Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Králický Lískovec

14.9.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Králický Lískovec
  • datum konání: 14.9.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jiskra Králíky

Sociální sítě

Místo konání

Chata Amálka, Králíky (okres Ústí nad Orlicí), vrch Lískovec
první start: 10:00 hodin
hlavní závod: 11:30 hodin

Přihlášky

8:30 hod. – 9:30 hod. žáci, dorost, do hlavního závodu max. 60 min. před startem hlavního závodu (u dět.kategorií a dorostu přednostní registrace). Prezentace u chaty Amálka, nutno dojít z parkování pěšky – cca 600 metrů. Chata je umístěna v lokalitě pod klášterem, adresa – Chata Amálka, č.p. 369, 561 69 Králíky, GPS souřadnice: 50°4'28.955N, 16°46'31.597E

Startovné

předžáci/předžákyně (2006 a mladší) zdarma
žactvo + dorost Kč 20,--
junioři + dospělí Kč 50,--

Popis tratě

délka hlavního závodu: 8 km
další tratě: 200 m, 500 m, 1,2 km, 3 km, 5 km

Ceny pro vítěze

věcné ceny v hodnotě: 5.000,--
závodníci na prvních třech místech obdrží diplom a věcnou cenu
finanční ocenění pro absolutní pořadí muži (včetně juniorů), ženy (včetně juniorek)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Lyžařský oddíl při TJ Jiskra Králíky
Bedřich Novotný
Dolní 247
561 69 Králíky
telefon 737 754 286

