 | Vebr Patrik | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:10:59 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 3 | 3 | Hypešová Natálie | Atletika Sokol Jaroměř | 99 | 00:14:13 | 119,01 |
2 | Z4 | 4 | 1 | Cejnarová Eliška | Atletika Sokol Jaroměř | 99 | 00:17:13 | 80,99 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 2 | 6 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:20:49 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 43 | Miřejovský Jiří | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 79 | 00:27:32 | 106,37 |
2 | MA | 2 | 15 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:28:37 | 98,75 |
3 | MA | 3 | 58 | Šutera Josef | Atletika Polička | 79 | 00:29:10 | 94,88 |
4 | MA | 4 | 38 | Mareš Jiří | KERTEAM | 87 | 00:29:21 | 93,57 |
5 | MA | 6 | 40 | Chlubna Jan | TJ Nové Město na Moravě | 84 | 00:29:56 | 89,50 |
6 | MA | 7 | 4 | Radiměřský Karel | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:30:35 | 84,91 |
7 | MA | 9 | 36 | Krunčík Pavel | SKI Skuhrov nad Bělou | 85 | 00:31:58 | 75,18 |
8 | MA | 19 | 3 | Vebr Michal | Česká Třebová | 78 | 00:39:22 | 23,06 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 5 | 48 | Mrklovský Miroslav | STALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou | 72 | 00:29:31 | 112,98 |
2 | MB | 10 | 41 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 00:32:29 | 94,12 |
3 | MB | 11 | 50 | Bielčik Petr | Lichkov | 71 | 00:32:41 | 92,90 |
4 | MB | 13 | 66 | Gregora Zdenek | Activity Lanškroun | 73 | 00:33:06 | 90,26 |
5 | MB | 14 | 11 | Souček Jan | Šumperk | 65 | 00:33:11 | 89,73 |
6 | MB | 15 | 14 | Belobrad Ivan | Žamberk | 66 | 00:33:20 | 88,77 |
7 | MB | 16 | 6 | Pour Jiří | TJ SOKOL Jaroměř | 70 | 00:33:52 | 85,32 |
8 | MB | 17 | 37 | Gregora Milan | Activity Lanškroun | 71 | 00:34:00 | 84,57 |
9 | MB | 18 | 55 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:37:26 | 62,79 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 8 | 56 | Orlich Petr | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 61 | 00:30:49 | 123,13 |
2 | MC | 12 | 42 | Krátký Luboš | Lanškroun | 62 | 00:32:48 | 111,65 |
3 | MC | 20 | 29 | Hlaváček Zdeněk | SKP Rychnov nad Kněžnou | 54 | 00:40:54 | 65,22 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 3 | 8 | Bubeníček Jiří | SKI Skuhrov nad Bělou | 51 | 00:23:39 | 109,28 |
2 | MD | 4 | 1 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:24:29 | 102,59 |
3 | MD | 5 | 11 | Volf Břetislav | Activity Lanškroun | 52 | 00:26:16 | 88,14 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 6 | 9 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:26:49 | 103,10 |
2 | ME | 7 | 10 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:27:06 | 101,07 |
3 | ME | 8 | 12 | Tomíšek Jindřich | Orel Horní Moštěnice | 39 | 00:27:48 | 95,83 |
4 | ME | 9 | 5 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 37 | 00:28:28 | 91,01 |
5 | ME | 11 | 2 | Rossi Otto | ISCAREX Česká Třebová | 43 | 00:32:35 | 60,80 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 1 | 7 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:20:29 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 12 | 4 | Lerchová Miroslava | Výprachtice | 77 | 00:32:52 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 10 | 3 | Rossi Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:30:08 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D2 | 1 | 29 | Klementová Luisa | Lanškroun | 06 | 00:00:49 | - |
1 | C2 | 2 | 9 | Kumpošt Radovan | Čtyřka Česká Třebová | 08 | 00:00:55 | - |
2 | C2 | 3 | 14 | Bajt Marek | TJ Jiskra Králíky | 07 | 00:00:59 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 1 | 17 | Serbousková Sára | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:02:08 | 102,79 |
2 | Z1 | 2 | 15 | Červená Eliška | Dukla Polička | 04 | 00:02:10 | 99,08 |
3 | Z1 | 3 | 16 | Burešová Markéta | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:02:11 | 98,13 |
4 | Z1 | 4 | 23 | Gregorová Michaela | Activity Lanškroun | 04 | 00:02:12 | 95,23 |
5 | Z1 | 5 | 5 | Skalová Kateřina | TJ Jiskra Králiky | 04 | 00:02:13 | 95,22 |
6 | Z1 | 6 | 8 | Kumpoštová Andrea | Čtyřka Česká Třebová | 05 | 00:02:15 | 91,97 |
1 | M1 | 7 | 6 | Vetchý Kryštof | Activity Lanškroun | 04 | 00:02:19 | 121,66 |
2 | M1 | 8 | 27 | Hovorka Matouš | TJ Sokol Jaroměř | 04 | 00:02:39 | 95,85 |
3 | M1 | 9 | 13 | Bajt Jaroslav | Tj Jiskra Králíky | 04 | 00:02:49 | 82,49 |
4 | M1 | 10 | 4 | Mlynář Matěj | Tj Jiskra Králíky | 05 | 00:03:24 | 37,06 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 1 | 28 | Jansová Denisa | TJ Sokol Deštné | 02 | 00:05:16 | 109,07 |
1 | M2 | 2 | 20 | Költö Matěj | TJ Jiskra Králiky | 03 | 00:05:31 | 111,89 |
2 | Z2 | 3 | 19 | Pourová Alžběta | TJ Sokol Jaroměř | 02 | 00:05:37 | 96,45 |
3 | Z2 | 4 | 21 | Hanáková Klára | Activity Lanškroun | 02 | 00:05:40 | 94,48 |
1 | Z3 | 5 | 25 | Derková Martina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 01 | 00:05:43 | 116,62 |
2 | M2 | 6 | 18 | Dostálek Vojtěch | ASPV Těchonín | 02 | 00:05:54 | 98,68 |
2 | Z3 | 7 | 24 | Gregorová Monika | Activity Lanškroun | 00 | 00:06:07 | 103,99 |
3 | M2 | 8 | 10 | Vebr Dominik | SKI Klub Česká Třebová | 03 | 00:06:10 | 89,44 |
3 | Z3 | 9 | 2 | Novotná Michaela | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:06:53 | 79,39 |
4 | M2 | 10 | 26 | Hemelík Jindřich | TJ Sokol Jaroměř | 03 | 00:06:56 | 63,15 |
4 | Z2 | 11 | 12 | Lerchová Kateřina | Spartak Letohrad | 03 | 00:07:16 | 36,41 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 11 | Vebr Patrik | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:10:59 | 100,00 |
1 | M3 | 2 | 22 | Chlup Tomáš | Activity Lanškroun | 00 | 00:12:56 | 100,00 |
1 | Z4 | 3 | 3 | Hypešová Natálie | Atletika Sokol Jaroměř | 99 | 00:14:13 | 119,01 |
2 | Z4 | 4 | 1 | Cejnarová Eliška | Atletika Sokol Jaroměř | 99 | 00:17:13 | 80,99 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 1 | 7 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:20:29 | 100,00 |
1 | Z5 | 2 | 6 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:20:49 | 100,00 |
1 | MD | 3 | 8 | Bubeníček Jiří | SKI Skuhrov nad Bělou | 51 | 00:23:39 | 109,28 |
2 | MD | 4 | 1 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:24:29 | 102,59 |
3 | MD | 5 | 11 | Volf Břetislav | Activity Lanškroun | 52 | 00:26:16 | 88,14 |
1 | ME | 6 | 9 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:26:49 | 103,10 |
2 | ME | 7 | 10 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:27:06 | 101,07 |
3 | ME | 8 | 12 | Tomíšek Jindřich | Orel Horní Moštěnice | 39 | 00:27:48 | 95,83 |
4 | ME | 9 | 5 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 37 | 00:28:28 | 91,01 |
1 | ZD | 10 | 3 | Rossi Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:30:08 | 100,00 |
5 | ME | 11 | 2 | Rossi Otto | ISCAREX Česká Třebová | 43 | 00:32:35 | 60,80 |
1 | ZB | 12 | 4 | Lerchová Miroslava | Výprachtice | 77 | 00:32:52 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 1 | 7 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:20:29 | 127,97 |
2 | Z5 | 2 | 6 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:20:49 | 125,16 |
3 | ZD | 10 | 3 | Rossi Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:30:08 | 46,87 |
4 | ZB | 12 | 4 | Lerchová Miroslava | Výprachtice | 77 | 00:32:52 | 23,90 |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 90% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: 100% Zpracování výsledků: 100% Ceny vítězům: 100% Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků. | Celkové hodnocení 99% |
K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.
27.7.2024 (sobota), svátek má Věroslav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.07.2024 - Fotogalerie MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
03.07.2024 - Výsledky závodu MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
02.07.2024 - Výsledky závodu Králický Sněžník 'beze stopy'.
19.06.2024 - Fotogalerie 4. Pekelný kilometr.
19.06.2024 - Výsledky závodu 4. Pekelný kilometr.
15.06.2024 - Fotogalerie Běh na Kozlovský kopec.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.