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

skiklub.kraliky@centrum.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C229Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:55-
2C2314Bajt MarekTJ Jiskra Králíky0700:00:59-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2129Klementová LuisaLanškroun0600:00:49-
Nejmladší žáci I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M176Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:02:19121,66
2M1827Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:02:3995,85
3M1913Bajt JaroslavTj Jiskra Králíky0400:02:4982,49
4M1104Mlynář MatějTj Jiskra Králíky0500:03:2437,06
Nejmladší žákyně I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1117Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:08102,79
2Z1215Červená EliškaDukla Polička0400:02:1099,08
3Z1316Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:02:1198,13
4Z1423Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:02:1295,23
5Z155Skalová KateřinaTJ Jiskra Králiky0400:02:1395,22
6Z168Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:02:1591,97
Nejmladší žáci II (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2220Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:05:31111,89
2M2618Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:05:5498,68
3M2810Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:06:1089,44
4M21026Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:06:5663,15
Nejmladší žákyně II (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2128Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:05:16109,07
2Z2319Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:05:3796,45
3Z2421Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:05:4094,48
4Z21112Lerchová KateřinaSpartak Letohrad0300:07:1636,41
Mladší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3222Chlup TomášActivity Lanškroun0000:12:56100,00
Mladší žákyně (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3525Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:05:43116,62
2Z3724Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:06:07103,99
3Z392Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:06:5379,39
Starší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4111Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:10:59100,00
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z433Hypešová NatálieAtletika Sokol Jaroměř9900:14:13119,01
2Z441Cejnarová EliškaAtletika Sokol Jaroměř9900:17:1380,99
Dorostenky (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z526Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:20:49100,00
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:27:32106,37
2MA215Nechvíl PetrAC Choceň9100:28:3798,75
3MA358Šutera JosefAtletika Polička7900:29:1094,88
4MA438Mareš JiříKERTEAM8700:29:2193,57
5MA640Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:29:5689,50
6MA74Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:30:3584,91
7MA936Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:31:5875,18
8MA193Vebr MichalČeská Třebová7800:39:2223,06
Muži B 40-49 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB548Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:29:31112,98
2MB1041Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:32:2994,12
3MB1150Bielčik PetrLichkov7100:32:4192,90
4MB1366Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:33:0690,26
5MB1411Souček JanŠumperk6500:33:1189,73
6MB1514Belobrad IvanŽamberk6600:33:2088,77
7MB166Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:33:5285,32
8MB1737Gregora MilanActivity Lanškroun7100:34:0084,57
9MB1855Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:37:2662,79
Muži C 50-59 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC856Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:30:49123,13
2MC1242Krátký LubošLanškroun6200:32:48111,65
3MC2029Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:40:5465,22
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD38Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:23:39109,28
2MD41Červ MiloslavAtletika Polička5000:24:29102,59
3MD511Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:26:1688,14
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME69Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:26:49103,10
2ME710Bielčik JindřichLichkov4000:27:06101,07
3ME812Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:27:4895,83
4ME95Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:28:2891,01
5ME112Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:32:3560,80
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA17Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:20:29100,00
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB124Lerchová MiroslavaVýprachtice7700:32:52100,00
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD103Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:30:08100,00
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2129Klementová LuisaLanškroun0600:00:49-
1C229Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:55-
2C2314Bajt MarekTJ Jiskra Králíky0700:00:59-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1117Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:08102,79
2Z1215Červená EliškaDukla Polička0400:02:1099,08
3Z1316Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:02:1198,13
4Z1423Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:02:1295,23
5Z155Skalová KateřinaTJ Jiskra Králiky0400:02:1395,22
6Z168Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:02:1591,97
1M176Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:02:19121,66
2M1827Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:02:3995,85
3M1913Bajt JaroslavTj Jiskra Králíky0400:02:4982,49
4M1104Mlynář MatějTj Jiskra Králíky0500:03:2437,06
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2128Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:05:16109,07
1M2220Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:05:31111,89
2Z2319Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:05:3796,45
3Z2421Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:05:4094,48
1Z3525Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:05:43116,62
2M2618Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:05:5498,68
2Z3724Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:06:07103,99
3M2810Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:06:1089,44
3Z392Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:06:5379,39
4M21026Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:06:5663,15
4Z21112Lerchová KateřinaSpartak Letohrad0300:07:1636,41
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4111Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:10:59100,00
1M3222Chlup TomášActivity Lanškroun0000:12:56100,00
1Z433Hypešová NatálieAtletika Sokol Jaroměř9900:14:13119,01
2Z441Cejnarová EliškaAtletika Sokol Jaroměř9900:17:1380,99
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA17Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:20:29100,00
1Z526Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:20:49100,00
1MD38Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:23:39109,28
2MD41Červ MiloslavAtletika Polička5000:24:29102,59
3MD511Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:26:1688,14
1ME69Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:26:49103,10
2ME710Bielčik JindřichLichkov4000:27:06101,07
3ME812Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:27:4895,83
4ME95Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:28:2891,01
1ZD103Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:30:08100,00
5ME112Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:32:3560,80
1ZB124Lerchová MiroslavaVýprachtice7700:32:52100,00
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:27:32106,37
2MA215Nechvíl PetrAC Choceň9100:28:3798,75
3MA358Šutera JosefAtletika Polička7900:29:1094,88
4MA438Mareš JiříKERTEAM8700:29:2193,57
1MB548Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:29:31112,98
5MA640Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:29:5689,50
6MA74Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:30:3584,91
1MC856Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:30:49123,13
7MA936Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:31:5875,18
2MB1041Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:32:2994,12
3MB1150Bielčik PetrLichkov7100:32:4192,90
2MC1242Krátký LubošLanškroun6200:32:48111,65
4MB1366Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:33:0690,26
5MB1411Souček JanŠumperk6500:33:1189,73
6MB1514Belobrad IvanŽamberk6600:33:2088,77
7MB166Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:33:5285,32
8MB1737Gregora MilanActivity Lanškroun7100:34:0084,57
9MB1855Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:37:2662,79
8MA193Vebr MichalČeská Třebová7800:39:2223,06
3MC2029Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:40:5465,22
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:27:32106,37
2MA215Nechvíl PetrAC Choceň9100:28:3798,75
3MA358Šutera JosefAtletika Polička7900:29:1094,88
4MA438Mareš JiříKERTEAM8700:29:2193,57
5MB548Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:29:3192,42
6MA640Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:29:5689,50
7MA74Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:30:3584,91
8MC856Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:30:4983,28
9MA936Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:31:5875,18
10MB1041Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:32:2971,49
11MB1150Bielčik PetrLichkov7100:32:4170,13
12MC1242Krátký LubošLanškroun6200:32:4869,22
13MB1366Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:33:0667,20
14MB1411Souček JanŠumperk6500:33:1166,61
15MB1514Belobrad IvanŽamberk6600:33:2065,55
16MB166Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:33:5261,72
17MB1737Gregora MilanActivity Lanškroun7100:34:0060,88
18MB1855Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:37:2636,71
19MA193Vebr MichalČeská Třebová7800:39:2223,06
20MC2029Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:40:5412,33
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA17Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:20:29127,97
2Z526Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:20:49125,16
3ZD103Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:30:0846,87
4ZB124Lerchová MiroslavaVýprachtice7700:32:5223,90

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód